bf pic
Pigeon's comment: I'm very lucky to have the chance to meet my leader
 ...


índice


MANLIO DINUCCI


“Copyright Zambon Editore”

GUERRA NUCLEAR

O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje:

Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Manlio Dinucci - NO WAR NO NATO

Saturday, February 20, 2016

Czech -- Benjamin Fulford: 08:02:2016


První setkání mezi papežem a ruským patriarchou po 1000 letech směřuje proti chazarským satanistům. 


8.02.2016.
 Benjamina Fullforda


Ruské prameny i Pentagon uvádějí, ze první setkání mezi hlavou Ruské pravoslavné církve a papežem po 1000 letech má za cíl upevnit spojenectví proti Chazarské mafii uctívatelů Satana. To je důležité proto, že soudní vyšetřování tohoto spisovatele ukázala, že Pentagon, bude nakonec záviset na římské říši (vedené veřejně papežem), a síla za ruským prezidentem Vladimirem Putinem, je ruská pravoslavná církev. "Patriarcha Kirill ruské pravoslavné církve se zavázal k návstěvě papeže na Kubě 12. února, zatímco východ a západ se sjednotí v boji proti Chazarské mafii" , jak jeden úředník Pentagonu popsal plánované schůzky. Loutka Rockefellera, Kissinger, byl "donucen přijmout multipolární svět a prohlásil, že Rusko není hrozbou, ale nezbytným partnerem," pokračoval úředník.

Dalším znakem přístupu Ruska a Spojených státu je skutečnost, že bývalá hlava rozvědky obrany - Defense Intelgence Agency, generálporučík Mike Flynn je poradcem amerického prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. Podle zdroje z Pentagonu, Flynn byl "klíč k bromance (bezpohlavní přátelství mezi muži: bratr + románek) mezi Putinem a Donaldem." Vojenská podpora je ten důvod, proč Trump a jiní mohou nyní bezpečně a otevřeně obvinit kandidáty z Chazarské lůzy jako Hitlery Clinton a Ted Cruz z toho, ze ukradli volební formuláře."


V každém případě aliance Ruska / Spojených států proti Chazarské mafii má mnoho výsledků, zejména na Středním východě. Chazarský gangster nejvyšší úrovně, německá kancléřka (a dcera Hitlera), Angela Merkelová, odlétla dnes (8.února) k návštěvě obleženého chazarsko - sionistického tureckého prezidenta Recepa Erdogana, těsně po velkých porážkách jejich žoldnéřských vojsk v Sýrii. Oba vůdcové jsou, podle zdrojů Pentagonu, v centru pozornosti k likvidaci. Někdo by je měl informovat, že jejich Führer Bush již nevelí, a že kapitulace je jejich jediná možnost.

D
ále, podle ruské rozvědky, několik zdrojů souhlasí s tím, že Saúdská Arábie, v aktu úcty k Rusku jako nový mocenský aktér na Středním východě, zatkla 33 příznivců ISIS, 9 úředníků americké CIA. Je pravděpodobné, že Saúdové budou brzy následovat Írán a Rusko a ve skutečnosti přestanou prodávat svou ropu v amerických takzvaných dolarech kontrolovaných chazary.

Existuj
í také zprávy, že Saúdská Arábie začala prodávat aktiva USA dluhopisů v hodnotě 8 bilionů. Mnoho Saúdů interpretovalo sníh, který spadl v Mekce jako znamení od Boha, že jsou na špatné cestě, která může vysvětlit jejich náhlou změnu tónu.

http://iceagenow.info/snow-on-the-road-to-mecca/
Úředníci Pentagonu potvrdili, že vazby ruské rozvědky na Středním východě nyní zahrnují Spojené arabské emiráty, Jordánsko a Egypt. Izrael, čelí globálnímu bojkotu a sankcím OSN, a také ustupuje Rusům. To znamená, že pokud Saúdská Arábie také bude (z pro-ISIS koalice), což se zdá, že se děje, že Turecko zůstane samo a bude čelit katastrofě jako výsledek hloupého Erdoganova pokusu použít vojenskou sílu pro znovuobnovení osmanské říše. Již byla dána do konkurzního prodeje bankrot? (aukce?) 1300 tureckých hotelů s upadajícím turismem a vypukl tam tvrdý boj.
Krom
ě toho je exkluzivní novinka k této zprávě, a to, že lidé z Indonésie hlásí, že 4000 ozbrojených teroristů financovaných chazarským gangsterem Georgem Sorosem byli zatčeni v indonéské části ostrova Borneo. Tato skupina vedena jednotlivcem, který strávil pět let ve vězení v Indonésii, po kterém byl poslán do USA na "speciální výcvik," řekl činitel. Když se vrátil, "použil peněžní prostředky z jedné nevládní organizace financované Georgem Sorosem" na konfiguraci a nastavení milicí "islámských fundamentalistů" zvanou Gothatar. "Dostali se k místu, kde je nejbohatší důl uranové rudy na planetě a postavili kolem tohoto města velký tábor," uvedl místní úředník v Indonésii. "Uran si odvezli francouzské speciálních jednotky," dodal. Podle zahrabaných dokumentů objevených úředníky Indonésie, skupina měla v Indonésii, zemi s populací 250 milionů lidí, většinou muslimů, vytvořit katastrofu.

http://daerah.sindonews.com/read/1081304/174/evakuasi-eks-gafatar-aparat-temukan-rompi-antipeluru-1454072940
V dalším vývoji pak indonéská vláda formálně odmítla prodloužit licenci indonéského zlatého dolu Freeport-McMoRan. Podle agenta CIA v Indonésii, vychází toto rozhodnutí z říjnové návštěvy ve Washingtonu, kde prezidentský mluvčí Spojených států Barack Obama požadoval, aby se renovovala důlní licence. V důsledku toho Widodo, nebo Jokowi jak je také znám, zkrátil svou návštěvu na několik hodin a odletěl zpět do Indonésie.

http://www.theinsiderstories.com/freeports-export-permit-expires-without-extension/
Návrat dolu v Indonésii má vetsi dopady, než ztráty zlata kvůli tajné ponorkové základně nacházející se v něm, říkají CIA a Pentagon. Zlato nyní bude použito na financování rozvojových projektů vedených Čínou v oblasti infrastruktury.

Nicm
éně, ve snaze vyhnout se vojenské konfrontaci s USA, Indonésané nabídli Američanům možnost rozvíjet jedno z ložisek zlata na nejvíce obohacenou světovou platinu, která se nachází v severozápadním rohu Kalimantanu, části Bornea spravované Indonésií. Důl je tak bohatý, že platina "není v gramech na tunu, ale procentech na tunu," řekl CIA. "Platinovy průmysl je nedotknutelný, protože platina se používá pro projekty jiných světů," řekl. Američané také nabídli příležitost postavit nový pristav a tam ponorkovou základnu, řekl. Američané mají také zájem na vyslání delegace, která brzy potvrdí povahu těchto ložisek nerostných surovin.

V ka
ždém případě ztráta zlatého dolu Freeport-McMoRan je další ranou pro bankovní mafie a hedgeové chazarské fondy.

Banky a chazarsk
é hedgeové fondy se již hroutí kvůli ztrátě peněz z ropy a financí z drog. Skutečnost, že lékařská marihuana je legální ve všech 50 státech Spojených států je známkou toho, jak moc se peníze z drog ztrácejí.

Chazarsk
é hedgeové fondy nedávno také čelily obrovským ztrátám, když se snažili držet pohromadě a vynutit devalvaci nyní rostoucích čínských juanů. Sázeli na slabá místa a doufali, že donutí Čínu podřídit se spuštěním úniku kapitálu z Číny. Místo toho se ukazuje, že pokles cen surovin a dalších dovozů z Číny má více než kompenzovat jakýkoli pokles vývozu cetek do USA a Evropy, a Čínský přebytek zahraničního obchodu narůstá.

Hedgeov
é fondy chazarské mafie jako Vanguard, Carlyle, Blackstone a měly mimořádné zasedání minulý týden, na kterém diskutovali jejich obrovské ztráty. Toto setkání bylo následováno přijato Goldman Sachs, dále jen "upíří chobotnice", že "širší otázky ohledně účinnosti kapitalismu" je třeba zpochybňovat. Jinými slovy se říká, že systém může být špatný.

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-02-03/goldman-sachs-says-it-may-be-forced-to-fundamentally-question-how-capitalism-is-working
Rockefeller a Saúdská Arábie řízen Citibank, mezitím uvedl, že "světová ekonomika je chycen do spirály smrti."

http://www.cnbc.com/2016/02/05/citi-world-economy-trapped-in-death-spiral.html
Nicméně je pravděpodobně přesnější říci, že Citibank a jejich kolegiální instituce Chazarské mafie jsou uvězněni ve spirále smrti. Skutečnost, že stále větší počet vazeb ovládaných Chazary, jako je Japonsko a finanční systémy EU, nabízejí negativní úrokové sazby znamená, že finanční prostředky opouštějí tyto ekonomiky. Žádný rozumný investor nebude financovat dluhopisy ztrácející na hodnotě. Výmluva, že právě toto bude podporovat investice neoklame nikoho. Je to spirála smrti, čistá a jednoduchá.

Nyn
í, když oficiálně začal čínský Nový rok ohnivé opice, očekáváme mnoho nových skutečností pocházejících právě z Číny.

Mo
žná, že v očekávání tohoto, odpálila minulý týden raketu také Severní Korea. Poté následovalo oznámení z Jižní Koreje, USA a Japonska, ze (mají) nový Supersystém protiraketové obrany, který je "ochrání proti Severní Koreji." Nikdo ve světové zpravodajské komunitě se nedá oklamat touto šarádou. Ve skutečnosti to znamená, že Japonsko používá své žoldáky ze Severní Koreje a oznamuje, že má mezikontinentální balistické rakety vybavené vodíkovými hlavicemi. Na druhou stranu se tímto oznamením, že má protiraketovou obranu proti těmto "řízeným střelám ze Severní Koreje", vysílá zpráva Rusku a Číně, že mohou zastavit rakety.
Číňané zvyšují svůj hlas, že američtí vojáci se sídlem v Japonsku nikdy nebrali vážně Čínu, aby bránila Japonsko. Nicméně, to není pravda, protože Američané vědí, že pokud by bránili Japonsko proti Číně a Koreji, nebude trvat dlouho, než budou bránit Aljašku a pak kontinentální Spojené státy Čínské.

Na
štěstí Číňané nemají v úmyslu útočit na Kore, ani Japonsko, nebo Spojené státy nebo jinde. Místo toho jsou zaneprázdněni budování továren, škol, nemocnic, silnic, přístavů, atd.., na celém světě. Současně podkládají svou měnu zlatem a dalšími věcmi, které existují v reálném světě. Vědí, že čas je na jejich straně, a že válka je ta nejhloupější možnost, která je jim k dispozici.

A posledn
í poznámka, dva vojenští důstojníci ze Spojených států amerických, jedna se sídlem v Japonsku a jeden ve Spojených státech, kontaktoval minulý týden Společnos Bílého Draka. Diskuse byly zaměřeny na to, jak zařídit výročí v Japonsku a USA ..

SDB doporučuje zabavování všeho, co ukradli Chazarští gangsteři a navrácení finančních prostředků zpět všem lidem. To by znamenalo asi 100.000 $ na každého muže, ženu a dítě v Japonsku a asi 400.000 $ na každého Američana (Američané trpěli pleněním Chazarů déle než Japonci, a to je důvod, proč se jim dluží více). Je také doporučeno, aby byly odpuštěny dluhy a provedlo se přerozdělování majetku v městských oblastech a u venkovských nemovitostí.

Zdroj a komentáře angličtině:
Zdroj a komentáře ve španělštině:

PUTIN

Açores

# NO WAR #NO NATO

# NO WAR #NO NATO

Sostieni la campagna per l'uscita dell'Italia dalla NATO - per un’Italia neutrale.
FIRMA QUESTA PETIZIONE SIGN THIS PETITION ПОДПИСАТЬ ЭТУ ПЕТИЦИЮ


NATO MEMBERS:

AL - SIGN THIS PETITION; DE - UNTERZEICHNE DIESE PETITION; BE- SIGNEZ CETTE PÉTITION; BG - ПОКАЗВАЙТЕ ТОВА ПЕТИЦИЯ; CA - SIGN THIS PETITION/SIGNEZ CETTE PÉTITION; HR - ZNAJATI OVAJ PETICIJU; DK - SIGN DENNE PETITION; SK - PODPORUJTE TÚTO PETICIU; SI - PRIJAVITE TO PETICIJO; ES- FIRMA ESTA PETICIÓN; EUA - SIGN THIS PETITION; EE - SIGN THIS PETITION; FR - SIGNEZ CETTE PÉTITION; GR - Υπογράψτε αυτήν την αναφορά; NL - TEKEN DEZE PETITIE; HU - ÍRJA ALÁ EZT A PETÍCIÓT; IT - FIRMA QUESTA PETIZIONE; ISL - SIGNU ÞESSA PETITION; LV - PAZIŅOJIET šo PETITION; LT - PADARYTI ŠĮ PETŽIĄ; LU - REGISTER DIR PETITIOUN; NO - SIGNER DENNE UNDERSKRIFTSKAMPANJEN; PL - PODPISZ TĄ PETYCJE; PT - ASSINE ESTA PETIÇÃO; GB - SIGN THIS PETITION; RO - SEMNEAZĂ ACEASTĂ PETIȚIE; CZ - Podejte tuto petici; TR - BU DİLEKÇEYİ İMZALA