bf pic

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


FOX NEWS

Manlio HELSINKI

Thursday, February 4, 2016

Czech --Benjamin Fulford: 01:02:2016
01:02:2016
Benjamina Fullforda 

Je zřejmé, že Chazarská mafie utíká strachy seč jí nohy stačí a vyčerpává jistě své zásoby munice. Skutečnost, že se chazarská lůza, která ovládá Bank of Japan, byla nucena minulý týden uchýlit k záporným úrokovým sazbám dokazuje, že jejich falešná nekrytá fiat měna má nyní hodnotu menší než nic. Federální Rezervní Rada bude brzy nucena činit totéž. Čím více budete dávat peněz do jejich banky, tím více vám budou peníze mizet. Více o tom později.


Další věc, která dál jasně selhává, je jejich schopnost vytvářet masovou paniku, strach a nenávist, jejich tradiční kontrolní nástroje. Jejich poslední pokus, upgrade relativně menšího onemocnění známého jako pandemie Zika viru do zmenšující se dětských hlaviček je tak naprosto falešný, s ničím jiným jako důkazem, než počítačovou grafikou malých dětských hlaviček, že je jen velmi málo skutečných doktorů nebo nemocnic, kteří to berou vážně. Čas na to, pozatýkat kriminálníky a lháře z WHO (Mezinárodní zdravotnická organizace).

Poslední pokus vytvořit paniku onemocnění může souviset s úsilím vynutit u Billa a Melindy Gatesových postoupit kontrolu nad jejich očkováním a dalšími "zdravotnickými" (eugenickými) činnostmi meritokratickému řízení.

Bill Gates je nyní také klíčový muž pro počítačový podvod, který má zajistit, aby se chazarstí gangsteri vyhrali nadcházejících americké prezidentské "volby." To je prezentováno u Microsoftu jako dobrovolná používaná "aplikace", ktero se pripojíte na sčítání hlasů v Iowě.


Zdroje z amerických agentur říkají jasně, že je samozřejmé, že chazarská lůza nebude moci ukrást ještě další volby ve Spojených státech.
Místo toho důkazy FBI na Hillary Clintonovou se už "rozšířily i na intel agentury, které se zbavují a čistí se od svých krtků a implementovaných Bush/izraelských agentů," říkají zdroje z Pentagonu. Zdroj ze CIA mezitím položil krk na linku tím, že předpovídá, že Hillary bude "obviněna 28. února."

V případě, že Pentagon a agentury vzali tak vážně odstranění Hillary, měly by tedy, jak tak výmluvně poznamenal ruský Vladimir Putin: "jít po majiteli psa." Tady je Hillary popisuje svého pána jejími vlastními slovy dne 15. července 2009 v Rockefellerem řízené Radě pro mezinárodní vztahy v kanceláři ve Washingtonu DC:

"Jsem zde, v těchto nových ústředích, ráda. Byla jsem často také, myslím, v mateřské loďi v New Yorku, ale je dobré mít základnu tady v Radě na ulici kousek od ministerstva zahraničních věcí. Dostáváme spoustu rad ze strany Rady, takže to znamená, že nebudu otálet a přejdu k tomu, co bychom měli dělat a jak bychom měli myslet na budoucnost. "


Mafiánům z Wall Streetu v New Yorku bylo tak již zasláno mnoho jasných signálů bylo. A z jednoho důvodů je jejich kontrola sítě korporátních médií je hacknuta. Podle zdrojů Pentagonu bylo "Rupertu Murdochovi z Fox Network nařízeno ...

                                                                                                  pokracovani ve ctvrtek .. jako obvykle :-) ..

28.01.2016 11:57

bruxelles

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

Followers

Google+ Followers