bf pic

Manlio Dinucci - NO WAR NO NATO

índice


MANLIO DINUCCI


“Copyright Zambon Editore”

GUERRA NUCLEAR

O PRIMEIRO DIA

De Hiroshima até hoje:

Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Thursday, February 4, 2016

Czech --Benjamin Fulford: 01:02:2016
01:02:2016
Benjamina Fullforda 

Je zřejmé, že Chazarská mafie utíká strachy seč jí nohy stačí a vyčerpává jistě své zásoby munice. Skutečnost, že se chazarská lůza, která ovládá Bank of Japan, byla nucena minulý týden uchýlit k záporným úrokovým sazbám dokazuje, že jejich falešná nekrytá fiat měna má nyní hodnotu menší než nic. Federální Rezervní Rada bude brzy nucena činit totéž. Čím více budete dávat peněz do jejich banky, tím více vám budou peníze mizet. Více o tom později.


Další věc, která dál jasně selhává, je jejich schopnost vytvářet masovou paniku, strach a nenávist, jejich tradiční kontrolní nástroje. Jejich poslední pokus, upgrade relativně menšího onemocnění známého jako pandemie Zika viru do zmenšující se dětských hlaviček je tak naprosto falešný, s ničím jiným jako důkazem, než počítačovou grafikou malých dětských hlaviček, že je jen velmi málo skutečných doktorů nebo nemocnic, kteří to berou vážně. Čas na to, pozatýkat kriminálníky a lháře z WHO (Mezinárodní zdravotnická organizace).

Poslední pokus vytvořit paniku onemocnění může souviset s úsilím vynutit u Billa a Melindy Gatesových postoupit kontrolu nad jejich očkováním a dalšími "zdravotnickými" (eugenickými) činnostmi meritokratickému řízení.

Bill Gates je nyní také klíčový muž pro počítačový podvod, který má zajistit, aby se chazarstí gangsteri vyhrali nadcházejících americké prezidentské "volby." To je prezentováno u Microsoftu jako dobrovolná používaná "aplikace", ktero se pripojíte na sčítání hlasů v Iowě.


Zdroje z amerických agentur říkají jasně, že je samozřejmé, že chazarská lůza nebude moci ukrást ještě další volby ve Spojených státech.
Místo toho důkazy FBI na Hillary Clintonovou se už "rozšířily i na intel agentury, které se zbavují a čistí se od svých krtků a implementovaných Bush/izraelských agentů," říkají zdroje z Pentagonu. Zdroj ze CIA mezitím položil krk na linku tím, že předpovídá, že Hillary bude "obviněna 28. února."

V případě, že Pentagon a agentury vzali tak vážně odstranění Hillary, měly by tedy, jak tak výmluvně poznamenal ruský Vladimir Putin: "jít po majiteli psa." Tady je Hillary popisuje svého pána jejími vlastními slovy dne 15. července 2009 v Rockefellerem řízené Radě pro mezinárodní vztahy v kanceláři ve Washingtonu DC:

"Jsem zde, v těchto nových ústředích, ráda. Byla jsem často také, myslím, v mateřské loďi v New Yorku, ale je dobré mít základnu tady v Radě na ulici kousek od ministerstva zahraničních věcí. Dostáváme spoustu rad ze strany Rady, takže to znamená, že nebudu otálet a přejdu k tomu, co bychom měli dělat a jak bychom měli myslet na budoucnost. "


Mafiánům z Wall Streetu v New Yorku bylo tak již zasláno mnoho jasných signálů bylo. A z jednoho důvodů je jejich kontrola sítě korporátních médií je hacknuta. Podle zdrojů Pentagonu bylo "Rupertu Murdochovi z Fox Network nařízeno ...

                                                                                                  pokracovani ve ctvrtek .. jako obvykle :-) ..

28.01.2016 11:57

PUTIN AT VALDAI

Putin at Valdai 2017 - PT from Roberto Petitpas on Vimeo.


FULL TEXT OF THE ORIGINAL SPEECH WRITTEN AND PRONOUNCED BY VLADIMIR PUTIN AT THE VALDAI DISCUSSION CLUB ON OCTOBER 19, 2017 -- A TRUE HISTORIC DOCUMENT

# NO WAR #NO NATO

# NO WAR #NO NATO

Sostieni la campagna per l'uscita dell'Italia dalla NATO - per un’Italia neutrale.
FIRMA QUESTA PETIZIONE SIGN THIS PETITION ПОДПИСАТЬ ЭТУ ПЕТИЦИЮ


NATO MEMBERS:

AL - SIGN THIS PETITION; DE - UNTERZEICHNE DIESE PETITION; BE- SIGNEZ CETTE PÉTITION; BG - ПОКАЗВАЙТЕ ТОВА ПЕТИЦИЯ; CA - SIGN THIS PETITION/SIGNEZ CETTE PÉTITION; HR - ZNAJATI OVAJ PETICIJU; DK - SIGN DENNE PETITION; SK - PODPORUJTE TÚTO PETICIU; SI - PRIJAVITE TO PETICIJO; ES- FIRMA ESTA PETICIÓN; EUA - SIGN THIS PETITION; EE - SIGN THIS PETITION; FR - SIGNEZ CETTE PÉTITION; GR - Υπογράψτε αυτήν την αναφορά; NL - TEKEN DEZE PETITIE; HU - ÍRJA ALÁ EZT A PETÍCIÓT; IT - FIRMA QUESTA PETIZIONE; ISL - SIGNU ÞESSA PETITION; LV - PAZIŅOJIET šo PETITION; LT - PADARYTI ŠĮ PETŽIĄ; LU - REGISTER DIR PETITIOUN; NO - SIGNER DENNE UNDERSKRIFTSKAMPANJEN; PL - PODPISZ TĄ PETYCJE; PT - ASSINE ESTA PETIÇÃO; GB - SIGN THIS PETITION; RO - SEMNEAZĂ ACEASTĂ PETIȚIE; CZ - Podejte tuto petici; TR - BU DİLEKÇEYİ İMZALA


PUTIN
AVAILABLE IN FRENCH, ROMANIAN, PORTUGUESE
2017 FSB Meeting - EN from Roberto Petitpas on Vimeo.putin