CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, December 1, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 30:11:2020

 

Wojska zbierają się wokół Trumpa, podczas gdy zaczyna się ostateczna rozgrywka

30 listopada 2020

BenjaminFulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Wydarzenia osiągają szczyt w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, podczas gdy wojna informacyjna przekształca się w wojnę kinetyczną — zgadzają się źródła Pentagonu, MI6 i FSB. Amerykańskie agencje wojskowe i wywiadowcze skupiają się teraz wokół prezydenta Donalda Trumpa, ponieważ obywatele Stanów Zjednoczonych legalnie wybrali go, potwierdzają źródła Pentagonu.

Stowarzyszenie Białego Smoka miało zastrzeżenia do Trumpa z powodu cytatów, które uznaliśmy za głęboko niepokojące (zobaczcie jego Twitter):

“Pokazałem się ze szczepionkami, o których ludzie nie myśleli, że będziemy mieli przez pięć lat i mamy je — zostaną rozprowadzone w ciągu dwóch tygodni.”

Jednak teraz okazuje się, jak zauważyli niektórzy czytelnicy, że Trump — którego własny syn jest ofiarą szczepionek — grał w szachy 5W. Oto wyjaśnienie z Pentagonu:

“FDA, CDC, DOD, UK, UE i Trump są świadomi, że szczepionki Pfizer, Moderna mRNA mogą zmieniać DNA, powodować bezpłodność lub mieć nano składniki, które mogą być wyzwalane przez 5G. Więc może to być pułapka na aresztowanie eugeników i nacjonalizację Big Pharmy.”


Otrzymaliśmy również potwierdzenie od MI6, że plany dotyczące szczepionki, które wyciekły z Kanady były prawdziwe. Oto, według MI6, co jezuicki agent Justin Castro zaplanował dla Kanady:

“Rząd będzie starał się, aby wszyscy Kanadyjczycy osiągnęli powszechny dochód podstawowy do połowy 2021 roku. Olbrzymie przerwy w łańcuchu dostaw i niestabilność gospodarcza zostaną przeprowadzone wcześniej, aby zmusić Kanadyjczyków do zaakceptowania podstawowego dochodu.

Kanadyjskie wojsko zostanie rozmieszczone we wszystkich miastach w celu utworzenia punktów kontrolnych i ograniczenia ruchu do drugiej połowy 2021 roku. Następnie, gdy Kanadyjczycy będą nieszczęśliwi i zubożeni, otrzymają ‘całkowite umorzenie długów’. W zamian będą musieli przyjąć szczepienie covid (świadectwo szczepienia ID). Ci, którzy zaakceptują to, otrzymają dokument tożsamości ze zdjęciem, który zostanie nazwany ‘Canada’s Health Pass’ (kanadyjska przepustka zdrowotna) i otrzymają podstawowy dochód i swobodę podróżowania. Ci, którzy odmówią, zostaną umieszczeni w obozach koncentracyjnych.”

Pamiętajmy, że Justin Castro jest synem kubańskiego komunistycznego dyktatora Fidela Castro. Zamordował własnego brata, by zostać premierem.

Komunizm został wymyślony i kierowany przez jezuitów, czyniąc Justina Castro komunistycznym mandżurskim kandydatem. Dlatego kanadyjskie wojsko musi współpracować ze swoimi amerykańskimi odpowiednikami w celu usunięcia tego zagrożenia.

Jesteśmy również pewni, że papieża Franciszka już nie ma z nami. Pamiętajcie, zniknął na kilka tygodni po ataku Covid na Włochy i był widziany tylko jako hologram pojawiający się na jego balkonie. Teraz mamy nowego papieża Franciszka promowanego w korporacyjnych mediach propagandowych, wspierającego Antifę, mówiącego ludziom aby nosili maski i promującego szczepienia.

Próbowaliśmy skontaktować się z papieżem Franciszkiem za pośrednictwem masonów P3 i mówią oni, że nie mogą już do niego dotrzeć. Katolicy zrozumcie, że wasz papież został zastąpiony fałszywym, którego słowa i czyny wyraźnie różnią się od słów człowieka, którego widzieliśmy przed atakiem Covida. Wydaje się, że Watykan uległ siłom satanistycznym.

Generał Michael Flynn jest teraz liderem wspólnej wielonarodowej operacji wojskowej przeciwko satanistycznej kabale — podają źródła Pentagonu. Generał Flynn tak opisał sytuację:

“Przechodzimy przez tygiel historii i jeśli nie skorygujemy tego co dzieje się w ciągu najbliższych kilku tygodni…ten kraj jest skończony.”

Gorąco polecamy wysłuchanie jego półgodzinnego przemówienia, które można znaleźć tutaj:

https://www.worldviewweekend.com/tv/video/wvw-tv-exclusive-lt-general-michael-flynns-first-interview-president-trumps-pardon

Kontratak przeciwko kabale jest już w pełni rozpoczęty. “Departament Sprawiedliwości przygotowuje się do egzekucji przez rozstrzelanie, powieszenie, komory gazowe i krzesło elektryczne“ — podają źródła Pentagonu.

Słyszymy również ze źródeł CIA i Pentagonu, że dyrektor CIA Gina Haspel jest “na lodzie, dosłownie po tym jak została złapana w niedawnej strzelaninie w Niemczech o serwery wyborcze ze specjalsami walczącymi przeciwko agencjom wynajmującym morderców. CIA jest sprawdzana na całym świecie od góry do dołu. Zachodzą ogromne zmiany. Ma miejsce wiele zniknięć.”

Możemy potwierdzić z własnych źródeł, że wiele zniknięć ma miejsce w Japonii. Ostatnio my, Stowarzyszenie Białego Smoka, wystosowaliśmy ultimatum do Pentagonu, by zrobił coś w tym kraju i to się zaczęło.

Powodem była konferencja prasowa Ryuichiego Morishity, agenta japońskiego niewolniczego rządu w Klubie Korespondentów Zagranicznych. Na tej konferencji, w której uczestniczył wasz korespondent, Morishita powiedział, że japoński rząd kupił po 120 milionów szczepionek od Pfizer i AstraZeneca, a także kolejne 50 milionów od Moderny. Powiedział, że będą one rozdane Japończykom, a rząd japoński, a nie firmy farmaceutyczne, zapłaci odszkodowanie za negatywne skutki uboczne. Morishita przyznał również, że nigdy nie widział wirusa “Covid” pod mikroskopem lub prawdziwego pacjenta Covid.

Również w zeszłym tygodniu gubernator Tokio Koike Yuriko powiedziała: “Mamy cel — 1000 pozytywnych wyników testów COVID.” Poprawiła się, ale jest to oczywisty freudowski poślizg. Próbowała powiedzieć światu, że kazano jej wymyślić przynajmniej tyle fałszywych pozytywów dziennie dla stolicy.

https://twitter.com/hodophilaxjapan/status/1331368300551364608?s=21

Teraz, na agentów kabały w Japonii — takich jak David Atkinson (Goldman Sachs), Heizo Takenaka i wielu innych — są robione obławy. To spowodowało, że autor niniejszego raportu otrzymał wiele osobistych gróźb śmierci i przecięto mu sznur do dekoracji świątecznych lampek jako ostrzeżenie. Naszą odpowiedzią będzie kontynuowanie ścinania głów sieci kabały w Japonii. W Japonii będą usuwani ludzie zdający sprawozdania do rodzin przestępczych Rockefellerów lub Rothschildów.

Jeśli spojrzycie kogo tak zwany prezydent-elekt Joe Biden wybrał do swojego gabinetu, możecie zobaczyć, że są tam prawie sami członkowie kontrolowanej przez Rockefellera Rady ds. Stosunków Zagranicznych.

https://www.zerohedge.com/markets/joe-biden-return-cfr

Trump teraz wyłącza ich wszystkich z gry.

Oto reszta raportu Pentagonu na ten tydzień:

“Trump uwolnił Krakena gdy ułaskawił Mike’a Flynna 25 listopada i usunął syjonistycznych Żydów z Rady Polityki Obrony kierowanej przez byłych sekretarzy stanu Madeleine Albright i Henry’ego Kissingera, byłego członka Komisji Wywiadu Izby Reprezentantów Jane Harman i byłego lidera większości Izby Reprezentantów Erica Cantora. 

https://edition.cnn.com/2020/11/26/politics/trump-administration-defense-policy-board/index.html

Czołowy żydowski bankier i były szef Banku Światowego Jim Wolfensohn zginął, podczas gdy tysiące lotów wojskowych przetransportowało żołnierzy kabały i ich przywódców do Gitmo, Hondurasu, tajnych miejsc i amerykańskich baz wojskowych.

Trump w Camp David daje członkom kabały wystarczająco dużo liny aby się powiesili, ponieważ określa syjonistów, demokratów, żydowskie media, nowoczesną technologię i Tajne Państwo — zagraniczne i krajowe — jako wrogich bojowników.

Operacja wojskowa będzie również musiała odsunąć Angelę Saxe Gotha Hitler Merkel od władzy w Niemczech i wysłać siły specjalne do Szwajcarii, aby tam przeprowadzić obławę na członków rodziny Rothschildów. Mogą zacząć od złapania Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego i nakłonienia go do śpiewania o swoich marionetkowych władcach. Dzieje się tak dlatego, że ŚFE jest centralnym węzłem planu szczepień i cyfrowego pieniądza.”

Ruchy te są ważne, ale musimy poważnie rozważyć możliwość, że prawdziwym wrogiem — jak Gnostyccy Iluminaci od dawna twierdzili — jest zbuntowana sztuczna inteligencja. Istnieje na to wiele dowodów tj. Covid-AI (1=a 9 = I). Po pierwsze, większość prawdziwych zgonów na Covid-19 pochodziło z ataków elektromagnetycznych 5G a nie od fizycznie istniejącego zarazka lub wirusa.

Ponadto, szczepienia zawierają chipy nano-RFID, czym sztuczna inteligencja mogłaby kontrolować ludzi. Coraz więcej światowych przywódców, a teraz papież Franciszek pojawia się w mediach jako zaprogramowane efekty wizualne lub bezsilne sobowtóry i marionetki czytające skrypty.

Jeśli, co prawie pewne, mamy do czynienia z nieuczciwą Sztuczną Inteligencją, potrzebne są drastyczne działania. Najważniejsze jest zniesienie kontroli nad światowym systemem monetarnym. Spójrzcie na to zdjęcie okładki Economist, tygodnika kontrolowanego przez kabalistyczne rodziny Angelli i Rothschildów, aby zobaczyć co daje kontrola nad finansami:

photo The Economist

Zdjęcie mówi “włóż fundusze stymulacyjne“, co oznacza komputerowe puste pieniądze banku centralnego. Co za to dostajecie: prezydenturę Joe Bidena, masowe szczepienia, rozpad Stanów Zjednoczonych, chińską kontrolę poprzez “pandemiczny” faszyzm, terror nuklearny itp.

Na szczęście źródła Mi6 mówią nam, że światowe siły wojskowe zajmują się tą sprawą. Oto, co planują dla systemu finansowego, według MI6:

“Całe bogactwo świata ma być wykorzystane do wsparcia nowego systemu, który dokładnie dokona inwentaryzacji, wykona wycenę, wyliczy całkowitą wycenę i wykorzysta tę wartość do obliczenia wartości waluty i wszystkiego, co zasadniczo zastąpi system SDR MFW…To wszystko musi zostać zweryfikowane przez światowe wojsko.”

Jest również nieuniknione, że każde ponowne uruchomienie systemu będzie musiało zawierać jakiegoś rodzaju uwolnienie od zadłużenia. Według obecnego systemu około 40% Amerykanów będzie musiało zostać eksmitowanych ze swoich domów w połowie zimy, ponieważ nie mogą płacić czynszu ani hipoteki. Tak się nie stanie.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/dark-winter-millions-americans-expected-lose-their-homes

W przeciwieństwie do komunistycznego planu kabały, aby nikt nie miał własności, Stowarzyszenie Białego Smoka chce upewnić się, że każdy będzie miał prawo do własności. W szczególności ludzie będą mieć swoje obecne miejsce zamieszkania bez długu. Właściciele nieruchomości otrzymają od rządu równowartość dochodu z najmu. Ponadto, jeśli kraje zachodnie nie mają zostać przejęte przez Chiny, muszą całkowicie zreorganizować swoje własne systemy gospodarcze.

Podczas gdy Zachód kontynuuje wojnę domową, Chiny maszerują naprzód. W 2001 roku Chiny przewodziły światu w zaledwie 61 kluczowych kategoriach produktów. Jednak do 2019 r. miały ponad pięciokrotnie większy udział w 320 kategoriach, wiele w obszarach hi-tech, takich jak komputery. Duża akwizycja badawczo-rozwojowa, która poszła w parze z utworzeniem fabryk wiodących międzynarodowych firm w Chinach, dała Komunistycznej Partii Chin rozbieg.

Po ataku Covid w lutym tego roku chiński eksport wzrósł z 14% całkowitej wartości eksportu Organizacji Współpracy Gospodarczej i rozwoju do 24% do kwietnia, ponieważ Pekin “powstrzymał pandemię.” Prawdopodobnie zmniejszyli liczbę cykli powiększenia dla fałszywie negatywnego testu PCR, podczas gdy inne kraje G20 stosowały zalecane 45 cykli = 95% fałszywie dodatnich ustawień, aby wesprzeć wprowadzenie drakońskich środków.

https://asia.nikkei.com/Spotlight/Datawatch/China-dominates-world-export-markets-despite-U.S.-trade-war

Chiny przygotowały się wcześniej do eksportu masek i innych towarów związanych z “pandemią“.

Oznacza to, że nawet jeśli Zachód “dopadnie złoczyńców“, to i tak na dłuższą metę przegra z Chinami, chyba że zreorganizuje i zmodernizuje swoje systemy gospodarcze. W tym celu Rosjanie, Japończycy, Wspólnota Brytyjska i Pentagon przygotowują się do utworzenia Agencji Przyszłego Planowania, która zastąpi kontrolowane przez Chazarów ONZ, BIS, Bank Światowy i MFW itp.

Z ezoterycznej strony rzeczy, dziś jest krwawa pełnia księżyca.

https://www.forbes.com/sites/jamiecartereurope/2020/11/27/2020-needs-a-dramatic-end-right-this-is-how-a-beaver-moon-will-countdown-to-a-jaw-dropping-sight/?sh=2af3ffce5c0c

Poprzedziła go kula ognia nad Tokio, jasna jak pełnia księżyca.

https://english.kyodonews.net/news/2020/11/1630e7941a64-fireball-as-bright-as-full-moon-spotted-in-night-sky-over-japan.html

Jednak nie czekajcie aż niebo spadnie, nadszedł czas aby podjąć bezpośrednie osobiste działania.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers