CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, December 8, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 07:12:2020

 

Nadszedł czas aby pisać na nowo podręczniki historii, podczas gdy wolność świta nad ludzkością

https://benjaminfulford.net/2020/12/07/it-is-time-to-rewrite-the-history-books-as-liberty-dawns-on-humanity/

https://meditation539.com/2020/12/07/benjamin-fulford-nadszedl-czas-aby-przepisac-ksiazki-do-historii-podczas-gdy-wolnosc-swita-nad-ludzkoscia/ 

7 grudnia 2020

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Grudzień 2020 roku zostanie zapamiętany podobnie, gdy bieg historii zdecydowanie odwrócił się i starożytna zła siła poniosła klęskę. Białe Kapelusze wygrywają tajną wojnę o planetę Ziemię a wyzwolenie ludzkości jest nieuniknione.

Ludzie będą świadkami potwierdzenia decydującego zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA i zakończy się ruch na rzecz przymusowych szczepień w USA. To odwrócenie rozwoju sytuacji będzie narastać lawinowo, a ludzie będą patrzeć jak historia rozwija się, podczas gdy starożytna satanistyczna klasa rządząca zostanie obalona. Podręczniki do historii będą musiały zostać napisane całkowicie od nowa, gdy kurz w końcu opadnie. Jednak gdy zwycięstwo dobrych ludzi szybko zyskuje na znaczeniu, bitwa szaleje a potwory z bagien Tajnego Państwa walczą na śmierć i życie wiedząc, że są skazani na zagładę.


W tym tygodniu nie będziemy patrzeć głęboko na walkę o wybory prezydenckie w USA, ponieważ zostało to dokładnie omówione gdzie indziej. Powiemy tylko co nasze źródła potwierdzają — Donald Trump wygrał reelekcję przytłaczającą większością a Joe Biden ma zamiar wejść do programu ochrony świadków USA.

Możemy również potwierdzić, że szwajcarski bank UBS sprzedał komunistycznym Chińczykom maszynę do głosowania. Oznacza to, że amerykańskie agencje wojskowe i wywiadowcze będą polować i chwytać w celach przesłuchań wiele osób, począwszy od kierownictwa UBS i przewodniczącego światowego Forum w Davos Klausa Schwaba. Aresztowania w USA już trwają — potwierdzają źródła Pentagonu. Jeśli chcecie wiedzieć co Schwab kombinuje, zobaczcie co Premier Alberty Jason Kenney ma do powiedzenia na jego temat.

https://www.youtube.com/watch?v=48CYo90gWU4

Kenney nie mówi jednak, że to Schwab i jego szefowie zaprojektowali cały koszmar Covid-19 aby mogli “zresetować” system finansowy, który pozostałby ich pod kontrolą.

Aresztowania w USA już trwają, potwierdzają źródła Pentagonu. Oto co nasze źródła CIA miały do powiedzenia na temat losów byłej dyrektor CIA Giny Haspel:

“Została zdecydowanie usunięta ale najpierw zrezygnowała, co uważała za jej ‘przepustkę do wyjścia z więzienia’ przekazując kopie zapasowe danych zawierających wszystkie tajne operacje, które nadzorowała podczas swojej kadencji jako dyrektor i wcześniej. Krążąca historia, że została zabrana do Gitmo, przesłuchana i otrzyma nową twarz, odciski i zniknie z oczu, to kolejna opowiastka. Odeszła. Nikt więcej o tym nie usłyszy. Jeśli czegoś więcej będzie od niej potrzebne, wystarczy CGI-hologram.”

Podczas gdy konkurs o Republikę Konstytucyjną trwa, wokół fałszywej pandemii i planów zaszczepienia światowej populacji toksynami toczy się kolejna bitwa. Aby to zrozumieć, spójrzcie na poniższą tabelę wysłaną przez czujnego czytelnika naszego biuletynu. Porównuje obecną kampanię Covid-19 z metodami używanymi przez komunistycznych Chińczyków do prania mózgów amerykańskim jeńcom wojennym podczas wojny koreańskiej.

Comparison table

Pokazuje jak izolacja, groźby, ciągła propaganda strachu, nagrody za posłuszeństwo itp. są łączone, by zastraszyć ludzi do całkowitej uległości. Z tego wykresu wynika, że jesteśmy świadkami próby stworzenia komunistycznego rządu światowego, kontrolowanego przez Chińczyków i z mafią chazarską działającą jako ich bankierzy. Co więcej, komunistyczni Chińczycy sami przyjmują rozkazy od tajnego organu rządzącego w Szwajcarii znanego przez wtajemniczonych jako grupa Oktagon.

Ten wykres kontroli mediów korporacyjnych pokazuje, jak działają te struktury władzy.

Control of corporate media diagram

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/american%20media%20empire.png?itok=BF9Ba42t

Oto co MI6 ma do powiedzenia na temat tzw. kryzysu Covid-19:

“Widzimy stworzenie stanu wyjątkowego dla zdrowia publicznego i proponowane odpowiedzi lub środki zaradcze jako Ordo ab Chao w Podstępnym Przejęciu Państwa na poziomie globalnym – jest to czyste myślenie wojskowe i trudne do uchwycenia przez cywili ze względu na skalę i złożoność teatru działań.

Dossier i analiza wywiadu zostały wysłane do Wspólnego Brytyjskiego i Irlandzkiego Naczelnego Dowództwa Sił Zbrojnych, mówi MI6. Dlatego właśnie trwa reakcja wojskowa. Rosyjskie wojsko, brytyjskie wojsko i Pentagon działają teraz w Szwajcarii i Niemczech w celu wytropienia przywódców tej kampanii — według źródeł Mi6, FSB i Pentagonu.

Cała pandemiczna kampania jest wysoce nielegalna na wszystkich szczeblach prawa krajowego, europejskiego i wewnętrznego, nie wspominając że jest w rzeczywistości zamachem stanu. Ten ostatni epizod — obejmujący kampanię szczepień w odpowiedzi na tak zwaną pandemię, opartą na wysoce wątpliwych faktach a także wskazującą na bardzo niebezpieczne skutki dla zdrowia samych szczepień, prowadząc do śmierci — przypomina, że ​​stoją za tym zbrodniarze, mordercy, ludobójcy – w skrócie popełniający niewypowiedziany akt wojny.

Bez odpowiedniej interwencji wojskowej na całym świecie ta globalna kampania szczepień jest zaledwie cienką krawędzią klina przyszłości tak mrocznej, że jest niewyobrażalna”.

Nasze źródło FSB było bardziej zwięzłe i do tego stopnia, że mówi: “Musimy działać teraz.”

Aby zrozumieć o co chodzi, musicie zdać sobie sprawę, że politycy rządzący na całym zachodnim świecie publicznie obiecują i próbują wstrzyknąć ludziom wysoce toksyczną szczepionkę.

Aby uzyskać szczegółowe zrozumienie, przyjrzyjcie się temu obostrzeniu złożonemu przez byłego naukowca wiodącego producenta szczepionek Pfizer Michaela Yeadona i byłego przewodniczącego Parlamentarnej Rady Europejskiej Komisji Zdrowia Wolfganga Wodarga.

Szczepionka zawiera między innymi białko, które powoduje, że układ odpornościowy kobiet atakuje ich własne łożyska, co czyni je bezpłodnymi.

https://2020news.de/wp-content/uploads/2020/12/Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf

Ponadto, szczepionki zawierają chipy RFID, które zawierają numery identyfikacyjne znaku bestii, według źródeł japońskiego rządu. Jeśli uważacie, że nie jest to możliwe, spójrzcie na to zdjęcie prasowe Hitachi z 2006 roku, które pokazuje, że nawet wtedy mieli chipy RFID na tyle małe, że można je wstrzykiwać ludziom.

https://www.hitachi.com/New/cnews/060206.html

Obecni władcy Zachodu chcą, aby ludzie zostali zmuszeni do przyjęcia zastrzyków z chipem RFID i noszenia identyfikatorów szczepień, aby mogli zapewnić, że ludzkość pozostanie zniewolona na zawsze.

Oto na przykład Ontario — kanadyjski główny lekarz dr David Williams mówi:

“To co może być obowiązkowe, to dowód szczepienia, aby mieć swobodę i wolność poruszania się bez noszenia osobistego sprzętu ochronnego.” — Chief Medical Officer, Dr Williams pic.twitter.com/gHupcMxbcm

— CrasHTalk (@CrasTalk) 3 Grudnia 2020 Roku

Oto próbka dowodu tożsamości bestii, którą przywódcy Zachodu — będą wkrótce aresztowani — chcą abyśmy ze sobą nosili.

Covid Certificate

Możecie być pewni, że tak się nie stanie. Ludzie odpowiedzialni za tę kampanię są systematycznie ścigani i zabijani. Mamy dla nich tylko jedną wiadomość: “poddajcie się albo gińcie.”

Musimy również zrozumieć, że stawka jest znacznie większa niż obalenie rządów. Chodzi o przyszłość ludzkości i planety. Satanistyczna klasa rządząca zawsze używała strachu, aby nas kontrolować: strachu przed komunistami, strachu przed terrorystami, strachu przed pandemiami itp. Jest to niewolnictwo długu oparte na terrorze.

Kiedy ci ludzie zostaną obaleni, ludzkość będzie mogła wyobrazić sobie idealną przyszłość, a następnie dowiedzieć się jak naprawdę ją urzeczywistnić.

Oto przykład zmian, które nastąpią. Obecni władcy chcą nas zaszczepić pozornie aby “chronić nas przed śmiercią od pandemii.” Jednak ci sami ludzie tłumią naukę, która walczy z prawdziwą główną przyczyną śmierci — degeneracją ze starości. Poniżej znajduje się link do jednego z niezliczonych artykułów naukowych, które przeczytałem przez lata, pokazujący odkrycie, które odwraca starzenie się tylko po to aby umieścić na nim tłumik.

Pomimo wszystkich obietnic, jak pokazuje leczenie, artykuł mówi, że będzie „długa droga, zanim ludzie będą mogli być leczeni”, tj. nigdy. Czy widzicie hipokryzję? Chcą przeprowadzić testy bezpieczeństwa dla szczepionek “ponieważ ludzie umierają“, ale zapobiegają podawaniu społeczeństwu lekarstw na prawdziwe przyczyny śmierci.

https://www.france24.com/en/live-news/20201202-milestone-anti-ageing-treatment-restores-sight-in-mice

Dłuższe, zdrowe życie będzie możliwe, gdy obalimy satanistyczną klasę rządzącą; jest to fakt naukowy. Starość jest już uleczalnym stanem, ale klasa robotnicza nie może być leczona.

Co więcej, Zachód musi jak najszybciej zakończyć wojnę domową i rewolucję, w przeciwnym razie Chiny zostawią nas w tyle.

Tylko w ostatnich dniach — podczas gdy Zachód pozostaje sparaliżowany przez zmysłowy strach covid-19 i walki polityczne — Chiny ogłaszają oszałamiające przełomy naukowe jeden po drugim. Stworzyli sztuczne słońce oferujące praktycznie darmową, nieograniczoną energię; wyprodukowali silnik odrzutowy, który może zabrać nas w dowolne miejsce na planecie w ciągu 2 godzin, ogłosili komputer kwantowy, który jest “100 bilionów razy szybszy niż najszybszy na świecie superkomputer” i produkują genetycznie ulepszonych superżołnierzy.

https://www.france24.com/en/live-news/20201204-china-turns-on-nuclear-powered-artificial-sun

https://www.scmp.com/news/china/science/article/3111985/chinese-team-test-jet-engine-able-reach-anywhere-earth-within-2

http://www.xinhuanet.com/english/2020-12/04/c_139561941.htm

https://www.nbcnews.com/politics/national-security/china-has-done-human-testing-create-biologically-enhanced-super-soldiers-n1249914

Jeśli więc ludzie Zachodu nie chcą skończyć jako chińscy niewolnicy, lepiej pospieszcie się i usuńcie swoją pasożytniczą i morderczą klasę rządzącą. I bądźcie pewni, że to się stanie. Dlatego wszyscy powinniśmy szczególnie podziękować prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi za wyzwolenie Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki i za postawienie najpotężniejszych sił zbrojnych na świecie po stronie dobra.

Ponadto, ponieważ dzisiaj, 7 grudnia jest rocznica japońskiego ataku na Pearl Harbor, chciałbym podzielić się z czytelnikami kilkoma wersami (z jednym słowem zmienionym) z Deklaracji Poczdamskiej zapowiadającej ich kapitulację pod koniec II Wojny Światowej:

“Musimy wyeliminować na zawsze władzę i wpływ tych, którzy oszukali i wprowadzili w błąd ludzi Zachodu aby rozpoczęli podbój świata, ponieważ nalegamy, że nowy porządek pokoju, bezpieczeństwa i sprawiedliwości będzie niemożliwy, dopóki nieodpowiedzialny militaryzm nie zostanie wyparty ze świata.” Japończycy dopełnili swojej części umowy — teraz są pokojowi. Odwdzięczyli się. Gdyby nie japońscy intelektualiści tacy jak Ota Ryu, my na Zachodzie nigdy nie dowiedzielibyśmy się o istnieniu tajnej Zachodniej satanistycznej klasy rządzącej, która trzymała nas jako niewolników przez tysiące lat. Ta znajomość prawdy nas wyzwoli.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers