CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, December 31, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 28:12:2020

 

Masowa ofensywa przeciwko Grupie Oktagon ma na celu wykończenie nazistowskiej IV Rzeszy


28 grudnia 2020

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Rozpoczęła się masowa ofensywa mająca na celu wykończenie szwajcarskiej Grupy Oktagon i położenie kresu ich nazistowskiej Czwartej Rzeszy. Dyrektorzy firm farmaceutycznych, szefowie stowarzyszeń medycznych i inne osoby związane z terrorem covid-19 i kampanią szczepionkową są celami priorytetowymi. Szwajcarzy zostaną poproszeni o przekazanie wszystkich przywódców Grupy Oktagon lub zmierzą się z całkowitym zniszczeniem ich kraju — według źródeł Gnostyckich Iluminatów.

“Operacja Gladio Covid-19 to szwajcarski Oktagon, Gladio to przedział wewnątrz niego”, potwierdzają źródła MI6. Oznacza to, że w Szwajcarii organizowana jest globalna kampania masowych morderstw, dlatego podejmowane są tak radykalne środki. Należy jednak pamiętać, że grupa Oktagon jest de facto biurem politycznym mafii chazarskiej w sile około 1 mln osób i nie zamierzają odejść bez walki.


Jedno ze źródeł NSA mówi, że są informacje wskazujące, że aktorzy mafii chazarskiej knują teraz przeciwko apelowi Trumpa, by patrioci połączyli się w Waszyngtonie 6 stycznia. Źródło ostrzega, że to może stać się śmiertelną pułapką i jeśli Patrioci chcą pomóc, powinni rozważyć działanie lokalnie przeciwko politykom, lekarzom itp. forsującym kwarantanny i szczepienia przeciw “Covid-19“.

Jeśli nadal wierzycie w całą propagandę strachu Covid masowo wypuszczaną przez cały dzień przez korporacyjne media propagandowe, oto kilka faktów, które możecie sprawdzić: chińskie laboratorium broni biologicznej w Wuhan w Chinach, skąd pochodzi tak zwany wirus Covid, jest własnością Fundacji Sorosa, jak widać z dokumentów fundacji z Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Ta sama fundacja jest właścicielem producentów szczepionek. Fundacja Sorosa jest przykrywką dla chazarskiej mafii.

Inną rzeczą, o której ludzie muszą pamiętać jest to, że zachodnia medycyna opiera się na medycynie wojskowej i ma hierarchię wojskową. Jeśli lekarze nie wykonują rozkazów, tracą licencje medyczne. Rozkazy pochodzą od stowarzyszeń medycznych kontrolowanych przez mafię chazarską.

Źródła rosyjskiego FSB potwierdzają, że niektóre obecnie forsowane szczepionki przeciw covid-19, zawierają mikroczipy. “Teraz próbujemy je rozszyfrować“ — mówi jedno ze źródeł.

Jednak reagowanie na każde nowe okrucieństwo ze strony mafii chazarskiej nie wystarczy, dlatego kontynuowane są główne operacje ofensywne. Teraz, rosyjskie, amerykańskie, izraelskie i inne siły specjalne aktywnie polują na wszystkich kierowników związanych z tym medycznym terroryzmem przeprowadzanym na Zachodzie, głównie na zniewolone przez Chazarów kraje Grupy G7.

Nawet propagandowe serwisy informacyjne, takie jak Washington Post, przyznają, że odbywa się największa mobilizacja Gwardii Narodowej od czasów II wojny światowej. Oczywiście próbują to nazwać “walką z pandemią“, ale w rzeczywistości jest to walka z mafią chazarską.

https://www.thehour.com/news/article/Pandemic-and-unrest-fuel-the-biggest-National-15826661.php

Granice lądowe i morskie zostały zamknięte w Japonii, Arabii Saudyjskiej, Brazylii, USA i innych krajach aby zapobiec ucieczce bossów mafii chazarskiej.

W przypadku Japonii granice zostały zamknięte dla obcokrajowców próbujących wjechać do kraju w celu powstrzymania chazarskich agentów, zamachowców itp. według japońskiego wywiadu wojskowego. Powstrzymanie tych agentów pozwoli Japonii bezpiecznie ogłosić niezależność od kontroli mafii chazarskiej. Wielu z tzw. japońskich doradców mafii chazarskiej zostało usuniętych, a wkrótce będzie ich więcej.

W tle, Japończycy są rządzeni od końca II wojny światowej przez koreańskich gangsterów, którzy z kolei pracowali dla mafii chazarskiej. Japończycy – jako niepodległy kraj – utrzymają sojusz z USA, ale dopiero po wyzwoleniu USA spod kontroli, podają źródła japońskiego wywiadu wojskowego. Jednak obecnie istnieje grupa japońskich prawicowców, którzy planują pójść o krok dalej, według źródeł prawicowych bliskich cesarzowi. Grupa ta planuje przekształcić filipińską wyspę Cebu w niezależny kraj, który będzie emitował walutę opartą na złocie, mówią. Waluta zostanie wykorzystana do sfinansowania ogromnej ekspansji militarnej mającej na celu zapewnienie kontroli nad ASEAN, mówią.

Spójrzmy teraz na tak zwaną eksplozję bomby, która miała miejsce w Nashville w Tennessee w zeszłym tygodniu. Nasze własne źródła potwierdzają to co wielu donosiło, że obiekt NSA, który sprawdzał maszyny Dominium fałszujące głosy w imieniu prezydenta USA Donalda Trumpa, został trafiony termobarycznym pulsem elektromagnetycznym wytwarzającym pocisk powietrze-ziemia. Dobry film z uderzenia pocisku można zobaczyć pod linkiem poniżej. Zwróćcie uwagę na niebieski błysk na początku eksplozji.

https://www.brighteon.com/c336fe5b-b6d0-4506-bad5-560b4c9a798f

Oczywiście, korporacyjne media propagandowe mówią, że było to dzieło “białego Supremacjonisty” o nazwisku Anthony Quinn Warner, ale jeśli przeprowadzicie wyszukiwanie w Internecie dat przed atakiem na Nashville, poszukiwanie tej nazwy ujawniło kilka obrazów Zwariowanych Melodii Warner Brothers. W każdym razie, źródła NSA twierdzą, że był to bezpośredni atak na wojsko USA przez nieuczciwe FBI i inne elementy pracujące dla mafii chazarskiej. Mówią, że to oznacza wojnę.

Innym głównym celem ofensywy oprócz FBI i firm farmaceutycznych jest przemysł high tech, zwłaszcza Google, Facebook i IBM — zgadza się wiele źródeł. Donald Trump zawetował projekt ustawy o obronie w zeszłym tygodniu, ponieważ nie uchyliła sekcji 230 Ustawy o Przyzwoitości Komunikacyjnej.

Żaden dostawca lub użytkownik interaktywnej usługi komputerowej nie może być traktowany jako wydawca lub mówca jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innego dostawcę treści informacyjnych”(47 U. S. C. § 230).”

Ta klauzula, pozwala na niekończące się rozpowszechnianie fałszywych informacji i dezinformacji, wraz z cenzurowaniem urzędującego prezydenta, jego rzecznika prasowego i wszelkich osób z popierającymi punktami widzenia.

Aby zorientować się jak niebezpieczna może być ta dezinformacja, spójrzcie poniżej na poniższy fałszywy film z dorocznego przemówienia świątecznego królowej Elżbiety.

https://www.youtube.com/watch?v=IvY-Abd2FfM

Teraz porównajcie to z prawdziwym (?).

https://www.youtube.com/watch?v=zL9JR0A4yCU

Wiele źródeł potwierdza, że następujący “światowi przywódcy” są teraz głębokimi podróbkami połączonymi z chirurgicznie zmienionymi podobnymi do ludzi aktorami: prezydent Rosji Władimir Putin, prezydent Chin Xi Jinping, papież Franciszek, amerykański “prezydent-elekt” Joe Biden i wielu innych.

Mówiąc o Joe Bidenie, urzędnicy na Ukrainie wydali bardziej szczegółowe informacje i dowody na to, jak został przekupiony i skompromitowany. Ujawniono

 00

W każdym razie powszechne użycie fałszywych przywódców oznacza, że twierdzenie Gnostyckich Iluminatów, że walczymy z nieuczciwą sztuczną inteligencją jest wiarygodne. Coraz więcej osób pracuje za pomocą Zoomu i innych zdalnych technologii, oznacza to, że wykorzystanie głębokich podróbek wychodzi poza światowych “liderów“. Z jaśniejszej strony, być może niektórzy przedsiębiorcy będą sprzedawać ludziom głęboko fałszywe kopie SI aby uczestniczyli w spotkaniach Zoom, podczas gdy prawdziwa osoba gra w golfa.

Bez względu na wszystko, nacjonalizacja lub rozpad wielkich monopoli technologicznych, takich jak Google i Facebook – w połączeniu z surowymi przepisami, będą potrzebne aby zapewnić, że internet może być zaufany w dostarczaniu prawdy.

Chiny zaczęły również regulować i powstrzymywać gigantów technologicznych, zwłaszcza grupę Alibaba, a teraz najwyraźniej Teslę. Tesla jest warta więcej niż siedem najlepszych światowych firm motoryzacyjnych razem wziętych dzięki ogromnemu wkładowi pustych fałszywych pieniędzy. Wtyczka zostanie wkrótce wyciągnięta, obiecują źródła NSA.

https://en.pingwest.com/a/8154

W innych wiadomościach, Mi6 twierdzi, że umowa Brexitu podpisana w zeszłym tygodniu między Wielką Brytanią a UE “wydaje się być popychana przez Niemcy/DVD w drodze zachęt finansowych m.in. dla premiera“. Brytyjskie służby wywiadowcze otrzymały listę nazwisk. Teraz sprawdzają autentyczność, jak również sprawdzają grzebieniem drobnoziarnistym umowę składającą się z 2000 stron. “Jeśli to rzeczywiście prawda, cała sprawa zostanie wycofana i opuścimy UE na warunkiach WTO”, mówią źródła.

Jest mało prawdopodobne aby sama UE trwała w obecnej formie znacznie dłużej od jej Führer Angela Hitler Merkel, która obiecała podać się do dymisji w 2021 roku. Węgry i Polska już podejmują kroki w kierunku niepodległości. Teraz, źródła francuskiego wojska twierdzą, że będą również działać przeciwko marionetkowemu liderowi chazarskiej mafii, Emmanuelle Macronowi, w celu przywrócenia francuskiej niepodległości od Niemiec.

Kolejnym krajem, który ma się wyzwolić od chazarskiej mafii jest Izrael. 23 marca Izrael przeprowadzi czwarte wybory parlamentarne w ciągu dwóch lat. Źródła Mossadu mówią, że nazistowski kryminalny minister Benjamin Netanjahu nie jest już z tej ziemi. Jeśli tak, to kampania wyborcza powinna uniemożliwić udawanie jego dalszego istnienia.

A teraz spójrzmy na tematy, których zwykle unikamy, Pozaziemskie życie i UFO. US Navy właśnie opublikowało patent opisujący jak zrobić trójkątne UFO, które zostały szeroko zauważone i sfilmowane.

https://www.zerohedge.com/technology/us-navy-patent-describes-em-drive-flying-triangle-craft

Źródła NSA mówią nam:

“Trump właśnie anulował traktaty z Obcymi podpisane przez prezydenta Eisenhowera, wszystkie 12. Pozwala to innym gatunkom przyjść i pomóc ludzkości.”

 

Jak zwykle w przypadku tego typu informacji najlepiej zachować ostrożność, ponieważ nadal nie widzimy kosmitów chodzących po naszych ulicach, lotniskach czy sklepach z pamiątkami. Jednak gigantyczne ogniste kule pojawiają się na niebie na całym świecie, w tym w Chinach, Japonii, Włoszech, Anglii, USA, Francji. Może to tylko meteoryty, ale na pewno nie wyglądają jak one.

https://www.indiatimes.com/trending/environment/giant-fireball-crash-lands-in-china-530426.html

https://www.eadt.co.uk/news/meteor-in-suffolk-on-christmas-day-6870908

https://english.kyodonews.net/news/2020/11/1630e7941a64-fireball-as-bright-as-full-moon-spotted-in-night-sky-over-japan.html

https://southernmarylandchronicle.com/2020/12/03/meteor-triggers-rare-daylight-bolide/?

https://www.startribune.com/streaking-meteor-s-predawn-flash-stars-in-an-arresting-video-for-minnesota-sheriff-s-deputy/573410151/

https://www.ouest-france.fr/pays-de-la-loire/cholet-49300/un-bolide-a-t-il-traverse-le-ciel-du-maine-et-loire-7079549

https://www.3bmeteo.com/giornale-meteo/meteo-e-astronomia-bolide-sopra-i-cieli-dell-alto-adige-foto-422138

Bez względu na wszystko, musimy sami rozwiązać problemy naszej planety i nie czekać aż Bóg lub jakiś obcy statek-matka przyjdzie nam na ratunek.

W tym celu chciałbym zakończyć sprawozdanie z tego tygodnia dobrymi wiadomościami dotyczącymi odbudowy planety. 1 stycznia 2021 r. Chiny wprowadzą 10-letnie moratorium połowowe w całym dorzeczu Jangcy.

https://www.telesurenglish.net/news/Chinas-Yangtze-River-Basin-to-Recover-Biodiversity-20201224-0014.html

Może jeśli połączymy razem nasze działania, możemy zrobić coś podobnego dla światowych oceanów i innych dróg wodnych. Pamiętajcie, że w oceanach jest mniej niż 10% dużych ryb, które mieliśmy 50 lat temu.

Gdy chazarska mafia zostanie pokonana, miejmy nadzieję, że w 2021 roku, rozpoczniemy wielobilionową kampanię aby położyć kres ubóstwu, powstrzymać niszczenie środowiska i rozpocząć wykładniczą ekspansję ziemskiego życia we wszechświecie. O to, wraz z wyzwoleniem ludzkości z tysiąca lat niewoli, wszyscy walczymy.

Jak zwykle jest wiele rzeczy, których nie możemy jeszcze ogłosić, ale bądźcie pewni, że dobrzy wygrywają.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers