CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, December 15, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 14:12:2020

 

Zachód stoi przed chwilą prawdy, podczas gdy chazarska mafia poddaje się Chińczykom.

https://benjaminfulford.net/2020/12/14/west-faces-moment-of-truth-as-khazarian-mafia-surrenders-to-the-chinese/

https://meditation539.com/2020/12/17/benjamin-fulford-zachod-stoi-przed-chwila-prawdy-podczas-gdy-chazarska-mafia-poddaje-sie-chinczykom/ 

14 grudnia 2020

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Świat zachodni stoi w obliczu największego kryzysu, jaki kiedykolwiek miał miejsce, ponieważ jego rządząca elita poddała się Chinom. Albo Zachód usunie tę elitę od władzy i stworzy zjednoczony front, albo ludzie Zachodu staną się chińskimi niewolnikami pracującymi dla podwykonawców mafii chazarskiej. To właśnie ta bitwa z udziałem Chin i Zachodu jest prawdziwym powodem, dla którego wynik wyborów prezydenckich w USA pozostaje w zawieszeniu.

Zanim zagłębimy się w to, ważne jest aby podkreślić, że biorąc pod uwagę obecne okoliczności, wygląda na matematyczną pewność, że Donald Trump będzie ostatnim prezydentem korporacji Stanów Zjednoczonych w obecnej formie — zgadza się wiele źródeł. Wskazują również, że może on mieć plan w rękawie aby rozwiązać sytuację korzystnie — tylko czas pokaże.

Aby lepiej zrozumieć obecną sytuację, przyjrzyjmy się liczbom opublikowanym 10 grudnia przez Departament Skarbu USA.
https://www.fiscal.treasury.gov/files/reports-statements/mts/mts1120.pdf

Pokazują, że Stany Zjednoczone wydały 6,5 biliona dolarów w roku podatkowym kończącym się 30 września, ale mogły to zrobić tylko pożyczając 3,1 biliona dolarów. Deficyt w październiku, pierwszym miesiącu fiskalnym 2021, wzrósł o 111% rok do roku do 284 miliardów dolarów.

Ogólnie rzecz biorąc, licząc dziesięciolecia deficytów fiskalnych i handlowych a także niesfinansowanych zobowiązań emerytalnych, USA ma dług ponad 200 bilionów dolarów lub znacznie ponad 20 razy PKB, jeśli nie liczyć PKB finansowanego z długu. Więc jeśli zarabiasz $10,000 rocznie ale wydajesz $ 20,000 rocznie dzięki swojej karcie kredytowej i masz ponad $200,000 długu, musiałbyś wydać cały swój prawdziwy dochód przez ponad 20 lat (i umrzeć z głodu w międzyczasie), aby spłacić swój dług.

Donald Trump, ani nikt inny nie może tego naprawić za pomocą konwencjonalnych środków, które wspierają koncepcję resetu w celu rozwiązania problemów finansowych wielu narodów, których zadłużenie powstało w ramach systemu pustej waluty banku centralnego.

Dlatego obecni właściciele amerykańskiej korporacji (głównie europejscy arystokraci z siedzibą w Szwajcarii) zaoferowali Chińczykom niewolniczą prezydenturę Joe Bidena i Kamali Harris, w zamian za przejęcie ich długu. Nawet to nie wystarczyło, więc zaoferowali Chinom również Australię, Nową Zelandię, Japonię, Półwysep Koreański i ASEAN.

Jeśli uważacie, że większość szwajcarskich właścicieli amerykańskiej korporacji nie poddała się Chińczykom, zajrzyjcie do tej wiadomości (i proszę wesprzyjcie The Guardian gdy tu jesteście), która w części brzmi:

“ujawniono tajną umowę między Szwajcarią  a Chinami, która umożliwiła Chińskim urzędnikom bezpieczeństwa dostęp do kraju na koszt szwajcarskich podatników.”

https://www.theguardian.com/world/2020/dec/09/secret-deal-reveals-chinese-spies-free-rein-switzerland

W zasadzie oznacza to, że Szwajcarzy dali chińskim agentom wolną rękę, by robili co chcą w Szwajcarii. Oznacza to, że mogą zabić każdego z elity Davos, którzy nie wykonają ich polecenia. Pamiętajcie, że to elita, która kontroluje 90% ponadnarodowych korporacji.

Teraz możecie zrozumieć, dlaczego obecni właściciele zbankrutowanej korporacji Stanów Zjednoczonych zdradzili Amerykanów dla własnych korzyści. Zaoferowali oddziałom chińskim prawo do zajęcia Kanady i Meksyku, aby pomóc rozbić USA na małe zadupie z Kanadą i Meksykiem jako państwami wasalnymi, gdzie każde z nich dostaje ogromny kawałek dawnych Stanów Zjednoczonych.

Chińczycy są teraz wściekli, ponieważ naród amerykański oraz wojska amerykańskie i kanadyjskie odrzucają tę umowę. Dlatego na przykład, kanadyjskie wojsko powiedziało Justinowi Castro, aby poszedł na wycieczkę (i może nigdy nie wrócił jak jego brat), kiedy nakazał im wpuścić chińskie wojsko i przeszkolić je w taktyce zimowej wojny.

https://globalnews.ca/news/7517899/china-canada-military-training/

W odpowiedzi chciałbym powołać się na Ducha wodza Pontiac.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pontiac_(Ottawa_leader)

Mój dziadek był członkiem Parlamentu reprezentującego Hrabstwo Pontiac w Kanadzie, więc w ten sposób powołuję się również na ducha moich przodków. Kanadyjczycy oddzielili się od USA, ponieważ opowiadaliśmy się za przyjaźnią i integracją z Pierwszymi Narodami a nie za ich podporządkowaniem i eksterminacją. Dlatego w Kanadzie jest teraz więcej ludzi z pierwszych narodów niż w momencie przybycia pierwszych Europejczyków, podczas gdy w USA jest ich mniej niż jedna czwarta.

Wzywamy do utworzenia nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki, od Argentyny po Alaskę. Ogłaszając takie niezależne państwo, możemy uznać długi upadłej amerykańskiej korporacji za nieważne i powiedzieć Chińczykom gdzie mają je wsadzić. Taki kraj miałby również dostęp do zasobów Kanady i Brazylii, a więc mógłby je wykorzystać do sfinansowania odbudowy wydrążonej północnoamerykańskiej bazy przemysłowej.

Prezydentura Bidena wiąże się z rozpadem obecnych Stanów Zjednoczonych na trzy zadupia lub więcej — chińskie niewolnicze państwa. China Joe to uznany kryminalista Tajnego Państwa. O ile możemy powiedzieć, włączając zeznania przyjaciół, którzy próbowali przejść do rzeczywistych wydarzeń kampanii Bidena, “prezydent-elekt Biden” jest kompozytem CG (grafiki komputerowej) od czytania przemówień stworzonych przez korporacyjne działy PR.

Nie zagłębimy się w to zbyt głęboko, ponieważ ani naród amerykański, ani wojsko amerykańskie nie zaakceptują prezydentury Bidena. Fakt, że Hunter Biden ma wezwanie do sądu w związku z wieloma przestępstwami, powinien ostrzec was, że nie może być prezydentury Bidena.

https://apnews.com/article/joe-biden-politics-business-ukraine-subpoenas-b5245760245d5dee3e011f0df5e1868e

Popieramy wiele z tego co zrobił Donald Trump i w pełni popieramy ideę “Uczynienia Ameryki Ponownie Wielką.” Problemem jest obecna struktura korporacyjna USA, jej dług zostanie egzekwowany a amerykańskim oddziałom na całym świecie zabraknie pieniędzy, podczas gdy Amerykanie cierpią na katastrofalny spadek dochodów.

Sytuacja jest już tak zła, że ponad 50 milionów Amerykanów nie ma odpowiedniego dostępu do żywności. Ponadto, na podstawie zeszłotygodniowego badania przychodów Q4 z 9201 właścicieli małych firm, 48% może zamknąć je na stałe przed końcem roku.

https://www.alignable.com/forum/alignable-48-of-small-businesses-risk-closing-for-good-new-poll

http://theeconomiccollapseblog.com/archives/48-of-u-s-small-businesses-fear-that-they-may-be-forced-to-shut-down-permanently-soon

Tak więc — nawet z niezwykłymi osiągnięciami Trumpa w ciągu pierwszych 3 lat jego urzędowania — kwarantanna COVID pod przewodnictwem WHO-Fauciego w 2020 r., najbardziej szkodliwa w stanach rządzonych przez Demokratów, stworzyła sytuację, w której 50 milionów Amerykanów znajduje się na krawędzi głodu i blisko 50% amerykańskich małych firm ma zamiar zbankrutować.

Trump ostatnio napisał:

“Szczepionki są w drodze, pięć lat przed terminem. Wracaj do zdrowia Ameryko. Wracaj do zdrowia świecie. Kochamy was wszystkich!”

Dzieje się tak po tym, jak Biały Dom nakazał szefowi FDA, aby zatwierdził szczepionkę Pfizer do piątku lub podał się do dymisji.

https://www.msn.com/en-us/news/politics/white-house-orders-fda-chief-to-authorize-pfizer-biontech-vaccine-friday-or-submit-his-resignation/ar-BB1bR9AC

Czy to jest ta sama szczepionka, o której główny naukowiec Pfizera i inni twierdzą, że zmienia kobiety w bezpłodne, powodując, że ich układ odpornościowy atakuje własne łożyska?

Teraz nie chcemy wchodzić w obszar  teorii spiskowych z naszymi czytelnikami, ale musimy rozważyć możliwość, że mamy do czynienia z kilkoma różnymi, zbieżnymi liniami czasu.

W mojej rzeczywistości, “pandemia Covid-19” jest gigantycznym oszustwem mającym na celu zastraszenie społeczeństwa do przyjęcia szczepionek zmieniających DNA, zawierających nano-chipy RFID, które mają na celu ujarzmić ludzi w trwałe niewolnictwo.

Na przykład poseł do parlamentu austriackiego demonstruje swoim kolegom, w jaki sposób puszka Coca Coli ma “pozytywny wynik” na Covid-19.

https://prepareforchange.net/2020/12/13/coca-cola-tests-covid-19-positive-in-austrian-parliament/

Tymczasem świat mediów korporacyjnych krzyczy o śmiertelnej pandemii ze szczepionkami jako jedyną nadzieją na zbawienie. Ewidentnie jest to masowe kłamstwo propagandowe, a rzeczywistość jest taka, że liczby są sfabrykowane różnymi środkami, aby stworzyć wrażenie prawdziwej pandemii.

W tym miejscu, w lekcji o tym jak daleko sięga sieć łapówek i szantażu chazarskiej mafii, źródła Pentagonu mówią nam, że Gordon Duff z “Veteran’s Today” pluł zmysłowym strachem i jadem przeciw Trumpowi, ponieważ był szantażowany za zbrodnie wojenne, które popełnił w Salwadorze. Zapytaliśmy Duffa dwa razy czy to prawda, a on odmówił odpowiedzi. Zamiast tego powiedział:

“Mam dwie córki pracujące na oddziale intensywnej opieki; wszystko co dostajesz, to propaganda tajnego państwa; wszystkie materiały przeciw szczepionkom pochodzą z rosyjskiego wywiadu; to jest potwierdzone; doświadczamy tu ogromnego wymierania; szpitale przepełnione.”

Oto co każdy czytelnik tego biuletynu może zrobić: idźcie do szpitala i przekonajcie się, czy jest “przepełniony” pacjentami Covid. Jeśli to zobaczycie, zamieśćcie swoje wyniki ze zdjęciami na blogu czytelnika. Odwiedziłem wiele szpitali i rozmawiałem z wieloma lekarzami, którzy mówią, że to wszystko jest fałszywe.

Innymi przykładami możliwej dezinformacji lub przesunięcia linii czasu są doniesienia, że wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zostali straceni. Ponieważ jest to epoka hiperrealistycznej grafiki komputerowej, używamy ręcznie pisanych listów i prosimy o analogowe zdjęcia aby potwierdzić, że członkowie rodziny królewskiej są nadal z nami. Ponownie, albo mamy do czynienia z dużymi kłamstwami, albo z alternatywną linią czasu, w której zostały one wykonane. Potwierdzenie zajmie trochę czasu, ale damy znać naszym czytelnikom, gdy je otrzymamy.

W każdym razie, ważną rzeczą w dzisiejszych czasach — gdy zachodnie przywództwo wyraźnie straciło fabułę — jest skoncentrowanie się na materialnych rzeczach najbliższych sobie, swojej rodzinie, swoim domu, zwierzętach, dostawom żywności, bezpieczeństwu itp. Jeśli są w porządku, nie martwcie się histerią, którą widzicie na cyfrowych ekranach. To może być po prostu agonia nieuczciwej społeczności cyfrowej AI, która ma dostosowanego bota YouTwitFace przypisanego do indywidualnych danych profilu.

Jeśli potwierdzimy, że Covid-19 jest prawdziwy tylko w umysłach MSM z wypranymi mózgami, to mamy jasną drogę do zwycięstwa w tej bitwie o planetę Ziemię. Jeśli naprawdę próbują nas zaszczepić tatuażem identyfikacyjnym zawierającym “Lucyferazę” i chipem RFID do połączenia z cyfrowym systemem pieniężnym, to naprawdę jest wśród nas przedstawiciel Antychrysta, niezależnie od tego czy AI ma charakter, czy nie. Musimy zaakceptować, że ten Antychryst objawił się jako bezpośrednie zagrożenie dla ludzkości i można go zidentyfikować poprzez aresztowanie ludzi, którzy forsują szczepionki oparte na sfabrykowanej pandemii.

Szlak może prowadzić do Jareda Kushnera. Pamiętajcie, że był właścicielem 666 Fifth Avenue, gdzie “Lucent (Lucifer) Technologies” rozwijał mikroczipy, które można wszczepić ludziom. Stamtąd szlak prawie na pewno doprowadzi do Szwajcarii. Z tego powodu Szwajcarzy muszą mieć wybór, aby przekazać swoją grupę przywódczą lub ponieść konsekwencje. Pamiętajcie, że pod ich dysfunkcyjnym przywództwem rok 2020 “Kończy się kurczeniem się 93% światowych gospodarek… i z rynkami na najwyższym poziomie.”

https://www.zerohedge.com/markets/2020-ending-93-global-economies-contracting-and-markets-all-time-highs

Oznacza to, że pasożytnicza klasa rządząca staje się coraz bogatsza, podczas gdy wszyscy inni stają się biedniejsi.

Jeśli chodzi o Chińczyków, ich prawdziwe kierownictwo rodziny Smoków (w przeciwieństwie do komunistycznego frontu z fałszywym komputerowym pingiem) twierdzi, że są gotowi odpisać wszystkie długi i mieć nowy początek, jeśli ludobójcze chazarskie przywództwo zostanie usunięte.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers