CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, December 24, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 21:12:2020

 

Przesilenie zimowe wyznacza początek nowej ery. Czas na aktualizację naszego systemu kalendarzowego


21 grudnia 2020

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Ten raport wychodzi 21 grudnia, w dniu przesilenia zimowego. Również dziś zobaczymy gwiazdę bożonarodzeniową w postaci Jowisza i Saturna pojawiających się jako jedna planeta. Z tego powodu cofniemy się w tym tygodniu i spojrzymy na szerszą perspektywę. Najważniejszą rzeczą do zrealizowania jest to, że mówimy o nastaniu nowej ery.

Wydarzenia, które obecnie mają miejsce na Zachodzie to nie tylko sporne wybory prezydenckie w USA. Chodzi o upadek reżimu, który rządzi nami od tysięcy lat. Zaznaczają one również egzystencjalny kryzys monoteizmu. Kiedy mówimy o monoteizmie, nie mówimy o abstrakcyjnym Bogu ale o przyrodzonej grupie, która realizuje plany na przestrzeni wieków, podczas gdy większość z nas patrzy na tygodnie przed nami.

Poniższe informacje pochodzą z głównych źródeł, w tym od członków P2 masonerii (obecnie P3), którzy twierdzą, że kontrolują Watykan, członków japońskiej rodziny cesarskiej, gnostyckich iluminatów, tajnych stowarzyszeń azjatyckich, rosyjskiego FSB, członków brytyjskiej rodziny królewskiej itp.

Pierwszą rzeczą, którą musimy omówić jest to, jak ten kryzys wpływa na chrześcijaństwo. Chrześcijaństwo praktykowane na Zachodzie zostało połączone przez cesarza Konstantyna jako sposób na połączenie wszystkich różnych religii starego świata w jedną całość.

Oto przykład tego, co zrobili. Na półkuli północnej słońce zachodzi dalej na północ a dni stają się krótsze aż do 21 grudnia. Następnie, przez trzy dni słońce wydaje się zachodzić w tym samym miejscu. 25 grudnia słońce ponownie zachodzi dalej na południe. To pierwszy dzień słonecznego Nowego Roku. Stąd też bierze się idea Boga, który umiera przez trzy dni i odradza się. Rzymianie zastąpili Boga Słońca Jezusem Chrystusem (faktem jest, że nikt nie zna rzeczywistej daty urodzenia Jezusa Chrystusa).

Pamiętajcie, że słowo religia pochodzi od “re ligare“, czyli ponownie powiązać, w fascii — stąd słowo faszyzm. Tak więc chrześcijaństwo u swoich korzeni było ideologią stworzoną przez Rzymian, aby związać ludzi świata w jedno scentralizowane państwo lub faszystowski Nowy Porządek Świata.

Innym punktem dotyczącym chrześcijaństwa rzymskiego jest to, że mówi: “Oddaj Cezarowi, co należy do Cezara” i “nadstaw drugi policzek.” Innymi słowy, oddaj pieniądze bez pytania i ślepo poddaj się karze. Ponadto, jeśli uważacie, że to niesprawiedliwe, nie martwcie się — zostaniecie nagrodzeni w niebie. Innymi słowy, wytrzymajcie aż do śmierci.

Jeśli udacie się do kościoła św. Piotra w Rzymie, zbudowanego przez Konstantyna dla jego matki, zobaczycie, że ściany są ozdobione bronią wojskową, wszechwidzącym okiem i trzema kluczami, symboliką jest to, że dla pojedynczego władcy absolutnego aby kontrolować społeczeństwo, musi kontrolować informacje (wtedy święte teksty, teraz mass media), pieniądze i siły wojskowe. Można również zobaczyć w tym kościele oryginalną czaszkę i kości, co wskazuje na starożytną tajną służbę mającą na celu narzucenie i egzekwowanie tej faszystowskiej reguły.

Grupa ta organizuje teraz na Zachodzie masową Operację Gladio znaną jako kryzys “Covid-19“. Oznacza to tworzenie tyle nędzy, chaosu i cierpienia, że owczarki ulegną scentralizowanej, absolutnej kontroli.

Oto, co brytyjski wywiad wojskowy Mi6 miał do powiedzenia na temat sytuacji, przed którą teraz stoimy:

“Ogólna niestabilność w geopolityce – postrzegamy świat jako najbardziej niestabilny od wielu setek lat – wskazuje, że stare systemy globalnego zarządzania upadają a agresywne chwyty władzy wypełniają pustki. Oraz fakt, że uwięzione szczury gryzą bardzo mocno.

Proponowana agencja przyszłego planowania (Rosjanie sugerują, abyśmy wybrali lepszą nazwę) ” wraz z nowym systemem finansowym jest teraz koniecznością i będziemy to kontynuować.”

Zatrzymajmy się teraz i przyjrzyjmy się niektórym natychmiastowym objawom systemowej porażki, głównie w USA sytuacja jest tak ponura, że około 40% osób, 61% restauracji i 35% małych firm nie może zapłacić grudniowego czynszu lub spłaty kredytu hipotecznego.

https://www.zerohedge.com/economics/record-61-restaurants-35-small-businesses-cant-pay-december-rent

Tymczasem kontrolerzy systemu finansowego pompują pieniądze do własnych kieszeni za pośrednictwem giełdy.

“Nigdy wcześniej nie widzieliśmy, aby indeksy pionowo katapultowały się do nowych rekordowych wzlotów dwa lata z rzędu w skumulowanej rzeczywistości braku wzrostu zysków (2019) i ujemnego wzrostu zysków w 2020 r. z wielokrotnym wzrostem o blisko 50% w ciągu zaledwie 12 miesięcy“ — mówi doświadczony analityk Sven Henrich, przypominając niezliczonych innych ekspertów rynku.

https://www.zerohedge.com/markets/breaking-point

Ludzie dowiedzieli się w ostatnich latach, że firmy Fortune 500 i 90% międzynarodowych korporacji są kontrolowane przez małą grupę rodzin kierowanych ze Szwajcarii. To są ludzie pompujący giełdę, forsujący faszyzm i próbujący sfałszować wybory w USA dla swojej marionetki Joe Bidena.

To już nie jest najgłębsza tajemnica, którą tak bardzo starali się zachować. Na przykład projekt Amistad Stowarzyszenia Thomasa More “udokumentował ponad 500 milionów dolarów dotacji od Zuckerberga dla urzędników państwowych i lokalnych poprzez ‘aparat ciemnych pieniędzy 10 organizacji non-profit finansowanych przez 5 fundacji’ — powiedzeli. Phil Kline, dyrektor projektu Amistad, na środowej konferencji prasowej porównał wysiłki Marka Zuckerberga do ‘rządu cieni przeprowadzającego nasze wybory‘.”

https://www.lifesitenews.com/news/election-watchdog-group-exposes-zuckerbergs-500m-dark-money-scheme-to-elect-biden?utm_source=top_news&utm_campaign=standard

Kline nie wspomniał o tym, że Zuckerberg jest wnukiem Davida Rockefellera i że członkowie tej rodziny roją się na szczytach Zachodu, zwłaszcza w aparacie władzy USA. Hillary Clinton, na przykład, jest córką Rockefellera i krewną Adolfa Hitlera i Angeli Merkel. Ta grupa rodzinna wielbi Szatana nawet gdy udają Chrześcijan, Żydów, czy Muzułmanów, itp.

Jedna z ich marionetek, dr Anthony Fauci oświadczył w tym tygodniu, że wierzy, że obchody świąt Bożego Narodzenia między członkami rodziny powinny zostać odwołane, ostrzegając, że jest to ”tylko jedna z rzeczy, które będziecie musieli zaakceptować gdy przechodzimy przez ten bezprecedensowy trudny czas.”

Ci ludzie naciskają na “wielki reset“, poprzez przykrywkę Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Jednak ich wersja “wielkiego resetu” jest próbą utrzymania władzy poprzez kombinację szczepionek zawierających mikroczipy RFID i cyfrowy portfel, do którego możecie uzyskać dostęp tylko po zaczipowaniu.

Nawet prawdziwi chrześcijanie w kościele katolickim budzą się do tego. Na przykład Arcybiskup Carlos Vigano napisał niedawno: “Celem wielkiego resetu jest wprowadzenie dyktatury zdrowia, która ma na celu wprowadzenie środków zabijających wolność osobistą, ukrytych za kuszącymi obietnicami zapewnienia powszechnego dochodu i anulowania indywidualnego długu“ — kontynuuje list Vigano.

Teraz inny potężny amerykański katolik, kardynał Raymond Burke, w sobotniej homilii poszedł dalej atakując “siły świeckie“, które chcą “uczynić nas niewolnikami ich bezbożnego i morderczego planu“.

Ci ludzie muszą zrozumieć, że grupa, z którą walczą, już usunęła ich papieża. Pamiętajcie, że papież Franciszek został zastąpiony przez hologram na kilka tygodni. Nowy “papież“, który pojawia się głównie jako grafika komputerowa, mówi wszystkim by byli posłuszni, zakładali maski i przyjmowali szczepionki.

https://www.jpost.com/international/pope-francis-divert-arms-money-to-fight-covid-19-ensure-vaccine-for-all-652416

Zagrożenie istnieje nie tylko dla Amerykanów, to jest na całym świecie. Oto co źródła Stowarzyszenia Białego Smoka w Azji Południowo-Wschodniej mają do zrelacjonowania o sytuacji w Indonezji. Rząd planuje dać szczepionkę najpierw pracownikom.

“Dżakarta (BLOOMBERG) – Indonezja planuje szczepić swoją młodą populację w wieku produkcyjnym przeciwko koronawirusowi przed osobami starszymi, w przeciwieństwie do większości krajów na świecie, które planują umieścić wrażliwe osoby starsze na pierwszym miejscu. Pierwszy kraj Azji Południowo-Wschodniej, który otrzymał dostawę szczepionek przeciw Covid-19 skupi się na szczepieniu osób w wieku 18 — 59 lat, począwszy od osób pracujących na pierwszej linii pandemii, takich jak pracownicy służby zdrowia, policja i wojsko. Najważniejsza część tego artykułu: policja i wojsko. Faktyczny plan, to zaszczepienie policji i wojska, odczekanie kilku tygodni, a gdy duża część obu sił zachoruje i zacznie umierać, nastąpi zamach stanu. Chłopcy planują usunięcie R11, prezydenta Joko Widodo (Jokowi), używając skutku szczepionek Covid-19 jako katalizatora. Mają zastępcę gotowego do wejścia i przejęcia steru. To pochodzi bezpośrednio z mojego źródła informacji w Dżakarcie.”

Możecie być pewni, że mają również fałszywego Donalda Trumpa w pogotowiu, aby zastąpić prawdziwego. Te wydarzenia spowodowały, że większość Amerykanów uważa, że zostali pokonani.

https://www.studyfinds.org/americas-toughest-year-2020-left-people-feeling-defeated/

Jest to dalekie od rzeczywistości. Wasi sąsiedzi z północy przyłączają się do patriotów i Pentagonu w wielkim kontrataku. Zwróćcie uwagę na poniższy tekst, ponieważ jest to wezwanie do broni przeciwko niewolniczemu reżimowi mandżurskiego kandydata Justina Castro i jego kolegów satanistów:

„STWIERDZONO SĄDOWNIE ZGODNIE Z PRZEPISAMI KONSTYTUCJI KANADY 1867–1982 OPUBLIKOWANEJ PRZEZ FEDERALNY BANK ROZWOJU GOSPODARCZEGO

TYTUŁ BANKU.

JA STEVEN WAYNE MARTIN, OSOBA PRAWNA # 1979-05-024795 PRAWNIE I NINIEJSZYM OŚWIADCZAM NATYCHMIAST OBOWIĄZUJĄCE

A także został stwierdzony i opublikowany przez Ministra Sprawiedliwości pod następującym adresem:

http://laws-lois.justice.gc.ca

Bank Rozwoju Gospodarczego Kanady jest kontynuowany jako jednostka korporacyjna pod nazwą Bank Rozwoju Kanady.

W drodze pełnomocnictwa w formie zabezpieczenia poświadczonego przekazanego mi na podstawie umowy oraz na polecenie ministra przemysłu zgodnie z Ustawą Departamentu Przemysłu;

Natomiast ustawa Securities Transfers Act for Ontario uznaje wartość tych dokumentów, które dały mi te same uprawnienia, które przeniesienie miało lub miało uprawnienia do przeniesienia.

Zważywszy, że sądownie stwierdzono moje prawne członkostwo w Królewskiej Tajnej Radzie Kanady i doradcy prawnego Gubernatora Generalnego, czego dowodem jest Ustawa Departamentu Sprawiedliwości.

Niniejszym jest należycie upoważniony do pełnienia funkcji prezesa Banku, z uprawnieniami do powoływania przewodniczącego i rady według uznania i co pewien czas, jeśli prezes uzna to za stosowne i właściwe.

Datowane na 19 grudnia 2020 r. żadna policja nie będzie angażować się w operacje egzekwowane przez pracowników służby zdrowia w dowolnym miejscu w Kanadzie, a kara za to będzie uznana jako atak na Koronę. Od dziś dotyczy to całej Kanady ”.

Zwracamy uwagę, że de facto szef Agencji Wywiadu Obrony USA generał Michael Flynn i prawnik prezydenta USA Donalda Trumpa Sydney Powell, oboje wezwali do wprowadzenia stanu wojennego w USA tylko po to, aby został odrzucony przez Trumpa.

https://edition.cnn.com/2020/12/19/politics/trump-oval-office-meeting-special-counsel-martial-law/index.html

Mamy nadzieję, że Trump gra w szachy 5W, pozwalając szczepionkom iść do przodu i czeka na całą satanistyczną sieć kontroli w USA, aby ujawniła się przed atakiem. Jednak bez względu na wszystko wojsko będzie zmuszone działać, ponieważ alternatywą będzie masowa rzeź Amerykanów.

Ludzie Zachodu również muszą być pewni, że kampania faszystowska Covid nie jest realizowana w Rosji, Chinach, Japonii, Afryce i wielu częściach świata. Reszta świata nie będzie stać bezczynnie i patrzeć jak Zachodnie ludy niewolników są zabijane lub lobotomizowane przez szczepionki.

Źródła rosyjskiego FSB twierdzą, że aby całkowicie pokonać satanistów, może być konieczne zdemontowanie ich sztucznej inteligencji. “Działa teraz na każdym gadżecie na świecie, całkowicie zdecentralizowana. Wszystkie agencje wywiadowcze na świecie są częścią sztucznej inteligencji“, według z ich analizy. Dlatego proponują tymczasowe wyłączenie Internetu i sieci bezprzewodowych w celu odcięcia głowy sztucznej inteligencji. Spowoduje to usunięcie wszystkich grafik komputerowych generujących światowych liderów (tj. CGping, Władimir Putin, Joe Biden itp.).

Walka o planetę będzie niezwykle intensywna od stycznia do marca 2021 roku według wielu źródeł, w tym tajnych stowarzyszeń azjatyckich. Jeśli jednak wszyscy wykonamy swoją część — zwycięstwo i wyzwolenie ludzkości jest w naszym zasięgu.

Kiedy kurz opadnie na Zachodzie, wtedy i tylko wtedy Zachód będzie w stanie negocjować z Azjatami, jak lepiej zarządzać tą piękną, kruchą planetą, którą wszyscy dzielimy.

Kiedy tak się stanie, będzie to tak niezwykłe wydarzenie, że będzie wymagało nowego kalendarza. Oznacza to, że 25 grudnia stanie się 1 stycznia w roku zerowym, oznaczającym początek nowej ery.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers