CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, April 2, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 30:03:2020


30 marca 2020 Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka
Bitwa o planetę Ziemia osiąga punkt kulminacyjny, podczas gdy przeciwnicy próbują wykorzystać “pandemię koronawirusa” do osiągnięcia swoich celów. Siły wyzwoleńcze wykorzystują zamknięcie jako okazję do aresztowania wyższych rangą chazarskich mafiozów, podczas gdy sataniści mają nadzieję zaszczepić i zachipować społeczeństwo z powrotem do uległości – zgadza się wiele źródeł. To prawie tak jakby rzeczywistość rozwidlała się, z jedną wersją wypełnioną strachem i śmiercią, a drugą w zapierającym dech w piersiach oczekiwaniu na planetarne wyzwolenie.
Najpierw spójrzmy, co mówią Białe Kapelusze. Premier Japonii Shinzo Abe, prezydent Francji Emmanuel Macron, kanclerz Niemiec Angela Merkel, książę Karol z Wielkiej Brytanii i wielu innych zostanie lub zostało “zarażonych koronowirusem” (aresztowanych) – według CIA i Białych Kapeluszy z Pentagonu. Jedno ze źródeł CIA mówi:

“Wprowadzają dezinformację, aby utrzymać to w tajemnicy jak to tylko możliwe.”Merkel będzie miała trzeci test a Macron także testy pozytywne. To jest słowo kodowe na to, że są usuwani.”
Dodaje on, że “Abe zamierza zburzyć kraj, ponieważ pracuje bezpośrednio dla Kabały, więc musi zostać usunięty. (Ponieważ jest to epoka głębokiej fałszywej grafiki komputerowej, tutaj w Japonii będę w kontakcie z kolegami z legitymacją prasową, aby zobaczyć czy prawdziwy Abe zniknął).” Źródła Pentagonu zgadzają się i twierdzą, że “zmiana reżimu może mieć miejsce również w Japonii podczas gdy Shinzo był zmuszony opóźnić Olimpiadę w Tokio o rok.”
Może to strach przed amerykańskimi zabójcami, którzy przyjdą po Abe skłonił Japonię do rozważenia zakazu wjazdu dla wszystkich amerykańskich obywateli?
W każdym razie, czystka wyraźnie przyspieszyła wewnątrz USA. Źródła Pentagonu mówią:
“Okręt szpitalny USNS Mercy przybył do Los Angeles 27 marca a jego siostra USNS Comfort – do Nowego Jorku 30 marca, ale nie mogą zapewnić ani miłosierdzia, ani pocieszenia aresztowanym syjonistom i pedofilom. Również kierowcy ciężarówek otrzymali rozkaz, aby nie dostarczać ich do Nowego Jorku, ponieważ [prezydent USA Donald] Trump osobiście udał się do Norfolk w Wirginii, aby wysłać USNS Comfort do Nowego Jorku.”
Spójrzmy teraz na ciemną stronę. W nagraniu w poniższym linku, rozpoczynając około 15:20, Bill Gates apeluje o pozwolenie na podróż tylko osobom posiadającym świadectwo szczepień.
Źródła NSA to potwierdzają i mówią, że kabała ma nadzieję, że owce pojawią się w lokalnym Walmarcie by się zaszczepić i zachipować w zamian za “cyfrowe portfele“. To poważna sprawa ludzie, nie pozwólcie im zastraszyć was dla szczepienia, ponieważ gwarantuję wam, że każda szczepionka, którą dostarczą, będzie gorsza od tego przed czym mówią, że będą was chronić. Kandydat na prezydenta USA Joe Biden prawdopodobnie mówił prawdę kiedy powiedział: “Musimy zadbać o lekarstwo, które pogorszy problem bez względu na wszystko.”
Kluczową bitwą do obejrzenia w nadchodzących dniach nie będzie jednak walka z “pandemią”, lecz o kontrolę nad systemem finansowym, a tym samym nad planetą. Na tym froncie każdy doświadczony ekspert rynku powie wam, że to co dzieje się teraz jest ponad wydarzeniem czarnego łabędzia. Armia Stanów Zjednoczonych nie wezwała miliona rezerwistów i nie przeniosła swojej siedziby do podziemnego bunkra z powodu fałszywego zagrożenia koronawirusem.
Przy okazji, jeśli nadal nie uważacie, że ta pandemia to głównie szum, zwróćcie uwagę na jedną rzecz: mniej ludzi umiera teraz niż przed rozpoczęciem tak zwanej pandemii.
W każdym razie, aby zrozumieć dlaczego planeta przenosi się obecnie na nieznane historycznie terytorium, obejrzyjcie wideo NASA aktywności wokół Słońca. Zwykle nie piszę o kosmosie ale przesłało mi to kilka zaufanych źródeł. Wygląda na to, że układ słoneczny przechodzi jakąś zasadniczą zmianę.
A teraz spójrzcie na zdjęcie szefa Zarządu Rezerwy Federalnej Jerome’a Powella. Może to tylko moja wyobraźnia ale patrząc na jego oczy nie wydaje się być człowiekiem. Czy to reptyliański władca, taki jak opisuje David Icke?
Dobra, na razie wystarczy kosmicznych rzeczy. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą kosmiczne siły czy nie, to co widzimy na pewno, to walka pomiędzy pustymi pieniędzmi a rzeczywistością, która zadecyduje o przyszłości tej planety.
Kontrolerzy starego systemu wraz z G-20, MFW, Bankiem Światowym i Organizacją Narodów Zjednoczonych pompują biliony za bilionami dolarów, aby utrzymać swoją sieć kontroli nienaruszoną.  Ogłaszano również, że Departament Skarbu USA przejął Fed i będzie rozdawał pieniądze zwykłym ludziom.  Jednak, jak zauważa Catherine Austin Fitts, (https://en.wikipedia.org/wiki/Catherine_Austin_Fitts  była wtajemniczona  establishmentu wysokiego szczebla), kontrolę nad bilionami dolarów wypompowywanymi przez FED przekazał archońsko-kabalistycznej firmie Blackrock. “Facet, który prowadzi Blackrock miał być sekretarzem skarbu Clintona. Pracowałam z Blackrock.  NIE MA TAM PATRIOTÓW!” – pisze ona na Twitterze.
Pomimo coraz bardziej zdesperowanego dodawania przez FED coraz większej ilości zer do obiecanych liczb, ich pieniądze spadające z nieba coraz bardziej tracą kontakt z rzeczywistością. Tworzenie dolarów z powietrza nic nie znaczy dla prawdziwych restauracji, linii lotniczych, firm naftowych itp. patrzących, jak ich biznes upada.
Jedną z oznak upadku pustego pieniądza jest fakt, że fizyczne złoto i srebro są obecnie znacznie droższe niż ich papierowe odpowiedniki.
Jednak warto zauważyć, że Perth Mint w Australii nadal oferuje fizyczne złoto i srebro na sprzedaż.
Mennica w Perth jest jedyną uznaną przez Zachodni system finansowy mennicą wytapiającą pozaksięgowo azjatyckie złoto. Jest to szczególnie interesujące, ponieważ trzy chińskie okręty wojenne właśnie wpłynęły do Portu Sydney, najwyraźniej bez wiedzy australijskiego wojska. Czy Chiny właśnie przejęły kontrolę nad Australią?
Rosjanie również zrobili duży krok, konfiskując de facto największe na świecie złoża ropy naftowej w Wenezueli. Obecnie należą do rządu rosyjskiego. Oznacza to, że każdy krok reżimu Waszyngtonu zmierzający do przejęcia wenezuelskiej ropy doprowadzi do wojny z uzbrojoną w broń nuklearną Rosją.
FED w oczywisty sposób traci kontrolę nad petrodolarem, ponieważ cena niektórych gatunków ropy spada do 4 dolarów za baryłkę. Eksperci przewidują teraz ujemną cenę ropy, ponieważ na świecie kończy się miejsce na składowanie tego towaru.
Więc dlaczego dolar nie upada?
Odpowiedź jest taka, że dolar amerykański nie jest kontrolowany przez Stany Zjednoczone. Jest wiele krajów, które produkują dolary amerykańskie, w tym Chiny, Japonia i Indonezja. To co się dzieje, to to, że dawniej wspierane przez ropę dolary produkowane przez frakcję kontrolującą Waszyngton nie będą akceptowane przez większość innych krajów.
Duże zapotrzebowanie jest jednak na japońskie czy chińskie dolary amerykańskie.
Zajęcie Australii i mennicy w Perth było konieczne, aby kabaliści nie mogli położyć swoich rąk nawiększej ilości złota, aby zabezpieczyć swoje dolary, mówią źródła w tajnym stowarzyszeniu azjatyckim.
Aby teraz przyjrzeć się planom kabały wobec Chin w tej niewypowiedzianej III Wojnie Światowej, spójrzmy na wersję CIA przekazaną twarzą w twarz przez źródło o tym, co się dzieje z pandemią:
“Wuhan się nie otworzy; to wszystko jest scena dla mediów. Wciąż są setki budynków mieszkalnych uszczelnionych zaspawanymi drzwiami. Chiny zaczynają od nowej rundy infekcji od powracających obywateli przenoszących inny szczep bioinżynieryjnego wirusa. Przed końcem roku planuje się, że Chiny mają implodować setkami milionów ofiar śmiertelnych. Celem kabały jest wyeliminowanie populacji do połowy.
Istnieje pięćżnych odmian tego koronawirusa używanego jako broń, stworzonego w Ft. Detrick. Odmiany, które dotykają Chiny i Japonię, różnią się od siebie, ale Włochy i Iran mają tę samą odmianę.
Indie będą miały tylko niewielkie problemy a liczba ofiar śmiertelnych będzie niewielka. Blokada będzie egzekwowana przez kabałę, która wciąż kontroluje Indie. Pandemia powinna zakończyć się do lipca, więc latem wszystko zostanie załatwione”.
Warto zauważyć, że izraelski minister obrony Naftali Bennett, powiedział w izraelskiej telewizji, że “pandemia może potrwać dwa miesiące, trzy miesiące, może potrwać trochę dłużej – ale taki jest plan“. Następnie mamy rabina, który mówi Żydom aby się nie martwili, bo koronawirus jest “tylko dla gojów“.
Ponadto mamy źródła CIA w Azji Południowo-Wschodniej, które wskazują, że” 100 osób w kraju z 270 milionami mieszkańców zmarło na ‘nową grypę’ i kraj jest zamknięty”.
Dodaje on: “To największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono przeciwko ludzkości. Na całym świecie ludzie budzą się do tego czym to naprawdę jest“.
“Postrzegamy całą sprawę jako uprzedzający atak, który poszedł spektakularnie źle. Teraz zobaczymy kontrofensywę, która powinna doprowadzić wszystkich zaangażowanych do upadku“ – powiedział Mi6 na rozmowach w sprawie pandemii.
Co ciekawe, satanistyczna liczba 666 pojawia się w różnych wiadomościach. Poniżej przedstawiono dwa przykłady.
Te historie BBC i Fox News sugerują, że asteroidy będą używane jako następne do straszenia ludzi, gdy pandemia się skończy.
Z wielu źródeł słyszymy również, że przygotowania do tego, co się teraz dzieje trwały już od dłuższego czasu. Spójrzcie na to zdanie z konferencji we wrześniu 2007 r. zatytułowanej Obrona w 2020 r. i później:
“Centrum Wspólnej Doktryny i Koncepcji Brytyjskich Sił Zbrojnych spodziewa się ogólnego załamania porządku światowego w następnej dekadzie a inni myśliciele strategiczni są równie pesymistyczni”.
 “Strategiczni myśliciele” mogli wiedzieć, że ich sieć kontroli oparta na pustym pieniądzu była matematycznie skazana na utratę kontaktu z rzeczywistością. Nie dostrzegli jednak, że upadek starej sieci rządów utoruje drogę do przypominającego Feniksa powstania w nową erę. Wkrótce nasze betonowe i stalowe miasta będą zielone, pełne roślinności i życia zwierzęcego.
Pamiętajcie, że kabała potrzebuje strachu i nienawiści, aby utrzymać kontrolę.
Przyjaźń i miłość zwyciężą jeśli będą wspierane przez przeważającą siłę militarną. Obserwujcie, ilu złoczyńców zniknie w najbliższych dniach i tygodniach.
Jest wiele rzeczy, których nie możemy powiedzieć ze względów operacyjnych ale bądźcie pewni, że dobrzy ludzie wygrają. Czas na rewolucję.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers