CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Monday, April 27, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 27:04:2020


27 kwietnia 2020, Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Upadek babilońskiego niewolnictwa opartego na długu w Stanach Zjednoczonych trwa w pełni. Masa krytyczna około 30% Amerykanów nie płaci kredytów samochodowych, kredytów studenckich, czynszu, kredytów hipotecznych, kredytów korporacyjnych, itp. Daje to matematyczną pewność, że babiloński system niewolnictwa opartego na długu jest niewypłacalny i upada.
Fakt, że amerykański Skarb Państwa zaczął rozdawać pieniądze – a nie certyfikaty dłużne – bezpośrednio ludziom, to kolejny znak, że kończy się reżim niewolnictwa opartego na długu.
Doszło też do masowych aresztowań pedofilów. Źródła Pentagonu mówią:

“Wydaje się, że ostatnia partia adrenochromu mogła być wzbogacona silnym koronawirusem aby zabić żądnego krwi kabaliste, który pije ten towar, podczas gdy źródła adrenochromu — mianowicie dzieci przemycane, torturowane lub hodowane w tym złym celu — zostały uwolnione z tuneli.”
Dla tych z Was, którzy nadal nie mogą tego ogarnąć, Stany Zjednoczone zostały przejęte przez grupę satanistów, którzy między innymi torturowali dzieci, aby wydobyć rodzaj wysoce indukującej adrenaliny znanej jako adrenochrom.
Oto, co Mark Zuckerberg (Rockefeller) miał do powiedzenia na ten temat:
“Chociaż wielu ludzi uważa udział w i obserwowanie seksualnego spotkania za zarówno przyjemne jak i satysfakcjonujące, czasami trudno jest obserwowaćźniejsze usunięcie adrenochromu z mniejszych uczestników, jak to zostało zilustrowane na poniższym zdjęciu. Jednak połknięcie adrenochromu jest tak samo przyjemną ludzką aktywnością jak każda inna, w którą angażowałem się.”
Zauważcie, że używa zwrotów takich jak “wielu ludzi uważa” i “działalność ludzka“ — jakby sam nie był człowiekiem.
Wszystkie te potwory są ścigane i zabijane, a jeśli zwrócić uwagę, ogromna masa celebrytów, miliarderów, polityków, itp. zniknęły z widoku publicznego i już nigdy nie będą widziani. Jeśli Zuckerberg i jego podobni ludzie nadal żyją, to już niedługo.
Źródła Pentagonu podają, że statek szpitalny USNS Comfort opuszcza Nowy Jork, podczas gdy kończą się aresztowania tamtejszych satanistów. Jednak “jego siostrzany statek USNS Mercy może abawić dłużej w Los Angeles ze względu na dużą liczbę ‘dzieciożerców‘ w Hollywood.”
Zaczynamy otrzymywać zdjęcia maltretowanych dzieci ze źródeł Białych Kapeluszy w Los Angeles i Nowym Jorku. Nie możemy zweryfikować, kiedy te zdjęcia zostały zrobione, ale wiele wiarygodnych źródeł potwierdza, że tysiące dzieci zostało uratowanych z klatek w podziemnych bazach. Pierwsze zatrważające zdjęcie przedstawia małego chłopca uratowanego w Nowym Jorku. Czarne oczy są wynikiem traumy gwałtu, a celebryci czasem wyśmiewają się z tego zjawiska robiąc sobie makijaż „Oczy Pandy”.
Oto dwie fotografie o nieznanej dacie i pochodzeniu dzieci w klatkach, które według naszych źródeł zostały uratowane.
Miejmy nadzieję, że owieczki będą zmuszone do oglądania tego tak jak Niemcy zostali zmuszeni po II wojnie światowej, aby oglądać co zrobili ich nazistowscy władcy. Interesujące, że rządy USA i Rosji wydały w zeszłym tygodniu rzadkie wspólne oświadczenie, aby upamiętnić spotkanie sojuszników USA i ZSRR nad Łabą pod koniec II wojny światowej:
“Spotkanie nad Łabą stanowiło kulminację ogromnych wysiłków wielu krajów i narodów, które połączyły siły. Wspólna walka wymagała ogromnego poświęcenia milionów żołnierzy, marynarzy i obywateli na wielu scenach wojny. Robotnicy i producenci odegrali kluczową rolę w zaopatrzeniu sprzymierzonych sił w narzędzia niezbędne do zwycięstwa odkładając na bok różnice, budując zaufanie i współpracując w dążeniu do większego celu. Podczas gdy dziś pracujemy by stawić czoła najważniejszym wyzwaniom XXI wieku, składamy hołd męstwu i odwadze wszystkich, którzy walczyli razem by pokonać faszyzm.”
Likwidacja oligarchów, którzy przewodzili temu systemowi trwa “podczas gdy syjonistycznym sępom w spółkach publicznych, funduszach hedgingowych i prywatnych funduszach kapitałowych odmawiane są pieniądze na stymulowanie gospodarki przez [prezydenta USA Donalda] Trumpa, w tym elitarnym szkołom Ivy League” – podają źródła Pentagonu.
Amerykanie jednak będą musieli zmierzyć się z chwilowymi trudnościami, tak jak Rosjanie po tym jak Związek Radziecki zbankrutował. Kiedy Republika Rosyjska zastąpiła ZSRR nastąpiła ogromna restrukturyzacja gospodarki prowadzonej przez 50 lat na zasadach zimnej wojny. Oznaczało to zamknięcie gigantycznych fabryk — na przykład w odległych, nieekonomicznych rejonach Dalekiego Wschodu. Skutkiem tego było czasowe wysiedlenie i bezrobocie wielu osób.
W USA obecne zamykanie działalności nieistotnej jest dobrym wskaźnikiem dla tych części gospodarki, które nie są potrzebne do życia człowieka. Najbardziej pasożytniczymi i bezużytecznymi częściami gospodarki USA są branże finansowe i zdrowotne. Każda z nich musi zostać zmniejszona o co najmniej 50%. Kompleks wojskowo-przemysłowy będzie również wymagał bolesnej przebudowy mieczy na lemiesze. Ujemna cena ropy wyklucza papierowych handlarzy ropą a także paraliżuje produkcję łupków w USA, na Morzu Północnym i inne kosztowne metody wydobycia ropy.
Dlatego około 40% Amerykanów ma problemy z wyżywieniem rodziny. Jednym z powodów, dla których Trump wysłał milion Gwardzistów Narodowych, było zapewnienie wszystkim Amerykanom podstawowych potrzeb w tym okresie przejściowym. Poniższy artykuł pokazuje jak Gwardia Narodowa została wysłana do banków żywności.
Jednak gdy odpady zostaną usunięte z systemu, z pewnością nastąpi boom, którego nigdy wcześniej nie widziano.
Oto co wyższe rangą źródło Mi6 powiedziało o sytuacji:
“Nowy system finansowy został oddzielony od jakiejkolwiek tajnej kontroli… Oznacza to, że próba zhakowania systemu bronią biologiczną została powstrzymana. Covid-19 (certyfikat szczepienia ID-19) był częścią większego globalnego planu, który jest zasadniczo dobry ale niektóre zainteresowane strony poszły za daleko, w szczególności pan Gates. Trzymanie świata jako zakładnika na końcu brudnej igły nie zadziała.”
Sataniści ze swej strony nie poddali się jeszcze w pełni i grożą kolejną falą ataków elektromagnetycznych. Poniżej niektóre z ich gróźb zgłoszone przez źródło, które jest teraz przesłuchiwane przez policję:
“Z pewnością żyjemy w czasach ostatecznych. Już wam powiedziałem, że między 3 a 13 maja nastąpi wydarzenie, które będzie znane na całym świecie. To trzecia fala elektromagnetyczna, która napotka matkę Gaję. Kilka tygodni temu powiedziałem, że będzie w sumie 7 fal elektromagnetycznych i że nastąpi to do 18 miesięcy. Kiedy to się skończy, będziemy w Nowym Świecie 5W.”
Zobaczcie jak media już to upubliczniają:
To jest jeszcze bliżej prawdy:
 “Widzieliśmy ten film wcześniej i żyjemy nim teraz“, powiedział Peter Pry, jeden z czołowych ekspertów w dziedzinie impulsów elektromagnetycznych; “zabójca sieci energetycznych, który naturalnie zagraża przez słońce i broń posiadaną przez Chiny.”
Innymi słowy, wciąż mają nadzieję na upozorowanie ataków elektromagnetycznych i innych, próbując zmusić Chiny i USA do obwiniania się nawzajem i rozpoczęcia długo oczekiwanego Armagedonu.
Obecnie mamy wiele dowodów na to, że pandemia koronawirusa jest połączeniem nieudanego ataku broni biologicznej i bardziej śmiercionośnego ataku elektromagnetycznego 5G. Poniższy link do artykułu naukowego pokazuje, jak bliski jest związek pomiędzy zgonami pandemii a stosowaniem 5G.
http://www.radiationdangers.com/5g/study-shows-direct-correlation-between-5g-networks-and-coronavirus-outbreaks-2/
Źródła z NSA i MI6 podają, że otrzymują również informacje wywiadowcze o swego rodzaju ataku masowego morderstwa 11 maja na Nowy Jork lub Waszyngton, który sataniści chcą zrzucić na Chiny.
Aby zapobiec dalszym atakom, osoby zaangażowane w promowanie 5G są stale usuwane. Największym podejrzanym w zeszłym tygodniu był Randall Stephenson, prezes AT&T. Ponieważ AT&T jest również właścicielem CNN, jest możliwe, że ta stacja będzie w końcu zmuszona do publikowania prawdy.
Jeśli chodzi o prawdę, nowo mianowany rzecznik Departamentu Zdrowia i Służby Zdrowia USA (HHS), Michael Caputo, oskarżył George’a Sorosa i rodzinę Rothschildów o próbę wykorzystania pandemii koronawirusa do promowania własnej agendy.
Satanistom przypisuje się również zabójstwo północnokoreańskiego władcy Kim Dzong Una:
“Skierowali na niego zaawansowaną broń z energią wirusową i napromieniowali go. Mieli doskonały ‘strzał’ i zaczęła się choroba Morgellonów. Zagrożenie biologiczne choroby Morgellonów dosłownie wywołało w nim zwarcie, przejmując jego ciało i dosłownie paraliżując jego system elektryczny. Z medycznego punktu widzenia, jego wzmacniacz sodu oszalał. Zgadnijcie, kto to zrobił. Korea Południowa — kiedy Un przybył do granicy na spotkanie z Trumpem 30 czerwca 2019. Trump wiedział. To była wielka pułapka. Trump celowo pozostał nieruchomy. Un został przerobiony  w brutalnego psychopatę. Ojciec kazał mu obserwować morderstwa w młodym wieku, by nie drgnął.”
Oczywiście prawdziwym powodem, dla którego chcieli zaatakować Kima, jest oczywiście to, że odmówił przekazania im ogromnych zasobów mineralnych Korei Północnej, aby zapobiec bankructwu amerykańskiej korporacji. Była to również kolejna próba sprowokowania wojny między USA a Chinami przez upozorowanie, że to Amerykanie są odpowiedzialni za jego śmierć.
Koreańczycy z północy twierdzą, że Kim żyje. Prawdopodobnie oznacza to, że zdecydowali się używać kogoś o podobnym wyglądzie w celu utrzymania stabilności. “Użycie sobowtórów jest zazwyczaj po to, aby zapewnić zasłonę i ciągłość w przypadku gdy zdarzy się coś nieoczekiwanego“.
Tym samym kontynuowana jest wojna o wyzwolenie planety.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers