CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Wednesday, April 8, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 06:04:20206 kwietnia 2020, Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Użycie pandemii lub “infodemii” do załamania obecnej struktury władzy na świecie przebiega sprawnie – zgadza się wiele źródeł. Istnieją liczne doniesienia o masowych aresztowaniach elit. Niektóre z nich mogą być potwierdzone doniesieniami prasowymi takich przywódców jak kanclerz Niemiec Angela Merkel i premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, którzy zostali zamknięci”z powodu infekcji koronawirusa.”
Świat dowie się też, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera. Włosi, którzy właśnie uwolnili się spod kontroli Niemiec (UE), przysłali nam kopię jedynego znanego zdjęcia Hitlera z jego córką Angelą. Wiadomość brzmi: “a kiedy dorośniesz Angela, zniszcz całą Europę.”

Ponadto, Towarzystwo Białego Smoka (WDS) skontaktowało się również z bazą amerykańskiej marynarki wojennej w Yokosuka w Japonii, aby wnieść oskarżenie o zbrodnie wojenne przeciwko marionetkowemu premierowi Shinzo Abe za jego rolę w masowym morderstwie w Fukushimie i innych zbrodniach. Wielu wiarygodnych świadków – w tym dwóch byłych premierów – zapewni wyrok skazujący. Stało się to możliwe dzięki usunięciu (w końcu) czołowych agentów kabały w Japonii, takich jak Richard Armitage i Michael Greenberg – mówią źródła Pentagonu i CIA. Abe, w przeciwieństwie do swojego zbrodniarza wojennego, dziadka Kishi Nobosuke, nie uniknie sprawiedliwości. Jak mawiają Japończycy: “Zama Miro.”
Źródła CIA w Azji potwierdziły ten fakt:
“Człowiek dowodzący w Japonii jest na liście do odebrania podczas tej rundy. Oficjalna wersja będzie taka, że ma pozytywny wynik testu CV i jest w kwarantannie. To jest słowo kodowe używane, gdy ci satanistyczni okultyści zostaną ujęci.“
Tymczasem wewnątrz USA “jest prawie pewne, że będzie wojna domowa i wielu zginie“ – przewidują źródła CIA.
Oto co źródła Pentagonu miały do powiedzenia na temat trwającej kampanii wojskowej przeciwko satanistycznej mafii chazarskiej w USA:
“Podczas gdy podziemne bazy kabały są niszczone w Utah, Nowym Jorku, Idaho, Kalifornii i innych miejscach … uratowane dzieci zabierane są na pokład statków szpitalnych Comfort i Mercy, chronionych przez Marines.”
Dla tych z was nadal nieświadomych walk w podziemnych bazach, proszę spojrzeć na ten 29-minutowy film. 
Medyczny stan wojenny nabiera kształtu podczas gdy [prezydent USA Donald] Trump wezwał milion rezerwistów i wojskowych, którzy ostatnio przeszli na emeryturę do czynnej służby. Ogłoszono wojnę przeciwko meksykańskim kartelom narkotykowym, sieci 5G zostały wyłączone, FEMA jest pod wojskową kontrolą, a Generalny Inspektor Pentagonu nadzoruje pomoc na walkę z koronawirusem wartą 2 biliony dolarów. Ponadto, podczas gdy 170 000 oskarżeń zostanie odpieczętowanych z masowymi aresztowaniami, będzie krew z ofiar “samobójstw” z powodu operacji wojskowych i wycofaniem adrenochromu.
Ludzie z nadal wypranymi mózgami i lunatykujące owce będą zszokowani gdy dowiedzą się, że ponad 40.000 dzieci, które znikają w USA każdego roku (statystyki FBI), były torturowane na śmierć przez elity w celu pobrania formy adrenaliny znanej jako adrenochrom. Fakt, że można teraz przeczytać o adrenochromie na Wikipedii jest znakiem, że rzeczy naprawdę się zmieniają.
Mafia chazarska nie podda się bez walki. WDS otrzymało od nich w zeszłym tygodniu następującą wiadomość:
“Rządzimy tą planetą od tysięcy lat i raczej ją zniszczymy niż oddamy.”
Jednakże bądźcie pewni, że WDS powstrzymywało i będzie nadal powstrzymywać próby zniszczenia planety.
Najnowszy zagrywka, której używali do próby wywołania wojny między USA a Chinami, mówiąc Amerykanom, że to Chińczycy wywołali “pandemię” i mówiąc Chińczykom, że to Amerykanie to zrobili.
Wielki mem, który forsują na Zachodzie, mówi, że “wszystkie ślady prowadzą do Bio-Laboratorium w Wuhan.”
W rzeczywistości, epidemię w Chinach można prześledzić do korporacji Wuxi Pharmaceutical w Wuhan, Chiny. Ale jest tu ciekawa część, zgadnijcie kto jest właścicielem Wuxi? To Fundacja Sorosa. Jeśli zejdziecie na dół listy firm, której jest ona właścicielem w poniższej bazie danych SEC, znajdziecie ją jako Wuxi Pharmatech Cayman Inc.
“Może ktoś powinien porównać rozprzestrzenianie się infekcji w USA z lokalizacjami amerykańskich laboratoriów Wuxi w Teksasie, Maryland, New Jersey, Kalifornii, Minnesocie, itp.”, jak sugeruje czytelnik, który przesłał nam tę informację.
Oczywiście Fundacja Sorosa jest przykrywką dla rodziny Rothschildów i innych chazarskich honchos (szefów), z których wielu ukrywa się m.in. w Szwajcarii, Nowej Zelandii i na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.
Spójrzmy teraz na to co arcykabalista i bandyta Rockefellera Henry Kissinger ma do powiedzenia na temat sytuacji:
“Instytucje wielu krajów będą postrzegane jako upadłe … W rzeczywistości świat nigdy nie będzie taki sam po koronawirusie … Jego rozprzestrzenianie się jest wykładnicze: przypadki USA podwajają się co piąty dzień. Podczas pisania tego, nie ma lekarstwa. Zaopatrzenie medyczne jest niewystarczające aby poradzić sobie z rosnącą falą przypadków. Oddziały intensywnej opieki są na granicy przytłoczenia, a nawet więcej. Wysiłki związane z kryzysem, jakkolwiek ogromne i konieczne, nie mogą wyprzeć pilnego zadania uruchomienia równoległego przedsięwzięcia w celu przejścia po koronawirusie do porządku globalnej współpracy wizji i programu… Plan Marshalla i projekt Manhattan… Regres wywołany przez koronawirusa jest w swojej szybkości i skali globalnej, niepodobny do wszystkiego co kiedykolwiek znane w historii. Porażka może postawić świat w płomieniach.”
Na przykład MI6 przeanalizowało szeroko rozpowszechnione komentarze Kissingera:
“Zajmujemy się tematami takimi jak ogień, dzika inicjacja itp., wszystkie bardzo brutalne formy przekazu do podporządkowania poprzez bardzo traumatyczny przymus. Coś w stylu narzędzia  CIA MK ultra.”
Następnie mamy amerykańskiego chirurga generalnego Dr Jerome Adamsa, który mówi, że to “nasz moment Pearl Harbor” i dodaje: “To będzie nasz moment 9.11.”
Wysoko postawione źródło CIA mówi:
“W ciągu miesiąca nastąpi całkowite globalne załamanie. A potem restart całego systemu… Trump zgodzi się wpompować do gospodarki 5 trylionów dolarów pieniędzy z helikoptera, ale to nie pomoże. Uwolni energię punktu zerowego Nikola Tesli do amerykańskiego przemysłu, która zostanie wykorzystana do ponownego uruchomienia Ameryki. Po tym, jak wobec członków satanistycznego okultyzmu zostanie przeprowadzona obława.“
Inne źródło przewiduje:
„Ludzkość powstanie przeciwko korupcji na świecie a WSZYSTKIE rządy zostaną obalone. Nastąpi to w ciągu miesięcy a nie lat. Wierzę, że najgorsze minie do lipca 2020 r. ”
MI6 ze swojej strony mówi:
„Widzimy pandemię jako próbę przyspieszenia całkowicie spójnego zarządzania światowymi zaawansowanymi technologiami, końca faszyzmu, rzeczy narodowo-socjalistycznych.”
Osoba, która zaprojektowała kwantowy system finansowy mówi, że transformacja finansowa będzie:
“Odejściem od równowagi stochastycznej w kierunku rekurencyjnego systemu bankowości centralnej opartego na złożoności. Są to dwa diametralnie przeciwstawne podejścia, z których drugie to zastosowanie gospodarki wojennej. Zasadniczą zmianą jest włączenie aktywów pozagiełdowych itp. Przejście jest bardzo podobne do transfuzji krwi. Tak więc krew brudnych pieniędzy (PUSTEJ waluty) jest zastępowana czystą krwią i tak dalej.”
Zasadniczo mówi on, że elita Białych Kapeluszy zgodziła się stworzyć system wzorujący się na bardzo udanym systemie Planowania Gospodarczego wprowadzonym przez Japonię po II wojnie światowej. Oznacza to dążenie do wykładniczego wzrostu a nie stabilności.
Brytyjczycy twierdzą również, że anglosaski sojusz Pięcioro Oczu jest w środku “Strategicznej wielowymiarowej kontrofensywy z taktycznymi środkami zaradczymi i Trybunałami Wojennymi. Lepiej niech druga strona ucieka.”
Wydaje się, że prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko jest bardziej niż większość obecnych światowych przywódców, świadomy tego co się naprawdę dzieje, mówiąc:
“Czy nie macie wrażenia, że ​​mocarstwa chciałyby  przekształcić świat bez wojny dzięki tak zwanej psychozie koronawirusa, infodemicznej”
Zauważył także, że ONZ wykorzystuje tą infodemię jako pretekst do drukowania pieniędzy o wartości 10% globalnego PKB aby “walczyć z ekonomicznymi konsekwencjami koronawirusa.”
Przy okazji, dla tych z Was, którzy nadal myślą, że infodemia nie jest prawdziwa, przyjrzyjcie się przekonywującemu telewizyjnemu wycinkowi, aby wyjaśnić dlaczego Gubernator Cuomo potrzebuje więcej wentylatorów dla manekinów takich jak te.
image.png
Kolejną wstrząsającą wiadomością przyćmioną przez “infodemię”, jest ogromna zmiana militarna, która ma miejsce. W istocie wojsko amerykańskie zaczęło wycofywać się z Afganistanu i znacznej części Bliskiego Wschodu. Cytując  związaną z izraelskim Mossadem Debkę:
„USA opuściły kolejną bazę w Iraku w sobotę 4 kwietnia, przekazując armii irackiej dużą bazę lotniczą Habbaniyah Al-Taqaddum 74 km na zachód od Bagdadu. W regionie Bagdadu nie ma już żołnierzy amerykańskich. ”
Zamiast tego wygląda na to, że USA zdobędzie największe na świecie złoża ropy naftowej, które są bliżej domu w Wenezueli.
Temat przewodni tego jest następujący:
„Dzisiaj Stany Zjednoczone rozpoczynają wzmożone operacje antynarkotykowe na zachodniej półkuli, aby chronić Amerykanów przed śmiertelną plagą nielegalnych narkotyków” – powiedział Trump. „Rozmieszczamy dodatkowe niszczyciele Marynarki Wojennej, statki bojowe, samoloty i śmigłowce, kutry Straży Przybrzeżnej i samoloty obserwacyjne Sił Powietrznych, podwajając możliwości w regionie”.
Wydaje się, że USA wymieniły Ukrainę na Wenezuelę aby umożliwić tę operację.
„Obecnie Rosja w pełni przygotowuje się do wojny i przygotowuje się do podboju Ukrainy a Trump nie będzie się w to wtrącał”, mówi rosyjski analityk Bohdan Lystsia.
“Trump bierze Wenezuelę a Putin nie ingeruje. Putin bierze Ukrainę dla siebie a Trump nie będzie się wtrącał“, mówi on.”
Nawet jeśli nie chcemy używać terminu “biblijne” dla tego co się dzieje, to przynajmniej doświadczamy największych globalnych zmian od czasu II Wojny Światowej. Zobaczmy czy wyłączą łączność bezprzewodową w tym tygodniu.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers