CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, April 16, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 20:04:2020


Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka
Tak zwana pandemia koronawirusa została definitywnie powiązana z atakami elektromagnetycznymi 5G – zgadza się wiele źródeł. Aby powstrzymać dogmatyków i zapobiec totalnej wojnie, rozpoczęto aktywne polowanie na wszystkich dyrektorów przemysłu i oligarchów zaangażowanych we wprowadzenie 5G – zgadzają się zachodnie i azjatyckie tajne źródła wywiadowcze. Wśród celów wymienia się wymarłą obecnie rodzinę Bushów i chińską rodzinę Soong, podają źródła.
Polowanie jest konieczne aby zatrzymać wojnę termojądrową na pełną skalę, ponieważ “nasza analiza śledcza pokazuje prowokację wojny, to znaczy widzimy totalną wojnę jako wysoce prawdopodobną“ – mówią źródła Mi6. Chińscy dogmatycy ze swojej strony naciskają na zniszczenie Nowego Jorku w odwecie za atak na Wuhan, co może również przyspieszyć wojnę niszczącą świat – mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.
Istnieją również nowe dowody, że obecny pandemiczny atak na ludzkość został zaplanowany z dużym wyprzedzeniem. Pamiętacie Amerykańskie banknoty upamiętniające 9/11?

Spójrzcie teraz na pieniądze wyemitowane w USA i Wielkiej Brytanii aby upamiętnić ten atak pandemii. Pierwszym z nich jest nietoperz owocowy (rzekome źródło koronawirusa) wyemitowany w 2020 roku przez mennicę amerykańską.
Drugi to nowy brytyjski 20-funtowy banknot z wizerunkiem wieży telefonicznej 5G, a nad nim koronawirus.

To pokazuje jak aroganccy są ci ludzie i jak planują długofalowo, podczas gdy reszta z nas musi reagować na to co się dzieje natychmiast.
Nie jest to już jednak problemem, z zarówno brytyjskimi służbami specjalnymi jak i Białymi Kapeluszami Pentagonu, którzy obecnie aktywnie atakują rodziny należące do Rady Rezerwy Federalnej, BIS, Europejskiego Banku Centralnego i Banku Japonii.
Źródła MI6 podają:
“Możemy podsumować obecną hybrydową wojnę światową jako dwa obozy walczących stron – tych, którzy chronią suwerenność tradycyjnego państwa narodowego (l’Etat c’est moi) i tych, którzy zastąpią to i narzucą swoją wolę poprzez zaawansowany hybrydowy totalitaryzm technologiczny.”
Źródła Pentagonu ze swojej strony mówią: „śmierć Paula O’Neilla – pierwszego sekretarza skarbu za czasów [George] Busha Jr – może zasygnalizować czystkę na Wall Street, podczas gdy Fed został przejęty a fundusz stabilizacyjny wymiany walut (ESF) odwrócił się od CIA i tajnego państwa.” Ponadto „banki mogą zostać znacjonalizowane i zmuszone do płacenia podatku od wszystkich transakcji finansowych w celu zastąpienia niekonstytucyjnego podatku dochodowego” – mówią źródła.
„Bushowie zostali zatrudnieni po głębokim bankructwie Adnana Sakli i BIS Basel dzięki informacjom wywiadowczym od MI6”, wedłud źródeł w europejskiej rodzinie królewskiej.
Dla tych z was, którzy nie wiedzą, Adnan Sakli był „posiadaczem suwerennych tytułów wszystkich narodów, korporacji, banków centralnych i walut”. Sakli nie chciał tego tytułu ale został on mu nadany i – biorąc pod uwagę odpowiedzialność – obiecał uwolnić ludzkość „od zniewolenia religijnego, politycznego, gospodarczego i korporacyjnego”.
Niestety Bushowie i ich nazistowscy przyjaciele zabili go i podstępnie przejęli konta. “Bushowie senior i junior byli również zaangażowani w kradzież patentów Tesli. Zabijają i kradną tak jak wszyscy gangsterzy“ – według źródeł MI6.
Celem obecnej pandemii stworzonej przez frakcję Bush/Rothschild jest centralizacja kontroli i przeprowadzenie eugenicznej czystki populacji ludzkiej – potwierdzają źródła CIA.
W Stanach Zjednoczonych 5G jest silnie forsowane przez Prokuratora Generalnego Williama Barra i sekretarza stanu Mike’a Pompeo. Barr uniemożliwił również ujawnienie prawdy o 9/11. Więc ci z Was, którzy myślą, że Barr ze swoją “FISA Gate” to Biały Kapelusz, pomyślcie jeszcze raz. Ci ludzie muszą zostać usunięci z amerykańskiego ciała politycznego jak najszybciej.
Zanim jednak przejdziemy dalej, wyjaśnijmy dlaczego ten “pandemiczny” atak na rasę ludzką jest skoncentrowany na 5G, cytując komentarz czytelnika oparty na pracy trzech noblistów:
“Promieniowanie elektromagnetyczne 5G uszkadza ludzkie komórkowe DNA. Narażone komórki (wszelkiego rodzaju w obrębie ludzkiego celu) reagują wytwarzając kaskadę immunologicznych substancji ochronnych. Substancje te są zapakowywane w wewnątrzkomórkową strukturę zwaną endosomem. Endosom wydalany jest z komórki, stając się egzosomem.
Egzosom krąży i wiąże się z receptorami ACE 2 płuc, jelit i serca. Odpowiedź narażonej komórki jest taka sama, gdy ekspozycja jest na 5G lub COVID-19 (grypa). Immunologiczne substancje chemiczne znajdujące się w pakiecie egzosomu atakują komórki posiadające ACE 2, wytwarzając efekt ekspozycji na promieniowanie 5G lub grypy, co jest przykrywką jako COVID-19.
Wskaźnik przypadków COVID-19 wynosi 96% w obszarach 5G i tylko 4% w obszarach 4G lub niższych. 5G jest wdrażane na dobrze zaludnionych obszarach, więc spodziewamy się tam większej liczby przypadków. Jednak wskaźnik śmiertelności dla znanych wyników (zgony/(zgony + powroty do zdrowia)) jest ponad 2 razy wyższy w obszarach 5G. To nie może być tylko zasługa COVID-19 i mamy na to dowody statystyczne dla ponad 1,9 miliona przypadków!”
Elektronowo-mikroskopowe obrazy struktury endosomu/egzosomu są błędnie określane jako cząsteczka wirusa w komórce/obiegu. Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny została zdobyta za prace nad tym w 2013 roku – Sprawdźcie to:
Nadal nie jesteście przekonani? A co powiecie na to?:
“Profesor Yitzhak Ben Israel z Uniwersytetu w Tel Awiwie nakreślił  wskaźnik nowych zakażeń koronawirusem w USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Włoszech, Izraelu, Szwajcarii, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Liczby te opowiadały szokującą historię: Niezależnie od tego czy kraj, podobnie jak Izrael, jest objęty kwarantanną, czy też nie – jak Szwecja – kontynuuje, koronawirus osiągnął swój szczyt i zmniejszył się dokładnie w ten sam sposób. Dokładnie w ten sam sposób.”
Innymi słowy, obecna pandemia nie mogła być wywołana przez wirusa, w przeciwnym razie kwarantanny zrobiłyby statystycznążnicę.
Japoński rząd potwierdził zagrożenia związane z 5G, testując go na statku wycieczkowym Diamond Princess, zanim w ostatniej chwili przerwał planowane ogólnokrajowe wprowadzenie tej technologii, forsowane przez sojusznika Busha i przedstawiciela rodu Soong, Son Masayoshi z Softbanku – mówią źródła w tajnym azjatyckim stowarzyszeniu.
Oto, co masoni P3 mieli do powiedzenia na ten temat:
“Dziesięć procent Komunistycznej Partii Chin jest w rękach siostry Madame Soong, bardzo okrutnej kobiety ktora jest w kontakcie z córką Xi Jinpinga. Są oni pod kontrolą syjonistów i złej strony Izraela poprzez Fundację Czerwonej Gwiazdy, używając Quanto 49 (quanto jest pochodną używaną w tym przypadku do konwersji pieniędzy Rady Rezerwy Federalnej na chińskie Renminbi )“.
Jeśli rodzina Soong ma coś do powiedzenia w ich imieniu, wiedzą jak skontaktować się z pisarzem.
Pamiętajcie, że atak na Wuhan został przeprowadzony przez firmę, która jest własnością Fundacji Sorosa – przykrywki Rothschildów. Rothschildowie są sprzymierzeni z chińską frakcją, która popiera ideę Armagedonu stworzonego przez człowieka.
A teraz przyjrzyjmy się innym wielkim zmianom, które mają miejsce na świecie, podczas gdy szaleje wojna hybrydowa.
W USA urzędnicy NSA ustalili, że prezydent USA Donald Trump został zabity i zastąpiony przez nowego Trumpa. Mówią, że nowy Trump ma białe krawędzie wokół oczu i nie ma policzków poprzedniego Trumpa. Jednak źródło Białego Domu bliskie Trumpowi mówi: “Nie, ten sam Trump ale ma prawie perfekcyjnego sobowtóra. Ma raka skóry i robią mu opatrunki. Nie mogą go leczyć normalnie ponieważ wypadłby z interesu na zbyt długo i nie chce on, by opinia publiczna się o tym dowiedziała.” Innymi słowy, sobowtór jest używany do publicznych występów ze względu na plastry, ale prawdziwy Trump nadal dowodzi.
Jednak w coraz bardziej chaotycznych Stanach Zjednoczonych wyraźnie szaleje wojna domowa. W ostatnich wydarzeniach Pentagon wysłał po 10 000 żołnierzy do Waszyngtonu i Nowego Jorku w celu usunięcia kabalistów – podają źródła Pentagonu. Trump wezwał także do “wyzwolenia” Michigan, Minnesoty i Wirginii. “Wojsko USA musi teraz posprzątać“ – tak źródła Pentagonu opisują sytuację. Być może, ale walki w tej chaotycznej wojnie hybrydowej wyraźnie nadal szaleją, podczas gdy więźniowie są masowo uwalniani, pieniądze banku centralnego trafiają bezpośrednio do ludności, podczas gdy handel jest zamrożony a gospodarka jest w martwym punkcie.
Pod pretekstem tej elektronicznie zaaranżowanej pandemii w USA podejmowane są również próby stworzenia niedoborów żywności poprzez zamknięcie zakładów mięsnych i innych zakładów przetwórstwa spożywczego.
Aby poradzić sobie z sytuacją, wojska amerykańskie wracają z Afganistanu, Iraku, Syrii, Arabii Saudyjskiej i innych części świata. W Azji, USA wycofały z Guam wszystkie swoje bombowce B-52. Oczywiście trzeba zapytać, dlaczego USA wciąż mają bombowce B52 zbudowane w 1952 roku, kiedy dysponją technologią antygrawitacyjną, która sprawiła, że samoloty te stały się całkowicie przestarzałe. Fakt, że absolwenci Akademii Sił Powietrznych USA dołączają teraz do Amerykańskich Sił Kosmicznych pokazuje, że ujawnienie ukrytej technologii jest bliskie i to może być powodem odejścia dinozaurów B52 na emeryturę.
Źródła w Pentagonie podają, że “Trump podpisał dekret o otwarciu przestrzeni dla międzynarodowej współpracy w wydobyciu surowców i tym samym zażądał de facto wielobiegunowego porządku światowego i zakończenia wojen.”
W Europie,  źródła CIA donoszą, że kanclerz Niemiec Angela Merkel, prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zostali zastąpieni. W Wielkiej Brytanii, za pośrednictwem przyjaciela rodziny, byliśmy w stanie potwierdzić, że Ojciec Johnsona nie był w stanie skontaktować się z synem.
Chaos panuje także w dużej części reszty świata. Dyrektor Zarządzający MFW Kristalina Georgieva mówi, że 100 krajów zwróciło się o nadzwyczajną pomoc finansową. Wydaje się jednak, że sam MFW nie ma pieniędzy, ponieważ “rozpaczliwie poszukuje nowych 18 miliardów dolarów w pożyczkach.”  Przepraszam, czy to nie ten sam MFW, który ostatnio rozdysponował 8 bilionów dolarów poprzez G20? Jeśli wydają miliardy, dlaczego błagają o miliardy?
Ogólny obłęd obserwowany na Zachodzie jest wynikiem załamania się paradygmatu. MFW, Bank Światowy, ONZ i inne filary tego zniszczonego systemu są albo radykalnie restrukturyzowane, albo zastępowane przez nowe organizacje – według źródeł europejskiej rodziny królewskiej zaangażowanej w rewitalizację systemu.

Prawdopodobnie będzie więcej trudności i chaosu, ponieważ stary system musi najpierw zostać zburzony zanim będzie można go zastąpić nowym paradygmatem. Jednak ludzie zaangażowani w trwającą pandemię powinni zostać schwytani do początku maja – mówią źródła CIA, MI6 i Pentagonu. Należy mieć nadzieję, że kwietniowe ulewy przyniosą kwiaty w maju. 

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers