FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, January 23, 2018

POLSKI – BENJAMIN FULFORD: 22:01:2018

22 stycznia 2018
Przyszłość świata będzie negocjowana w najbliższych dwóch tygodniach, w miarę zbliżania się szczególnych zjawisk na księżycu. Pozbawienie finansowania rządu amerykańskiego, które nastąpiło w ubiegły weekend może okazać się zjawiskiem trwałym, podczas gdy trwają rozmowy wysokiego szczebla na temat zastąpienia tego rządu. W tym tygodniu odbędzie się w Davos spotkanie przywódców starego porządku światowego, aby obradować na ten właśnie temat.
Według źródeł z Pentagonu „pozbawienie rządu finansowania zostało ukartowane, aby można było zaaresztować członków kongresu, którzy tracą immunitet gdy nie odbywa się sesja kongresu. Ponadto, prezydent Trump został wezwany 18 stycznia na spotkanie z najwyższymi oficerami Pentagonu, gdy marynarka wojenna poszukiwała wrogich łodzi podwodnych. Władze wojskowe wykorzystują zamrożenie administracji rządowej do aresztowania członków kabały, eliminacji rządu korporacyjnego i wprowadzenia w życie republiki, co pozwoli na globalny reset walutowy”. Ponadto, ma nastąpić upublicznienie memorandum FISA, dzięki czemu zatrzymani zostaną kryminaliści w departamencie sprawiedliwości, FBI, Narodowej Radzie Demokratów, CIA oraz w organizacjach Obamy i Hillary Clinton. Możliwe, że Trump odczyta wspomniane memorandum 30 stycznia z okazji dorocznego przemówienia State of the Union.
Według naszych źródeł, przywódca opozycji Zimbabwe Roy Bennett został zabity w New Mexico aby umocnić dolara Zimbabwe i otworzyć drogę do globalnego resetu walutowego. Dolar Zimbabwe oparty na złocie znajduje poparcie z wielu stron jako nowa afrykańska waluta mająca zastąpić mieszaninę walut kontrolowanych przez Rotszyldów. Jednakże wcale nie jest pewne, czy ten reset nastąpi zgodnie z planami Pentagonu i agencji rządowych, ponieważ sytuacja na świecie jest bardzo płynna i wymyka się kontroli USA.

Najważniejszym czynnikiem, jaki należy mieć na uwadze jest to, że rząd USA jest najbardziej zadłużonym rządem w historii planety a głównym wierzycielem są Chiny. Gdyby USA jednostronnie ogłosiły niewypłacalność, nie byłyby w stanie kontrolować systemu dolara amerykańskiego pozwalającego na globalne operacje Pentagonu. W rezultacie, żołnierze amerykańscy którzy już nie otrzymują żołdu wskutek wstrzymania finansowania administracji – byliby zmuszeni do żebrania na ulicach lub rabunku na całym świecie, z bronią gotową do strzału. Dla podkreślenia powagi sytuacji, chińska agencja ratingowa Dagong obniżyła notowania suwerennego i lokalnego długu USA do poziomu BBB+, z rokowaniami ujemnymi – poniżej notowań Peru lub Maroka. Oto co mieli do powiedzenia na temat długu USA:
„Stały negatywny wpływ nadbudowy na podstawy gospodarki ciągle pogarsza możliwości spłacania długu przez rząd federalny, ta tendencja zostanie wzmocniona przez znaczące obniżki podatków przez rząd. Rosnąca zależność od napędzanego długiem modelu rozwoju ekonomicznego spowoduje dalszą erozję wypłacalności rządu federalnego. Prawdopodobnie Dagong nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Pentagon, w wyniku pierwszego audytu przeprowadzonego przez audytorów zewnętrznych, ujawnił brak 21 trylionów USD za lata 1998-2015 to kwota przekraczająca 35 razy całkowity oficjalny budżet wojskowy USA za rok 2016 donoszą liczne źródła.
https://www.sott.net/article/374124-pentagon
Informatorzy CIA, MI6 i Pentagonu twierdzą, że brakujące fundusze zostały wykorzystane na sfinansowanie potężnych armii najemników znajdujących się poza kontrolą oficjalnych struktur rządowych. Dotyczy to ISIS, wojny w Jemenie, Blackwater/Academi itd. Ponadto, znaczące sumy zostały wydane na « tajne projekty w przestrzeni kosmicznej ».
Ponieważ staramy się ogniskować na świecie widzialnym tu i teraz, spróbujmy zobaczyć, jaka część tajnego programu kosmicznego widoczna jest dla nas – członków ziemskiej społeczności. Natychmiast rzuca się w oczy Elon Musk, wraz z jego Tesla Motors i programami SpaceX. Rynkowa kapitalizacja Tesla Motors wynosi 350 miliardów USD przekracza 50 razy wartość sprzedaży i 218 razy zysk firmy. Tradycyjnie, rozsądna relacja winna być dziesięć razy większa od osiąganych zysków. Oczywiste, że Musk to ważny kanał prania pieniędzy dla wszystkich mających dostęp do nowej gotówki generowanej ostatnio przez banki centralne będące w prywatnym posiadaniu. Należy również pamiętać, że w Pentagonie i NSA panuje zgodność, że SpaceX i Musk to główni podejrzani w związku z ostatnimi groźbami rakietowymi Korei Północnej.
Ponadto, jest jeszcze Alphabet/Google, którego ostatnio zwolniony szef Eric Schmidt odwiedził Koreę Północną w roku 2013, zanim zaczęła się obecna awantura rakietowa. Ostatnio pojawiają się zarzuty, że Google maczał palce w zniknięciu samolotu malezyjskich linii lotniczych, lot 370/17, na którego pokładzie byli mikrobiolodzy i inżynierowie komputerowi.
https://www.veteranstoday.com/2018/01/19/new-evidence-did-google-down-mh-17-killing-238/
W każdym razie, zarejestrowano niezliczone próby kabalistów mafii chazrskiej w ostatnich latach, aby odpalić broń nuklearną, co miałoby rozpocząć ich wymarzony Armageddon jednak za każdym razem często tajemnicze siły zdołały to uniemożliwić. Nasi informatorzy z Pentagonu przyznają, że « tajny program przestrzeni kosmicznej mógł zostać użyty do zestrzelenia pocisków jądrowych skierowanych na Hawaje i Japonię, jak również do uniemożliwienia opuszczenia Ziemi przez kabałę ». Natomiast, na naszym ziemskim padole, nie ulega wątpliwości, że oligarchowie na zachodnim wybrzeżu znajdujący się w swoich kalifornijskich twierdzach, są atakowani. Po ostatnich tajemniczych pożarach w Kalifornii w ubiegłym tygodniu nastąpiły równie tajemnicze trzęsienia ziemi w Reno, stan Newada. Należy mieć na uwadze, że Reno to ostatnie centrum « offshore banking » na ziemi, które nie podlega żadnej kontroli, a równocześnie miejsce spotkań rodziny Rotszyldów.
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5287797/Is-Big-One-hit-240-mini-tremors-rock-Nevada.html
Podziemna baza w Reno jest kojarzona z antygrawitacyjną technologią spodków latających oraz z aktywnością nazistów w Antarktyce. Na potwierdzenie tego istniał link w internecie został usunięty wraz z publikacją niniejszego raportu. Być może dlatego wysoki rangą funkcjonariusz CIA, krewny admirała Byrda sławnego z tytułu jego ekspedycji na Antarktykę, poprosił o spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Białego Smoka, które miałoby nastąpić tuż przed i podczas nadchodzących zmian na księżycu w dniu 31 stycznia, « w celu omówienia przyszłości planety « . Spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu w południowo-wschodniej Azji, jednak miejsce nie zostało ujawnione. Spodziewamy się dostarczyć naszym czytelnikom szczegółową relację z tego spotkania w kolejnym wydaniu tego raportu w dniu 5 lutego 2018.
Nie ulega wątpliwości, że tajny rząd USA znajduje się pod presją jak nigdy przedtem wskutek trwającego załamania amerykańskiej umowy społecznej. Widać to na wykresie patrz link poniżej obrazującym eksponencyjny i niemożliwy do powstrzymania wzrost bogactwa górnego 1 procenta ludności od roku 2014.
https://www.zerohedge.com/news/2018-01-19/it-time-retire-word-capitalism
Obecna sytuacja w Kalifornii jest najbardziej krytyczna w porównaniu z innymi. Obok domów zamożnych mieszkańców Kalifornii pojawiły się wielkie pola namiotowe dla bezdomnych. Rozdrażnienie społeczne osiągnęło taki pułap, że autobusy dowożące pracowników Apple i Google są obrzucane kamieniami i ostrzeliwane.
https://www.zerohedge.com/news/2018-01-17/californias-homeless-problem-revealed-one-incredible-video
https://www.zerohedge.com/news/2018-01-19/revolt-begins-apple-google-charter-buses-attacked-san-francisco
W tej napiętej sytuacji, wiejska Kalifornia rozpoczyna secesję od nadbrzeżnych enklaw super bogatych mieszkańców San Diego, Los Angeles i San Francisco. Natomiast rząd Kalifornii i lokalni burmistrzowie rozpoczęli otwartą rewoltę przeciwko federalnemu rządowi USA. Dlatego, po dokonaniu masowych aresztowań chazarskich oligarchów na wschodnim wybrzeżu, siły wojskowe USA dokonują obecnie aresztowań w Kalifornii donoszą źródła z Pentagonu.
http://sacramento.cbslocal.com/2018/01/15/new-california-declares-independence-from-rest-of-state/
http://sanfrancisco.cbslocal.com/2018/01/17/oakland-bans-cooperation-federal-immigration-agents-braces-for-ice-raids/
Obecny korporacyjny rząd USA traci poparcie międzynarodowe w skali całej planety. Oto przykłady :
Turcja – sojusznik USA i NATO – zaczęła atakować w Syrii siły mające poparcie amerykańskie.
Długoletni sojusznik USA Pakistan publicznie zakończył sojusz z USA.
Korea Północna i Południowa wystąpią wspólnie na olimpiadzie, wysyłając w świat przekaz, że nie chcą być sztucznie oddzielone jako naród i wykorzystane jako pretekst do wywołania 3 wojny światowej.
Kanada, Indie, Japonia, Brazylia, Chiny i UE atakują protekcjonistyczną politykę handlową Trumpa.
http://www.livemint.com/Politics/mSx6CQUqgyY6Y3h4N0bDXM/WTO-Support-grows-for-India-in-solar-tiff-with-US.html
Banki centralne UE zamieniają swoje rezerwy walutowe z USD na chińskiego juana.
https://qz.com/1180434/europes-central-banks-are-starting-to-replace-us-dollar-reserves-with-the-chinese-yuan/
Powyższe śmiertelne drgawki korporacyjnego rządu USA nadały znamiona pilności przewidzianemu na ten tydzień spotkaniu przedstawicieli sojuszu atlantyckiego w Davos, Szwajcaria. Jedna frakcja będzie faworyzowała odtworzenie Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki. Inna frakcja będzie wspierać finansowanie przyjaznego przejęcia przez Kanadę i stworzenie Stanow Zjednoczonych Ameryki Północnej, rządzonych w sposób kompetentny. Obie frakcje chcą uniknąć zamiany hegemonii USA na hegemonię Chin. Natomiast Chińczycy twierdzą, że chcą pomóc w stworzeniu rządu światowego przyjaznego i sprawiedliwego dla wszystkich narodów świata twierdzą wysocy rangą przedstawiciele tajnych azjatyckich stowarzyszeń. Podkreślają z naciskiem, że ich celem nie jest ustanowienie chińskiej hegemonii. Jednak pewne frakcje uważają, że teraz kolej na Chiny, aby przejąć od Zachodu kierowanie planetą. W każdym razie, biorąc pod uwagę obecny rozwój wydarzeń, z upływem czasu Chiny stają się coraz mocniejsze, natomiast Zachod coraz słabszy. Zachodnie społeczeństwa obecnie toną w długach, cechują się zróżnicowaniem w zamożności, które działa destabilizująco, natomiast ich ludność zmniejsza się i starzeje. Z tego powodu zachód potrzebuje fundamentalnych reform swojej architektury rządowej, społecznej i gospodarczej. Alternatywą dla nowego otwarcia, łącznie z jednorazowym zniesieniem długów i redystrybucją bogactwa, będzie stały upadek, który zakończy rozpad istniejących struktur. Kalifornia jest jedynie przedsmakiem tego, co może nastąpić.
Source: Antimatrix.org 
Translator: Ryszard K.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers