Monday, January 15, 2018

POLSKI – BENJAMIN FULFORD: 15:01:2018

Wzrasta napięcie między przedstawicielami błękitnej krwi a iluminatami, zbliża się finalna próba przetrwania korporacyjnego rządu USA

15 stycznia 2018

Napięcia globalne rosną w widoczny sposób, ponieważ korporacyjny rząd USA bazujący na petrodolarze będzie świadkiem wprowadzenia handlu ropą funkcjonującego na juanie mającym oparcie w złocie, a zbliża się na koniec stycznia termin płatności dla tego rządu, który nie ma zapewnionego finansowania swoich zobowiązań.
W ubiegłym tygodniu, jednym ze znaków wyjątkowego napięcia było zapobieżenie atakowi rakietowemu skierowanemu przeciwko Hawajom przez łódź podwodną kabalistów, która została zatopiona według Pentagonu. Media na całym świecie doniosły, że mieszkańcy Hawajów otrzymali następujące ostrzeżenie na swoich telefonach komórkowych: „Zagrożenie rakietą balistyczną skierowaną na Hawaje, natychmiast szukać schronienia, to nie są ćwiczenia. Następnie stwierdzono, że był to fałszywy alarm lecz alarm był prawdziwy. Kabaliści usiłowali przypisać ten atak Korei Północnej i spowodować w ten sposób oczekiwaną przez nich od dawna 3 wojnę światową potwierdzają źródła z CIA. Po ataku nastąpiła zwiększona aktywność sejsmiczna i wulkaniczna, co może świadczyć o atakach na potencjalne bazy łodzi podwodnych w Chile, Peru, Papui, Nowej Gwinei, lub na bazy podmorskie donoszą z Pentagonu. Paul Laine, przedstawiciel amerykańskiej agencji wywiadowczej potwierdził we wcześniejszej rozmowie z autorem tego raportu, że istnieją liczne bazy podmorskie, które wydają się być obecnie obiektami systematycznych ataków.

Tymczasem, w trakcie pisania niniejszego raportu, osoba przedstawiająca się autorowi jako Jego Ekselencja, Jego Królewska Wysokość Ernest Ratuhshild, Królewski Premier Stanów Zjednoczonych Ameryki” stwierdziła, że „Federacja Stanów Zjednoczonych podlega USNA – Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej. Kontynuując powiedział, że przybywający obecnie przedstawiciele galaktyki potwierdzają jego twierdzenia. Przedstawił rozległą dokumentację dla poparcia swoich tez – poniżej stosowne linki bez komentarza, ale z uwagą, że adresem jest wirtualne biuro w dystrykcie federalnym Waszyngtonu.
W każdym razie, pomijając « przedstawicieli galaktyki » i « bazy podwodne », wiele dzieje się na widocznej plaszczyźnie wydarzeń w sferze geopolitycznej, którą możemy obserwować na bieżąco. W zeszłym tygodniu było to szczególnie widoczne w postaci napięć między wojskowym rządem USA reprezentowanym przez Donalda Trumpa a większością pozostałych państw.
Według Pentagonu, nastąpiła eskalacja napięcia wojennego przeciwko kabalistycznym żołnierzom salwadorańskiego gangu MS-13 po zaaresztowaniu przez Trumpa przywódców tego gangu w północno-wschodniej części USA, po czym nastąpiło zawieszenie tymczasowego statusu ochronnego dla 200 tysięcy przybyszów z Salwadoru. Takie same środki mogą zostać podjęte wobec 60 tysięcy przybyszów z Hondurasu. Ponadto, Trump « przejął wszystkie obciążające tajne dokumenty z Biblioteki Prezydenta Obamy, aby pomóc departamentowi sprawiedliwości rozprawić się definitywnie z reżimem Obamy » - donoszą te same źródła.
Po czystkach w Arabii Saudyjskiej i w USA, obecnie następują czystki w UE, zapoczątkowane śmiercią Petera Sutherlanda globalisty, byłego komisarza UE i prezesa Goldman Sachs. Ponadto, « Trump węszy w Londynie gnieździe os przed swoim triumfalnym wyjazdem do Davos. Jednak oczywiste jest, że przedwcześnie byłoby mówić o jakimkolwiek triumfie ponieważ zarówno źróda CIA w Azji jak informacje pochodzące od rodziny Rotszyldów w USA potwierdzają, że marzec « będzie początkiem wielkiego wydarzenia finansowego ». Informator z CIA wyjaśnił to następująco : «w połowie marcia indeks Dow Jones osiągnie najprawdopodobniej 30000, co jest potrzebne do całkowitego wydrenowania zasobów gotówki na rynku. Wówczas nastąpi wydarzenie wskutek wyjęcia wtyczki, co spowoduje początek spadków, które zakończą się globalnym tsunami taki jest obecny plan ». « Po wyjęciu wtyczki w marcu zacznie funkcjonować w przestrzeni finansowej waluta mająca oparcie w złocie, wspierana przez Rosję, Chiny, Indie oraz Indonezję ».
Informator CIA dodał, że śledztwo prowadzone przez reżim Trumpa w sprawie Fundacji Clinton « otwiera wielką puszkę globalnego robactwa » ponieważ tak wiele rządów sponsorowało tę fundację.
https://sputniknews.com/analysis/201801111060682477-clinton-foundation-foreign-governments/
Nie ma żadnych wątpliwości, że Fundacja Clinton winna jest masowych defraudacji finansowych, szczególnie w odniesieniu do Haiti. Gdy miało miejsce trzęsienie ziemi i tsunami na Haiti, otrzymaliśmy informacje od amerykańskiej agencji wywiadu obronnego, że zjawiska te były spowodowane przez eksplozję nuklearną wywołaną przez kabalistyczną łódź podwodną umieszczoną na dnie morza. Będące w toku śledztwo FBI w sprawie tej fundacji doprowadzi ostatecznie do stwierdzenia powyższych faktów, a następnie do podobnego ataku na Fukushimę w dniu 11 marca 2011. Jednak – aby uświadomić sobie jak dalece powiązane są te wydarzenia istniejący materiał dowodowy wskazuje na ślad od Fukushimy do loży masońskiej P2 i ludzi, w obecności których Trump zamierza wystąpić triumfalnie w Davos.
Ponadto, informator z Pentagonu przesłał następujące stwierdzenia, które przekazujemy naszym czytelnikom w brzmieniu dosłownym: « termin  kloaczne miasta może wkrótce zostać użyty na oznaczenie miast o szczególnym statusie jak Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco i Chicago, oraz takich państw jak Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Szwecja i każdy kraj białych ludzi zamieniony w kloakę przez czarnych i muzułmanów, jak również Izrael z uwagi na jego przestępstwa i terroryzm ». I dodał : « Trump może postawić na cenzurowanym królową Anglii i moralnie zbankrutowanych członków rodzin królewskich za promocję przez nich mieszania rasy białej i czarnej w celu anihilacji tej pierwszej przez zaślubiny bękarta Harry z pół-murzynką Meghan Markle, podczas gdy Andrew który latał z Jeffem Epsteinem na wyspę Lolita może znaleźć się na szczycie listy pedofilów UE ».
Powyższe stwierdzenie niewątpliwie odzwierciedla powszeczne poglądy wśród wielu europejczyków i amerykanów europejskiego pochodzenia. Pogląd ten umocnił się w sposób niezauważalny dla wszystkich przez lata nadmiernej poprawności politycznej, która stłumiła prawdziwą debatę na temat powiązań rasowych, etnicznych, przestępczych i osiągnięć społecznych. Dla przykładu, faktem jest, że przestępczość jest wyższa w pewnych rejonach zamieszkałych niemal wyłącznie przez amerykanów pochodzenia afrykańskiego, niż w rejonach, gdzie zamieszkują amerykanie pochodzenia europejskiego. Udawanie, że tak nie jest, lub wyjaśnianie tego niesprawiedliwością historyczną nie prowadzi do rozwiązania problemu.
Równocześnie, ślepe atakowanie Trumpa jako rasisty /według niektórych/ za komentarze na temat « kloacznych państw » afrykańskich, pomija fakt, że Afryka składa się głównie z krajów biednych i nierozwiniętych w porównaniu z resztą świata.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_African_countries_by_GDP_(PPP)_per_capita
Ponadto, moi przyjaciele pochodzenia afrykańskiego i afrykańsko-amerykańskiego odczuwają znacznie większy rasizm przeciwko sobie w Azji, niż ten, którego kiedykolwiek doświadczyli w krajach europejskich – tak więc byłoby wielkim uproszczeniem definiowanie tego problemu etykietą « supremacji białych ».
Podczas gdy państwa azjatyckie i zachodnie negocjują przyszłość bardziej zrównoważonego świata, należy spojrzeć uczciwie na problemy wynikające z potrzeb kontynentu afrykańskiego. Najprawdopodobniej, gdyby mieszkańcy Afryki otrzymali bardziej sprawiedliwą cenę za swoje zasoby naturalne tak, jak Saudowie mogliby doświadczyć bardzo szybkiego rozwoju i modernizacji. W każdym razie, aby podjąć tę debatę w bardziej konstruktywny sposób, chciałbym posłużyć się przykładem pomidorów. Istnieją mini-pomidory, wielkie pomidory i pomidory o kolorze pomarańczowym oczywiście wskutek różnic genetycznych. Natomiast, jeżeli weźmiemy dwa genetycznie identyczne pomidory i zasiejemy jeden w idealnych warunkach nasłonecznienia, nawożenia gleby itd otrzymamy wielką roślinę z setkami pomidorów. Takie samo ziarenko wzrastające w niekorzystnych warunkach da roślinę z zaledwie jednym pomidorem. Według mnie przed dyskusją na temat genetyki i rasizmu należy się upewnić, że każdy człowiek na Ziemi ma warunki pozwalające na optymalny rozwój.
Dawniej w Anglii prostytutki wydawały na świat dzieci pochodzące od wielu ojców. Te « bękarty » dorastały w ubogich warunkach, stając się częścią samoreplikującej się niższej klasy kryminalistów i kurew. Klasa ta została w Anglii w znacznym stopniu zlikwidowana takimi metodami, jak wprowadzenie pracy w warsztatach, zakazu nierządu itd. Być może Donald Trump w celu uniknięcia oskarżeń o rasizm mógłby poprosić cieżko pracujących amerykanów z klasy średniej afrykańskiego pochodzenia, aby poradzili sobie w podobny sposób z ludźmi mieszkającymi w gettach, odpowiedzialnymi za nieproporcjonalny udział procentowy w przestępczości w USA, których pochodzenie genetyczne jest w 70 % lub w jeszcze większym stopniu europejskie.
Autor zdaje sobie sprawę, że tymi wstępnymi dywagacjami otwiera puszkę Pandory, ale z drugiej strony wyciszanie spraw kontrowersyjnych nie prowadzi do rozwiązania w sytuacji, gdy ten rodzaj debaty był zagłuszany od dawna.

Wracając do sytuacji geopolitycznej nasz informator w wojskowym rządzie USA nazywa Wielką Brytanię, Francję, Niemcy i Szwecję państwami wrogimi. To nakazuje postawić pytanie, jakich jeszcze mamy przyjaciół. Odpowiedzi może dostarczyć najbliższy sąsiad i przyjaciel USA Kanada. Jej rząd organizuje w tym tygodniu w Vancouver spotkanie ponad 20 państw w celu omówienia sytuacji wokół Korei Północnej. Wśród uczestników znajdują się Wielka Brytania, USA, Francja, Niemcy, Indie, Tajlandia, Korea Południowa, Japonia i kraje, które walczyły przeciwko Korei Północnej podczas wojny koreańskiej Chiny i Rosja. Jednak Północna Korea jest jedynie przykrywką dla tego spotkania – będzie ono dotyczyło Chin i ch planu rychłego zastąpienia zachodniego systemu dolara USA, euro i japońskiego jena przez walutę opartą na złocie. Kanada w odróżnieniu od USA odniosła znaczny sukces integrując ludzi pochodzących z całego świata, o odmiennym pochodzeniu etnicznym, kulturowym i rasowym, aby żyli razem w harmonii odnosząc sukcesy. Niewykluczone, że prawdziwe dyskusje w Vancouver w tym tygodniu będą o tym, kto zastąpi korporacyjny rząd USA stojący na skraju bankructwa, i jaka będzie postawa negocjacyjna uczestników wobec Chin i ich sojuszników.
Source: Antimatrix.org  
Translator: Ryszard K.

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers