Monday, January 8, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 08:01:2018


Może nastąpić eskalacja wojny finansowej w postaci zmasowanych ataków EMP w miarę zbliżania się ostatecznej konfrontacji

8 stycznia 2018 
Trwająca wojna o kontrolę nad systemem finansowym, czyli nad przyszłością planety, znajduje się w stadium krytycznej kulminacji, co potwierdzają liczne źródła. Znaczące, że władze wojskowe USA odwróciły uwagę obserwatorów w ubiegłym tygodniu za pomocą sztucznego konfliktu między prezydentem USA Donaldem Trumpem i jego byłym doradcą Stevem Bannonem, podczas gdy wystrzelili tajnego satelitę Zuma za pomocą SpaceX potwierdzają źródła z Pentagonu.
http://www.chicagotribune.com/news/nationworld/science/ct-spacex-secret-satellite-20180107-story.html
Satelita uzbrojony w EMP /Pulsacja Elektromagnetyczna/ został wystrzelony w sytuacji, gdy zbliża się termin płatności zobowiązań rządu USA w dniu 31 stycznia, co zostanie wykorzystane przeciw Korei Północnej. Kraj ten jest wrogiem zastępczym i posiada zbyt wiele instalacji analogowych aby ucierpiał od ataku EMP, jest to jednoznacznie zawoalowana groźba wobec kontrolerów w Szwajcarii, którzy wydrążyli finansowo USA i zbudowali chińską potęgę.
Zauważmy, że tajny rząd zachodni wykorzystuje ruchy ciał niebieskich, z którymi koordynuje główne wydarzenia geopolityczne a 31 stycznia będzie datą łączącą niebieski księżyc, superksiężyc i zaćmienie księżyca po raz pierwszy od 150 lat. Pomijając zjawiska na niebie, system petrodolara USA znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ ważni eksporterzy ropy naftowej Rosja, Wenezuela i Iran sprzedają ten surowiec z pominięciem systemu dolarowego. Usiłowania agencji USA doprowadzenia do zmiany reżimu władzy w Iranie i Wenezueli nie powiodły się do tej pory, co zachęca innych znaczących eksporterów nośników energii takich jak Katar i Indonezja do obejścia systemu petrodolara. Ponadto, uruchamiając 1 stycznia nowy ropociąg, Rosja podwoiła swoje zdolności eksportu ropy do Chin.

Również Pakistan zadał poważny cios staremu systemowi ogłaszając, że będzie stosował chińską walutę w wymianie handlowej, wyrzucjając z kraju 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do budowy bazy wojskowej na swoim terytorium. Oznacza to zagrożenie dla dochodów z heroiny w Afganistanie. A ponieważ bardziej precyzyjne określenie petrodolara, to petro-narko-dolar, stanowi to również poważny cios dla starego systemu. Mając to na uwadze, Chiny zamierzają wprowadzić z dniem 18 stycznia handel na giełdzie denominowany w juanach i złocie. Dlatego przecieki z Pentagonu mówią o atakach EMP a z przecieków CIA z zeszłego tygodnia wynika, że zostanie wykorzystane tylne wejście w celu « zamknięcia systemu finansowego ».
W tym kontekście warto zauważyć, że w ubiegłym tygodniu nastąpił pożar na tankowcu irańskim u wybrzeży Szanghaju. Najprawdopodobniej chodzi o zawoalowane ostrzeżenie Chin przez amerykański kompleks militarno-przemysłowy, że jest on w stanie odciąć w znaczącym stopniu Chiny od źródeł energii. Innymi słowy, Chiny mają powstrzymać się od jednostronnego zastąpienia starego systemu finansowego do czasu ostatecznego osiągnięcia nowego porozumienia.
W międzyczasie, gdy główni przedstawiciele mafii hazarskiej hołdującej szatanowi w USA zostali zdiesiątkowani, białe kapelusze zabrały się za głównych pedofili i przedstawicieli chazarskiej mafii w Europie, których umieszcza się w amerykańskiej bazie wojskowej na wyspie Diego Garcia – donoszą z Pentagonu.
Julian Assange znajduje się obecnie pod nadzorej amerykańskich władz wojskowych. Dostarczył on informacji pozwalających na podjęcie działań przez władze wojskowe i inne agencje rządowe. Na przykład, wyspecjalizowane jednostki Navy Seals śledzą co najmniej siedem kontenerów w celu powstrzymania handlu żywym towarem donoszą z Pentagonu. W ramach kampanii przeciwko chazarskim handlarzom żywym towarem, w drugim epizodzie mini-serii BBC pod tytułem McMafia ukazano Rosjanki i kobiety z Europy Wschodniej szmuglowane do Izraela przez Egipt. Natychmiast po emisji programu w Egipcie zaaresztowano 75 osób za handel żywym towarem. W ubiegłym tygodniu zaaresztowano izraelskiego kryminalistę Moshe Harela szefa światowej sieci handlu organami ludzkimi.
http://www.arabnews.com/node/1220266/world
Dokonano ponadto poważnego ataku na kierowane przez chazarów fundusze wirtualne i ich operatorów jak donoszą z Pentagonu, notując, że 10 chazarów włącznie z Brucem Steinbergiem z Bridgewater Associates « zginęło w katastrofie samolotowej w Kostaryce ». Były szef FBI James Comey pracował dla Bridgewater, co « może służyć jako ostrzeżenie dla działających w cieniu bankierów i ich inwestorów ». Ataki na te fundusze i na izraelskie brudne pieniądze trwają, podczas gdy były wysoki przedstawiciel Och Ziff, Michael Cohen został oskarżony o defraudacje w Afryce jest on powiązany z izraelskim bilionerem Danem Gertlerem już postawionym w stan oskarżenia donoszą z tych samych źródeł. Natomiast w USA, prezydent Donald Trump rozwiązał komisję fałszerstw wyborczych po tym, jak jej praca zaowocowała ponad 10000 tajnych aktów oskarżenia, stopniowo wprowadzanych w życie.
Po zakończeniu oficjalnego śledztwa przez FBI i departament sprawiedliwości, główne media korporacyjne informują na temat afer związanych z Uranium One Hillary Clinton, Fundacji Clinton i skandali mailowych. Po zniszczeniu plików i spaleniu komputerów w swoim nowojorskim domu, Hillary może zostać powieszona za zdradę twierdzą w Pentagonie. W rzeczywistości, Hillary i wielu innych powinni zawisnąć za masowe morderstwa, nie tylko za zdradę. Jeżeli śledztwo będzie prawdziwe, doprowadzi do podwodnej broni nuklearnej umieszczonej nieopodal wybrzeża Haiti i użytej do wywołania tam tsunami i trzęsienia ziemi. A to z kolei zwróci uwagę tzw. głównego nurtu mediów na masowy morderczy atak wobec Japonii w postaci tsunami i wybuchu nuklearnego w Fukushimie. Po tym nie da się uniknąć czystki wśród japońskich zniewolonych polityków i ich chazarskich mocodawców. Jak w swoim czasie informowaliśmy, atak na Fukushimę stanowił część planu Rotszyldów i ich ukrytych mocodawców w Szwajcarii mającego na celu przeniesienie ich azjatyckiej centrali z Tokio do Korei Północnej. Owczesny premier Naoto Kan publicznie poinformował, że zmuszano go do ewakuacji 40 milionów osób z Tokio na półwysep koreański w wyniku tego « nieszczęścia ».
Na znak tego, jak głęboko sięga nora królika, książka opublikowana ostatnio w Japonii twierdzi, że cesarz Japonii Hirohito był w rzeczywistości marszałkiem polnym armii brytyjskiej podczas 2 wojny światowej. Oto zeskanowane strony z tej książki, mające przedstawiać kopie brytyjskich telegramów wojskowych na poparcie tego twierdzenia. W przeszłości członkowie rodziny Rotszyldów informowali nas, że główną rolą Japończyków podczas 2 wojny światowej była kradzież złota w Azji w celu zapewnienia kontynuacji chazarskich rządów nad światowym systemem finansowym.
Natomiast źródło twierdzące, że reprezentuje « dobrą stronę rodziny Rotszyldów » przysłało diagram z instrukcjami, « jak śledzić białego królika ». Na samej górze tego diagramu ma znajdować się Watykan i katolicyzm, jako klucz do zrozumienia tego wszystkiego. W każdym razie, jeden z azjatyckich przywódców blisko związany z chazarską mafią malezyjski premier Najib Razak już przygotowuje się do ucieczki, twierdzą źródła CIA i MI6 operujące w Azji. Oto bardzo ważne surowe dane wywiadowcze od CIA w Azji
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-07/malaysian-opposition-picks-92-year-old-mahathir-to-fight-najib
Najbardziej znaczące jest ostatnie zdanie : « Najib ma jeszcze publicznie skomentować nominację Mahathira. Premier planuje odwiedzić w tym tygodniu Arabię Saudyjską ».
« Mój kontakt MI6 w Malezji doniósł mi, że Najib usiłuje uzyskać azyl w Arabii Saudyjskiej i być może już nie wróci do Malezji, ponieważ znajduje się pod presją. Wyprowadził ponad 5 bilionów USD z Malezji, o czym wiedzą wszyscy, którzy powinni wiedzieć ». Pamiętajmy, że Najib był powiązany ze skandalem brakujących funduszy dotyczącym udziału Arabii Saudyjskiej i banku Goldman Sachs. Jest on również główną osobą mającą wiedzę na temat tajemniczych lotów  nr 370 i nr 17 malezyjskich linii lotniczych. Jest mało prawdopodobne, aby Najib mógł uzyskać schronienie w Arabii Saudyjskiej, ponieważ obecnie rządzący tym krajem to nie są już osoby będące wówczas współuczestnikami w tej zbrodni zostali oni objęci czystkami. Obecnie Arabia Saudyjska znajduje się de facto pod rządami amerykańskich władz wojskowych. Mógłby on zamiast tego szukać schronienia na Ukrainie, ale nie jest pewne jak długo utrzyma się tam obecny kryminalny chazarski rząd. Większość państw Europy Wschodniej na których poparcie ten rząd liczył w celu sprowokowania Rosji odsunęła się od chazarskiego faszystowskiego projektu UE. Widoczne jest to w odrzuceniu przez 16 państw Europy Wschodniej planu wpuszczenia milionów samotnych muzułmańskich młodych mężczyzn. Widać to również po tym, jak udzielają poparcia wschodniemu projektowi infrastruktury szlaku jedwabnego.
W Niemczech, które były bastionem projektu UE, wzrastają wpływy nacjonalistów żądających niepodległości po 70 latach rządów okupacyjnych. Angela Merkel – najstarszy przedstawiciel na zachodzie sprawujacych rządy chazarów błękitnej krwi otrzymała nakaz rezygnacji od gnostycznych iluminatów sprzeciwiających się rządom błękitnej krwi. Nie należy zapominać, że reżim reprezentowany przez Merkel rządzi Niemcami tak chaotycznie, że wskaźnik urodzeń spadł do poziomu zagrażającego gługoterminowemu przeżyciu narodu niemieckiego, znajdującego się obecnie w sytuacji zagrożenia. Po tym, jak rozpoczęły się aresztowania głównych europejskich chazarów, dni Merkel u władzy są policzone. Już wiele osób zniknęło z siedziby UE w Brukseli. Również we Włoszech i w Szwajcarii pewne osobistości znikają z radaru.

Rewolucja na zachodzie rozwija się na naszych oczach. Popatrzmy, ile czasu potrzeba aby papież Franciszek z loży P2 zaczął negocjować warunki swojego odejścia.
Source: Antimatrix.org  
Translator: Ryszard K.

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers