FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, January 3, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 01:01:2018


Szczęśliwego Nowego Roku: setki wysoko postawionych chazarskich mafiozóf – włączając rodzinę Bush – umieszczonychw Guantanamo

1 stycznia 2018

Nastąpił historyczny moment wręcz poetyckiej sprawiedliwości – większość działających z USA sprawców fałszywej „wojny z terroryzmem” znajduje się jako więźniowie w obozie marynarki wojennej USA Guantanamo Bay na Kubie – donoszą źródła z Pentagonu. „Agenci Rotszylda – George Soros, Peter Munk, Peter Sutherland, Bush ojciec i syn, bracia Podesta i wielu innych najprawdopodobniej zostali przewiezieni samolotami do Gitmo gdzie odbędą się ich procesy przed trybunałami wojskowymi, natomiast departament obrony wyasygnował 500 milionów USD na modernizację więzienia i wzmocnienie bazy żandarmerią wojskową i piechotą morską”.
Jednym z oznak tego, jak bardzo historyczny charakter ma nowa rewolucja amerykańska jest to, że „30 kongresmenów nie wróci do pracy w nowym roku” – donoszą z Pentagonu. Informatorzy CIA potwierdzają ponadto, że poprzedni prezydent USA Bill Clinton – w nadziei na łaskawszy wyrok – śpiewa jak kanarek na temat byłego szefa CIA Johna Brennana, głównego agenta Mossadu w USA Emmanuela Rahma i byłego wice prezydenta Dicka Cheney, oprócz wielu innych.
Ponadto, prezydent USA Donald Trump proklamował styczeń 2018 „miesiącem walki z niewolnictwem”
wskutek czego na całym świecie trwa skoordynowana akcja bezpardonowego zamykania ośrodków handlu ludzkim towarem. W Arabii Saudyjskiej uwolniono 3000 młodocianych niewolnic i niewolników seksualnych – donoszą z rosyjskiej służby FSB. Natomiast w USA, 27 grudnia nastąpiła awaria prądu w „Disneylandzie – wielkim centrum pedofilii” gdzie siły specjalne dokonały rajdu przeciwko handlarzom ludzkim towarem – donoszą z Pentagonu. Inne powiązane ze sobą wydarzenia to nagła śmierć spadkobiercy Washington Post Billa Grahama oraz Jordana Feldsteina, brata aktora Johana Hilla – mówią inne źródła.

Julian Assange został wywieziony z Ambasady Ekwadoru w Londynie i będzie pomocny w zwalczaniu kabały – podobnie jak Mike Flynn skorzysta z prawa łaski.
W dniu Bożego Narodzenia oddział Delta Force dokonał rajdu na posiadłość będąca własnością byłego prezydenta Baracka Obamy w Tajlandii – znaleziono broń, materiały wybuchowe i podziemne tunele. Może to mieć związek z byłym premierem Tajlandii Thaksin Shinawatra, klanem Bushów i handlem ludźmi – twierdzą w Pentagonie.
Otrzymaliśmy ponadto pod koniec tygodnia surowe dane wywiadowcze z dwóch źródeł CIA operujących w południowo-wschodniej, które czyta się jak thriler Hollywood – dotyczy to kradzieży 100 ton złota na otwartym morzu.
„Większość złota, które ma zostać wykorzystane jako wsparcie nowej waluty opartej za złocie, jest przechowywana w Jakarcie. Jest tam ponad 100 tysięcy ton metrycznych, znanych jako złoto /Au/ nie figurujące w rejestrach jeszcze z epoki prezydenta Sukarno, przewidziane na niedeklarowane wydatki” – donosi jedno ze źródeł. Część tego złota nie należąca do zasobów złotych przejętych przez Japonię podczas 2 wojny światowej w Chinach i Azji, została skradziona w ubiegłym tygodniu.
Oto materiał na ten temat

Oto jak złoto zostało przewiezione do Jakarty

 Poniżej częściowe tłumaczenie: “od strony morza, Satkamal Lantamal XII Kal-Lemukutan 11-12-15 wspierał swoją obecnością bezpieczeństwo na morzu prezydenta Joko Widodo podczas wizyty roboczej w West Kalimantan, Pontianak mającej miejsce w czwartek po południu w związku z narodowymi obchodami Bożego Narodzenia”.
Innymi słowy, wizyta muzułmańskiego prezydenta Indonezji na obchodach Bożego Narodzenia była przykrywką dla poważnej operacji morskiej mającej na celu przetransportowanie 100 ton złota. Jednakże wiadomo z trzech źródeł – w tym od indonezyjskiego generała – okręt marynarki wojennej, ka którego pokładzie znajdowały się sztabki złota – został przechwycony na wodach międzynarodowych.
Oto wersja CIA wydarzeń, jakie miały miejsce: “była to bardzo starannie zaplanowana operacja, złoto zostało przeładowane na łódź podwodną, która zniknęła z radarów w okolicy Singapuru. Był to element większej rozgrywki na szczytach rządu indonezyjskiego, w której brało udział kilku wysokich przedstawicieli rządu Singapuru. Obietnica złożona podczas tajnego spotkania na szczycie APEC w Wietnamie została wykorzystana do odniesienia korzyści osobistej. Najwyżsi uczestnicy tej rozgrywki teatralnej zniknęli wraz ze złotem”.
“Skradzione złoto miało zostać wykorzystane jako mała część kruszcu będącego oparciem nowej waluty dla Rosji, Chin i Indii. Jego stopień czystości obecnie wynosi 90 procent a po przetopieniu może osiągnąć czystość 99.95 /minimalna czystość wymagana przez LBMA/. Ilość złota oceniana na 80-100 ton metrycznych uczyni niezwykle zamożnymi kilka osób w rządzie indonezyjskim w matrixie 3D przez okres trwania tego matrixu. Problem jest tego rodzaju, że skradli coś niezmiernie ważnego.
“To miało być dla dobra ludzkości. Powiedziano mi, że nastąpią reperkusje, poważne sankcje – uwięzienie lub jeszcze poważniejsze”. Przemieszczanie złota jest monitorowane za pomocą specjalnych urządzeń pod kontrolą Białych Kapeluszy. Sprawcy nie mają się gdzie ukryć a ich tożsamość jest już znana. “Ci politycy na szczytach władzy działali na zlecenie kabały syjonistycznej mającej nadal silne oparcie w Indonezji.”
Transport złota i związane z tym przechwycenie kruszcu ma związek z wielkim wydarzeniem finansowym mającym nastąpić w pierwszej połowie roku – twierdzi inne źródło z CIA. W przeszłości z tego źródła pochodziły informacje sensacyjne na przemian z dezinformacją  - według najnowszych rewelacji ma nastąpić całkowity krach systemu finansowego a giełda spadnie do poziomu zerowego, rachunki bankowe opustoszeją a automaty bankowe zostaną opróżnione w następstwie tych wydarzeń. Po tym ma nastąpić wprowadzenie nowego systemu opartego na złocie.
Pewne okoliczności wydają sie potwierdzać powyższy scenariusz. Indie, Rosja, Chiny i wiele innych państw ogłosiło publicznie zamiar przejścia do nowej waluty opartej na złocie. Chińczycy poinformowali ponadto o planach zakupu ropy naftowej za złoto i juany. Ponadto, cały zarząd rezerwy federalnej został wymieniony.
Oprócz tego, światowe giełdy mają coraz mniej związku z rzeczywistością. Nawet osoby nie mające pojęcia o podstawach ekonomii wiedzą, że gdy więcej ludzi sprzedaje niż kupuje, to ceny spadają. Natomiast na giełdzie USA rejestrowane są rekordy mimo, że sprzedający są bardziej liczni od kupujących od roku 2013. Iluzje nigdy nie trwają wiecznie i rzeczywistość zawsze nas dogania.
Na horyzoncie widnieją oznaki kolejnego szoku w rodzaju Lehman Brothers

W każdym razie, w tym roku zaistnieje możliwość całkowitego zakończenia rządów mafii chazarskiej nie tylko w USA, ale na całym świecie – pod warunkiem podjęcia właściwych działań. Na początku tej walki zwrócono mi uwagę ze strony moich źródeł w Pentagonie, że należy “myśleć jak w wojsku” i wyznaczać konkretne cele. Lata badań i rozmów z setkami źródeł – włączając Rotszyldów, Rockefellerów i przedstawicieli japońskiej rodziny cesarskiej – zmusiły mnie do wniosku, że w ostatecznym rachunku problem znajduje się w loży masońskiej P2 w związku z ich planem stworzenia jednej światowej religii i światowego faszystowskiego imperium kontrolowanego przez potomków rzymskich cesarzy.
Ostatnio, na przykład, jeden z informatorów NSA zalecił mi oglądanie serialu telewizyjnego “Tożsamość Bourne” z późnych lat 80-tych. Historia dotyczy polowania na Carlosa Szakala /Ramirez Sanchez/ - znanego terrorysty działającego przez 30 lat w drugiej połowie ubiegłego wieku. Zaintrygowało mnie, że Carlos znajdował schronienie w klasztorach a jego miejscem pracy były kościoły. Działo się tak dlatego, ponieważ – jak powiedział mi Leo Zagami z loży masońskiej P2 – kierowali oni zarówno katolicyzmem, jak komunizmem.
Najbardziej irytuje mnie to, że Carlos – którego zaaresztowano w 1994 roku – otrzymał w roku 2003 zezwolenie na publikację książki promującej terroryzm, noszącej tytuł “Rewolucyjny Islam”. W tym samym czasie, amerykański departament bezpieczeństwa wewnętrznego zamroził konta bankowe wydawców usiłujących opublikować moją książkę traktującą o tajnej wojnie o planetę Ziemia, promującej pokój. Widać kim są ci ludzie stale napędzający strach i dążący do wojny /Iran, Korea Północna, Syria/ w ramach kontrolowanych przez nich operacji medialnych.
Konkludując, jeżeli władze wojskowe USA i patriotyczna część agencji rządowych dążą do zakończenia tej walki w roku 2018 i mają do wyznaczenia konkretne cele – polecam Kalabrię, Rzym, Mediolan, Tel Aviv, Zug i Bazyleę. Uderzenie w te cele pozwoliłoby unicestwić samozwańczych inżynierów od socjotechniki stanowiących zaplecze terroryzmu, operacji fałszywej flagi, masowej migracji samotnych młodych muzułmańskich mężczyzn /nie rodzin/ do Europy. Papież Franciszek, wraz z jego promocją fałszerstwa globalnego ocieplenia, jest tylko miłą przykrywką tej demonicznej grupy.
Na zakońcenie, japoński wywiad wojskowy poinformował mnie, że w Nowym Roku zostaną podjęte działania przeciwko Bankowi Japonii.
Uczyńmy ten Nowy Rok zwycięskim i szczęśliwym dla ludzi i wszystkich istot żywych na naszej planecie. 
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers