CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Wednesday, June 26, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 17:06:2019


2019-06-17, Benjamin Fulford
Upadek syjonistycznego systemu kontroli stał się publiczny, podczas gdy nawet korporacyjne media donoszą o atakach na tankowce w pobliżu Omanu jako o “fałszywej fladze“. Sytuacja osiągnęła punkt, w którym dawne kolonie USA, takie jak Niemcy i Japonia, otwarcie i publicznie rzucają wyzwanie prezydentowi i sekretarzowi stanu USA w tej sprawie. Ten surrealistyczny obrót wydarzeń jest porównywalny z upadkiem komunizmu i Związku Radzieckiego.
W tym przypadku jesteśmy świadkami upadku korporacyjnego rządu USA i (być może) odrodzenia Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki. W rzeczywistości, możemy być nawet świadkami upadku władzy grup tajnych rodzin ukrywających się za monoteizmem.

13 linii krwi, które kontrolowały monoteizm, faktycznie prowadzą negocjacje w sprawie nowego systemu zarządzania planetą, według członków europejskich rodzin królewskich i członków Towarzystwa Białego Smoka (WDS). Jeśli te negocjacje zakończą się sukcesem, to będzie największe wydarzenie w tysiącletniej historii ludzkości. Jeśli się nie powiedzie, będzie chaos i rozlew krwi, zwłaszcza wśród elit, przeciwników rodów gnostyckich iluminatów, mówią źródła.
Nawet jeśli to brzmi przesadnie, wydarzenia w świecie rzeczywistym wskazują na fundamentalne zmiany. Zacznijmy od niepowodzenia ataku fałszywej flagi u wybrzeży Omanu. Źródła w w wywiadzie Marynarki USA i CIA podążają za pieniędzmi aby dowiedzieć się kto skorzysta na tym ataku. Ślad doprowadził do należącej do Rothschildów firmy towarowej Glencore w Szwajcarii, która ulokowała się bezpośrednio przed tym atakiem aby zyskać na zwyżce cen ropy naftowej z transakcji terminowych. Niestety, skok cen ropy naftowej z transakcji terminowych okazał się po prostu formacją zdechłego kota (niewielka zwyżka) a Rothschildom nie udało się uzyskać zysku jak oczekiwano. To dlatego, że rynki i cały świat mają dość syjonistów, z płaczem irańskiego wilka.
Co jest ciekawe w tej ostatniej prowokacji, to, że nawet była kolonia USA jak Japonia, nie podąża za syjonistyczną strategią. Cytując aktualności korporacyjne, “Nawet jeśli to Stany Zjednoczone tak twierdzą, nie możemy po prostu powiedzieć, że wierzymy w to” – twierdzi źródło zbliżone do premiera Japonii Shinzo Abe. Jeśli posiadanie ekspertyzy dość zaawansowanej do przeprowadzenia ataku, może być podstawą do wnioskowania o tym, że agresorem był Iran, “To będzie odnosić się także do stanów Zjednoczonych i Izraela” – powiedziało źródła w MSZ.
O ile pamiętam, tego rodzaju publiczna japońska nagana dla działającej administracji USA nigdy nie zdarzyła się ani razu odkąd Japonia przegrała II Wojnę Światową.
Atak w Omanie nastąpił kiedy Abe był w Iranie, starając się uzyskać irańskie porozumienie w sprawie nowego systemu finansowego – mówią źródła japońskiego wywiadu wojskowego. Irańczycy poparli, ale nie jeśli syjoniści tacy jak Trump i jego Rothschildowscy poplecznicy będą zaangażowani, mówią źródła. “Nie widzę Trumpa godnym wymiany żadnych wiadomości” – powiedział do Abe Najwyższy Przywódca Iranu Ali Chamenei. 
“Spartaczona fałszywa flaga, aby obwinić Iran, tylko osłabiła syjonistów i może skutkować zwolnieniem z pracy [doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Johna] Boltona i szczerymi wysiłkami w zakresie szczytu z Chamenei’em” – powiedział źródła w Pentagonie.
Jednak Iran i inne kraje zajmują twarde stanowisko ponieważ jest jasne, że Stany Zjednoczone przegrywają wojnę handlową z Chinami. Oto podsumowanie: statki płyną z Chin do USA pełne prawdziwych rzeczy a następnie wracają puste. Nawet jeśli Chiny chciałyby kupić rzeczy z USA, to jest to zbyt drogie i jest ich niewystarczająco. Więc, w realnym świecie, gdyby handel między USA i Chinami ustał, Amerykanie przestaliby nabywać chińskie komputery, smartfony, itp., podczas gdy Chińczycy przestaliby otrzymywać amerykańskie weksle. Innymi słowy, Chińczycy po prostu straciliby klienta, który nie może zapłacić swoje rachunki. To nie jest problem, kto wygra.
Publiczne oświadczenia w zeszłym tygodniu odpowiednich ministrów handlu obu krajów pokazują ten brak równowagi władzy. “Prezydent Trump wskazał na swoje silne pragnienie aby spotkać się [z Xi Jinpingiem]“, – powiedział doradca ekonomiczny Trumpa Larry Kudlow. Kudlow również wyrażał mętne groźby. 
Oto odpowiedź: “Stanowisko Chin jest bardzo jasne. Stany Zjednoczone muszą zmienić swoje nastawienie, aby pokazać szczerość i naprawić swoją złą praktykę, jeśli chcą by negocjacje trwały” – powiedział na konferencji prasowej rzecznik Ministerstwa Handlu Gao Feng. 
Dlatego teraz Trump poprosił o spotkanie z Władimirem Putinem na spotkaniu G-20 w Japonii 28-29 czerwca, w nadziei na uzyskanie rosyjskiej pomocy w relacjach z Chinami. 
Jednak Trump groził Niemcom redukcją wojsk i innymi sankcjami, jeśli będą kupować gaz od Rosji a nie (po znacznie wyższej cenie) od USA, to “nie jest niczym innym jak szantażem i formą nieuczciwej konkurencji“ – według rzecznika Kremla Dmitrija Pieskowa. 
Rzecz w tym, że reżim Trumpa teraz grozi lub realizuje sankcje wobec Rosji, Iranu, Indii, Turcji, Chin, Korei Północnej, Niemiec, Wenezueli, Japonii, itp. W rzeczywistości te “sankcje” sprowadzają się do pustego zagrożeniu “kupujcie nasze rzeczy, w przeciwnym razie…“. Z tak wieloma krajami nieposłusznymi, szkolny łobuz szybko staje się odizolowany.
Nie oznacza to jednak, że wojskowo-przemysłowy finansowy kompleks USA jest bezsilny. Atak na Oman był dyskretny przypomnieniem o tym, że amerykańscy wojskowi wciąż mają techniczną możliwość zamknąć istotne światowe szlaki handlowe, takie jak Hormuz lub cieśnina Malakka.
Ponadto, angielsko-holendersko-amerykańska sieć nadal kontroluje większą część światowej ropy naftowej, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie. Prowadzą zakulisowe negocjacje z innymi naftowymi potęgami, takimi jak Rosja i Francja, aby stworzyć bardziej stabilny Bliski Wschód i przywrócić Iran do stołu rokowań. Już teraz, mówią źródła w Pentagonie, “Liban jest wszechstronnym protektoratem nie tylko Rosji, Francji i Włoch ale i Wielkiej Brytanii, która ma nadzieję wiercić tam gaz z British Petroleum.”
Kompleks wojskowo-przemysłowy USA nadal ma ogromną przewagę wojskową nad wszystkimi innymi krajami. “Zakup Raytheon przez United Technologies powinien zatrzymać Boeinga i Lockheed i przyczynić się do większej konkurencji i innowacji dla kompleksu wojskowo-przemysłowego” – mówią źródła w Pentagonie.
W końcu, jak wykazały masowe demonstracje w zeszłym tygodniu w Hong Kongu, Azjaci—w tym Indie, ASEAN, Japonia i Półwysep Koreański—nie chcą totalnej chińskiej dominacji. Azjaci nadal są gotowi i są w stanie finansować amerykańskich wojskowych aby chronić swoją niezależność – zgadza się kilka azjatyckich źródeł.
Reszta świata też nie chce wymieniać hegemonii syjonistów na chiński totalitaryzm. Oznacza to, że na koniec, pomimo pozorów, świat jest przekonany, że Stany Zjednoczone i Chiny dojdą do zawarcia umowy, w której wilk będzie syty i owca cała.
Syjoniści tymczasem machają swoją kartą Stuxnet jak szaleni, próbując nie implodować. Oni zorganizowali przerwę w dostawie prądu w zeszłym tygodniu w całej Argentynie, ponieważ kraj ten przygotowuje się do usunięcia marionetki syjonistów prezydenta Mauricio Macri. Artykuł New York Times w zeszłym tygodniu o tym, że Stany Zjednoczone mogą zamknąć całą sieć elektryczną Rosji, również było oczywistym syjonistycznym zagrożeniem Stuxnet. Jednak Stuxnet może być ostatnią kartą syjonistów, ponieważ tracą kontrolę nad mediami i systemem finansowym. (Już stracili kontrolę nad wojskiem.)
Ostatnim wydarzeniem w ich medialnym kryzysie stało się ujawnienie, że “Fałszywy irański działacz (nie istniejący) opublikował 61 artykułów w czasopiśmie Forbes (mój były pracodawca).“
Choć nie czytałem tych 61 artykułów, można śmiało powiedzieć, że były one anty-irańską siejącą strach propagandą.
W zestawieniu poniżej pokazano, jak siejące strach korporacyjne media ciągle trąbią o morderstwach, terroryzmie i samobójstwach, nawet gdy ludzie ignorują to, bo żaden z tych problemów nie jest nawet zbliżony do bycia największym zagrożeniem, z którymi mamy do czynienia. 
Stara jak świat taktyka linii krwi “dziel i rządź” już nie działa. Próby rządzącej elity utrzymania władzę poprzez zabijanie ludzi też nie. Prawdopodobne morderstwa zastępcy szefa policji w Nowym Jorku Stevena Silksa, weterana-detektywa Joe Calabrese i byłej senator stanu Arkansas Lindy Collins Smith nie mogły zatrzymać trwającego śledztwa ws. pedofilii wśród elity. Ministerstwo Sprawiedliwości odpowiedziało na te próby ogłoszeniem 11 czerwca o aresztowania 1700 podejrzanych dziecięcych predatorów.
Syjoniści mogą również stracić kontrolę finansową. Źródła w Pentagonie mówią, że “implozja Deutsche Bank musi doprowadzić do załamania pustej waluty i uruchomienia kwantowego systemu finansowego (QFS).”
Ludzie stojący za QFS prowadzą teraz rozmowy z Towarzystwem Białego Smoka o utworzeniu agencji przyszłego planowania i uruchomieniu masowej kampanii “ratowania planety“, mówią źródła WDS i brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak do jesieni żadnych zapowiedzi najprawdopodobniej nie będzie, mówią źródła. To dlatego, że zmiana świata bez wojny światowej wymaga czasu.
A na razie, zobaczymy czy korporacyjny rząd USA w końcu zbankrutuje podczas lata. Będzie to widoczne publicznie jako jeszcze jedno zawieszenie działalności rządu USA. Jednak tym razem może to doprowadzić – jak ma nadzieję wielu amerykańskich patriotów – do oficjalnego ogłoszenia o przywróceniu Republiki Stanów Zjednoczonych 4 lipca tego roku. Być może do tego czasu Trump pokaże czy jest to koniem trojańskim dla patriotów, jak wielu jeszcze ma nadzieję, czy dla syjonistów, jak pokazują jego własne publiczne słowa i działania.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers