FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, June 26, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 24:06:2019
2019-06-24 BenjaminFulford

Ostatnia próba wywołania przez chazarskich satanistów Trzeciej Wojny Światowej w Iranie przyniosła drastycznie odwrotne skutki. Prezydent USA Donald Trump, wykonując rozkazy satanistycznych pseudo-żydów z Chabad, nakazał zastosować zmasowany atak na Iran 21 czerwca, w dzień satanistycznego letniego przesilenia, ale amerykańscy wojskowi odmówili podporządkowania się. W końcu jedyna ofiara ognia przyszła w postaci ogromnych eksplozji w rafinerii w Filadelfii, które miały miejsce w tym samym czasie, kiedy powinien był się zdarzyć atak na Iran.

Stało się to gdy Iran zestrzelił amerykańskiego drona wlatującego w jego przestrzeń powietrzną, celowo nie zestrzeliwując samolotu, który mu towarzyszył. Aby zachować twarz, chazarscy marionetkowi władcy Trumpa wydali śmieszne wiadomości o tym, że uderzyli na Iran “rewanżowym cyfrowym uderzeniem“. To co powinni powiedzieć, to “rewanżowe uderzenie fałszywymi wiadomościami.”

Iran rzeczywiście był bardzo powściągliwy, biorąc pod uwagę, że 5 czerwca zostały podpalone zbiorniki na ropę w jego największym terminalu kontenerowym, a 7 czerwca sześć irańskich statków handlowych zostało podpalonych prawie jednocześnie w dwóch portach zatoki Perskiej “podpalającymi urządzeniami nieznanego pochodzenia“.

Źródła w Pentagonie mówią, że Izrael był prawdopodobnym wykonawcą tych ataków i została ustanowiona bezpośrednia linia między Centralnym Dowództwem USA i irańską Marynarką Wojenną aby zagwarantować, że prowokacje stron trzecich, takie jak ta, nie doprowadzą do wojny między USA i Iranem.

W związku z tym pełniący obowiązki Sekretarza Obrony USA Patrick Shanahan został zwolniony “bo pojawił się na liście osób idących na kompromis z mafią chazarską“, – mówią źródła MI6. W szczególności, był on głęboko zaangażowany w  “uzbrojenie cywilnych samolotów Boeinga“, jego dawnego pracodawcy. Innymi słowy, był zamieszany w masowe morderstwo lotu 370/17 Malezyjskich Linii Lotniczych i nuklearny szantaż, mówią źródła.

Amerykańscy wojskowi nadal nie chcą zasilać Sekretarza Obrony lub wykonywać rozkazów administracji Trumpa. Zamiast tego “wojsko wysyła swojego starszego męża stanu, byłego przewodniczącego Połączonego Komitetu Szefów Sztabów Admirała Mike’a Mullena, aby przeciwstawić się wojnie z Iranem na ABC“, – mówią źródła w Pentagonie.
Nawet dawni zwolennicy Trumpa w końcu zaczynają rozumieć, że prezydent osobiście poszedł na ugodę i jest szantażowany przez satanistyczną sektę Chabad, do której należy jego zięć Jared Kouchner. Ci fanatycy uważają, że powinni wywołać wojnę między Iranem, Chinami i Rosją (Gog) i G-7 (Magog), aby rozpocząć wojnę, która zabije 90% ludzkości i pozwoli im zniewolić pozostałych.

Trump tymczasem odskakuje do tyłu i do przodu jak piłeczka ping-ponga, w zależności od tego kto był ostatnią osoba, z którą rozmawiał, amerykańskim wojskowym patriotą czy chazarskim satanistycznym gangsterem.

W Korei Północnej Trump dostaje rozsądne instrukcje od amerykańskich wojskowych. Dlatego Najwyższy Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un ogłosił, że otrzymał “list dobrej treści” od prezydenta Trumpa i że “poważnie rozważy interesujące treści.”

Według źródeł Towarzystwa Białego Smoka w Białym Domu, w liście proponowano połączyćłwysep Koreański, z propozycją dla Kim’a symbolicznej przywódczej roli cesarza, podczas gdy prezydent Korei Południowej Moon Jae-in zostałby prezydentem odpowiedzialnym za codzienną administrację.

Amerykańskie wojsko zachowałoby swoje bazy w Korei Południowej, ale pozostaną na południe od 38 równoleżnika w zjednoczonej Korei, mówią źródła.

Chiński prezydent Xi Jinping obiecał także chińską pomoc gospodarczą dla zjednoczonej Korei, mówią źródła w chińskim rządzie.

Źródła w Japońskim Yatagarasu, lub tajnym Stowarzyszeniu Trójnogiego Kruka, potwierdziły to i dodały, że po zjednoczeniu półwyspu rozpoczną się prace nad tunelem łączącym Japonię z Koreą. Źródła dodały, że Korea wyśle wspólną drużynę na Olimpiadę w 2020 roku w Tokio.

Ponadto, w przyszłości, między koreańskimi i japońskimi rodzinami królewskimi może być zorganizowane małżeństwo w celu promowania pokoju i jedności w Północno-Wschodniej Azji, źródła mówią.

Decyzja ws. koreańskiej kwestii będzie oznaczać, że świat może skupić całą swoją uwagę na doprowadzeniu do bankructwa korporacyjnego rządu USA i zmuszeniu syjonistów i ich zbójeckiego państwa Izraela do zakończenia ich terrorystycznej i podżegającej do wojny działalności.

WDS zaproponowała różnym brokerom władzy, że bankructwo amerykańskiego korporacyjnego rządu usunie główne źródło władzy mafii chazarskiej.

Jedna próba, by to zrobić prawie powiodła się na początku tego roku, podczas gdy rząd USA był zmuszony zawiesić działalność na 35 dni (ale pamiętajcie, że amerykańskie wojsko pozostawało finansowane w ciągu tego czasu).

Jednak po tym Trump – wydaje się – stał się nieodpowiedzialny i stał się zaciekłym syjonistycznym fanatykiem, po tym jak wszyscy wojskowi opuścili jego rząd. Od tego czasu korporacyjne media i Trump pompują w górę giełdę i krzyczą, że gospodarka ma się dobrze, kiedy w rzeczywistości jest odwrotnie.

Teraz, amerykański korporacyjny rząd ponownie mierzy się z upadłością, tym razem przegrywając wojnę handlową z Chinami.

Rzecz w tym, że podczas gdy syjonistyczni bankierzy mogą podkręcić amerykański rynek akcji swoimi śmiesznymi pieniędzmi, nie można ich używać do płatności za import.
Ponadto, ponieważ będący własnością kapitału zagranicznego tzw. dolar amerykański jest zbyt silny aby wspierać realną gospodarkę USA, cła Trumpa nie sprowadzają produkcji z powrotem do USA. Chyba, że Stany Zjednoczone wyemitują własną suwerenną walutę, dopasowaną do gospodarki USA, wtedy cła na Chiny doprowadzą tylko do tego, że fabryki przeniosą się w takie miejsca, jak Bangladesz i Wietnam, a nie do USA.

Rzeczywistość jest taka, że, mimo całego korporacyjnego dopingu, realna gospodarka USA już boryka się z kryzysem, podobnie jak Lehman. Sprzedaż detaliczna przeżywa apokalipsę, sprzedaż w branży motoryzacyjnej jest absolutnie fatalna, rolnictwo i przemysł będą miały najgorszy rok od co najmniej kilku dekad, branża nieruchomości jest gotowa na najgorsze zamknięcia od momentu upadku kredytów hipotecznych o zwiększonym ryzyku, produkcja znajduje się w gwałtownym spadku a kierowcy ciężarówek mają do czynienia z największym spadkiem zamówień w historii.


Nieprzypadkowo w tym czasie Skarb Państwa USA testuje awaryjny telefoniczny system sprzedaży bonów skarbowych T-bill.

Takie aukcje są potrzebne tylko w przypadku awarii komputerów systemu finansowego.
Faktycznie, jakieś finansowe zdarzenie czarnego łabędzia może nastąpić w lipcu, jeśli będzie nadal tak jak jest.

Niemniej jednak może okazać się, że Chińczycy zdecydują się na spotkaniu G-20, zaplanowanego na 28 i 29 czerwca, udzielić USA kredytu pomostowego aby pomóc mu przetrwać przez kilka miesięcy dla negocjacji.

Jednak cała planeta będzie prosić o zakończenie syjonistycznego projektu w zamian za każde dalsze finansowanie USA.

Amerykańscy wojskowi już zmusili Trumpa aby publicznie zdystansował się od Izraela po jego nieudanej próbie rozpoczęcia Trzeciej Wojny Światowej.

Źródła w Pentagonie podkreślają, że Trump odwołał izraelskich urzędników z konferencji gospodarczej w Bahrajnie.

Ponadto, Trump został zmuszony wielokrotnie ogłaszać prasie, że jest wdzięczny Iranowi za to, że ocalił życie 38 Amerykanów – załogi samolotu szpiegowskiego P-8, którey mogli zestrzelić – podkreślają źródła.

Amerykańscy wojskowi tłumaczyli swoim irańskim kolegom, że samolot P-8 właściwie polował na izraelskie okręty podwodne, źródła mówią.

Ponadto – testując niezawodną obronę przeciwlotniczą Iranu, poświęcając drona global hawk i instalując gorącą linię z Marynarką Wojenną Iranu – Centralne Dowództwo USA być może zneutralizowało podżegaczy wojennych [doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Johna] Boltona i [sekretarza stanu Mike’a] Pompeo, źródła mówią.

Również, według źródeł w Pentagonie, na Izrael nakładana jest presja aby pozbył się swojego arsenału broni jądrowej.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Energii Atomowej zaprosiło Palestynę jako państwo-obserwatora, umieszczając nos wielbłąda ONZ w izraelskim namiocie jądrowym, podkreślają.

Ponadto, Pentagon poinformował Iran, że każde nowe porozumienie jądrowe, które osiągną z USA, będzie obejmować denuklearyzację Izraela.

W USA tymczasem trwa niewypowiedziana wojna domowa.

Sześciu różnych pracowników pracujących dla ikony anty-establishmentu John’a Mcafee w kampanii prezydenckiej 2020 zmarło odkąd ogłosił, że kandyduje na stanowisko, podczas gdy sam Mcafee rozchorował się.Patryk Labus also hospitalized. That makes all 6 of my International Managers for my 2020 Presidential campaign hospitalized in the past week. In six different countries. Plus one of my body doubles - Jay Pizzle - and my head of security - Bruce Heidelberg. Wake up America!!!!

Za tym podążała zawartość całej czarnej książki wyspy pedofilskiej Jeffrey’a Epsteina opublikowana w internecie.

Publikacja tych imion i danych kontaktowych oznacza, że w razie potrzeby tych ludzi można wyśledzić, obiecują źródła w tajnym społeczeństwie.

Displaying 257106594-JEs-LBB.pdf. Page 1 of 91

Wielu wysokich rangą syjonistyczni miliarderów i wpływowych brokerów już wymarło w ostatnim czasie a technologia jest rozwijany do wykrywania komputerowych graficznych prób udawania, że ludzie tacy jak George Soros wciąż żyją.

Rządząca elita tymczasem używa wyrażenia “globalny porządek oparty na zasadach” aby usprawiedliwić swoją dalszą dominację. Z językowego punktu widzenia to zdanie oznacza, że świat musi przestrzegać ich zasad.

Oczywiście to są ludzie, którzy pewnego dnia powiedzieli mi, że złota reguła oznacza, że ten kto ma złoto ustala zasady.

Zapominają, że złoto to po prostu żółty metal, którego nie można zjeść. Lato zapowiada się długie i gorące, zwłaszcza dla czczącej szatana chazarskiej frakcji światowej elity.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers