Wednesday, June 5, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 03:06:20192019-06-03Ludzie z rzeczywistymi kontaktami wywiadowczymi wszyscy huczą z poczuciem, że coś wielkiego zawali się. „Czuję, że jesteśmy bardzo blisko końca amerykańskiej korporacji. Mogę to powiedzieć, ponieważ to, co dzieje się tutaj w regionie, jest połączone. W powietrzu następuje zmiana. Skorumpowane rządy są narażone na niebezpieczeństwo i zostaną obnażone lub usunięte przez ‘lud'” – tak opisało nastrój źródło CIA w Azji. Wskazuje na to wiele pozornie niepowiązanych ze sobą wydarzeń.

Zacznijmy od sytuacji w Azji Wschodniej, gdzie Indonezja zamknęła wszystkie swoje banki i lombardy na 9 dni, począwszy od tego tygodnia. Ten krok w kierunku zamknięcia handlu złotem i bankowości międzynarodowej nastąpił natychmiast po tym, jak malezyjski premier Mahatir wezwał do zastąpienia dolara amerykańskiego walutą handlową opartą na złocie.

Papua, Nowa Gwinea, gdzie znajdują się jedne z największych rezerw złota na świecie, właśnie wybrała Jamesa Marape’a na premiera. Marape chce skutecznie znacjonalizować zasoby mineralne i energetyczne swojego narodu. [Skopiuj i wklej następujący adres URL]

Król Dawid Peii II Bliźniaczych Królestw Papaala i Me’ekamui (Bougainville) – de facto kontroler Panguna – największej na świecie kopalni złota, powiedział Towarzystwu Białego Smoka, że był blisko Marape:

„Co ciekawe, akurat jest moim kolegą ze szkoły, przyjacielem i klientem U-Vistract [odnosząc się do waluty opartej na złocie, którą stworzył król Dawid]. Właśnie wysłałem mu gratulacje. Kiedy nadchodzi wyznaczony czas, Bóg otwiera wszystkie drzwi ”.

Zamknięcie indonezyjskich banków i ruchy związane ze złotem nastąpiły po bezprecedensowym dziesięciodniowym zamknięciu całego japońskiego systemu bankowego od 27 kwietnia do 7 maja. To bezprecedensowe zamknięcie doprowadziło również do spekulacji (także przez tego pisarza), że doprowadzi to do pewnego rodzaju ogłoszenia finansowego, ale nic nie wydarzyło się w sposób, który byłby widoczny dla nas, zwykłych ludzi. Jednak obecnie słyszymy od brytyjskich członków rodziny królewskiej, że zamknięcie było konieczne dla prac informatycznych związanych z Kwantowym Systemem Finansowym. Jest to również związane z ogłoszeniem 9 kwietnia, że Japonia będzie emitować nową walutę począwszy od 2024 roku – podają źródła.

Wszystkie te ruchy zaczęły być wdrażane w marcu 2019 r. po tym jak kardynał George Pell, szef Banku Watykańskiego, został uznany winnym molestowania młodych chłopców, potwierdzają źródła masonerii P2.

Te ruchy będą miały również duży wpływ na holenderską królewską grupę Bilderberg i jej członków, ponieważ  oznacza to, że system petrodolara stworzony przez czołowego człowieka Bildenberg Henry’ego Kissingera jest systematycznie demontowany, mówią P2 i brytyjskie źródła.

Holenderska rodzina królewska również stoi teraz w obliczu kryzysu egzystencjalnego, ponieważ ich udział w locie 370/17 malezyjskich linii lotniczych staje przed wizją publicznego, oficjalnego, kryminalnego śledztwa. Premier Malezji Mahatir – występując w zeszłym tygodniu w klubie korespondentów zagranicznych Japonii – publicznie przyznał, że lot 370 malezyjskich linii lotniczych, który zaginął w marcu 2014 roku i lot 17, który został zestrzelony w lipcu 2014 roku, były jednym i tym samym samolotem. Powiedział, że Holendrzy odmówili Malezji przekazania czarnych skrzynek z samolotu, chociaż lot rozpoczął się z Malezji i miał malezyjskiego pilota. Mahatir również dał do zrozumienia, że od samego początku istniała politycznie motywowane próba oskarżenia Rosji o zestrzelenie samolotu. Jego komentarze można zobaczyć tutaj, począwszy od momentu 40:35.

Faktycznie, holenderscy informatorzy i inni już w pełni ujawnili cały ten morderczy incydent. Ten link tutaj opowiada prawdziwą historię:

Powodem, dla którego ten incydent jest teraz poruszany jest to, że publiczne wypowiedzi urzędującego szefa państwa oznaczają, że cały ten brudny epizod nie może być zamieciony pod dywan. Trop śledczy na pewno doprowadzi do nazistowskiej holenderskiej rodziny królewskiej.

W liście do redakcji, opublikowanym na tej stronie przez holenderskiego informatora, jest wiele ciekawych informacji na temat relacji między holenderską rodziną królewską, nazistami, klubem Bildenberg i UE. Oto niektóre najważniejsze:

        Brytyjczycy celowo zatopili holenderską łódź podwodną aby zmusić ją do milczenia, ponieważ dostrzegła japońską flotę na drodze do Pearl Harbor.

        Holandia potajemnie pozostawała pod władzą nazistów od 1945 roku.

        Adolf Eichmann został zamordowany ponieważ planował wydać nazistów.

        Hitlerowski gabinet w milczeniu nadal pracuje od 5 maja 1945 roku pod kierownictwem holenderskich szefów państw Wilhelmina, Juliana i Beatrix… a teraz belgijskiego Étienne’a Davignon, w wyniku czego nazistowski reżim został przejęty przez Unię Europejską.

Istnieje wiele innych oznak oprócz tego co dzieje się w Azji aby pokazać, że ta neonazistowska struktura władzy naprawdę się rozpada teraz. Przede wszystkim należy pamiętać, że rząd kanclerz Niemiec Angeli Merkel (Hitler) jest zagrożony upadkiem po “niespodziewanej dymisji jej partnera w koalicji lidera socjaldemokratów“.

Gdy to miało miejsce, Merkel powiedziała wizytującej wiceprezydent Chin Wang Qishan, że jest gotowa “do usprawnienia globalnego systemu zarządzania wspólnie z Chinami.”

Neonazistowski reżim na Ukrainie też jest w tarapatach. W tym tygodniu Rosja wstrzymuje dostawy węgla, ropy naftowej i produktów naftowych. Mają oni również odcięty tranzyt gazu.

W tym kontekście pojawia się pytanie, czy odchodzący prezydent Ukrainy Petro Poroszenko usunął wszystkie komputery z prezydenckiego biura, aby ukryć dowody przed spodziewanym upadkiem reżimu.

Inny nazistowski reżim – premiera Izraela Benjamina Netanjahu – też się chwieje, podczas gdy jego próba stworzenia nowego rządu nie powiodła się w zeszłym tygodniu. Źródła brytyjskiej rodziny królewskiej potwierdzają, że oficjalne oskarżenie o zbrodnie wojenne, to tylko kwestia czasu.

Źródła Pentagonu podkreślają, że Izrael stanął przed “podwójną ochroną USA i Rosji” na szczycie na temat bezpieczeństwa w miniony weekend w Singapurze. Ponadto, “ONZ i UE również wymusiły rezygnację jego roszczeń do 860 km kw. libańskich zasobów wodnych, które obecnie znajdują się pod protekcją Rosji podczas gdy Francja, Włochy i Rosja wiercą w poszukiwaniu gazu.”

Widzimy także, że amerykańscy wojskowi otwarcie przeciwstawiają się syjonistycznym próbom manipulowania nimi, podczas gdy generał Joseph Dunford publicznie oświadczył, że nie da się oszukać przez fałszywe flagi, co wyraźnie odnosiło się do próby Izraela aby rozpocząć wojnę USA z Iranem.37:10 Onward

Według Gordona Duffa z Veterans Today, amerykańska Marynarka również odmówiła rozkazu wysłania grupy zadaniowej USS Abraham Lincoln do Iranu.

Źródła w Pentagonie mówią, że jest ogromny nacisk ze strony Amerykanów i Rosjan do stworzenia “wielkiej pokojowego porozumienia dla Bliskiego Wschodu“, co zmusi Izrael rezygnacji z broni nuklearnej w zamian za obietnicę dla Arabii Saudyjskiej i Iranu nie nabywania broni masowego rażenia.

Ciekawe, że radykalnie odmłodzony “Król Salman” przewodniczył na nadzwyczajnym islamskim szczycie w zeszłym tygodniu. Wygląda na to, że sobowtór zastępujący zmarłego bratanka Mohammeda bin Salmana został zwolniony i zastąpiony zamiast tego fałszywym królem. Ta zmiana saudyjskiego reżimu prawdopodobnie jest przyczyną tego, że Softbankowi nagle skończyły się pieniądze.

Fakt, że Softbank nagle zatrudnił Cantora Fitzgeralda (CF) aby spróbować przyciągnąć inwestorów do funduszu technologicznego o wartości 100 miliardów dolarów, jest również bardzo ciekawe, ponieważ CF jest głównym maklerem obligacji Zarządu Rezerwy Federalnej, a nie zwykłych firm zajmujących się papierami wartościowymi.

Innymi słowy, to może być znak, że Softbank próbuje wykorzystać ich teraz do kontaktu z nowymi kontrolerami FED, bo jego byli saudyjscy (Kissinger) stronnicy nie mogą tworzyć miliardów dolarów z powietrza.

To oczywiście prowadzi nas do wielkiego Kahuny — korporacji Stanów Zjednoczonych. Tutaj oznaki tego, że prezydent Donald Trump przegrywa wojnę handlową, którą prowadzi z Chinami i również prawie ze wszystkimi innymi.

Oficjalna chińska agencja informacyjna Xinhua stwierdza, co następuje:
“Chińskie towary warte 200 miliardów dolarów USA, na które Stany Zjednoczone nałożyły dodatkowe cła, to 41,8 proc. eksportu z Chin do tego kraju, ale tylko 8 proc. ogólnego eksportu Chin” – powiedział Wang Zhijun, wiceminister przemysłu i technologii informacyjnych. “Ponadto, około połowa poszkodowanych firm to przedsiębiorstwa finansowane z zagranicy, w tym wiele amerykańskich firm” – powiedział Van.

Przewidywany przez Trumpa exodus producentów z Chin również nie ma miejsca, mówi Xinhua, stwierdzając, że “oficjalne statystyki pokazały, że od stycznia do kwietnia rzeczywiste inwestycje zagraniczne w chiński sektor produkcyjny wzrosły o 11,4 proc. w ujęciu rocznym.”

Natomiast import i eksport USA w kwietniu spadły o 2,7% i 4,2% w ujęciu rocznym, pokazując jednocześnie zmniejszenie gospodarki jak i rosnący deficyt handlowy.

To chyba prawdziwy powód, dla którego Trump nagle porzucił swoją bardzo szumnie zrewidowaną umowę z Meksykiem i Kanadą, wprowadzając cła dla Meksyku. Uderza on również w Indie, Wielką Brytanię, Australię, Japonię i innych partnerów handlowych. Wygląda na to, że desperacko próbuje zebrać pieniądze gdzie tylko może, aby zapobiec upadłości.

W tym kontekście należy również zauważyć, że amerykańskie rodziny, które są właścicielami (lub były wcześniej właścicielami?) Rada Rezerwy Federalnej również starają się wyłudzić od Polski absurdalną sumę 300 miliardów dolarów.

Źródła w Pentagonie, ze swojej strony, nie wydają się martwić zbliżającą się upadłością korporacyjnego rządu USA i zamiast tego bardziej koncentrują się na odzyskaniu konkurencyjności realnej gospodarki USA. “Działania antymonopolowe Ministerstwa Sprawiedliwości i Federalnej Komisji Handlu przeciw Google, Amazonowi i Facebookowi doprowadzą do zwiększenia konkurencji” – podkreślają źródła. Te zaawansowane technologicznie firmy również teraz zmuszone zostały przez G20 do płacenia podatków jak i wszyscy pozostali dodają.

“Wojna technologiczna/handlowa z Chinami może skończyć się z zastąpieniem pustej waluty Kwantowym Systemem Finansowym, globalnym resetem walut i wprowadzeniem stłumionych i pozaziemskich technologii” – przewiduje Pentagon.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers