World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

Wednesday, April 17, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 15:04:2019


2019-04-15 Benjamin Fulford 
Amerykańskie państwo zdegenerowało się do bełkotu i pustych pogróżek podczas gdy bankructwo i upadek są teraz matematyczną pewnością. To dlatego, że Brexit z 29 marca sprawił, że „Londyńskie City nie jest już stolicą finansową kabały”, potwierdzają zarówno wywiad brytyjski jak i źródła Pentagonu.
Zapytany: „Jak reaguje na to prezydent Donald Trump?”, wyższy rangą oficer wywiadu brytyjskiego powiedział: „Prawdopodobnie w stanie paniki na tym etapie, aby być bardzo szczerym”.
Trudno w to uwierzyć? Cofnijmy się nieco i przyjrzyjmy się temu, co do tej pory wydarzyło się w tym roku w amerykańskim rządzie. Po pierwsze, wszyscy weterani wojskowi wycofali się z prezydentury Trumpa od 1 stycznia. Wtedy rząd USA został zawieszony na 35 dni, nawet jeśli wojsko USA pozostało w pełni finansowane.

Kiedy rząd USA ponownie wznowił pracę, Trump wypełnił swój gabinet rozszalałymi syjonistycznymi neokonserwatystami. Udało im się utrzymać operacje w toku, kradnąc zwroty podatku ludności amerykańskiej i przejmując kontrolę nad cenami gazu w USA. Podczas gdy uzależnionemu od zadłużenia Waszyngtonowi D.C. dało to jeszcze jeden wysoki poziom cukru, zaczęło to zabijać odbudowę gospodarczą USA.
Tymczasem Trump rozmawiał jak zbankrutowany ćpun, próbując przekonać wszystkich, że mają miejsce wielkie wydarzenia, mówiąc: „Arabia Saudyjska kupi broń za 450 miliardów dolarów itd.” lub „Chiny kupią towary z USA o wartości ponad 1 biliona dolarów”. Rzeczywistość jest taka, że ​​Arabia Saudyjska zgodziła się na zakup amerykańskiego eksportu o wartości 14,5 mld USD. Ponadto, nawet jeśli Chiny zgodziłyby się na zakup drogich towarów ze Stanów Zjednoczonych o wartości 1 biliona dolarów, faktem jest, że gospodarka USA nie ma zdolności do wytworzenia tych towarów. W każdym razie Chiny poważnie myślą o ogłoszeniu bankructwa Waszyngtonu, zgodnie ze źródłami azjatyckich tajnych organizacji.
Administracja Trumpa próbuje teraz utrzymać się na powierzchni, zmuszając inne kraje do zakupu drogiej ropy i gazu łupkowego. To prawdziwy powód sankcji USA wobec Iranu, Wenezueli i Rosji, a także ataków na Syrię i Jemen. Ale ta strategia zawodzi, ponieważ główni importerzy ropy naftowej – Europa, Chiny, Japonia i Indie – nie są zainteresowani kosztowną amerykańską ropą i gazem i kraje te nie zgadzają się z amerykańskimi „sankcjami”. Aby dobrze przeanalizować tę sytuację, polecam poniższy artykuł Thierry’ego Meyssana, osoby, która jako pierwsza opublikowała prawdę z 11 września.
Źródła Pentagonu zauważają, że „aresztowanie w Hiszpanii byłego szefa wenezuelskiego wywiadu wojskowego, generała armii Hugo Carvajala sprawiło, że wojsko stało się jeszcze bardziej lojalne wobec prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro, podczas gdy zamach stanu neokonserwatystów zawiódł po królewsku”. Oznacza to, że największe światowe rezerwy ropy naftowej pozostają poza systemem petrodolara kabały.
Arcykabalista Henry Kissinger desperacko i bezskutecznie próbuje uratować establishment D.C. i jego system petrodolara, spieniężając obligacje o wartości „biliardów dolarów”, według źródeł japońskiej rodziny cesarskiej. Te obligacje nigdy nie zostaną spieniężone, mówią źródła.
Zamiast tego wdrażane jest coś o nazwie Kwantowy System Finansowy (QFS), zgadza się wiele źródeł. Ponieważ japońskie rynki finansowe zostaną zamknięte na sześć dni między 27 kwietnia a 6 maja — co byłoby najdłuższym zamknięciem rynku finansowego i bankowego od zakończenia II wojny światowej — można się założyć, że przejście zostanie wtedy wdrożone.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-04-13/why-japan-s-10-day-break-has-markets-worried-quicktake
Osoba, która stworzyła QFS twierdzi, że ma on swoje początki w „Teorii przejścia władzy Akademii Wojskowej”, która była „używana w wyzwoleniu Wielkiej Brytanii z najwyższą dokładnością. ”
Ze swojej strony źródła CIA mówią: „Brexit nie dotyczy tylko Europy ani Wielkiej Brytanii. Jest to ogromna szatańska gra, w której niektórzy wyżsi rangą członkowie Parlamentu są zagrożeni, jeśli opuszczą Klub Rzymski. Rzeczy próbują się zmienić ale Stara Gwardia dosłownie pożre ich żywcem, jeśli spróbują uciec.“
Teraz, według źródła MI6, światowe „siły zbrojne i ich ramię wywiadowcze” używają tego modelu przejścia mocy do stworzenia „globalnego sojuszu suwerennych państw narodowych”, aby zastąpić upadający Nowy Porządek Świata. Sojusz suwerennych państw narodowych również poparłby „stworzenie globalnej siły, takiej jak Światowa Agencja Przyszłego Planowania”, mówi to źródło, które jest wyższym rangą członkiem tradycyjnych 13 rządzących linii krwi. To źródło było jednym z kluczowych planistów stojących za „operacją kontrwywiadu wojskowego, która miała kluczowe znaczenie dla niedawnego wyzwolenia Wielkiej Brytanii”.
Operacja wyzwolenia Wielkiej Brytanii została zainicjowana przez informowanie przez tę osobę, kiedy pracowała na „Rynkach długu państwowego za włoskim i watykańskim biurkiem” w banku Barclays. To informowanie doprowadziło do skandalu dotyczącego ustalania stawek LIBOR.
Oto jego podsumowanie znaczenia tego skandalu: „Manipulacja stawkami za pomocą forum czatowego w Bloomberg stała się największym w historii złożonym oszustwem finansowym i – w ostatecznym rozrachunku – doprowadziła do bankructwa całą branżę i całkowicie zmieniła trajektorię geopolityki, zarówno jawnej jak i ukrytej ”.
Teraz mówi, że BIS, MFW i Bank Światowy „zostaną całkowicie usunięte”, ponieważ „fundamentalnie zawiodły ludzkość i popełnili wobec niej bardzo poważne przestępstwa”.
Oczywiście mafia chazarska nie zamierza zrezygnować z kontroli nad tymi instytucjami i skorumpowanymi systemami politycznymi bez walki. W zeszłym tygodniu prawdopodobnie sfałszowali wybory w Izraelu, aby utrzymać u władzy wielbiącego szatana masowego mordercę Benjamina Netanjahu.
Następnie, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od tego oszustwa wyborczego, zorganizowali szereg fałszywych wydarzeń informacyjnych. W Izraelu zorganizowali fałszywe lądowanie na księżycu. Zdjęcie poniżej zostało wysłane przez żydowskie źródło CIA z następującym komentarzem: „W załączeniu jest fałszywe zdjęcie fałszywego izraelskiego lotu na księżyc. Zwróć uwagę na doskonałą fotkę z wyraźnie widoczną ‘Gwiazdą Szatana’ ”.
Opublikowali również fałszywy „pierwszy obraz czarnej dziury”, który był szeroko wyśmiewany jak tylko został opublikowany. Nie przeszkodziło to chazarskim pisarzom-niewolnikom opublikować to „zdjęcie” w publikacjach takich jak The Guardian czy The New York Times, jako wskazówkę by opisać Brexit jako „czarną dziurę”.
Potem oczywiście zorganizowali tak zwane aresztowanie założyciela WikiLeaks, Juliana Assange’a. Nie będziemy o tym wiele pisać, ponieważ ta farsa została szeroko ujawniona gdzie indziej. Jednak zauważamy, że wszystkie filmy i zdjęcia z wydarzenia pochodzą z jednego źródła — Russia Today, co jest charakterystycznym znakiem fałszywej grafiki komputerowej. Wskazujemy również, że Julian Assange nie pojawił się raz na swoim balkonie w ekwadorskiej ambasadzie w Londynie po tym, jak w 2016 roku odwiedziła go Pamela Anderson.
Oto oś czasu WikiLeaks Jima Stone’a: ​​http://82.221.129.208/.wn6.html
23 października 2016 – dyrektor WikiLeaks Gavey Macfadyen nie żyje. 16 kwietnia 2016 – prawnik WikiLeaks John Jones nie żyje („skoczył pod pociąg”) (samobójstwo) 11 maja 2016 – główny doradca WikiLeaks Michael Ratner nie żyje. 16 października 2016 r. – Pamela Anderson przynosi Assange’owi „lunch”, twierdzi, że nie czuł się dobrze po zjedzeniu go, a 17 października Assange miał „odcięty Internet”.
Sfałszowali także „zrzut danych” Wikileaks, który nie zawierał żadnych istotnych informacji. Możecie być pewni, że nie wspomnieli o prawdzie z 11 września ani o Fukushimie, ani o innych tego typu zbrodniach przeciwko ludzkości.
Fukushima była „atakiem terrorystycznym i bardzo poważnym incydentem międzynarodowym, który został poważnie zanotowany w prasie światowej”, podało źródło MI6. Dodał, że ta „niezwykle poważna sprawa” będzie głównym tematem nadchodzących trybunałów ds. zbrodni wojennych.
W każdym razie interesującą rzeczą we wszystkich tych inscenizowanych wydarzeniach jest to, że są one natychmiast obalane, pokazując jak bardzo mafia chazarska straciła moc manipulowania opinią publiczną.
Pomimo tych histerycznych wysiłków by odwrócić uwagę od ich zbrodni, obława zbliża się do mafii chazarskiej a zwłaszcza do ich bazy operacyjnej w Izraelu.
Na tym froncie źródła Pentagonu zauważają, że „Trump napisał na Twitterze ‘Nigdy nie zapomnimy’ o tym, co Nancy Pelosi nazwała „bolesnymi obrazami z 11 września” w odpowiedzi dla kongresmenki Ilhan Omar, mówiąc, że ‘niektórzy ludzie coś zrobili’ 11 września, podczas gdy teraz staje się politycznie poprawną debatą krajową przed bombami prawdy, które zniszczą Izrael ”.
Teraz były generał armii Amerykańskiego Centralnego Dowództwa John Abizaid został „zatwierdzony 92-7 jako ambasador USA w Arabii Saudyjskiej, czyniąc go de facto wojskowym gubernatorem Bliskiego Wschodu”, mówią źródła.
Stało się tak, gdy prezydent Egiptu Abdel Fattah el-Sisi „powiedział Trumpowi w Białym Domu, że Egipt nie będzie częścią arabskiego NATO, czyniąc Iran niekwestionowanym liderem w regionie”, dodały źródła Pentagonu.
Zmiany reżimu, które miały miejsce lub będą miały miejsce w Libii, Sudanie i Algierii, są związane z odrodzeniem się jedności Bliskiego Wschodu i muzułmanów.
Wygląda na to, że Benjamin Netanjahu zmierzy się z historyczną sprawiedliwością poprzez upadek satanistycznego projektu syjonistycznego.
Na koniec w tym tygodniu, źródło rządzącej linii krwi potwierdziło mi, że chazarska mafia używa programowania predykcyjnego. Oznacza to, że robią takie rzeczy jak programy telewizyjne o rozbijaniu samolotów odrzutowych w budynkach World Trade Center przed zorganizowaniem rzeczywistego wydarzenia.
Przypomniało mi się to, kiedy pracowałem w Forbes Magazine: opublikowano powieść, w której szef Tokyo Forbes Magazine został zabity za pomocą broni, która powoduje zawał serca. Kilka lat później zostałem zaatakowany przez osobę niosącą białe cylindryczne urządzenie na stacji kolejowej Nagata-Cho w Tokio. Urządzenie pasuje do opisu broni wywołującej zawał opisanej w powieści.
Oto moje własne programowanie predykcyjne: widzę Benjamina Netanjahu w kajdankach w sądzie wojskowym, podczas gdy słyszy wyrok śmierci dla niego. Przewiduję również, że izraelska żandarmeria będzie go więzić i wynegocjuje rozwiązanie dwupaństwowe, podczas gdy nadal mają taką możliwość. Alternatywą dla Żydów będzie wylądowanie Izraela w tureckim getcie.20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers