Wednesday, April 24, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 22:04:2019


2019-04-22, Benjamin Fulford 

Niemcy i ich unijny reżim 4 Rzeszy są pod oblężeniem i doświadczają upadku z powodu ogromnego obciążenia długiem i powszechnego oporu w okupowanych państwach, takich jak Francja i Włochy. W rezultacie Niemcy mogą zostać zmuszone do sprzedaży swoich klejnotów koronnych – Daimler Benz Corporation i Deutsche Bank – Chińczykom, według japońskiego wywiadu wojskowego i innych źródeł.
Ofiarne spalenie Katedry Notre Dame w ofierze Molechowi (Ba’alowi, Setowi, Szatanowi) było desperacką próbą zabobonnych chazarskich satanistów z UE, aby jakoś odwrócić ich losy, twierdzą źródła masonerii P2.

Normalnym ludziom trudno jest zrozumieć zabobonne nastawienie tych satanistów, ale w gruncie rzeczy zdają się myśleć, że walczą przeciw Bogini. Dlatego zdecydowali się spalić „Notre Dame” lub „Naszą Damę”, ponieważ odnosi się to do Maryi. Maryja to oczywiście chrześcijańska nazwa Bogini Izydy, która wychowała niemowlę, dopóki nie był w stanie pokonać Seta lub Szatana. Z tego samego przesądnego powodu ci sataniści stworzyli przerażającą organizację terroru i próbowali nazwać ją ISIS, aby osłabić poparcie dla Bogini w umysłach ludzkości.
Nadzieja w ofiarowaniu Notre Dame polegała na zjednoczeniu nastrojów europejskich i światowych wokół niewolnika niemieckich Rothschildów, prezydenta Emmanuela Macrona, podobnie jak Amerykanie zgromadzili się wokół George’a Busha juniora po 11 września, mówią źródła. Zamiast tego według wielu źródeł w oporze Francuskiej Żółtej Kamizelki, Macron i jego niemieccy marionetkowi władcy są obwiniani za spalenie Katedry.
„Zbezczeszczenie europejskich katolickich kościołów i podpalenie Notre Dame we Francji może mieć jasną stronę i doprowadzić do zwolnienia papieża Franciszka i zrujnowania francuskiego kardynała Philippe’a Barbarina” – tak widzą sytuację źródła Pentagonu. „Satanistyczna globalna mafia żydowska mogła podpisać swój własny wyrok śmierci z anty-chrześcijańskim terroryzmem we Francji, masakrą na Wielkanoc na Sri Lance (w której nie zginęli Izraelczycy) i wszędzie indziej” – dodały źródła.
Z pewnością masa krytyczna świadomych ludzi, zwłaszcza w światowych agencjach wojskowych i wywiadowczych, wie, że „Państwo Islamskie” naprawdę odnosi się do państwa satanistycznego, tj. Izraela. Tak więc, kiedy „Państwu Islamskiemu” przypisuje się masakrę chrześcijan na Sri Lance i gdzie indziej, wskazuje się prawdziwego winowajcę, Izrael.
Święta wojna XXI wieku lub krucjata przeciwko Żydom [chazarskiej mafii] będzie prowadzona przez Rosję, UE i USA w celu obrony chrześcijaństwa, wspomagana przez muzułmanów”, przewidują źródła Pentagonu. Grupa umiarkowanych muzułmanów popiera to stwierdzenie swoim posunięciem do uzyskania statusu doradczego w ONZ w celu walki z wysiłkami na rzecz rozpoczęcia muzułmańsko-chrześcijańskiej świętej wojny.
Muzułmanie są w pełni świadomi, że próba spalenia Meczetu Al-Aksa w Jerozolimie w tym samym czasie, w którym spalono Notre Dame była dziełem chazarskich satanistów, a nie chrześcijan.
Jak pokazują te wydarzenia, walka z szatańską chazarską mafią szaleje w sposób przekraczający tradycyjne granice polityczne, religijne i geograficzne.
Innym przykładem jest zniknięcie japońskiego samolotu myśliwskiego F-35 u wybrzeży Japonii 9 kwietnia.
Źródła japońskiego podziemia mówią, że ten samolot został faktycznie „sprzedany Północnym Koreańczykom przez syjonistów [mafię chazarską] ”za ogromną sumę pieniędzy. Północnokoreański siłacz Kim Jong-un zabierze ten myśliwiec jako pamiątkę i kartę przetargową, gdy pod koniec tego miesiąca odwiedzi rosyjskiego prezydenta Władimira Putina.
Przypuszczalnie syjoniści mają nadzieję, że dostarczając Rosji przez Koreęłnocną klejnot koronny amerykańskiej technologii maskowania, będą również mieli nadzieję uzyskać ochronę dla Izraela. Rosyjskie źródła FSB od dawna jednak twierdzą, że nie będą chronić państwa stworzonego przez tych samych satanistów, którzy zabili dziesiątki milionów Rosjan w XX wieku.
Fakt, że Kim planuje odwiedzić Rosję tuż przed oficjalnym objęciem tronu przez nowego japońskiego cesarza Naruhito, jest również znakiem, że poszukuje on jakiejś ochrony, mówią źródła japońskiej prawicy bliskie cesarza. To dlatego, że Korea Północna pomogła w masowym morderstwie w Fukushimie przeciwko Japonii i obawia się odwetu ze strony nowego cesarza.
łnocni Koreańczycy pomogli w sprawie Fukushimy w zamian za obietnice od szatańskiej chazarskiej rodziny Rothschildów (Rothschild oznacza „czerwoną tarczę”, symbol Szatana). Rothschildowie powiedzieli, że przeniosą 40 milionów Japończyków z Tokio do Korei Północnej i uczynią Koreęłnocną azjatycką kwaterą główną Rothschildów, według członka rodziny Rothschildów. Następnie premier Japonii Naoto Kan publicznie potwierdził, że został zmuszony do ewakuacji 40 milionów ludzi z większego Tokio po ataku w Fukushimie.
Ta walka o planetę Ziemia rozgrywa się także w Indonezji, gdzie ma być zlokalizowana większość światowego złota. Tutaj właśnie odbyły się gorące dyskusje na temat wyborów powszechnych. Źródła CIA w Indonezji mówią, że popierany przez Chazarów Prabowo Subianto, wraz ze swoim fotogenicznym kandydatem na wiceprezydenta Sandiaga Uno, faktycznie pokonał obecnie piastującego urząd Jokowi. Oferowali jako dowód ten zrzut ekranu z indonezyjskiej telewizji pokazujący sprzeczne wyniki.
Oto ich wyjaśnienie zdjęcia:
„54.81% pokazane na dole to Jokowi/Ma’ruf Amin. Liczby na górze ekranu pokazują prawie odwrotny procent dla Prabowo/Uno. Jest to szybkie liczenie przeprowadzana przez różne niezależne lokale wyborcze/śledzące w Indonezji. Nazywają to „ankietami przy wyjściu z lokalu”. Cyfry są zaznaczone pomarańczową pętlą. Góra pokazuje jeden zestaw wyników szybkiego zliczania, które pokazują prowadzenie Prabowo/Uno. Na dole zmienili wyniki, pokazując Jokowi/Ma’ruf Amina na czele”.
Źródło CIA donosi również:
„Za kulisami toczy się poważna walka o kontrolę nad krajem. Prabowo/Uno faktycznie wygrali wynikiem 60% ±. Zostało to zweryfikowane przez liczne wewnętrzne źródła. [Popierani przez Chińczyków] Jokowi/Amin pokornie mówią, że oni wygrali. Media snują wygraną Jokowi. Dowiemy się. Za kurtyną oferowane są Prawdziwe Umowy.“
Prabowo publicznie powiedział, że ograniczy chińskie przejęcie infrastruktury Indonezji. Oficjalne liczenie głosów zostanie ogłoszone 22 maja.
„Każda ze stron może zakwestionować oficjalne liczenie i skierować sprawę do Trybunału Konstytucyjnego (MK). Nastąpi to w czerwcu. Kraj jest na autopilocie, dopóki jeden z graczy nie uzyska wystarczających ustępstw, aby odejść w siną dal. Nie mogę powiedzieć więcej. Wszyscy jesteśmy obserwowani przez obie strony. Co jest pozytywne. Jesteście również tego świadomi ”
Kontrola nad Indonezją jest sprawą życia i śmierci zachodnich mocarstw, ponieważ kontrola złota i znajdujących się tam skarbów będzie niezwykle ważna, gdy nastąpi nieunikniony globalny reset systemu finansowego.
Mówimy, że jest to nieuniknione, ponieważ jeśli Zachód nie zresetuje systemu, stanie się światem jednych Chin. USA mają skumulowany deficyt handlowy w wysokości około 15 bilionów dolarów. Oznacza to, że obcokrajowcy, głównie Chińczycy i Japończycy, kontrolują ilość dolarów amerykańskich, która jest prawie równa PKB Stanów Zjednoczonych. Właśnie dlatego Chiny mogą zaskarbić sobie świat dzięki wartej biliony dolarów Inicjatywie Pas i Droga (BRI), a Zachód nie może pozwolić sobie na oferowanie niczego podobnego w skali.
USA wyłącznie dlatego nie zostały formalnie bankrutem, ponieważ doprowadziłyby to do III wojny światowej. Jednak w obecnym systemie finansowym im więcej czasu mija, tym słabsza staje się międzynarodowa pozycja USA.
Ponadto Chiny mają znaczną kontrolę nad UE ze względu na deficyt w wysokości 1,777 bln (1,998 bln USD), który urósł od czasu kryzysu Lehman Brothers w 2008 r.
Już 16 narodów Europy Wschodniej przyłączyło się do chińskiej inicjatywy BRI, a teraz Grecja, Włochy i Szwajcaria idą w ślad. Francja, Wielka Brytania i Niemcy są jedynymi wstrzymującymi się ważnymi narodami europejskimi.
Ponieważ UE nie ma opcji wojskowej USA, znajduje się na znacznie słabszej pozycji. Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń mówią, że Chiny mówią UE, że nie chcą więcej papieru (instrumentów dłużnych UE). Zamiast tego Chińczycy naciskają na Niemców, domagając się kontroli nad klejnotami przemysłowymi, takimi jak Daimler Benz i potęgi finansowe, takie jak Deutsche Bank, podają źródła. Chińczycy, którzy posiadają już Volvo i 9,69% Daimlera Benz, chcą teraz więcej.
Chińczycy ostatnio zwiększyli presję, rozpoczynając dochodzenie w sprawie firmy, w oparciu o pretekst, że nowy Mercedes Benz zepsuł się natychmiast po zakupie. Japoński wywiad wojskowy twierdzi, że jest to zagrywka w wielkim ruchu przeciwko Niemcom ze strony Chińczyków.
Jest to prawdopodobnie prawdziwy powód, dla którego Niemcy obecnie publicznie mówią, że chcą własnej floty bombowców jądrowych.
Zachód musi się pospieszyć i usunąć szatańskich pasożytów ze swojego ciała politycznego, aby mógł przedstawić jednolity front w negocjowaniu nowego systemu finansowego z Azjatami. Musi także powrócić do Rosji. Fakt, że prezydent Donald Trump pogratulował ukraińskiemu prezydentowi-elektowi Vladimirowi Zelensky’emu wspieranemu przez Rosję, jest wyraźnym dowodem na to, że zakończyła się destrukcyjna kampania „winić za wszystko Rosję”.
Tylko wtedy, gdy UE, Rosja i Ameryka Północna zaprezentują jednolity front, mogą liczyć na negocjacje z Azją z pozycji siły podczas ważnych spotkań w nadchodzących tygodniach i miesiącach, które mogłyby decydować o przyszłości planety.

No comments:

Post a Comment


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers