bf pic

Manlio
Before the Presidential Address to the Federal Assembly.

Presidential Address to the Federal Assembly

The President of Russia delivered
the Address to the Federal Assembly.

The ceremony took
place at the Manezh Central Exhibition Hall.
January
15, 2020Monday, September 24, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 17:09:2018

 17:09:2018

Istnieje bardzo realna szansa, że rządy chazarskiej kabały runą w ciągu najbliższych trzech miesięcy a alternatywne struktury władzy muszą zostać przygotowane na czas, zgodnie z informacjami brytyjskich służb wywiadowczych MI6. W październiku spodziewane są aresztowania wyższych rangą kabalistów w USA, mówią źródła.
Źródła Pentagonu ze swojej strony powiedziały: “Kabał był głuchy i ślepy przez ponad dwa tygodnie, więc wielkie rzeczy powinny się zdarzyć po zaprzysiężeniu do Sądu Najwyższego Bretta Kavanaugha“.
“Kavanaugh jest gotów na zatwierdzenie po Yom Kippur 20 września i tego samego dnia prezydent USA Donald Trump może wysłać SMS-y do wszystkich telefonów komórkowych, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób niż Twitter.” Ponadto, źródła podają, że FEMA przetestuje także system przekazu dla sytuacji nadzwyczajnych na wszystkich telewizorach, więc to w połączeniu z bezprzewodowymi alarmami tekstowymi, “pozwoli Trumpowi rozpowszechniać prawdziwe wiadomości w czasie rzeczywistym i rzucać bomby prawdy“.

Dokładna natura tego, co zostanie przekazane obywatelom amerykańskim za pośrednictwem systemu przekazu dla sytuacji nadzwyczajnych nie jest jeszcze jasna. Jednak w zeszłym tygodniu przedstawiciele szwajcarskich gnomów bankowych w Zurychu, rosyjskiej FSB, MI6, japońskiej rodziny królewskiej i azjatyckiego tajnego stowarzyszenia skontaktowali się w zeszłym tygodniu z Towarzystwem Białego Smoka (WDS). Fakt, że te źródła, z których wiele zaprzestało kontaktu od czasu nuklearnego i tsunami ataku terrorystycznego z 11 marca 2011 r. w Fukushimie, nagle powyskakiwały z szafy, jest wyraźnym sygnałem, że wkrótce nadejdzie coś wielkiego.
Źródła CIA związane z tajnymi bazami na Antarktydzie mówią, że nagły przypływ aktywności w społeczności wywiadowczej wiązał się z nagłym zamknięciem w zeszłym tygodniu siedmiu obserwatoriów słonecznych. W szczególności źródła mówią:
“Obserwatorium słoneczne w Sunspot w Nowym Meksyku ‘ obserwowało’ słońce od czasu incydentu w Roswell. Należą oni do specjalnej grupy spoza sieci o nazwie The Watchers(Obserwatorzy). Istnieje wiele takich specjalnych obserwatoriów strategicznie rozmieszczonych na całej planecie.
Mają pliki pełne zdjęć i nagrań wideo skrzydlatych statków przybywających przez słońce, a także dużych statków przybywających jako część Mandatu Obserwatorów   i Pomocy Humanitarnej Galaktycznej Federacji.
Kabał i Tajne Państwo są na rogu. Wspinają się po lustrach. Jestem w stanie strachu i paniki. Dokonano ustaleń.
Nie wiemy jeszcze do końca. Mogą być one skierowane przeciwko nim i wykorzystywane jako główne działanie w ujawnianiu wydarzenia.
Źródło przysłało nam trzy zdjęcia obserwacji słonecznych, które doprowadziły do zamknięcia obserwatoriów.

Źródło MI6 stwierdziło, że obserwatoria zostały zamknięte ponieważ chcieli przeprowadzić bardziej uporządkowany proces ujawniania informacji aby nie wywoływać paniki ani nieporozumień wśród populacji na powierzchni.
W każdym razie może to być związane z niedawnym ogromnym wzrostem obserwacji UFO na świecie. Poniżej znajdują się linki do dwóch przykładów w tradycyjnych mediach:
Nastąpił również bezprecedensowy wzrost aktywności burz tropikalnych, który może być związany z niezwykłą aktywnością słoneczną. W ubiegłym tygodniu cały region tropikalny został pokryty pasmami burz, z których siedem było wystarczająco dużych aby można było im się przyjrzeć.
To bardzo interesujące, że szwajcarscy bankierzy w Zurychu po raz pierwszy postanowili wysłać wysłannika do WDS. Vincenzo Mazzara i Leo Zagami z Loży P2, którzy wcześniej oświadczyli, że otrzymywali rozkazy od obcokrajowców z siedzibą w Szwajcarii kierowanych przez istotę o nazwie Czarne Słońce, potwierdzili, że szwajcarscy bankierzy wysłali po raz pierwszy wysłannika do WDS. Szwajcarski przedstawiciel potwierdził, że ich przywódcy otrzymywali rozkazy od “Czarnego Słońca” i że komunikuje się z nimi w promieniach gamma.
W tym momencie czytelnicy, którzy są przyzwyczajeni do tego raportu i trzymają się prawdziwych problemów prawdopodobnie kręcą głowami i zastanawiają się, czy ktoś nas nie wkręcił. Odpowiedź brzmi, że ślady kryminalistyczne podążają za głównymi źródłami, takimi jak David Rockefeller, Rothschildowie, brytyjska rodzina królewska, tajne stowarzyszenia azjatyckie itd. …. Wszystkie wskazują na rodzaj sieci kontrolnej na tej planecie z siedzibą w Szwajcarii.
Możliwe, że wszystkie te paranormalne kosmiczne rzeczy to tylko zasłona dymna i pic na wodę, mają na celu ukrycie starców słabego kabała (wiele źródeł mówi, że są to “Mędrcy Syjonu“) przed ciekawskimi spojrzeniami zniewolonej populacji, którą od tak dawna rządzili.
Wracając więc do kwestii ściśle związanych z ziemią tu i teraz, możemy ogłosić, że przedstawiciele rodzin bankowych w Zurychu, MI6 (tj. Brytyjska Rodzina Królewska), Pentagon, CIA, azjatyckie tajne stowarzyszenia i rosyjski FSB, wszyscy powiedzieli WDS, że popierają zorganizowanie wielobilionowej kampanii mającej na celu położenie kresu ubóstwu i powstrzymanie niszczenia środowiska.
Aby było to możliwe, kabał musi zostać całkowicie usunięty od władzy. Wróćmy zatem do najnowszych osiągnięć na tym froncie.
W Stanach Zjednoczonych “usunięcie szefa CBS Les Moonves’a mogło wystraszyć Syjonistów, podczas gdy jego wielki wujek David Ben-Gurion był pierwszym premierem Izraela“, zauważają źródła Pentagonu.
Ben-Gurion został wskazany, dzięki nowym odtajnionym dokumentom jako osoba, która zleciła zamordowanie Johna Kennedy’ego, więc może teraz CBS ogłosi to pozostałym widzom, którzy wciąż wierzą w korporacyjne media.
Co więcej, źródła nadal kontynuują: “Rozporządzenie wykonawcze Trumpa, by sankcjonować zagraniczne ingerencje w wybory, jest bardziej ukierunkowany na Izrael niż na Rosję czy Wielką Brytanię, ponieważ Izrael wpływa na wybory w USA“.
Pentagon jest zdenerwowany na izraelskiego premiera Benjamina Netanyahu za otwarte poparcie dla Mitta Romneya w 2012 roku i Hillary Clinton w 2016 roku.
Wtrącanie się, jak twierdzą, odbywa się poprzez finansistów, takich jak Haim Saban dla Demokratów i Sheldon Adelson dla GOP. Co więcej, źródła podają: “Hollywood/Wall Street Dolina Krzemowa 5-ta kloumna finansowania” wspiera również “naganiaczy w Kongresie, takich jak senatorowie Tom Cotton, Chuck Schumer i John McCain.”
Ponadto “Wojna handlowa Trumpa z Chinami ma tę zaletę, że osłabia Wall Street, ponieważ jakikolwiek bank lub bankier jak Jamie Dimon, który lobbuje za Chinami, może być ścigany za bycie niezarejestrowanym obcym agentem, lub gorzej“, ostrzegają źródła.
Ludzie MI6 ze swojej strony uważają, że ich najgorszym wrogiem jest Unia Europejska i czarna szlachta, która jest jej właścicielem. Mówi się, że kanclerz Niemiec Angela Merkel powinna zostać zmuszona do wypłaty odszkodowań takim krajom jak Polska i Węgry za to, co”jej linia krwi” (Hitler i inni.) uczyniła im.
W tym kontekście bardzo interesujące jest usłyszeć, że rosyjska Rada Stabilności Finansowej ostatnio negocjowała z Kawalerami Maltańskimi, którzy pod wieloma względami są zbrojnym ramieniem P2 Masonerii, która kontroluje UE. Zakładamy, że szukają ochrony przed zbliżającym się anglosaskim poszukiwaniem sprawiedliwości.
Inni ludzie, dla których FSB ostatnio pracowała, to saudyjscy królowie. Źródło FSB nie powie dokładnie co ostatnio zrobili dla Saudyjczyków, poza tym, że było to “intensywne” i zaangażowało ponad 100 agentów.
Ponieważ Rosyjski Kościół Prawosławny wcześniej ogłosił świętą wojnę przeciwko radykalnemu islamowi, następujący artykuł omawiający plany egzekucji wyższych duchownych Wahab’a może być powiązany.
Innym prawdopodobnie związanym z tym wydarzeniem było to, że rosyjski Kościół Prawosławny dokonuje schizmy z Kościołem prawosławnym w zajętym przez muzułmanów Konstantynopolu, z powodu poparcia dla reżimu nazistów okupujących Ukrainę.
Pamiętajcie, że Rosjanie przez wieki rywalizowali z Turkami osmańskimi i Niemcami. Również naziści byli odpowiedzialni za stworzenie Bractwa Muzułmańskiego i radykalnego islamu jako sposobu na podważenie anglosaskich i francuskich rządów na Bliskim Wschodzie, zgodnie ze źródłami MI6 i CIA.
W Japonii dzieje się coś, co może doprowadzić do zmiany reżimu. Okazuje się, że rząd Japonii pompował dwutlenek węgla do ziemi w pobliżu epicentrum niedawnego niszczycielskiego trzęsienia ziemi na Hokkaido.
Innymi słowy, niewolniczy rząd działający w ramach nienaukowego, paradygmatu chazarskiej mafii “dwutlenek węgla powoduje globalne ocieplenie” spowodował trzęsienie ziemi poprzez wstrzyknięcie 150 000 ton węgla do ziemi.
To wszystko jest w japońskim Internecie, ale oczywiście korporacyjne media milczą.
Niemniej takie głupie posunięcia przyczyniają się do wyłaniającego się konsensusu wśród prawicowych potentatów władzy, że Bank Japonii musi zostać znacjonalizowany.
Zlikwidowałoby to główne źródło finansowania mafii chazarskiej. Oznaczałoby to również automatyczne zakończenie niewolniczego reżimu w Japonii.
Kiedy mafia chazarska straci władzę na całym świecie, pilnym będzie aby różne rebelianckie frakcje walczące o uwolnienie planety zaczęły tworzyć konkretne plany płynnego przejścia.
WDS uważa, że taka zmiana będzie wymagała ogłoszenia jubileuszu a następnie masowej kampanii na rzecz naprawienia planety.

Ponadto, chociaż WDS popiera komitet prawdy i pojednania w południowoafrykańskim stylu, wygląda na to, że wiele zbrodni mafii chazarskiej było tak przerażających, że trybunały zbrodni wojennych są nieuniknione. Zobaczmy, co przyniesie październik.

No comments:

Post a Comment


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers