CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Monday, March 19, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 19:03:2018Wkrótce świat dowie się o straszliwych zbrodniach chazarskiej mafii

19 marca 2018

Czystki na samym szczycie tajnych struktur władzy w USA są prawie zakończone, co oznacza rozpoczęcie obecnie znacznie większych czystek zgodnie z informacjami z Pentagonu, CIA i innych źródeł. Przywództwo Białego Domu, CIA, NSA, FBI, Pentagonu i innych agend rządowych USA składa się obecnie prawie wyłącznie z ludzi o orientacji patriotycznej, co umożliwi systematyczną czystkę na niższych poziomach władzy. W rezultacie, w najbliższych miesiącach pojawią się informacje o przerażających zbrodniach dokonanych przez chazarską mafię.
Pamiętajmy, że tzw. przywódcy świata zachodniego podejmowali aktywnie próby uśmiercenia 90 % populacji światowej. Zostali przyłapani na gorącym uczynku podczas produkcji i rozpowszechniania chorób takich jak Sars, ptasia grypa, ebola itd., jak również podczas prób wywołania masowego zjawiska głodu, propagując choroby roślin uprawnych i opłacając farmerów za uprawę roślin na cele paliwowe zamiast produkcji żywności. Usilnie starali się wywołać 3 wojnę światową. Są autorami operacji masowych mordów, jak 11 września i Fukushima. Wszystko powyższe, to udowodnione fakty. Obecnie większość mieszkańców Ziemi o tym się dowie.
Ponad million osób w USA brało czynny udział w spisku mającym na celu śmierć 90 % mieszkańców Ameryki i zniewolenie pozostałych przy życiu zgodnie z informacjami japońskiego wywiadu wojskowego. Udając, że są żydami, muzułmanami lub chrześcijańskimi ewangelikami – w rzeczywistości oddawali czynny hołd szatanowi podjęli nieudaną próbę znalezienia schronienia w innych miejscach na Ziemi. Próbowali również opuścić naszą planetę jak twierdzą zgodnie CIA i Pentagon. « Kabała pozostaje uwięziona na Ziemi, ponieważ portal CERN został zniszczony » - potwierdza źródło z Pentagonu. Prawidłowość informacji dotyczących CERN potwierdza inne źródło CIA mające dostęp do tajnych baz na Antarktydzie. « Ziemia jest zamknięta nie można jej opuścić, ani na nią przybyć. Syjonistyczna chazarska kabała jest tutaj w pułapce. Są sukcesywnie eliminowani. » - kontynuuje.
Aby uświadomić sobie stopień przerażenia kabalistów, wystarczy obejrzeć na wideo księcia Bandara bin Khalida jednego z głównych konspiratorów 9 /11 popełniającego samobójstwo w dniu 12 marca, aby uniknąć wymiaru sprawiedliwości po odmowie azylu w Wielkiej Brytanii.
« Książę Bandar-Bush został naprawdę zdjęty, to nie jego sobowtór, który poślizgnął się na skórce banana i wypadł za barierę. » Ta wypowiedź oznacza, że Bandarowi udzielono pomocy w próbie zmierzenia się z grawitacją. Jego umysł był kontrolowany farmakologicznie. Autopsji nie będzie tak CIA tłumaczy ten incydent.
Były prezydent USA Barack Obama, któremu Wielka Brytania również odmówiła azylu, prosi o ochronę rząd japoński twierdzą członkowie japońskiej rodziny imperialnej, co również potwierdza CIA. Amerykańskie władze wojskowe zalecają Japonii udzielenie odpowiedzi odmownej. Człowiek, na którego ochronę liczył Obama chazarski niewolnik, premier Shinzo Abe w ciągu najbliższych dwóch tygodni poda się do dymisji. Abe jest w sytuacji bez wyjścia z uwagi na niepełnowartościową stal sprzedaną dla wojsk USA. Pojazdy wojskowe będą pękać i rozpadać się wskutek uderzenia pocisków. Celowo sprzedano im tę niepełnowartościową stal do widzenia, Abe » - tak informator CIA w Azji skwitował niedoszłego protekora Obamy.
Jednakże, Stowarzyszenie Białego Smoka mogłoby zapewnić Obamie ochronę, gdyby zgodził się wystąpić w Klubie Korespondentów Zagranicznych w Japonii i powiedział światu prawdę o takich sprawach jak lot 370 /17 malezyjskich linii lotniczych, kim naprawdę był jego ojciec, kto utorował mu drogę do władzy itp. Obama szuka schronienia, ponieważ wszyscy, którzy chronili go w strukturach władzy USA są dymisjonowani, aresztowani lub pozbawiani życia. Ostatnią misją sekretarza stanu USA Rexa Tillersona była podróż do Kenii, aby tamtejszy rząd nie udzielił schronienia Obamie twierdzą w Pentagonie.
Sam Tillerson został zdymisjonowany w ubiegłym tygodniu, ponieważ poparł ewidentnie fałszywe twierdzenie kabalistów, że Rosja używała gazów trujących dla uśmiercenia dysydentów w Wielkiej Brytanii – donoszą źródła. Premier Theresa May z Wielkiej Brytanii, francuski prezydent Emmanuel Macron i niemiecka kanclerz Angela Merkel – wszyscy ujawnili swoją kabalistyczną przynależność w ubiegłym tygodniu, popierając najnowszą kampanię obwiniania Rosji za wszystko. Prawdziwa przyczyna otrucia Skripala, to jego zamiar przedstawienia dowodów łączących Hillary Clinton i partię demokratyczną w USA w próbach oczerniania prezydenta Trumpa twierdzą rosyjskie źródła FSB.
Tymczasem, informator z Google twierdzi, że firma posługuje się etykietką « rosyjskiego agenta » usiłując zablokować takich jak on oraz dziennikarzy, którzy sprzeciwiają się stosowanej przez Google agendzie kontroli umysłu.
Wyżej wspomniane źródło CIA mające dostęp do bazy na Antarktydzie daje o wiele bardziej ezoteryczne wyjaśnienie histerycznej kampanii kabały przeciwko Rosji. Według niego, Putin zamknął trzy « gwiezdne bramy » znajdujące się w Syrii. « Putin ma pod swoją kontrolą te gwiezdne bramy, co doprowadza kabałą do prawdziwej wściekłości. Nie pozwoli im uciec w dniu sądu ostatecznego » - twierdzi.
Jak zwykle w przypadku tego rodzaju informacji należących do kategorii X-Files, piszę to, co donoszą moje źródła a czytelnicy muszą sami ocenić, co faktycznie ma miejsce. Z pewnością mogę jednak potwierdzić, że planeta Ziemia znajduje się pod kwarantanną. W każdym razie, po zdymisjonowaniu Tillersona i jego kasjera Steve Goldsteina, nowy sekretarz stanu Mike Pompeo uzbrojony w wiedzę operacyjną CIA spowoduje głębszą czystkę w departamencie stanu — twierdzą w Pentagonie. Ponadto, FBI i kongres amerykański badają działalność kryminalną departamentu stanu i jego byłego szefa Johna Kerry dodają.
Obecnie CIA znajduje się pod kontrolą władz wojskowych i następują tam również czystki. Nowy dyrektor CIA Gina Haspel, to oficer operacyjny cieszący się respektem zabierze się teraz za czystkę frakcji Busha, neokonserwatystów i innych zdrajców donoszą z Pentagonu. Oto, co kolega z CIA ma do powiedzenia na temat Haspel : jest spokojna i unika ostentacji nie akcentuje swojej silnej osobowości. Jej wzrok jest intensywny i skoncentrowany, wyczułem bardzo inteligentną kobietę, która zachowuje dla siebie swoją prawdziwą misję ». Twierdzi on, że Haspel prawdopodobnie użyje swojego skalpela wobec tajnych miejsc w których CIA zajmuje się narkotykami, nierejestrowanymi transportami broni, praniem brudnych pieniędzy i tym podobnych operacji.
Liczne źródła są zgodne, że również FBI i departament sprawiedliwości zostaną poddane czystce w celu usunięcia operatorów kabały. „Dymisja zastępcy dyrektora FBI Andy McCabe stanowi jedynie początek polecą głowy zgodnie z zamówieniem FEMA na 16000 ostrza gilotyny » - oświadcza proroczo źródło w Pentagonie. Prawdopodobnie odnosi się do gilotyn zamówionych przez kabałę w celu ich użycia przeciwko Amerykanom, o czym donoszono w wielu miejscach.
Inny powód otwartej wrogości władz wojskowych i agend rządowych USA przeciwko kabale są doniesienia o zaginięciu corocznie 800000 dzieci w Stanach Zjednoczonych /na podstawie danych Narodowego Centrum Dzieci Zaginionych i Wykorzystywanych/. Natomiast w Chinach, mających 10 razy więcej ludności, ginie rocznie 20000 dzieci, według informacji departamentu stanu. Oznacza to, że prawdopodobieństwo zaginięcia dziecka w USA jest 160 razy większe, niż w Chinach. Co prawda wiele dzieci odnajduje się, pozostałe dzieci znikają na zawsze. Wielu obeznanych z tematem zaświadcza, że są gwałcone, mordowane i zjadane przez kabalistów.
Aby raz na zawsze poradzić sobie z tym przerażającym i tajnym przejęciem Stanów Zjednoczonych przez morderczą kabałę, władze wojskowe USA przywracają do służby czynnej wielu emerytowanych generałów i oficerów donoszą z Pentagonu. Wśród nich znajduje się Mike Pompeo, specjalny doradca Robert Mueller i wielu innych.
Liczne znaki wskazują na to, że chazarscy kabaliści staną wreszcie przed organami wymiaru sprawiedliwości. Autor niniejszego raportu proponował od dawna południowoafrykański model pojednania w prawdzie, ale wygląda na to, że to nie nastąpi w przypadku wielu osób z tajnych struktur władzy ich przestępstwa są zbyt przerażające.
Jako końcowa uwaga, informatorzy z CIA twierdzą, że Elon Musk z Tesla Motors jest agentem Pentagonu od prania brudnych pieniędzy. To wyjaśniałoby wiele dziwnych spraw wokół tej firmy – na przykład, że Musk stoi za kryzysem rakietowym z Koreą Północną. Oznaczałoby to, że Musk i Tesla posługiwali się kryzysem pocisków nuklearnych w posiadaniu Korei Północnej jako narzędziem przetargowym w negocjacjach z Chinami. Według ostatnich wiadomości, Tesla zatrudnia personnel satyrycznego portalu informacyjnego The Onion w ramach bliżej nie sprecyzowanego tajnego projektu.
W obecnych czasach trudno ustalić różnicę między doniesieniami The Onion i koncernów medialnych głównego nurtu, jak CNN. Być może Pentagon zamierza wykończyć pozostałości wiarygodności chazarskich mediów korporacyjnych, ustanawiając dla nich zarząd Onion, zgodnie z powiedzeniem czasem prawda jest dziwniejsza od fikcji. Wchodzimy w dziwne czasy, ale ta dziwność wydaje się być dobrej jakości.


Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers