FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, March 7, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 05:03:2018


Koniec gry dla kabały,w perspektywie procesy nor ymberskie II

5 marca 2018

Frakcja mafii chazarskiej, która usiłowała wywołać 3 wojnę światową i unicestwić 90 procent ludności, kończy swój żywot twierdzą zgodnie liczne źródła. Najbardziej dobitnym tego dowodem było rozporządzenie wykonawcze wraz z aneksem mającym 636 stron, wydane 1 marca przez prezydenta USA Donalda Trumpa i departament obrony, przygotowujące rozprawy sądowe na podobieństwo procesów norymberskich.
https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/2018-amendments-manual-courts-martial-united-states/
https://www.regulations.gov/document?D=DOD-2017-OS-0032-0003
Istotą tych rozporządzeń jest podporządkowanie wszystkich obywateli cywilnych USA sądom wojskowym i możliwość wynajęcia przez sądownictwo wojskowe cywilnych rzeczoznawców w przygotowaniu przyszłych procesów twierdzą źródła z Pentagonu. Na szczególną uwagę zasługuje fragment drugiej strony drugiego aneksu, opisujący działanie jurysdykcji wojskowej jako : « tymczasowe zarządzanie ludnością cywilną na podlegającym sobie terytorium lub jego części przez władze wojskowe, zależnie od konieczności. /stan wojenny/ ».
Według informacji z Pentagonu, « Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze 3/1 aby wnieść poprawki do przepisów sądownictwa wojskowego, w celu uzyskania cywilnej pomocy prawnej w przygotowaniu społeczeństwa do przeprowadzenia wojskowych procesów norymberskich II dla osądzenia kabały przed wprowadzeniem procesu pogodzenia opartego na prawdzie ». Wygląda na to, że przynajmniej niektórzy masowi mordercy nie pozostaną bezkarni w zamian za słowo « przepraszam ».

Drugi ważny ruch rządu Trumpa w ubiegłym tygodniu to wystrzelenie pierwszych salw w wojnie handlowej. Pierwszy, to ogłoszenie przez USA taryf 25 % i 10 % na import stali i aluminium. Jest to ruch co najmniej dziwny, ponieważ uderza głównie w sojuszników USA. Kanada mająca 7.7 miliarda USD defictu handlowego z USA w 2017 — eksportuje do USA ilości odpowiadające importowi 16% stali i 41 % aluminium. Chiny, mające 288 miliardów USD nadwyżki handlowej z USA w roku 2017, eksportują tych towarów odpowiednio 2% i mniej niż 1 %. Innymi ważnymi ofiarami tych planowanych taryf importowych są rzekomi sojusznicy Japonia, Korea Południowa i Brazylia.
Jest również jasne, że te posunięcia nie są związane z władzami wojskowymi USA. Sekretarz obrony USA James Mattis wysłał list do departamentu handlu informując, że władze wojskowe USA wykorzystują jedynie 3% amerykańskich zdolności produkcyjnych stali i aluminium, dając wyraz swojemu zaniepokojeniu, że « odbije się to negatywnie na naszych stosunkach z kluczowymi sojusznikami ».
https://www.commerce.gov/sites/commerce.gov/files/department_of_defense_memo_response_to_steel_and_aluminum_policy_recommendations.pdf
Wygląda na to, że kowbojom z departamentu handlu Trumpa bardziej zależy na pokazaniu siły wobec słabych krajów, niż na uporaniu się z corocznym deficytem handlowym USA w wysokości 800 miliardów USD. Gdyby konfrontacja dotyczyła rzeczywiście handlu, wówczas USA powinny podnieść taryfy na elektronikę i maszyny importowane corocznie z Chin, których wartość wynosi 262 miliardów USD. Ale kowboje od handlu nie uderzają w Chiny, ponieważ muszą mieć pewność otrzymania od nich kolejnych pożyczek, aby uniknąć bankructwa.
Prawdziwa przyczyna ataku przypuszczonego przez reżim Trumpa na Kanadę i pozostałych sojuszników leży w tym, że pragną oni zastąpienia zbankrutowanego rządu korporacyjnego USA przez całkowicie nowy reżim. Pamiętajmy, że europejczycy Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Francja ale również Kanada, odrzucili kontrolę amerykańskiego systemu finansowego USA przez chazarską mafię, preferując współpracę z chińskim systemem AIIB i OBOR. Ten ostatni ma wartość 8 trylionów USD i przekracza 60-krotnie wartość sławetnego planu Marshalla. Obecnie, USA są wyłączone z tego systemu.
Następny ważny ruch na geopolitycznej szachownicy, to wprowadzenie 26 marca w Chinach transakcji opartych na juanie mającym oparcie w złocie. Będzie to kolejne uderzenie w kontrolerów finansowych petrodolara ich kontrola obecnie ogranicza się do USA, Japonii, Izraela i Arabii Saudyjskiej. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Arabia Saudyjska i Japonia przestaną podlegać tej kontroli, pozostawiając tylko USA i Izrael.
Według źródeł CIA i Pentagonu, na giełdzie nastąpi krach w celu zbankrutowania kabalistów pozostałych w USA i Izraelu, w ramach przygotowań do wprowadzenia nowego systemu finansowego na Zachodzie opartego na faktycznych zasobach, uzupełniającego podobny system, jaki zamierzają wprowadzić Chiny.
Ze swej strony, władze wojskowe USA otwierają bezpośrednie negocjacje z Chinami, pomijając departament handlu – jak potwierdza funkcjonariusz Pentagonu biorący bezpośredni udział w tych negocjacjach. Władze wojskowe USA zamierzają zaproponować Chinom zakup elementów hi-tech głównie w dziedzinie energii i aeronautyki w zamian za anulowanie długów USA i sfinansowanie całkowitej restrukturyzacji gospodarki amerykańskiej i jej infrastruktury. Ponadto, istnieją poważne plany wprowadzenia zachodniego odpowiednika dla chińskiego projektu OBOR co stworzyłoby bezprecedensowy boom gospodarczy jak twierdzi wyżej wspomniany informator Pentagonu.
Wojskowi amerykańscy otrzymali obietnicę zwiększenia żołdu i budżetu od reszty świata jako podziękowanie za ich pomoc w usuwaniu chazarskiej mafii. Tak więc to cywilni pracownicy reżimu Trumpa nad którymi wisi groźba utraty stanowisk którzy usiłują stosować groźby zastosowania wojny handlowej w celu wymuszenia nowych funduszy od sojuszników. To również cywile w rządzie USA są odpowiedzialny za ciagłe histeryczne groźby wywołania wojny z Koreą Północną. Natomiast władze wojskowe USA słusznie twierdzą, że wojna z Koreą Północną byłaby całkowitą katastrofą, dbając aktywnie o to, aby nigdy do tego konfliktu nie doszło. Przeciwnie według księżniczki Kaoru Nakamaru, kuzynki cesarza Hirohito będącej japońskim pośrednikiem w rozmowach z Koreą Północną władze wojskowe USA zgodziły się na wycofanie z Korei Południowej i udzieliły swojej zgody na połączenie obu państw na półwyspie koreańskim.
Prawdziwą przyczyną histerii w pewnych sferach amerykańskiego establishmentu nie jest oczywiście Korea Północna, lecz raczej wspomniane wyżej trybunały wojskowe. Aby zrozumieć ich zasięg i znaczenie, należy uśwadomić sobie, że jest już przygotowanych 18500 tajnych aktów oskarżenia, co stanowi liczbę 10 razy większą od liczby ludzi sądzonych w Norymberdze i w rozprawach towarzyszących potwierdzają z Pentagonu. Ponadto, lista « złych aktorów » których zasoby zostały zablokowane przez amerykański departament skarbu, sporządzona na podstawie rozporządzenia wykonawczego Trumpa z 21 grudnia, zawiera 1108 stron.
https://www.treasury.gov/ofac/downloads/sdnlist.pdf
Kolejny ruch wojskowego rządu USA polega na ograniczeniu dostępu do informacji tajnych dla 130 członków reżimu Trumpa, włącznie z jego zięciem, którym jest Jared Kushner. Jest on uważany w Białym Domu za agenta izraelskiego premiera Benyamina Netanyahu, jak również za agenta Mossadu i Chabadu jego neutralizacji towarzyszą operacje kontrwywiadowcze tłumaczą w Pentagonie dodając, że « nawet Ivanka Trump jest badana przez FBI z uwagi na jej powiązania z Mossadem i Chabadem, ponieważ Trump musi stawiać interesy państwa ponad interes rodziny i pozbyć się Ivanki ». Tak długo, jak będzie stawiał wyżej interes państwa, będzie trzymany jako fasada stabilności reżimu w USA podobnie jak Putin i Xi Jinping odpowiednio w Rosji i Chinach – twierdzą zgodnie źródła.
Władze wojskowe USA przygotowują rządy oparte na faktycznych zasługach osób, którym zostanie powierzona władza, dlatego « CIA została zdegradowana jako jeden z departamentów NSA, zapewniając całkowitą kontrolę wojskową nad aparatem wywiadowczym » - donoszą z Pentagonu. Mimo, że władza wojskowych jest negatywnie odbierana przez wielu, wojskowe źródła amerykańskie zapewniają, że to rozwiązanie ma charakter tymczasowy aż do usunięcia gangsterów od władzy, co umożliwi wprowadzenie zdrowych rządów cywilnych.
W międzyczasie, wiele dzieje się wśród istniejących od dawna tajnych stowarzyszeń cywilnych i wojskowych. Jeszcze nie pora na przedstawienie pełnych informacji, ale można potwierdzić istnienie negocjacji z udziałem londyńskiego City, Templariuszy, Rycerzy Maltańskich, rosyjskich stowarzyszeń wojskowych, gnostycznych iluminatów, loży masońskiej P2 i innych organizacji. Panuje wśród nich ogólny konsensus, że zasady kierowania losami naszej planety należy poddać gruntownej zmianie i reformom.
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers