FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, March 24, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 23:03:2020


23 marca 2020
Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka
Fikcyjny scenariusz końca świata rozwijający się teraz na Zachodzie wkrótce stanie się bardziej fantastyczny, więc usiądźcie wygodnie i cieszcie się przedstawieniem. Choć czasami może się to wydawać przerażające, prawdziwym celem jest stworzenie lepszego świata. “Określiliśmy czas trwania teatru na 20 miesięcy“ – mówi źródło w europejskiej rodzinie królewskiej. Do tej pory ponad 30 krajów i miliard ludzi jest zamkniętych w ramach wstępu.
Jednocześnie jednak słyszymy ze źródeł ezoterycznych, że bardzo prawdziwa wojna – która szaleje od tysięcy lat – dobiega końca. Kiedy ludzkość zwycięży, kwarantanna na planecie Ziemia zostanie zniesiona i będziemy mogli badać wszechświat – według źródeł w grupach rodzinnych, które kontrolują monoteizm. Zanim jednak będzie to możliwe, stara sieć finansowej kontroli musi zostać zburzona a to oznacza, że będą turbulencje i pewne trudności, zwłaszcza na Zachodzie ponieważ reszta świata przestaje składać hołd mafii chazarskiej – mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.
Zanim przyjrzymy się temu, co stanie się z systemem finansowym, rzućmy okiem na niektóre z promowanych obecnie fałszywych przedstawień końca czasów projektu blue beam. Masoni z P3 przysłali mi następujące zdjęcia i film wideo w zeszłym tygodniu.
Pierwsze to diabelskie rogi pojawiające się nad kościołem w Austrii.
Potem diabeł pojawił się w Zatoce Perskiej.
Poniższy film przedstawia demona pojawiającego się na dachu kościoła w Hiszpanii. Można go zobaczyć tutaj:
Za pomocą kilku kliknięć myszką sprawdziliśmy, co P3 wysłało nam i okazało się co następuje: według NASA, pierwszy obraz to częściowe zaćmienie Słońca, które miało miejsce w 2003 roku. Doniesienia mówią, że drugie było częściowym zaćmieniem 7 stycznia 2020. Być może, ale P3 posiada technologię aby przenosić takie hologramy na niebo, którą mi zademonstrowali kiedy odwiedziłem ich w 2009 roku.
Gargulec lub demon na dachu kościoła, jak się okazuje, został stworzony przez nastolatka z Hiszpanii pracującego na domowym komputerze. Poniższy sześciominutowy film pokazuje dokładnie jak można tworzyć równoległą rzeczywistość w internecie.
W każdym razie fałszywy program pandemiczny, który teraz oglądamy, reprezentuje prawdziwą wojnę o planetę Ziemia. Źródła NSA podają, że Covid19=Covert Virus infection Destruction 2019 (Zamaskowana zagłada infekcją wirusa).
Pytanie brzmi: zagłada kogo?
Kontrolerzy starego systemu starają się utrzymać władzę poprzez użycie broni biologicznej i ataki elektromagnetyczne 5G, aby zabić dużą część populacji i zmusić resztę do poddania się. Siły oporu neutralizują broń biologiczną i uniemożliwiają instalację wież 5G. W kontrataku wykorzystują trwające zakłócenia gospodarcze, by położyć kres kontroli mafii chazarskiej nad systemem finansowym. Jak dotąd, Białe Kapelusze wygrywają.
Mówią, że Włochy mają teraz najwięcej ofiar pandemii a cały kraj jest zamknięty. Jeśli jednak spojrzeć na dane, to pokazują, że średnia wieku osób umierających wynosi 80 lat a 99% z nich miało jedno lub zwykle więcej wcześniej istniejących schorzeń. Innymi słowy, wszystko nad czym pracuje kabała, to brednie podsycające strach.
Jako że pandemiczne przedstawienie i grafika komputerowa mogą wkrótce przestać oszukiwać ludzi źródła MI6 i CIA mówią, że następna faza będzie obejmować gigantyczny impuls magnetyczny, który przejdzie przez matkę Gaję w ciągu tygodnia. Spowoduje to czasowe wyłączenie łączności z Internetem i telefonami komórkowymi.
Źródła Mi6 mówią.
“Linie lotnicze już rozpoczęły przygotowania. Samoloty wykonujące loty w czasie ogromnego impulsu elektromagnetycznego, który przejdzie przez planetę, zostaną strącone z nieba. Uważajcie na katastrofy lotnicze w przyszłym tygodniu lub coś koło tego. To będzie przyczyna“ – mówią źródła CIA. Oczywiście ruch lotniczy został zamknięty.
Ta prognoza NASA ogromnej asteroidy lub asteroidy eksplodującej w atmosferze może być “wyzwalaczem kolejnej wielkiej fali magnetycznej, która uderzy w planetę w ciągu 10 dni. Może wyłączyć całą elektronikę na planecie na kilka dni, dopóki nie nastąpi restart“ – mówią źródła CIA.
Zobaczymy. Ale na wszelki wypadek upewnijcie się, że macie numery telefonów stacjonarnych lub fizyczne adresy najbliższych.
Przyjrzyjmy się teraz zakłóceniom gospodarczym wywołanym przez widowisko pandemii. Jako młodszy reporter finansowy pamiętam niesamowite zamieszanie stworzone, gdy centralni bankierzy ogłosili zmianę stóp procentowych o 0,25%. Zatem teraz mamy Jamesa Bullarda, prezesa Fed w St. Louis, przewidującego 30% bezrobocie i 50% spadek PKB. Byłoby to ponad dwa razy gorsze od Wielkiego Kryzysu z lat 30.
Więc Rada Rezerwy Federalnej:
* Obniżyła stopy procentowe z 1,25% do 0,15%.
* Uruchomi
ła ponad 700 mld dolarów jako luzowanie ilościowe (QE).
* Uruchomi
ła program repo o wartości 1,5 biliona dolarów.
* Uruchomi
ła kolejny $1 bilion program repo … codziennie!
* Og
łosiła, że zacznie skupować papiery komercyjne (krótkoterminowy dług korporacyjny).
* Umo
żliwiła głównym dealerom rozpoczęcie parkowania aktywów, w tym zapasów, jako zabezpieczenia w zamian za krótkoterminowe kredyty.
* Og
łosiła, że zacznie wykupywać dług komunalny.
* Otworzy
ła nielimitowane linie dolar-swap dla świata. ?????
A rezultat całej tej rekordowej kwoty zasilenia płynnością to prawie 30 bilionów dolarów zniszczenia globalnego bogactwa (obligacje i akcje)
Poniższy wykres pokazuje jak niegdyś wszechmogący Fed całkowicie stracił swój urok. Pompują astronomiczne sumy fałszywych pieniędzy i nikt im już nie wierzy.
Następnym krokiem będzie przekazanie gotówki bezpośrednio ludziom. Źródła Mi6 mówią, że każdej osobie będą wysyłane po dwa tysiące dolarów miesięcznie do końca kryzysu. Sekretarz Skarbu Stanów Zjednoczonych Stephen Mnuchin mówi o $3,000 na każdą czteroosobową rodzinę, więcej ubezpieczenia w razie bezrobocia i $4 biliony płynności na “wsparcie gospodarki“. Źródła w europejskiej rodzinie królewskiej podają, że obecnie trwają prace nad wyksięgowaniem (spisaniem na straty) wszystkich długów.
Inną rzeczą, która ma miejsce jest to, że zachodni system kolesiowskiego kapitalizmu jest demontowany. Ponieważ większość instytucji finansowych i dużych korporacji zbankrutuje, z przewidywanego 50-procentowego spadku PKB skończy się na nacjonalizacji, mówią źródła P3 Masonerii. Proces ten rozpoczął się już w Niemczech gdzie rozpoczęto masową quasi-nacjonalizację każdego przemysłu.
System zostanie zastąpiony przez komunistyczno/kapitalistyczny system hybrydowy wzorowany na bardzo udanym systemie zapoczątkowanym przez Japonię po II wojnie światowej i ulepszonym przez Singapur i Chiny – mówią źródła zarówno P3 jak i MI6.
Ok, teraz przyjrzyjmy się innym aspektom toczącej się hybrydowej wojny światowej.
Źródła Pentagonu mówią, że ”Trzęsienie ziemi 3/11 w północnej części stanu New York i trzęsienie ziemi 3/18 w Salt Lake City w Utah zniszczyły podziemne bazy kabały“. To samo dotyczy trzęsienia ziemi z 22 marca w Chorwacji.
Źródła podają też:
“Sojusznik Trumpa – były przewodniczący obrad Kongresu Newt Gingrich – wydaje się być de facto gubernatorem Włoch, ponieważ jest tam uwięziony a jego żona jest ambasadorem USA w Watykanie.”
Ponadto:
“Syjoniści tracą kontrolę, podczas gdy izraelski wspólnik Nikki Haley został zmuszony do rezygnacji z zarządu Boeinga. W tym samym czasie, izraelscy krętacze pełni pychy podpisali swój własny wyrok śmierci, gdy odmówili przekazania sprawców 911 i kodu źródłowego żelaznej kopuły armii USA, która była finansowana przez amerykańskich podatników“.
Słyszeliśmy też ze źródeł CIA w Azji Południowo-Wschodniej, że “w pobliżu Wuhan doszło do ogromnej katastrofy promieniowania elektromagnetycznego“. Co więcej, to spowodowało “rozerwanie kontinuum czasoprzestrzennego“. Źródła dodają, że “Chińczycy mają technologię i wynalazki, których nie jesteśmy świadomi“. Niezależnie od tych ukrytych wydarzeń jest oczywiste, że działalność gospodarcza w Japonii i Chinach wraca do normy, pomimo tego co dzieje się na Zachodzie.
Japończycy również nie są posłuszni rozkazom swoich byłych panów z mafii chazarskiej i nie idą już w parze z pandemicznym pokazem sztuki performance.
Jednak na Zachodzie toczą się ciężkie walki, w których znikajążnego rodzaju byli czołowi gracze polityczni i biznesowi. Ostatnim wydaje się być kanclerz Niemiec Angela Merkel, która jest “objęta kwarantanną domową“. Składający się z 27 członków blok UE zamknął swoje granice a Belgia, Francja, Portugalia, Hiszpania i Włochy są zamknięte w miarę rozpoczęcia masowych aresztowań, podają źródła NSA. Polska posunęła się aż do zamknięcia granic wraz z innymi państwami UE.
Obserwujemy również możliwość zagłady ekologicznej kabały w pobliżu Arabii Saudyjskiej podczas gdy grożą oni zniszczeniem Morza Czerwonego poprzez wysadzenie tankowca i spowodowanie ogromnego wycieku ropy.
Mimo tego rodzaju zagrożeń, dzika przyroda powraca do miast i kwitnie w wyniku trwających zmian w zarządzaniu gospodarką. Wkrótce nasze miasta będą pokryte zielenią i wypełnione małymi zwierzętami.

Na koniec w tym tygodniu, chciałbym podzielić się czymś niezwykłym, co wydarzyło się poprzedniej nocy.
Kiedy pewnego wieczoru relaksowałem się w medytacyjnym stanie świadomości, napisałem na pudełku z chusteczkami: “efekt Pseudo Caria = placebo skacze do wyższego stanu fraktalnego“. Mogę was zapewnić, że nie miałem pojęcia, co ta wiadomość oznacza – nie pochodziła ode mnie ani od mojej podświadomości – ale została mi podyktowana telepatycznie. Badania internetowe doprowadziły do powstania jednego odniesienia do pseudo-Carii.
Wydaje się, że sadząc na pustyni tylko jeden gatunek krzewu powstaje efekt motyla, który prowadzi do zamienienia pustyni w las. Krzewy umożliwiają rozkwit drzew, które następnie wychwytują wilgoć i zmienia się cały ekosystem. Ten rodzaj procesu jest również znany jako fraktalna zmiana fazy. Znanym przykładem jest wrząca woda. Woda gromadzi ciepło, aż nagle zaczyna się gotować i woda zamienia się w parę.
To, co staramy się osiągnąć z placebo lub fałszywą pandemią i końcem czasów jest wywołanie takiej zmiany fazowej na poziomie planetarnym. Celem jest przekształcenie planety w wyższy stan ze szczegółami w nadchodzących miesiącach, więc pozostańcie z nami.
Kiedy Stowarzyszenie Białego Smoka i jego sojusznicy wygrają tę tajną wojnę o planetę Ziemia, wkrótce pojawią się ludzie żyjący na innych planetach w miarę ekspansji naszego gatunku.
Tak się dzieje gdy sperma spotyka jajko w łonie, tylko tym razem łonem jest sama Gaja.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers