Thursday, March 19, 2020

POLSKI -- BENJAMIM FULFORD: 16:03:202016 marca 2020
Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka
Wydarzenia, które się teraz rozwijają wykroczyły ponad czarnego łabędzia i stały się biblijne w swojej skali.
W świecie islamu Mekka została zamknięta po raz pierwszy w historii.
Wśród chrześcijan, papież zniknął i nie ma królowej Elżbiety (patrz bardzo odkrywczy list do redaktora po tym raporcie, który może wyjaśnić prawdziwy powód, dla którego się ukrywa).
Tymczasem Żydzi są uwalniani po raz pierwszy od 5780 lat, kiedy odsuwają od władzy czczącego Szatana Benjamina Netanjahu.

Impulsem do tych wydarzeń była odmowa przez Chińczyków 16 lutego 2020 r. zapłaty dodatkowej daniny starożytnym szatańskim rodzinom linii krwi. Stało się tak, kiedy chińscy przywódcy powiedzieli korporacji Stanów Zjednoczonych, że nie będą już dostarczać żadnych fizycznych rzeczy, chyba że otrzymają zapłatę rzeczami, które naprawdę istnieją w realnym świecie. Innymi słowy, zniszczyli starożytną szatańską iluzję magii pieniądza.
Następująca po tym tak zwana pandemia była połączeniem wojny biologicznej i elektromagnetycznej jako ataku odwetowego na Chiny. Chociaż atak najwyraźniej spowodował masowe ofiary w Wuhan, nie był w stanie zastraszyć ani skłonić Chińczyków do ustępstw.
Rzecznik chińskiego MSZ Zhao Lijiang publicznie zapytał:
“Kiedy w Stanach Zjednoczonych pojawił się pacjent zero? Ile osób jest zarażonych? Jak nazywają się szpitale? Być może to armia amerykańska przyniosła epidemię do Wuhan. Bądźcie przejrzyści! Ujawnijcie swoje dane! USA mają obowiązek udzielić nam wyjaśnień!”
Dla przedstawiciela rządu, mówienie takich rzeczy jest równoznaczne z wypowiedzeniem wojny (zobaczcie najnowsze wiadomości poniżej, aby uzyskać odpowiedź od amerykańskich Białych Kapeluszy).
To co ludzie teraz oglądają, to rozpaczliwa walka starożytnych rządzących szatańskich linii krwi, by zastraszyć ludzi z powrotem do uległości pandemicznym zmysłowym lękiem. Na przykład, kiedy przejrzałem pierwsze 40 artykułów w międzynarodowym kanale informacyjnym Reddit, 35 z nich dotyczyło tak zwanej pandemii.
Jedno ze źródeł w Pentagonie zauważyło:
“Niezwykle długa lista celebrytów i pierwszych dam (Hiszpania, Kanada) wszystkich pojawiających się aby ogłosić, że rzekomo mają Covid-19. Tak wielu w sumie jest to całkowicie absurdalne, biorąc pod uwagę, że nigdy nie odwiedzają metra i nie obcują z nieumytymi i godnymi ubolewania. Na liście znalazło się ponad 157 osób, co nie pasuje do prawdziwych statystyk nie-celebrytów, którzy zostali zdiagnozowani.”
Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy racjonalnie o tej tak zwanej pandemii. Każdego roku około 15 milionów ludzi umiera z powodu chorób układu oddechowego. Nawet według najskromniejszych szacunków grypa zabija ponad 300 000 ludzi każdego roku. A jednak mamy tutaj skrajną histerię dotyczącą kilku tysięcy zgonów ludzi, których średni wiek wynosi 80 lat.
To co naprawdę się dzieje, to globalny bunt niewolników przeciwko starożytnym rządzącym satanistycznym rodzinom linii krwi, które są obecnie systematycznie ścigane przez siły specjalne — według wielu źródeł.
Już teraz wiele starożytnych rodzin linii krwi próbuje wynegocjować warunki kapitulacji, mówią źródła P3 i WDS. “Stare rodziny czarnej szlachty są gotowe do poddania się“, potwierdza Vincenzo Mazzara z P3. Rothschildowie i inne rodziny ukrywające się w Szwajcarii i Nowej Zelandii również negocjują kapitulację, podały źródła WDS.
Słyszymy również historie gnostyckich iluminatów i masonów P3 o wojnie, która szalała od tysiącleci. Mówią, że planeta Ziemia została poddana kwarantannie tysiące lat temu po tym, jak potężna istota uciekła na powierzchnię i zniewoliła grupę ludzi. Ich zdaniem ta istota jest tym co w Biblii odnosi się do Szatana. Ludzie, których zniewolili to ci, których nazywamy Żydami, mówią.
Bardziej racjonalnym, naukowym wyjaśnieniem jest to, że starożytna grupa handlarzy ludzkimi niewolnikami przeprowadziła monoteistyczne oszustwo, aby zniewolić ogromny procent światowej populacji. Rodziny te podzieliły się na walczące frakcje znane nam jako katolicy, protestanci, muzułmanie i Żydzi. Dlatego nieustanny bunt przeciwko ich zbiorowym rządom można nazwać biblijnym.
“Utknęliśmy na tej planecie od tysięcy lat i wszystko, co możemy zrobić to powtarzać w kółko te same stare strategie”, przyznaje jeden z wyższych rangą satanistów. Dlatego w ostatnich latach próbują zastraszyć populację ptasią grypą, ebolą, ziką i innymi lękami pandemicznymi — jeden po drugim, przyznaje on.
Trwało to co najmniej od czasu sztucznie stworzonej pandemii “Hiszpańskiej grypy” z 1918 r., zabijającej tylko młodych żołnierzy, którzy zostali zaszczepieni.
Aby uzyskać inny przykład spójrzcie na film dokumentalny “CBS 60 minut” o epidemii świńskiej grypy z 1976 roku w USA, który został wyemitowany tylko raz i nigdy więcej pokazany. Posłuchajcie zeznań osób, które doświadczyły paraliżu Guillain-Barré z powodu szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Pozwali rząd USA za wyrządzone szkody. 500 przypadków paraliżu Guillain-Barré, w tym 25 zgonów, było spowodowanych nie samą świńską grypą ale bezpośrednio szczepionką. W tym czasie prezydent Gerald Ford za radą CDC (amerykańska agencja epidemiologiczna) wezwał do szczepienia całej populacji Stanów Zjednoczonych.
Więc proszę, nie pozwólcie im na przeprowadzenie (obowiązkowych) masowych szczepień pod pretekstem (fałszywej) “śmiertelnej pandemii“, ponieważ spowoduje to prawdziwą pandemię.
Przyjrzyjmy się bliżej temu, co dzieje się z ich systemem finansowym. Wykres pod linkiem poniżej pokazuje co dzieje się teraz na czerwono, w porównaniu do tego co działo się na poprzednich rynkach niedźwiedzi. Oczywiste jest, że nie jest to zwykły kryzys finansowy.
Ten cytat z Zero Hedge ilustruje w jaki sposób iluzja pieniężna Fed wyparowała:
“Po wystrzeleniu największej awaryjnej bazooki ‘szoku i podziwu’ w historii Fed — która miała przywrócić nie tylko częściową ale pełną normalność na rynkach aktywów i funduszy — kontrakty terminowe Emini nie są nie tylko wyższe ale spadają o limit -5%”
Źródła CIA mówią, że Dow Jones Industrial Average musi spaść co najmniej jedną trzecią swojego szczytu, aby być zgodnym z historycznymi trendami.
Ponieważ Stany Zjednoczone nie otrzymują już statków pełnych prawdziwych towarów w zamian za swoje iluzoryczne “pieniądze z konta” udzielane jako “pożyczki cyfrowe” w systemie rezerwy częściowej, istnieje matematyczna pewność, że sklepy opustoszeją a duże amerykańskie banki zbankrutują.
Spójrzmy teraz na doniesienia z Pentagonu i CIA o trwającej tajnej wojnie. Oto podsumowanie tej akcji z jednego źródła w Pentagonie:
“Syjoniści są na łożu śmierci podczas gdy Harvey Weinstein został skazany na 23 lata więzienia w Nowym Jorku, torując drogę do wyroków w Los Angeles.
Ponieważ książę Andrzej jest oficerem marynarki wojennej, który wspierał Jeffreya Epsteina, ale odmówił współpracy z Departamentem Sprawiedliwości a królowa została zamknięta w Zamku Windsor, członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mogą zostać wydani przez wojsko amerykańskie, ponieważ są również oficerami.
Włochy wydają się być chronione przez wojsko amerykańskie podczas gdy kraj jest zamknięty… ich  szef armii uległ infekcji koronawirusa a Watykan musi zostać oczyszczony z gejów, satanistów i pedofilów.
Anty-rodzinne, antychrześcijańskie Hollywood jest atakowane podczas gdy parki rozrywki i kina Disneya zostają zamknięte a produkcja filmowa zostaje przerwana. Tom Hanks i jego żona zostali zarażeni koronawirusem, Nicole Kidman wraca na drugi koniec świata a Steven Spielberg może zostać zdemaskowany za swoje zbrodnie związane z dziećmi.”
Jeszcze bardziej szokujący jest raport, który przyszedł z CIA gdy ten blog miał zostać opublikowany:
“Dziś rano o 4:30 premierowi Kanady Justinowi Trudeau został doręczony akt oskarżenia przez USA za przestępstwa korporacyjne i finansowe. Właściciele mediów zostali poinstruowani aby wyprać mózgi każdemu, że Trudeau i jego żona zarazili się koronawirusem i przez jakiś czas nie będą opuszczali swoich domów.
Tom Hanks został aresztowany 48 godzin temu za pedofilię i jest obecnie przetrzymywany w pokoju hotelowym w Australii ponieważ nie chce wracać do USA. Kolejnymi aresztowanymi celebrytami będą Celine Dion, Madonna, Charles Barkley i Kevin Spacey. Wszyscy będą zgłaszać infekcję koronawirusa.
Włoskie lotniska zostały całkowicie zamknięte ponieważ ponad 80 urzędnikom Watykanu i organów finansowych doręczono takie same akty oskarżenia dotyczące przestępstw finansowych, pedofilii, handlu dziećmi i wykorzystywania seksualnego.
Zjednoczone Emiraty Arabskie zakończyły masowe aresztowania własnej rodziny królewskiej i jej asystentów.
Skazany hollywoodzki gwałciciel Harvey Weinstein zgodził się na umowę w zamian za zeznania przeciwko setkom hollywoodzkich celebrytów za ich udział w handlu narkotykami, pedofilii i handlu dziećmi. Zamiast 55 lat więzienia otrzymał wyrok tylko 23 lata więzienia. W zamian, dostarczył zeznań przeciwko niektórym z największych i najbardziej wpływowych nazwisk, w tym książe Andrzej z Wielkiej Brytanii, były prezydent Bill Clinton, były wice-prezydent Joe Biden, Tom Hanks, Oprah, Ellen Degeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Boba Sachaitu, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, John Podesta, NXIVM i kluby handlujące ludźmi PIZZAGATE i setkom innym, którzy byli bezpośrednio związani z Jeffreyem Epsteinem.
Jeffrey Epstein podobno dostał również pozwolenie aby zawrzeć umowę i upozorować samobójstwo w więzieniu w zamian za jego zeznania.
Dyrektorzy generalni kilku dużych światowych korporacji zostali oskarżeni lub aresztowani a niektórzy zostali zmuszeni do rezygnacji – wszystko w ciągu ostatnich 30 do 60 dni – tacy jak dyrektorzy NBA, Harley Davidson, Fundacji Billa Gatesa, Intela, McDonalda, Cesar Awards, Disneya i szef policji watykańskiej — między innymi. W przybliżeniu kolejne 700-800 rezygnacji nastąpi w ciągu najbliższych 3 miesięcy.
‘Nowy koronawirus’ opracowany w laboratorium jest przykrywką dla obowiązkowego programu szczepień. Teraz jest to największa tajna operacja amerykańskiego wywiadu, jaką świat kiedykolwiek widział. Ta rozległa operacja – 158000 aresztowań – schwyta i usunie najbardziej nikczemnych i skorumpowanymi polityków, celebrytów i dyrektorów generalnych, w tym światową elitę i bankierów takich jak George Soros, urzędnicy ONZ i założyciele ‘GRETA Inc’. 
Prezydent Trump wygra wybory w 2020 r. a aresztowania byłych prezydentów USA nastąpią na początku 2021 r. Wszystkie główne aresztowania zostaną przedstawione przez media jako przypadkowe lub teorie spiskowe. Wszystkie aresztowane osoby otrzymająŚmierć Rommela’, co oznacza, że będą miały wybór między przedstawieniem ich śmierci publicznie jako samobójstwa lub przypadkowej śmierci  w zamian otrzymają pewność, że ich reputacja pozostanie nienaruszona. Alternatywnie mogą wybrać stawienie czoła procesowi karnemu, który doprowadzi do publicznej kompromitacji. 
Niektórzy czołowi przywódcy religijni są aresztowani lub zmuszeni do przejścia na emeryturę a niektórzy nagle ‘zaczną chorować’. Watykan będzie pierwszy a papież zostanie usunięty w 2020 roku. Dystrybucja wyodrębnionego ludzkiego adrenochromu zostanie ujawniona a Hollywood i Watykan zostaną ujawnione jako bezpośrednio za to odpowiedzialne.
Nastąpi 2-miesięczne zamknięcie najpowszechniejszej działalności na świecie, takiej jak szkoły, giełda, niektóre banki, lotniska, żegluga, podróże, wydarzenia, gale, wystawy, gry sportowe, mistrzostwa sportowe, nagrody muzyczne, gry NBA/NHL/Baseball i rejsy morskie. Będą niedobory żywności i upozorowane przerwy w dostawie prądu. Ceny gazu spadną, ceny żywności wzrosną, ubezpieczenie wzrośnie, zasoby złota i srebra spadną a wiele firm zbankrutuje lub poniesie znaczne straty finansowe, tak jak w przypadku Air Canada, Disneya i Coca-Coli.”
Inne niepotwierdzone ciekawostki ze źródeł agencji wywiadowczych są następujące:
“Nancy Pelosi zmarła w ciągu ostatnich 24 godzin. Koronawirus najprawdopodobniej zostanie uznany za przyczynę śmierci gdy jej zgon zostanie ogłoszony publicznie.”
“Steven Mnuchin zostanie wkrótce usunięty. Jest agentem chazarskiej kabały. Nadszedł czas, aby go wypuścić ponieważ wie zbyt wiele o ich nielegalnych transakcjach, w tym o kradzieżach ze Skarbu Państwa USA. Czy będzie narażony na działanie koronawirusa”.
“Firma Boeing idzie na dno. To koniec. Wszystkie centra usług lotniczych zostaną zamknięte na całym świecie. Zakłady naprawcze zostaną zamknięte na całym świecie. Sprzedaż samolotów została już wstrzymana. Umowy leasingowe są rozwiązane. Boeing doprowadzi do upadku Lockheed Martin. Mają oni swoje macki na całym świecie. To doprowadzi to do upadku kabały.”
“Ropa może spaść do 5 USD za baryłkę ponieważ nikt nie chce jej już więcej. Nowe technologie są już gotowe do wydania.”
W końcu ludzkość budzi się z długiego i strasznego koszmaru.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers