CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Saturday, January 5, 2019

POLSKI -- BENJMIN FULFORD: 31:12:2018


2018-12-31, Benjamin Fulford, White Dragon Society
Wiele znaków wskazuje, że rok 2019 będzie przełomowy w walce z czczącą szatana mafią chazarską. Rozpoczęto nie tylko masowe aresztowania ale także dokonująca masowego morderstwa część farmaceutycznego/medycznego establishmentu jest również usuwana. Inny oczywisty sygnał, że sprawy nie toczą się jak zwykle, wynika z faktu, że amerykańskie wojsko wycofuje się z Syrii, Afganistanu, Iraku i innych krajów. A tym razem zawieszenie działalności rządu USA może w rzeczywistości doprowadzić do formalnych procedur upadłościowych przeciwko nielegalnemu rządowi korporacyjnemu, który okupuje Waszyngton, D.C. od 1871 roku.
Zacznijmy od wycofania amerykańskiego wojska, odkąd jest to jedna z największych zmian obserwowanych od zakończenia II wojny światowej, kiedy rozpoczęła się gospodarka wiecznej wojny amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego. Źródła Pentagonu twierdzą, że świąteczna wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Iraku zapowiada wycofanie się z tego kraju. Następuje po tym zapowiedź wycofania z Afganistanu i Syrii a także zawieszenie broni w Jemenie. Zauważamy również, że prawie wszystkie grupy amerykańskich lotniskowców znajdują się teraz w swoich portach macierzystych.

Jeszcze bardziej dramatycznie, źródła mówią: “Misją pełniącego funkcję Sekretarza Obrony Patricka Shanahana będzie [ogłoszenie publicznie] istnienia sił kosmicznych, sprowadzenie oddziałów żołnierzy do domu, uwolnienie pozaziemskiej i ukrywanej technologii, zamknięcie zagranicznych baz, przekucie mieczy w lemiesze i zmniejszenie marnotrawstwa, budując bardziej śmiercionośną armię.” Oznacza to pokój na ziemi i dobrą wolę dla wszystkich w bardzo realnym sensie w tym sezonie świątecznym.
Źródła Pentagonu również mówią, że długotrwale zawieszenie działalności rządu USA “ułatwia aresztowanie członków tajnego państwa osadzonych w rządzie”. Ponadto pierwszym urzędnikiem wyższego szczebla publicznie sądzonym w “Norymberdze 2.0 będzie [były dyrektor CIA] John Brennan, mówią źródła Pentagonu.
Istnieje również wiele spekulacji na temat rodziny przestępczej Bush/Clintona i jej linii rodu – niewolnika Baracka Obamy, ponieważ wszyscy zniknęli z widoku publicznego, odkąd rozpoczęło się zawieszenie działalności rządu USA. Wszyscy chcemy, aby stanęli przed publicznym procesem za ich liczne zbrodnie przeciwko ludzkości. Chodzi o masowe morderstwa na Haiti, w Japonii i gdziekolwiek indzie,j a nie tylko o sprzedaż zasobów Uranu do Rosji w zamian za łapówki.
Mam nadzieję, że będzie to miało miejsce na ekranach telewizorów i monitorach na całym świecie na początku Nowego Roku.
Kolejną rzeczą, którą musimy zobaczyć jest ostateczne usunięcie Unii Europejskiej, która jest skonstruowana dokładnie tak, jak był Związek Radziecki, jedynie z parlamentem zatwierdzającym wszystko bez namysłu i tajnymi głosowaniami na jednego kandydata na najwyższe stanowiska. Na tym froncie źródła Pentagonu twierdzą, że kanclerz Niemiec Angela Merkel jest zmuszona wycofać wojska niemieckie z Afganistanu a jej oblężony francuski niewolnik, prezydent Emmanuel Macron, jest zmuszony wycofać wojska francuskie z Syrii. To usunie ich pozostałą kontrolę nad pieniędzmi z ropy i heroiny i przyspieszy upadek ich przestępczych reżimów, mówią źródła CIA.
W końcu pojawiły się również oznaki, że wielkie zmiany będą miały miejsce po maju. Jak zauważyliśmy w zeszłym tygodniu, Japonia będzie miała nowego cesarza w maju a premier Belgii, który zrezygnował, został poproszony przez króla aby pozostał do maja. Teraz okazuje się, że w maju Izrael będzie miał nowy rząd. Rezygnacja izraelskiego rządu w zeszłym tygodniu oznacza, że szatański masowy morderca Benjamin Netanjahu stanie w obliczu długo oczekiwanej sprawiedliwości.

Justice Minister Ayelet Shaked, 42, and Education Minister Naftali Bennett, 46, announced Saturday, Dec. 29, the establishment of their “New … Continue reading


https://www.debka.com/new-right-party-takes-off-launches-campaign-for-likud-disaffected/
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed

Wysocy rangą brytyjscy agenci wywiadu i członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej twierdzą, że te wydarzenia mają miejsce ponieważ agencje światowego wywiadu potajemnie przygotowują się do obalenia korporacyjnego rządu światowego od ostatnich kilku lat. Jako głównym punktem odniesienia posłużyli się badaniem przeprowadzonym przez Instytut Techniczny w Zurychu, który odkrył GNCC czyli Globalną Sieć Kontroli Korporacyjnej.
Nadbudową tego układu jest triumwirat Korporacji Dystryktu Kolumbii, Miasta Londynu i Stolicy Apostolskiej.
Nic dziwnego, że często słyszałem o sprawach omawianych na ulicach, w elitarnych barach i restauracjach londyńskich – dyplomacja i wymagana dyskrecja jest trudna do znalezienia wśród osób motywowanych chciwością osobistą i korporacyjną – bierze lepszą z nich albo diabeł tkwi w szczegółach – zauważa źródło brytyjskiej rodziny królewskiej.
Plan działania na rzecz tego triumwiratu został opracowany przez National War College of the United States, mówią źródła. Skraplanie jest najskuteczniejszą metodą niwelowania jakiejkolwiek nadbudówki, o której mowa powyżej, mówi źródło rodziny królewskiej. To właśnie doprowadziło do decyzji o czasowym zawieszeniu działalności rządu USA – dodał.
Źródło to mówiło także, że to europejskie i azjatyckie rodziny królewskie postanowiły usunąć Rothschildów i inne dynastie bankowe z kontroli systemu finansowego. Wszyscy suwerenni szefowie państw będą musieli być bardzo sprawni i zdolni do tego i to po części dlatego abdykacja miała miejsce w Japonii, powiedział. To właśnie dlatego królowa Holandii, król Hiszpanii, król Belgii, papież Nikczemny, emir Kataru i inni najwyżsi wieczni władcy abdykowali, mówiło źródła CIA.
Według członka rodziny królewskiej, nowy globalny rząd – to znaczy sojusz wszystkich suwerennych głów państw – będzie musiał być znacznie bardziej przejrzysty i silniejszy niż jakakolwiek korporacja światowa. Będą również musieli być masowo chronieni i odporni na wszelkie wpływy – wszystkie zabiegi dyplomatyczne będą musiały być ponownie przeczesane gęstym grzebieniem – całkowite sądowe oczyszczenie. Oczywiście nie oznacza to, że zdrowe i funkcjonujące części światowego systemu bankowego zostaną zniszczone, wszystkie źródła się z tym zgadzają.
Satanistyczni oligarchowie są również skazani na porażkę, ponieważ popełnili zasadniczą pomyłkę, kiedy zdecydowali się zrealizować swój plan zabicia 90% światowej populacji, których nazywali bezużytecznymi zjadaczami. To dlatego, że ludzie – których wynajęli do osobistej ochrony – zdali sobie sprawę, że ich rodziny zostaną zamordowane. Dlatego współpracownicy Blackwater niedawno opublikowali ostrzeżenie “Nadchodzimy” ­– według współpracownika Blackwater.
W rezultacie. ruch suwerennych rządów i ludzi, którzy je reprezentują aby przywrócić kontrolę nad korporacjami, staje się widoczny dla wszystkich.
Na przykład rząd Kalifornii podjął decyzję o ściganiu kontrolowanej przez Rothschildów spółki Pacific Gas & Energy za morderstwo w wyniku ostatnich pożarów w Kalifornii.
Ponadto, cała sfabrykowana histeria “Rosja sfałszowała wybory” w USA została ujawniona jako oszustwo, z oskarżeniem karnym przeciwko osobom, które wykorzystały rosyjskie oszustwo w celu sfałszowania ostatnich wyborów senatorskich w Alabamie.
Watykan ze swej strony – samotny wojownik przeciwko niewłaściwemu używaniu szczepionek do mimowolnej kontroli urodzeń, rozprzestrzenianiu raka i innym niegodziwym celom – przekonał rząd włoski aby wymienił wszystkich członków Najwyższej Rady Zdrowia po tym jak wykazano, że żadna z podawanych szczepionek nie miała korzystnych antygenów, pomimo że były reklamowane jako je zawierające.
Ponadto. globalny przemysł mięsny jest ostatecznie publicznie atakowany za rozprzestrzenianie raka poprzez zatruwanie produktów mięsnych azotynami.
Na koniec chcielibyśmy zakończyć ten ostatni raport z 2018 r. kilkoma oznakami nadziei płynących ze świata natury.
Tutaj, widzimy, jak niegdyś krytycznie zagrożone zwierzęta powracają. W ubiegłym roku bobry wróciły do Włoch i Szkocji po raz pierwszy odpowiednio od 500 i 300 lat. Tymczasem w Japonii ibis czubaty nie jest już wymarły na wolności.
Aby dać więcej nadziei, spójrzcie na listę 25 gatunków, które powróciły z otchłani, od bielika amerykańskiego po pandy.
Faszyści (pamiętajcie – faszyzm w zasadzie oznacza rządy korporacji) muszą sobie uświadomić, że o wiele bardziej opłacalne byłoby przekształcanie bezużytecznych zjadaczy w pożytecznych konsumentów, niż ich zabijanie.
Muszą także zrozumieć, że wysoka gęstość zaludnienia jest zgodna z dziewiczą naturą, dopóki istnieje dobry rząd. Można to zobaczyć w takich miejscach jak Japonia i Kuba.
Tak więc, Szczęśliwego Nowego Roku – wszystkim.
Wszyscy pracujmy razem, aby rok 2019 był jednym z najlepszych w całej historii, ludzkiej lub innej.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers