Thursday, January 10, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 07:01:2019


2019-01-07, Benjamin Fulford, White Dragon Society

Złoczyńca i zdrajca Rancza Bundy, były przywódca senackiej większości Harry Reid, dołączy do Johna McCaina i George’a Busha Seniora i zostanie stracony za zdradę stanu – mówią źródła Pentagonu. Podobnie jak McCain, Reid oficjalnie umrze na raka i dostanie, jak to skazani ludzie, prawo do kilku ostatnich słów – mówią źródła. Reid wybrał, aby obmawiać amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa.

Podczas gdy wyższe rangą osoby publiczne – takie jak Reid – mogą umrzeć “naturalnie”, inne zostaną stracone poprzez śmiertelny zastrzyk, mówią źródła Pentagonu. Źródła potwierdzają również, że trybunały wojskowe już się rozpoczęły i że sprawiedliwość wojskowa jest szybka. Tymczasem zawieszenie działalności amerykańskiego rządu, trwające trzeci tydzień, prawdopodobnie doprowadzi do ogłoszenia stanu wojennego – mówią źródła. Rozwijający się scenariusz spowoduje interwencję wojskową po nieopłaconych strażnikach więziennych i służbie bezpieczeństwa lotniska rezygnujących z pracy, podczas gdy odbiorcy talonów żywnościowych rozpoczną zamieszki z powodu głodu. Amerykańskie wojsko jest w pełni finansowane na przyszły rok, więc nie ma potrzeby martwić się buntem nieopłaconych żołnierzy.
“Kuria BYŁY PRZYWÓDCA SENACKIEJ WIĘKSZOŚCI HARRY REID JEST NASTĘPNYM KABALISTĄ, KTÓRY MA ZOSTAĆ STRACONY, PODCZAS GDY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ TRYBUNAŁY WOJSKOWE

rzymska powinna rządzić swoimi kreacjami – funduszami powierniczymi, fundacjami, C Corps, S Corps, Spółkami Z o.o. i tak dalej. Teraz, na swoją korzyść, Kuria zważyła i zlikwidowała wiele miejskich korporacji zaangażowanych w działalność przestępczą. Obejmuje to STANY ZJEDNOCZONE, INC., które zostały objęte Rozdziałem 7, czyli przymusowym bankructwem. Obecnie są w trakcie ‘opuszczania’  nieruchomości, muszą zostać zamknięte i opuścić D.C. na okres 90 dni “ – oto co sędzia Anna Von Reitz musiała ogłosić na temat obecnej sytuacji.
Oto marzenie się spełniło dla wielu osób, widzimy również ruchy mające na celu zniesienie Internal Revenue Service (Urząd Skarbowy) i przekazanie zarządu Rezerwy Federalnej Departamentowi Skarbu USA – podają źródła. Oznacza to między innymi, że podatek dochodowy zostanie zniesiony i zastąpiony podatkiem od sprzedaży. Pewne niezależne potwierdzenie tego można znaleźć tutaj:
https://prepareforchange.net/2019/01/06/h-r-24-and-h-r-25-bills-submitted-to-us-116th-congress-2019-2020-call-for-a-full-audit-of-the-fed-system-abolishing-the-irs-by-repealing-all-taxes/

Amerykańskie wojsko przygotowuje się również do negocjacji w sprawie systemów finansowych z Chinami, wysyłając wojska do Afryki i Brazylii aby wykorzystać kluczowe zasoby, a co za tym idzie karty przetargowe (koltan dla urządzeń mobilnych, soję itd.) – podają źródła. Z tymi kartami w ręku Trump spotka się w dniu 22 stycznia w Davos z chińskim wicepremierem i ekspertem finansowym Wang Qishanem. Tam zostanie postanowiony Globalny Reset Walut – mówią źródła. Chociaż wiele szczegółów nie zostało jeszcze opracowanych, Chińczycy, Amerykanie i członkowie europejskich rodzin królewskich zgodzili się założyć przyszłą agencję planowania z budżetem znacznie większym niż ONZ, MFW i Bank Światowy – według źródeł europejskiej rodziny królewskiej i tajnego azjatyckiego stowarzyszenia. Źródła europejskiej rodziny królewskiej dodają, że osiągnięto również porozumienie w sprawie nacjonalizacji wszystkich głównych banków centralnych, które obecnie są własnością prywatną, w tym Banku Japonii i Banku Anglii.
Upadłość Korporacji USA będzie oznaczać również, że posiadacze funduszy dobrobytu, roszczeń gospodarstw rolnych itd. otrzymają tylko ułamek tego, co powinni otrzymac, mówi źródło europejskiej rodziny królewskiej. Inną rzeczą wartą odnotowania jest to, że spotkanie Trump/Wang odbędzie się zaraz po “Super Krwawym Wilczym Księżycu“, który ma miejsce 20 i 21 stycznia. Jak już wcześniej zauważyliśmy, tajni władcy ziemi używają ruchów planetarnych do wyznaczania poważnych ruchów. Rdzenni Amerykanie nazywają pełnię księżyca w styczniu Wilczym Księżycem, ponieważ wtedy głodne wilki zbliżały się do ludzkich siedlisk. Fakt, że jest to również zaćmienie Księżyca lub krwawy księżyc i superksiężyc, jest znakiem, że planowane są jakieś wielkie ruchy.
Chińscy Masoni od dawna twierdzą, że może być potrzebna ograniczona wojna, zanim dojdzie do ostatecznego rozstrzygnięcia. Być może dlatego wszystkie grupy amerykańskich lotniskowców – przestarzałe i bezbronne – pozostają w swoich portach macierzystych. W tym kontekście interesujące jest również odnotowanie zwiększonego demonstrowania siły na Tajwanie. Możliwe też, że nastąpi czystka urzędników wysokiego szczebla, którzy blokują Globalny Reset Walut (GCR) –jak prezydent Emmanuel Macron z Francji, premier Shinzo Abe z Japonii i Benjamin Netanjahu z Izraela. Macron jest oblężony przez patriotycznych demonstrantów żółtych kamizelek, którzy wzywają do rewolucji i nacjonalizacji Banku Francji. Abe jest atakowany za sprzedaż zasobów wodnych Japonii kryminalnym korporacjom. Netanjahu stoi w obliczu oskarżenia o liczne zbrodnie.
Również upadek dolara amerykańskiego, chińskiego juana, funta brytyjskiego i dolara australijskiego oraz nagły wzrost ceny złota i japońskiego jena 2 stycznia, oraz kontratak następnego dnia, wskazują na tajnych graczy stojących za GCR. Zasadniczo azjatyckie rodziny królewskie, które kontrolują większość światowego złota, zrobiły krok naprzód przeciw nafciarzom, którzy następnie stawili opór nazajutrz. Fakt, że indeks NASDAQ zamknął się w szatańskiej cenie 6 666 dolarów (6 665.94 USD) w tym dniu, nie był oczywiście zbiegiem okoliczności. W każdym razie, Zachód będzie nadal oczyszczał się ze zbrodniarzy, przygotowując się do planetarnego resetu. Na tym froncie widzimy wielki zrzut dokumentów z tajemnicami z 11 września, rzekomo przez grupę hakerów “Dark Overlord“, ale prawdopodobnie przez NSA. Źródła Pentagonu twierdzą, że dokumenty są publikowane w ten sposób, aby dać Trumpowi “wiarygodną moźliwość zaprzeczenia“.
“Podobnie jak żaba gotowana powoli, Trump gra długą grę aby uspokoić Izrael w sprawie Syrii i przenosząc ambasadę USA do Jerozolimy – aż syjoniści zostaną zlikwidowani ujawnieniami 9/11“ – tak jedno ze źródeł Pentagonu opisało sytuację. Dużym ruchem związanym z tym wydarzeniem była nagła i bardzo nietypowa rezygnacja w zeszłym tygodniu sułtana Muhammada V, króla Malezji.
Źródła CIA w Azji mówią, że rezygnacja była spowodowana jego udziałem w malezyjskim skandalu 1MDB, który obejmuje Goldman Sachs, byłego premiera Malezji Najiba Razaka i wielu innych. Ten skandal, to nie tylko kradzież malezyjskich funduszy rządowych ale jest również połączony z porwaniem Malezyjskiego Lotu 370/17, masowymi morderstwami pasażerów i nuklearnym szantażem 58 światowych przywódców w Holandii w marcu 2014 r. Będą również rewelacje o Fukushimie. Źródła brytyjskiego wywiadu twierdzą, że brytyjskie wysiłki zmierzające do przeprowadzenia procesów związanych z masowym morderstwem za pomocą ataku nuklearnego i tsunami w Fukushimie w 2011 r. zostały zatrzymane przez “jezuickich agentów“.
Jeden informator – który twierdzi, że został otruty przez jezuitów i w wyniku tego prawie umarł – mówi, że “brytyjscy i irlandzcy premierzy David Cameron i Theresa May, działający we wspólnym przedsięwzięciu kryminalnym z Enda Kennym i Leo Varadkarem, odegrali kluczową rolę w tej sprawie“. George W. Bush był głęboko zaangażowany w ten atak wraz z byłym czołowym Jezuitą Peterem-Hansem Kolvenbachem – dodały źródła. Wówczas prezydent USA Barack Obama nie był zaangażowany w sprawę, powiedzieli. Poza 9/11, 3/11 i malezyjskim lotem 370/17, publiczność na całym świecie może wkrótce usłyszeć o ofiarach z ludzi i innych okropnościach dokonywanych przez światową elitę. Na przykład, oto zagadkowa odpowiedź udzielona nam przez europejskiego króla, gdy zapytano go o ludzkie ofiary:
“Działania satanistycznej Sekty Dziewiątego Kręgu są na całym świecie źródłem ogromnego wstydu. Ponownie, jestem zdania, że ta kompromitująca ludzkość sieć mafii chazarskiej musi być przechowywana w pudełku i wyciągnięta w ostatniej chwili, kiedy będzie taka potrzeba. W każdym kulcie wszyscy są ofiarami. Jest to bardzo poważny problem i muszą się nim zająć wysoko wykwalifikowane zespoły kryminalistyczne. To bardzo mroczny rozdział w dziejach ludzkości.“
Kiedy psychopatyczni władcy Zachodu zostaną ostatecznie obaleni i zmuszeni do stawienia czoła swoim zbrodniom, ludzkość na pewno wejdzie w złoty wiek. Na przykład ogłoszono, że “fotosynteza została zhackowane“, aby pozwolić na 40% wzrost produkcji rolnej bez konieczności niszczenia dziewiczego charakteru pod robienie miejsca farmom.
W tym kontekście poproszono nas również o przekazanie następującego ostrzeżenia prezydentowi Jairowi Bolsonaro z Brazylii: “Jeśli zniszczysz nawet metr kwadratowy Amazonii aby zastąpić ją farmami soi, aby wyżywić chińskie świnie – ty i każdy członek twojego gabinetu będziecie ścigani i zabici. ” Jeśli Bolsonaro jest inteligentny może odkryć, że dziewicza natura może współistnieć z dużą gęstością zaludnienia i dobrobytem. Gdy tylko nowy system finansowy zacznie działać, amerykańskie wojsko zostanie przegrupowane jako planetarna jednostka ochrony, a jednym z jego najwyższych zajęć będzie ochrona pozostałego życia naturalnego na tej planecie. Oczywiście będą zawsze tam aby chronić słabszych i ubogich przed znęcaniem się i wyzyskiem. Wreszcie, aby zacytować Star Treka, będą mogli  “odkrywać nowe, dziwne światy, szukać nowego życia i nowych cywilizacji – śmiało zmierzać tam, gdzie nikt wcześniej nie był“.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers