FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Thursday, January 17, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 14:01:2019

2019-01-14

Teraz, gdy czołowi satanistyczni kabaliści chazarscy upadli, urzędnicy drugiej rangi, tacy jak Sędzia Sądu Najwyższego Ruth Bader Ginsburg, Szef Banku Światowego Jim Yong Kim i Serena Rothschild (wdowa po Jacobie Rothschildu) zostają usunięci, podczas gdy trwa wojna o wyzwolenie ludzkości.
Ginsburg “zaginęła i może być martwa lub wciąż w szpitalu NY, nieobecna od dwóch tygodni wystąpień w Sądzie Najwyższym, lub w całym miesiącu stycznia, bez dowodu życia, przygotowując grunt dla prezydenta USA Donalda Trumpa, by mianować kolejnego Sędziego” – mówią źródła Pentagonu.
Jim Yong Kim, kandydat Clintona, został zmuszony do rezygnacji z funkcji prezesa Banku Światowego z powodu korupcji, mówią źródła rodziny Białego Smoka. Badacze koncentrują się w szczególności na Haiti i zaangażowaniu Kima w korupcję Clintona związaną ze sztucznie wywołanym trzęsieniem ziemi w 2010 roku na Haiti — podają źródła CIA.

Serena Rothschild była wdową (lub żoną) wyższego rangą mędrca Syjonu Barona Jacoba Rothschilda i matką Nataniela Rothschilda. Wszystko, co wiemy to, że zmarła “po krótkiej chorobie“. Donoszono, że Jacob Rothschild już nie żyje ale wydaje się, że podejmowane są próby aby sprawić wrażenie, że wciąż żyje, aby nie dopuścić swego postępowego syna, Nathaniela do przejęcia brytyjskiej gałęzi tej wciąż potężnej rodziny.
W każdym razie, wraz z toczącymi się amerykańskimi trybunałami wojskowymi, wielu bardziej znaczących maklerów i finansistów zostanie usuniętych w najbliższych dniach i tygodniach, jak twierdzą źródła Pentagonu. Wśród tych, którzy wkrótce mają upaść, są szefowa MFW Christine Lagarde i wyżsi rangą finansiści KKR … … Henry Kravis i George Roberts, jak podają źródła. Ponadto, premier Shinzo Abe z Japonii, prezydent Emmanuel Macron z Francji, premier Theresa May z Wielkiej Brytanii i masowy morderca Benjamin Netanjahu z Izraela odejdą, mówią źródła Pentagonu.
KKR i ich pracownik Generał David “zdradź nas” Petraeus są oskarżani w toczących się trybunałach wojskowych USA o ich rolę w tworzeniu i uzbrajaniu Daesh (nie chcemy obrażać Bogini nazywając ich ISIS), mówią źródła. Public relations KKR nie odpowiedziało na zapytanie w tej sprawie do czasu opublikowania tego biuletynu.
Francuskie źródła wojskowe twierdzą, że Emmanuel Macron wkrótce zostanie usunięty przez rząd wojskowy, który aresztuje kabalistów, którzy przejęli francuską demokrację w ciągu ostatnich 11 lat. Następnie przywrócą prawdziwą demokrację w Republice. Niech żyje Francja!
Decyzja o aresztowaniu Shinzo Abe potrwa dłużej ale rozpoczęły się wstępne prace, ponieważ francuska policja postawiła zarzuty Tsunekazu Takede, prezesowi komitetu olimpijskiego Japonii, o łapówkarstwo. 
Choć może to być postrzegane jako odwet francuski za aresztowanie i złe traktowanie byłego prezesa Nissana Carlosa Ghosna, w tej historii jest coś więcej. Według japońskich prawicowych źródeł, Takeda jest członkiem japońskiej rodziny cesarskiej i był zaangażowany w otrzymanie Olimpiady w 2020 roku jako nagrodę za dobrze przeprowadzone masowe morderstwo w formie ataku tsunami i nuklearnego w Fukushimie 11 marca 2011 roku. Abe, jego gabinet i klan Iwasaki Mitsubishi zostaną usunięci w wyniku ich współudziału w masowym morderstwie, mówią źródła.
Theresa May zostanie usunięta ze swojej roli, próbując sabotować Brexit i przekazać kontrolę nad brytyjskim wywiadem gangsterom, którzy kontrolują UE, według źródeł MI6. Poniższy list został wysłany przez byłego szefa brytyjskiego wywiadu do parlamentarzystów aby ostrzec ich o zdradzie May.
/letter/
Ponadto, rząd USA podał do publicznej wiadomości, że nie uznaje już UE za prawowity, obniżając jej status dyplomatyczny.
Szefowa MFW Christine Lagarde jest również celem ataków ze strony USA ze względu na jej ciągły nacisk na pozycjonowanie swego rodzaju kryptowaluty Specjalnych Praw Ciągnienia MFW (SDR) jako alternatywy dla dolara USA, twierdzą źródła CIA. Zamiast tego ambasador rodziny Smoka twierdzi, że MFW zostanie zlikwidowany. Lagarde wcześniej błagała Chińczyków o szansę przeniesienia MFW do Azji i została odrzucona, jak zauważyło źródło. 
MFW ma mizerne osiągnięcia w zmuszaniu biednych krajów do zubożenia własnego ludu w celu przekazania zasobów korporacjom kontrolowanym przez mafię chazarską. W każdym razie wygląda na to, że kiedy sidła się zamykają, bankierzy ponownie zaczęli spadać z budynków.
Brytyjski wywiad mówi, że bankierzy giną zarówno po to aby ukryć ślady dowodów prowadzących do wyższych rangą osób, oraz aby zebrać pieniądze z ubezpieczenia.
Mówiąc o śladach dowodów, księgowy sądowy Kenneth Boyd zastanawiał się, jak ludzie tacy jak Sekretarz Handlu Trumpa Wilbur Ross, Sekretarz Skarbu Steven Mnuchin, książę Charles, były brytyjski minister finansów James Sassoon, a także różne megakorporacje używają rajów podatkowych w celu uniknięcia podatków, gdy reszta z nas jest zmuszona płacić
Sidła zamykają się także dla zbójeckiego państwa Izrael i ich czczącego szatana i oskarżonego kryminalnie premiera Benjamina Netanjahu, jak twierdzą źródła Pentagonu. Na tym froncie duży Kahuna, 11 września są brane pod uwagę. Przemówienie Trumpa z 8 stycznia miało dokładnie 9 minut i 11 sekund. Jest to wstęp Trumpa do ogłoszenia narodowego stanu wyjątkowego i opublikowania wszystkich dokumentów o 9/11 — mówią źródła.
Również “opracowany przez Izrael projekt ustawy anty-BDS aby udzielić wartej 38 miliardów dolarów pomocy i karania mowy politycznej został dwukrotnie obalony w Senacie (56-44, 53-43, a potrzebuje 60 głosów), podczas gdy te posunięcia mają na celu oczyszczenie Kongresu z izraelskich podwójnych obywateli i zdrajców “ — mówią źródła Pentagonu. (BDS = Bojkot, Dezinwestycja i Sankcje.)
Co więcej, globalny bojkot Izraela nasila się, “podczas gdy Bank HSBC pozbywa się izraelskiego handlarza bronią Elbit Systems, Airbnb zakazuje umieszczania wolnych miejsc hotelowych na Zachodnim Brzegu, a Brazylia może nie przenieść swojej ambasady do Jerozolimy“, mówią źródła.
Neokonserwatywny niewolniczy chłopiec Netanjahu — John Bolton, “miał przycięte skrzydła” przez tureckiego prezydenta Recepa Erdoğana i czołowego amerykańskiego generała Josepha Dunforda, kiedy próbował w zeszłym tygodniu powstrzymać wycofanie wojsk USA z Syrii, dodają.
Tymczasem były prokurator generalny USA Jeff Sessions, generał James Mattis i generał John Kelly prowadzą trybunały wojskowe dzięki wsparciu ze strony byłego dyrektora NSA admirała Mike’a Rogersa i byłego szefa agencji wywiadu obrony Mike’a Flynna, którzy obecnie zajmują się wyżej wymienionymi KKR i Petraeusem, mówią źródła.
Po czwartym tygodniu z rzędu zawieszenia działalności rządu Stanów Zjednoczonych, a nie widać końca tej sytuacji, cały świat widzi, że dni Korporacji USA są policzone. Dmitry Rogozin, szef Roscosmos State Space Corporation, odwołał swoją planowaną lutową wizytę w NASA (“not a space agency” – nie jest agencją kosmiczną), ponieważ rozpoczyna się “druga amerykańska wojna domowa“. Ponadto fakt, że pieniądze dla NASA zostały odcięte przez zawieszenie działalności, było niewątpliwie czynnikiem w odwołaniu wizyty. 
Zawieszenie działalności oznacza, że ​​coraz więcej nieopłaconych strażników więziennych i kontrolerów ruchu lotniczego zgłasza chorobę w pracy, a ponieważ dla 44 milionów Amerykanów kończą się talony żywnościowe, na Stany Zjednoczone sprowadza się chaos.
Dla tych pozostałych pijących Kool-Aid, którzy wciąż wierzą, że zawieszenie rządu USA dotyczy finansowania już sfinansowanego muru, chcielibyśmy przypomnieć, że USA mają skumulowany deficyt handlowy przekraczający 11 bilionów dolarów, deficyt budżetowy ponad 22 biliony dolarów, a nieuregulowane zobowiązania wynoszą 210 bilionów dolarów, natomiast PKB 19 bilionów dolarów. Więc jeśli zarabiasz 19 000 USD rocznie i masz długi w wysokości 24 3000 USD, czy chcesz ogłosić bankructwo czy pozostać zubożałym niewolnikiem do końca życia?
Towarzystwo Białego Smoka (WDS) i jego sojusznicy oferują alternatywę dla niekończącego się niewolnictwa długów. Nasza propozycja polega na natychmiastowym wyeliminowaniu, jako pojedyncze wydarzenie, wszystkich długów sektora publicznego i prywatnego. Następnie redystrybuowalibyśmy majątek skradziony ludziom przez oszukańcze prywatne banki centralne. Szacujemy, że oznaczałoby to jednorazową wypłatę w wysokości 400 000 USD każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku w USA. Ponadto, raz uwolnieni od niewolnictwa długów, Amerykanie mogliby używać swoich gospodarstw, zasobów, ludzi, fabryk , know-how i doskonałych umiejętności technologicznych aby stworzyć erę bezprecedensowego dobrobytu.
Jeśli chodzi o resztę świata, po tym jak Zachód znacjonalizuje banki centralne i usunie element kryminalny z systemu bankowego, możliwe będzie przeprowadzenie wartej wiele bilionów dolarów kampanii na rzecz położenia kresu ubóstwu i powstrzymania niszczenia środowiska. Można to zrobić bez długów i podatków, gdyby stworzono odpowiednią merytokratyczną strukturę zarządzania.
Chiński projekt “Jeden Pas Jedna Droga” — 60 razy większy niż Plan Marshalla — jest przykładem tego, jaki projekt musi również rozpocząć Zachód. Kiedy elita starej gwardii spotka się 22 lutego na ich festiwalu miłości w Davos, zobaczmy czy oferują coś, co nawet zbliży się do planu WDS aby wydać biliony dolarów rocznie na ratowanie naszej planety. Jeśli nie, to nadszedł czas aby usunąć ich kontrolę nad systemem finansowym. Ludzkość musi mieć wolność tworzenia idealnej przyszłości dla naszej planety.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers