FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Friday, January 25, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 21:01:20192019-01-21, Benjamin Fulford, White Dragon Society

Usunięcie Fuhrera George’a Busha Sr. ujawniło nową warstwę masowo mordujących faszystów w USA i Japonii w celu aresztowania lub nagłej śmierci, podczas gdy szaleje wojna z satanistyczną mafią chazarską.

W Japonii faszystowski premier Shinzo Abe i jego reżim zmierzają ku trybunałowi ds. zbrodni wojennych. Na początku francuska policja oskarżyła Tsunekazu Takedę, przewodniczącego japońskiego komitetu olimpijskiego, o korupcję. To tylko początek jego problemów prawnych. Takeda jest synem księcia Tsuneyoshi Takedy, kuzyna cesarza Hirohito, który był odpowiedzialny za stworzenie znanej jednostki 731 do ciągłej walki za pomocą broni bakteriologicznej, według źródeł amerykańskiej żandarmerii w Japonii. Reżim Abe został również przyłapany na próbach stworzenia własnego laboratorium broni biologicznej, pod przykrywką szkoły weterynaryjnej — mówią źródła.
Również, prognozowane koszty Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku potroiły się do ponad 30 miliardów dolarów, aby wręczać łapówki gangsterom i politykom. Jednym z głównych sposobów prania tych pieniędzy jest to, że urzędnicy rządowi mówią gangsterom gdzie będą budowane olimpijskie miejsca spotkań, aby mogli wykupić ziemię i sprzedać ją rządowi z ogromnym narzutem, mówią japońskie źródła gangsterskie. Wygenerowane pieniądze są dzielone pomiędzy skorumpowanych polityków i gangsterów. Inne pieniądze trafiają na “bezpieczeństwo” olimpijskie, albo do gangsterów za “usługi ochrony” – mówią źródła.
To ma zastąpić fundusze zdefraudowane z tak zwanego “sprzątania w Fukushimie“. Każdy dziennikarz, który jedzie do Fukushimy z własnym licznikiem Geigera musi przyznać, że promieniowanie jest niewielkie. Pieniądze przeznaczone na “sprzątanie” trafiają do sprzątsterów i są przekazywane z powrotem do Tokio na łapówki, mówią źródła. Abe i jego grupa muszą pójść do więzienia lub do piekła JAK NAJSZYBCIEJ.

Tymczasem w USA okazuje się, że specjalny prokurator Robert Mueller jest synem Szefa Gestapo Heinricha Muellera, według źródeł CIA. Chociaż zbrodnie ojca nie są zbrodnią syna, Robert Mueller zostanie oskarżony o udział w ukrywaniu 9/11, a także za udział w trwającym fałszywym rosyjskim polowaniu na czarownice w USA — mówią źródła.
Warto zauważyć w tym kontekście, że głównymi przywódcami politycznymi uczestniczącymi w tegorocznym faszystowskim Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w Szwajcarii są Shinzo Abe i kanclerz Niemiec (córka Hitlera) Angela Merkel, odpowiedni szefowie faszystowskich sojuszników z II wojny światowej. Tymczasem szefowie państw, które walczły z faszystami — premier Wielkiej Brytanii Theresa May, prezydent Francji Emmanuel Macron, prezydent USA Donald Trump, prezydent Chin Xi Jinping, prezydent Rosji Władimir Putin i premier Indii Narendra Modi — wszyscy bojkotują Davos. Wielu liderów biznesu także odwołuje swoje pojawienie się tam, tak jak to zrobili w ubiegłym październikowym saudyjskim “Davos na pustyni”. To nie jest zbieg okoliczności — mówią źródła Pentagonu.
Źródła Agencji Wywiadu Wojskowego (DIA) mówią: “Stany Zjednoczone, wraz z Chińczykami i Rosjanami, przejęły wszystkie rachunki globalne, w tym rachunki Watykanu i Rezerwy Federalnej, aby skutecznie rozpocząć uruchomienie globalnego resetu walut.” Pierwsza część będzie dotyczyć spłacenia posiadaczy kont “Tier 1 “, mówią źródła. “Poziom pierwszy to właściciele kont i niektórzy kluczowi monarchowie, którzy praktycznie zostaną spłaceni, aby ‘zejść z drogi’ i przestać ingerować lub opóźniać proces globalnego resetu.
Zasadniczo jest to karma zataczająca pełne koło. Oznacza to, że oferta złożona dla Watykanu, FED, Jezuitów itp. polega na tym, by wziąć złoto lub ołów [łapówka lub śmierć] “ — mówi jedno źródło. Reszta resetu finansowego jest nadal przedmiotem debaty, ale istnieje szeroka zgoda na utworzenie zachodniej agencji planowania przyszłości, która będzie działać w harmonii z chińskim projektem Jeden Pas Jedna Droga (OBOR), mówią europejskie źródła rodziny królewskiej. Jej budżet początkowy wyniesie około 300 miliardów dolarów. Chiny zgodziły się również na import z USA o wartości 1 bln USD, aby powstrzymać odpływ miejsc pracy i pieniędzy z gospodarki USA — zgadzają się z tym różne źródła. Jednym z widocznych znaków tego resetu jest wprowadzenie w Kongresie Stanów Zjednoczonych projektu ustawy o usunięciu Stanów Zjednoczonych z Organizacji Narodów Zjednoczonych i uwolnieniu ONZ od USA. Pamiętajcie — ONZ jest prywatną korporacją i nie jest prawdziwym przedstawicielem ludzi na świecie.
Zdrowe części ONZ zostaną przejęte przez organizację alternatywną, która będzie miało siedzibę w Azji – być może w Laosie, zgodnie ze źródłami tajnego stowarzyszenia azjatyckiego.
Oczyszczenie ONZ rozpoczęło się również od dochodzenia w sprawie korupcji w Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), polegającej na niewłaściwym wykorzystywaniu środków na Ebolę, na przykład na pokrycie kosztów podróży dziewczyn do towarzystwa. WHO jest również oskarżana o szerzący się rasizm i seksizm. W miarę postępu tych śledztw, świat dowie się o jej roli w fałszowaniu lub w rzeczywistości powodowaniu pandemii w celu promowania kampanii szczepionkowych i sprzedaży farmaceutyków w zamian za łapówki.
Szczyt pomiędzy Trumpem a północnokoreańskim mocnym człowiekiem Kim Jong Un’em planowany jest na koniec lutego po azjatyckim święcie Nowego Roku i prawdopodobnie będzie dotyczyło resetu finansowego i kwestii takich jak reżim faszystowski w Japonii i zjednoczenie Korei — mówią Pentagon i azjatyckie tajne stowarzyszenia. Oczyszczenie satanistycznej kabały na Zachodzie powinno być bliskie ukończenia do czasu szczytu, mówią źródła. Zwłaszcza w USA zawieszenie działalności rządu toruje drogę do znacznego oczyszczenia.
“Po przekroczeniu 30 dni zawieszenia działalności rządu, Trump może zwolnić pracowników federalnych w opresyjnych agencjach, takich jak TSA, IRS, skorumpowanych jak FBI, Departament Sprawiedliwości, CIA, Departament Stanu i funkcjonariuszy Tajnego Państwa lub grube ryby ścisłego kierownictwa (SES) umieszczone przez [byłego prezydenta USA Baracka] Obamę “ — zauważają źródła Pentagonu.
Ponadto “z sądami federalnymi z kończącymi się funduszami 18 stycznia, trybunały wojskowe mogą rozpocząć się na poważnie”, zauważają źródła. Co więcej, czystka rządu USA kontynuowana jest po tym, jak kongresman Tom Marino odejdzie tuż po reelekcji z powodu jego zaangażowania w kryzys opioidowy, który szaleje teraz w USA, zauważają źródła. Dodatkowo, zreformowane FBI zaczęło badać zagraniczną korupcję w Kongresie, mówią. To już zaczęło przynosić owoce w postaci anulowania różnych delegacji kongresowych (codel)” — zaczynając od podróży przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i Adama Schiffa do Brukseli, Egiptu i Afganistanu” – mówią źródła.
“Najwyraźniej codel mieli przyjmować rozkazy i łapówki od globalistów w Brukseli, sprowokować bractwo muzułmańskie w Egipcie i otworzyć tylne drzwi do Izraela przez Synaj i przedłużyć handel narkotykami w Afganistanie“, mówią źródła. Podróż do Izraela miała zapewnić łapówkę dla codel aby mogli walczyć o ochronę amerykańskich transferów płatności do Izraela i chronić czczącego szatana premiera Benjamina Netanjahu. Na szczęście łapówki nie mogły być wypłacone a teraz Izraelczycy zamierzają w końcu oskarżyć swojego premiera o przestępstwa. Według izraelskich doniesień prasowych, prokurator generalny Izraela Avichai Mendelblit, zarekomenduje postawienie w stan oskarżenia Netanjahu w przyszłym miesiącu.
Tymczasem przegrani gromadzący się w Davos w tym tygodniu mogą kontemplować swoje porażki zarówno w służbie ludzkości, jak i w ochronie środowiska. Raport opublikowany w zeszłym tygodniu przez Institute of International Finance pokazuje, że ich babiloński niewolniczy system oparty na długu obciążył ludzkość 314% zadłużeniem w stosunku do PKB w wysokości 244 bilionów dolarów. Wszystko to, gdy 46% światowej populacji żyje za mniej niż 5,50 USD dziennie, a najbogatsze 6 osób posiada tyle samo, co najbiedniejsze 50%.
I oczywiście, kiedy superbogaci kradną nam resztę, najbiedniejsi z biednych są zmuszani do kradzieży z natury, co skutkuje najgorszym wydarzeniem wymarcia w historii tej planety. Dość tego.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers