CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, July 2, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 29:06:2020 29:06:2020


29 czerwca 2020
Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka
W tym tygodniu chcielibyśmy poinformować czytelników, że nasz biuletyn jest bezprecedensowo atakowany i że wasze wsparcie jest teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Jedno z naszych głównych źródeł wywiadu w Azji Południowej jest przetrzymywane na czas nieokreślony w więzieniu w warunkach zagrażających życiu na podstawie zebranych dowodów i oszustw. Inne zniknęło. Jeszcze inne zostało otrute rycyną. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy wasz korespondent był również celem nie mniej niż trzech prób otrucia i przeżył dzięki pomocy zarówno NSA jak i źródeł azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Ta praca niesie ryzyko, które wszyscy rozumiemy, ale nie ma innej alternatywy jak walczyć, podczas gdy los ludzkości jest stawką.

Ponadto pisarz ten został fizycznie powstrzymany od uczestnictwa w konferencji prasowej w Japońskim Klubie Korespondentów Zagranicznych, aby powstrzymać mnie od zapytania japońskiego ministra obrony Kono Taro o masowe morderstwo w Fukushimie. Oczywiście podobne nękanie jest zgłaszane przez wiele mediów przekazujących informacje o prawdzie.
To wszystko jest częścią niezwykle histerycznej wojny propagandowej opartej na tak zwanym koronawirusie COVID-19. Widzimy fałszywe portale informacyjne, takie jak New York Times, Reddit i raport Drudge, wypełnione ponad połową ich publikacji fałszywymi historiami. Jeśli zobaczycie słowa COVID, Rosja, Trump lub Hongkong w którymkolwiek z tych lub powiązanych serwisów, prawie na pewno czytacie fikcję. Jeśli chodzi o COVID, każdy czytelnik może odwiedzić lokalne szpitale i zobaczyć na własne oczy, co dzieje się.
Prawdą jest, że starcy jak zwykle umierają na zapalenie płuc i inne przyczyny. Ale teraz nakazuje się szpitalom ominięcie typowych protokołów leczenia i podłączenie pacjentów z jakimkolwiek rodzajem trudności w oddychaniu do respiratorów, które skutkują ofiarami śmiertelnymi, z łapówkami ubezpieczeniowymi jako zachętą do oznaczania niepowiązanych zgonów jako COVID. Wszystko to jest dobrze zorganizowanym, skoordynowanym oszustwem. A jednak powoduje niewiarygodne szkody ekonomiczne i szkody osobiste dla milionów ludzi.
Źródło fałszywych wiadomości o infekcji COVID zostało prześledzone kryminalistycznie do Rycerzy Malty i loży P3 Masonerii.
(dzięki Jim Stone za wykrycie tego)
Gdzie widzieliśmy wcześniej tą liczbę?
Oryginał czaszki i piszczeli można znaleźć w Bazylice Świętego Piotra w Rzymie, kościele zbudowanym przez matkę cesarza Konstantyna, założyciela chrześcijaństwa rzymskiego.
Cytat z Wikipedii:
„Liczba ‘322’ pojawia się na insygniach Czaszki i Piszczeli i powszechnie uważa się ją za znaczącą jako rok śmierci greckiego mówcy Demostenesa. List między wczesnymi członkami stowarzyszenia w archiwach Yale sugeruje, że 322 jest odniesieniem do roku 322 pne i że członkowie mierzą daty od tego roku zamiast od naszej ery. W 322 pne Wojna Helleńska zakończyła się śmiercią Demostenesa, a Ateńczycy zostali zmuszeni do rozwiązania swojego rządu i ustanowienia zamiast niego systemu plutokratycznego, dzięki czemu tylko ci, którzy posiadali 2000 drachm lub więcej mogli pozostać obywatelami”.
https://en.wikipedia.org/wiki/Skull_and_Bones
Fakt, że liczba ta świętuje triumf plutokracji nad demokracją, mówi nam dokładnie, z kim mamy do czynienia w tym spisku COVID: z rodzinami, które są właścicielami firm fortune 500.
Używają wszelkich środków, ponieważ ich siatce kontrolnej zagrażają tajne negocjacje w sprawie architektury finansowej Bretton Woods ustanowionej po II Wojnie Światowej, według członków rodziny Rothschildów. Dotyczy to m.in. Banku Światowego, globalnego instrumentu dłużnego, Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju, BIS i MFW, według tych źródeł a także MI6.
Rozmowy pomiędzy przedstawicielami wysokiego szczebla azjatyckiego i zachodniego tajnego stowarzyszenia mają na celu zastąpienie obecnej struktury finansowej, która opiera się na Babilońskim niewolnictwie opartym na długu, systemem, który zostanie uruchomiony jubileuszem i zapewni wielki dobrobyt wszystkim a nie tylko najwyższym 0,1%.
Jest wiele rzeczy, o których nie możemy tutaj mówić ze względu na wrażliwość tych rozmów i bardzo realne fizyczne zagrożenie, przed którym stoją uczestnicy. Jednak Pentagon, azjatyckie tajne stowarzyszenia, Brytyjska Wspólnota Narodów i wiele innych potężnych grup popierają omawiane zmiany.
Głównym polem bitwy pozostają Stany Zjednoczone po tym, jak prezydent Donald Trump skutecznie znacjonalizował działalność Rady Rezerwy Federalnej USA, a teraz przewodniczący składa mu sprawozdania.
To, a nie fałszywa pandemia wirusa COVID, jest prawdziwym powodem, dla którego Amerykanie nie podróżują do Europy i zakazują podróżowania do wielu innych krajów – mówią źródła NSA. Nacjonalizacja Rady Rezerwy Federalnej w USA niszczy wiele paradygmatów ekonomicznych. Według danych Fed z Atlanty do 5 czerwca PKB USA spadło nawet o 55 proc.
Gdyby to była prawda, to PKB Stanów Zjednoczonych w oparciu o parytet siły nabywczej byłby niższy niż w Indiach, co czyniłoby je trzecią co do wielkości gospodarką na świecie a nie supermocarstwem.
Jednak dane przeoczają fakt, że większość Amerykanów dzięki pieniądzom wysyłanym przez znacjonalizowany Fed bezpośrednio do ludzi, nie ma spadku dochodów o 55%, a wielu – zwłaszcza w dolnej części piramidy – faktycznie ma lepszy standard życia. Źródła NSA donoszą, że 8 na 10 Amerykanów otrzyma ulgę od czynszu lub kredytu hipotecznego. Innymi słowy, de facto rozpoczął się swego rodzaju Jubileusz. Nic dziwnego, że babilońscy władcy niewolników histerycznie atakują Trumpa i jego reżim.
Głównym problemem w USA jest oczywiście to, że większość krajowego przemysłu została przeniesiona za granicę (głównie do Chin) a odbudowa zajmie lata. Prowadzi to do niedoboru wielu towarów, zwłaszcza świecidełek z Chin. Z tego powodu Walmart zaczął sprzedawać używane przedmioty.
Europejczycy, wciąż pozostający pod kontrolą babilońską, krążą wokół rzymskiej przywódczyni plemiennej Angeli Merkel. W wywiadzie dla 5 gazet, mocno promowanym przez korporacyjne media, Merkel powiedziała:
“Dorastaliśmy w określonej świadomości, że Stany Zjednoczone są światową potęgą. Gdyby Stany Zjednoczone chciały teraz wycofać się z tej roli z własnej woli, musielibyśmy głęboko to przemyśleć. W kryzysie na tą skalę … to co należy zrobić w tym przypadku, jest nadzwyczajne.”
W wywiadzie Merkel ukryła jej groźbę zbliżenia UE do Chin. Również fakt, że Europa banuje przyjezdnych z USA oznacza w rzeczywistości, że obawiają się ideologicznej zarazy, ponieważ – jak osobiście dowiedziałem się z wizyt w szpitalu – wymówka COVID jest fałszywa.
Oczywiście walka w Stanach Zjednoczonych jest jeszcze daleka od końca, jeśli chodzi o gwałtowne opłacane protesty, ograniczenia, które nałożyli gubernatorzy i ciężkie, niemalże wyniszczające walki o władzę w Waszyngtonie. Ta bitwa będzie się nasilać przez lato. Ale w końcu to siły amerykańskie i władze policyjne będą zwycięskie. Obecnie zbierają się głównie wokół Trumpa.
Ale bojownicy Q zgromadzeni wokół Trumpa muszą zdać sobie sprawę, że USA nie jest wyspą. Reszta świata potrzebuje pomocy wojska USA, by chronić planetę. Mieszkańcy świata są również gotowi hojnie płacić za usługi takie jak utrzymanie pokoju, ochrona środowiska i eksploracja wszechświata. Stoimy w obliczu planetarnego kryzysu wymierania i niszczenia środowiska, a wojsko amerykańskie ma w tym kluczową rolę do odegrania.
Oto przykład tego co się stanie, jeśli Amerykańskie Siły Zbrojne nie ochronią ludzi na Ziemi. Dwa z naszych południowoazjatyckich źródeł informacji zostały zaatakowane i otarły się o śmierć w szpitalu, najprawdopodobniej aby zapobiec zgłoszeniu nowego ludobójstwa, które rozpoczęło się w Kambodży. Następujące doniesienie pochodzi z trzeciego źródła, które chciało pozostać anonimowe ze względu na bezpieczeństwo osobiste:
Raport z Kambodży
Od wyborów w 2012 roku Hun Sen i jego partia tracili władzę, co zostało potwierdzone w ostatnich wyborach lokalnych. W odpowiedzi Hun Sen ściął głowę zwycięskiej opozycyjnej partii HSD. Następnie Hun S’en uznał partię HSD za nielegalną. Teraz każdy, kto krytykuje rząd w jakikolwiek sposób, trafia do więzienia. Wolność słowa i wolność prasy już nie istnieją. Wszystkie stacje telewizyjne i gazety należą do Hun S’ena i jego krewnych [(brzmi jakby uczyli się od USA)].
Korzystał on z okresu względnego spokoju, po 5 latach Czerwonych Khmerów (Podłych Khmerów) i 5 latach wietnamskiej okupacji ludzie zaczęli budować nowe konsumpcyjne społeczeństwo. Jednak Hun Sen zachował większość dawnej kliki Czerwonych Khmerów (Pol Pot) u władzy, która nie ewoluowała. Stracił też kontakt i poparcie młodych ludzi (60%), którzy nie widzą w tym kraju przyszłości.
Oficjalny wzrost o 6% zawdzięczany jest fabrykom (głównie chińskim), które chciały skorzystać z preferencyjnego dostępu do rynków europejskich (EBA) oraz nieruchomościom, szczególnie dla Chińczyków. Handel nieruchomościami umożliwia im pranie pieniędzy ale nie tworzy opłacalnej gospodarki. Wzrost ten wzbogacił komunistyczną klasę rządzącą, pozostawiając naród na marginesie. Ponadto, kraj jest poddawany systematycznej grabieży zasobów (drewno, piasek Mekongu itp.).
Korona kryzys pogarsza sytuację. Turystyka jest martwa, większość hoteli jest zamknięta i pozwala pracownikom odejść bez wynagrodzenia. Wtedy nie są już w stanie wyżywić swoich rodzin na wsi. Jedyną żywnością uprawianą przez Kambodżę jest ryż przeznaczony na eksport, ponieważ większość żywności jest importowana z Wietnamu i Tajlandii, ale od czasu zamknięcia wszystkich granic od trzech miesięcy nie ma importowanej żywności.
Chińczycy opuścili teraz kraj, prace budowlane zostały wstrzymane a fabryki zamknięte, tak że cała niepewna gospodarka jest skazana na śmierć.
W obliczu pogarszających się warunków rząd  promował zaciąganie mikropożyczek, a teraz gdy dochody spadają, większość kredytobiorców nie będzie w stanie spłacić pożyczek i stracą pieniądze, dom lub ziemię na rzecz gangsterów.
Szkoły będą zamknięte do 2021 roku, co spowoduje bankructwo większości szkół prywatnych.
Kraj jest objęty nowymi ograniczeniami imigracyjnymi – 3000 dolarów kaucji przy wjeździe – prawie całkowicie zamknięty!
Rząd pozostaje u władzy tylko poprzez terror i przymus, sytuacja stanie się napięta w ciągu miesiąca kiedy ludzie nie będą mieć więcej rezerw. Premier jest gotów przyjąć ustawę nadzwyczajną, która przekaże HS i jego komunistycznym kadrom całkowitą władzę bez żadnej kontroli. Innymi słowy: Kambodża stoi przed Czerwonymi Khmerami 2.0
Tego rodzaju wydarzenia będą miały miejsce na całym świecie, chyba że Białe Kapelusze pozostaną zaangażowane.
Obecnie negocjowane porozumienie pozwoli wojskom amerykańskim uzyskać jeszcze większe fundusze, niż obecnie. Tylko tym razem będą bronić ludzi i żywych istot na planecie, a nie kraść zasoby dla oligarchów. Spośród trzech głównych zachodnich ośrodków władzy Londyn zareagował pozytywnie. Czekamy teraz na odpowiedzi z Waszyngtonu i Rzymu.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers