FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Sunday, July 26, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 27:07:2020


27 lipca 2020
Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka
Uwaga dla czytelników, jest to ostatni z wcześniej napisanych raportów letnich. Regularne raporty zostaną wznowione 3 sierpnia.
Nieoficjalne bankructwo korporacji Stanów Zjednoczonych Ameryki w dniu 16 lutego i późniejszy chaos to znak dla świata, że USA pod obecnym zarządem są państwem upadłym. W tym tygodniu przyjrzymy się jak do tego doszło i co zrobić z tą sytuacją.
Po pierwsze, według różnych szacunków, w tym Zarządu Rezerwy Federalnej w Atlancie, PKB USA spadł w tym roku o 50%. USA również, (ponownie według miejsc takich jak ZRF) ma niepokryte zobowiązania w wysokości ponad 200 bilionów dolarów. Obejmuje to dług zagraniczny, dług publiczny, niepokryte zobowiązania emerytalne itp. Jeśli PKB rzeczywiście spadł o połowę do około 10 bilionów dolarów oznacza to, że dług jest ponad 20 razy wyższy niż USA roczny dochód. To znaczy, że gdyby wszyscy Amerykanie wydawali połowę swoich pieniędzy na spłatę długu, zajęłoby to 400 lat.

Są też inne oznaki głębokiej dysfunkcji. Amerykanie wydają 17,7% PKB na wydatki medyczne; ponad dwukrotnie więcej niż w innych krajach. Pomimo tego z każdym rokiem długość życia Amerykanów maleje. Mają kryminalistyczną placówkę medyczną, która zatruwa ludzi substancjami rakotwórczymi i skażonymi szczepionkami w celu zwiększenia liczby chorych, z których mogą wysysać pieniądze.
Następnie istnieje też branża więzienna, która wsadza ludzi do więzienia z powodów opartych na błędnych przesłankach (takich jak testy na obecność marihuany), po to by mogli czerpać zyski z niewolniczej pracy. Na całym świecie jedna na 5 osób w więzieniu jest Amerykaninem. USA z populacją 330 milionów ma 2,3 miliona osób w więzieniach, w porównaniu do 1,6 miliona osób w więzieniach w Chinach, które mają populację 1,5 miliarda.
Przepaść między bogatymi a biednymi w USA jest zdecydowanie największa w rozwiniętym świecie. Prawdziwy standard życia 90% Amerykanów spada od początku lat 70.
Kolejnym problemem są korporacyjne media, które obecnie wypluwają z siebie niemal wyłącznie propagandę i kłamstwa. Jest to równoznaczne z systemem politycznym, który jest sparaliżowany konfliktami wewnętrznymi i korupcją. Demokracja w USA nie żyje od czasu gdy George Bush Jr sfałszował wybory w 2000 roku.
W każdym razie rozumiecie sytuację. Jak podają źródła MI6: “Ameryka jest skończona.”
Oczywistą odpowiedzią jest publiczne ogłoszenie upadłości przez reżim Waszyngtonu. To by wymazało dług z dnia na dzień. Administracja prezydenta USA Donalda Trumpa próbuje “uczynić Amerykę ponownie wielką”. Trump w rzeczywistości już odrzucił krajowy dług, nacjonalizując Radę Rezerwy Federalnej i przekazując pieniądze bezpośrednio korporacjom i osobom fizycznym.
To działa w kraju, ale ponieważ USA są winne pieniądze reszcie świata, Amerykanie muszą renegocjować swój dług z resztą świata. Pamiętajcie, statki od ponad 40 lat przybywały do USA pełne towarów a wypływały puste. Wszystko zostało opłacone kartą kredytową USA, ale teraz inne kraje proszą o gotówkę. Dlatego w sklepach kończy się tak wiele towarów. USA nie mają pieniędzy na utrzymanie standardów życia, za które płacono długami.
Reszta świata, zwłaszcza główni wierzyciele Japonia i Chiny, są skłonni odpisać dług ale chcą najpierw zmiany w zarządzaniu. Innymi słowy, chcą by Amerykanie uwolnili się od babilońskiej niewoli mafii chazarskiej opartej na długu.
Proces ten rozpoczął się od aresztowań i pozasądowych zabójstw czołowych chazarów, czczących szatana elit. Rodzina Bushów odeszła, Rockefellerowie stracili prezydenturę gdy Hillary Rockefeller została pokonana, a wielu polityków i tak zwanych celebrytów zniknęło.
Sytuacja jest jednak jak jaszczurka, która pozbywa się ogona by uciec. Prawdziwa kontrola Stanów Zjednoczonych jest nadal w rękach czczących szatana chazarów takich jak Jared Kushner, Rodzina Rothschildów i Benjamin Netanyahu.
Kiedy Donald Trump był biznesmenem, za każdym razem gdy bankrutował był ratowany przez Rothschildów. To sprawa publiczna. Kushner kupił niesławną nieruchomość 666 5th avenue, gdzie opracowali mikrochipy do wszczepiania ludziom.
Spójrzmy teraz na to co jeszcze się nie wydarzyło. Nie doszło do żadnego Jubileuszu ani jednorazowego umorzenia wszystkich długów publicznych lub prywatnych. Nie było redystrybucji nielegalnie zdobytego majątku. Nie wprowadzono amnestii dla przestępców niestosujących przemocy.
Korporacyjne media wciąż mogą pluć kłamstwami i podsycać strach dzień po dniu.
Ponadto Amerykanie są atakowani bronią biologiczną i promieniowaniem elektromagnetycznym 5G, aby zmusić ich do przyjmowania szczepionek. Te szczepionki, według NSA, zawierają modyfikujące zachowanie mikrochipy, które działają wspólnie z sygnałami 5G. Amerykanie mają teraz obsesję na punkcie swoich “punktów kredytowych“, co jest oznaką całkowitego niewolnictwa opartego na długu.
Należy zauważyć, że nie ujawniono ukrytej technologii i nie potwierdzono publicznie tajnego programu kosmicznego przez Trumpa lub jego reżim. Zamiast tego stworzyli Siły Kosmiczne, które jak dotąd, wydają się być mocno osadzone na powierzchni tej planety.
Innymi słowy, pomimo prawdziwych postępów poczynionych przez Trumpa i jego ludzi, ich wysiłki nie dorównują drugiej Rewolucji Amerykańskiej, która jest tak bardzo potrzebna.
Istnieje grupa proponująca rozwiązanie polegające na połączeniu Stanów Zjednoczonych i Kanady w celu utworzenia Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej (USNA). Taki podmiot byłby w stanie zrestartować kontynent z prawdziwym nowym początkiem.
Propozycja wzywa do jubileuszu, czyli całkowitego umorzenia wszystkich długów, publicznych i prywatnych. Domaga się również jednorazowej redystrybucji aktywów, tak aby każde północnoamerykańskie gospodarstwo domowe posiadało własny dom i posiadało równowartość 400 000 dolarów w aktywach. Nastąpiłaby również jednorazowa amnestia dla przestępców niestosujących przemocy. Obejmowałoby to 47% więźniów federalnych przebywających w więzieniach pod zarzutem posiadania narkotyków.
Pozostałe propozycje obejmują rozbicie zdominowanych przez chazarów karteli medialnych. Obejmowałoby to nie tylko media korporacyjne ale także gigantów technologicznych, firmy produkujące podręczniki itp. Obecny reżim kłamstw i propagandy zostałby zastąpiony prawdą i faktami.
Innym pomysłem jest przeniesienie stolicy USNA z Waszyngtonu. Zaproponowano stan Dakota Północna, ponieważ jest on geograficznym centrum Ameryki Północnej. Jednakże każda taka decyzja byłaby podejmowana demokratycznie, zgodnie z wolą narodu.
Kompleks wojskowo-przemysłowy USA przeszedłby również całkowitą transformację mieczy na lemiesze. Aby uzyskać poparcie tego potężnego lobby, transformacja zostałaby rozpoczęta od ogólnej 20% podwyżki płac. Zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwa wojskowe zostaną przystosowane do eksploracji kosmosu i dostarczania futurystycznych urządzeń transportowych. Wojska amerykańskie zostałyby przeorganizowane, by chronić rezerwaty przyrody, słabych i biednych na świecie.
System opieki zdrowotnej zostałby również całkowicie odnowiony. Szczegóły zostaną opracowane przez ekspertów zgodnie z najlepszymi praktykami na świecie. Jednak jedna zasadnicza zasada zostałaby zachowana. W nowym reżimie polisy ubezpieczeniowe byłyby zmieniane tak, że im ludzie byliby zdrowsi tym więcej pieniędzy zarobiłby przemysł medyczny. W tej chwili jest odwrotnie, im bardziej ludzie chorują tym więcej pieniędzy zarabiają przemysł medyczny i farmaceutyczny. To właśnie stworzyło zachętę do celowego rozprzestrzeniania broni biologicznej, czynników rakotwórczych i innych toksyn.
Inna zmiana w USNA polegałaby na tym, że ludzie jako całość będą zaangażowani w planowanie przyszłości. Ludzie byliby pytani dokładnie jakiego rodzaju przyszłości chcą, a następnie eksperci ustalaliby jak to zrobić.
USNA byłyby również kierowane przez połączenie odnowioną i odświeżoną demokrację, połączoną z merytokracją. Pentagon jest przykładem merytokracji. Dobrze zarządzane korporacje, to co innego. Każdy może wspiąć się po szczeblach jeśli ma to co trzeba. Nowa merytokracja byłaby odpowiedzialna za przyszłe planowanie. Rzeczywiste prace byłyby jednak prowadzone przez sektor prywatny. Demokracja zapewniłaby, że merytokracje nie staną się samodzielnymi elitami, oddając je zdecydowanie pod kontrolę obywateli.
Rodzina Złotego Smoka zaoferowała darowiznę, nieodpłatnie, niezliczonych trylionów dolarów aby upewnić się, że USNA będą dobrze finansowane, tak aby mogły zacząć rozbieg. Reszta świata jest również gotowa pomóc Amerykanom podczas gdy otrząsają się z długich lat babilońskiego niewolnictwa i kontroli umysłu.
Opór wobec tego planu pochodzi od ludzi, którzy finansują Donalda Trumpa, syjonistów, Rothschildów i ich ludzi. Tak długo jak pozostaną u władzy, Stany Zjednoczone będą patrzeć na postępującą anarchię i biedę.
Tej jesieni nastąpi duży nacisk na przekształcenie tej wizji lub jej ulepszonej wersji, w rzeczywistość. Niezbędne będzie wsparcie ze strony aparatu wojskowego i wywiadowczego 5 oczu, w zgodzie z ich europejskimi odpowiednikami. Tylko zjednoczony Zachód będzie w stanie upewnić się, że Stany Zjednoczone powstaną jak feniks z popiołów, silniejsze i piękniejsze niż wcześniej. Świat ma nadzieję i modli się do starego, dobrego, niegdyś przyjaznego USA, by wkrótce powróciło.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers