FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Thursday, July 2, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 13:07:202013 lipca 2020
Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka
Uwaga dla czytelników: Następne trzy wydania tego biuletynu zostaną wcześniej napisane, abym mógł wziąć coroczny urlop. Jeśli wydarzy się coś naprawdę ważnego, poinformuję was aktualizacją
Moja bitwa przeciw mafii chazarskiej rozpoczęła się w Japonii, gdzie przez ponad 30 lat kariery jako dziennikarz pierwszej linii patrzyłem, jak premier za premierem byli mordowani i rozbijano skuteczny system gospodarczy. Kiedy zacząłem pisanie sprawozdań w Japonii w 1985 roku, miała ona najwyższy na świecie dochód na mieszkańca i niższążnicę między bogatymi i biednymi, niż w jakimkolwiek rozwiniętym kraju. Było to wynikiem dziesięcioleci dwucyfrowego wzrostu gospodarczego: tak zwanego japońskiego cudu. Teraz Japonią rządzą chazarskie fundusze hedgingowe i ich niewolnicy. Kraj ma teraz drugą co do wielkości różnicę między bogatymi i biednymi w OECD (po Stanach Zjednoczonych), a przeciętnemu Japończykowi ledwo udaje się wyżyć z pensji.

Wściekłość na to, co zrobiono Japończykom, zaprowadziła mnie na ścieżkę wyzwolenia tego kraju, próbując przekonać ich by przestali składać hołd ich ciemiężcom. Było to osobiste, ponieważ wielu japońskich dziennikarzy, centralnych bankierów i polityków – których znałem i szanowałem – zostało zamordowanych przez tych ludzi. Dowiedziałem się o tym od japońskich szefów yakuzy, którzy powiedzieli mi, że są podwykonawcami chazarskich gangsterów.
Kiedy tajne azjatyckie stowarzyszenia zgodziło się pomóc uwolnić Japonię i resztę świata spod chazarskich rządów, wtedy różnego rodzaju ludzie ze wszystkich tajnych stowarzyszeń wyszli z ukrycia aby z nami porozmawiać.
Szczególnie wpływowy był wyższy rangą brytyjski agent, dr Michael Van de Meer, aka Michael Meiring. Dał mi kilka lektur abym wiedział dokładnie z czym mam do czynienia. Van de Meer od dziesięcioleci walczył z Chazarami i zapłacił wysoką cenę. Jego nogi zostały wysadzone przez podłożone bomby, według niego przez agentów George Busha Seniora i Davida Rockefellera.
Informacje, które mi przekazał, uświadomiły mi, że to, czego byłem świadkiem z pierwszej ręki w Japonii, to stopniowy proces zniewolenia, który został już ukończony w Stanach Zjednoczonych. Byli to ludzie, którzy zamordowali Abrahama Lincolna, Johna F. Kennedy’ego, Martina Luthera Kinga i wielu innych.
Warto zauważyć, że chociaż oficjalne dokumenty o zamachu na Kennedy’ego zostały opublikowane z wielkim oczekiwaniem, żadne media nie donoszą, że jego zabójstwo zostało zlecone przez ówczesnego premiera Izraela Davida Ben Guriona. Ben Gurion z kolei przyjmował rozkazy od mafii chazarskiej jako część ich planu wymordowania 90% ludzkości i zniewolenia reszty, aby rządzić światem z Jerozolimy.
Zanim przejdziemy do kluczowych cytatów z tych materiałów do czytania, pozwólcie, że wyjaśnię dlaczego się mylą kiedy obwiniają Żydów za problem, ponieważ ci ludzie tylko nazywają siebie Żydami – w rzeczywistości są czcicielami Szatana.
Moja własna rodzina jest żydowska. Rodzina matki pochodziła z Horstein, co oznacza końska skała lub końska góra. Byli żeńskimi potomkami chazarskich kawalerzystów pokonanych przez Rosjan i Mongołów. Moja babcia bała się, że zostanie zidentyfikowana jako Żydówka, dlatego posiadała dokument stwierdzający, że została ochrzczona jako Anglikanka. Matka mojego ojca również była Żydówką i nie powiedziała tego mojemu ojcu dopóki nie była na łożu śmierci. Mój ojciec również nie powiedział mi dopóki nie umierał.
Bardzo się czegoś bali, a tym czymś byli chazarscy sataniści. Uciekli z niewoli i byli niechętni do niej wracać, dlatego ukrywali swoje pochodzenie nawet przed najbliższymi krewnymi. Większość religijnych Żydów nadal jest ich niewolnikami. Jeśli przestudiujecie prawdziwą babilońską historię, dowiecie się, że obrzezanie było rytualną kastracją by zidentyfikować mężczyzn z pokonanych plemion jako niewolników.
W każdym razie, moi anglosascy męscy przodkowie byli potomkami niepokonanych wojowniczych królów planety Ziemia i nie chcieliśmy pozwolić kobietom z pokonanego plemienia mówić nam, co mamy robić. Nie byliśmy obrzezani, ani zniewoleni.
Inną rzeczą, którą powinniśmy wiedzieć jest to, że żyjemy według złotej reguły: “Czyńcie innym jak chcielibyście, aby inni czynili wam.” Byliśmy moralni nie dlatego, że baliśmy się piekła lub byliśmy kuszeni przez obiecane łapówki z nieba, ale dlatego, że w naszym własnym interesie było być moralnymi. Nie kradniesz ani nie mordujesz abyś mógł żyć w społeczeństwie, w którym nie zostajesz obrabowany ani zamordowany.
Nie byliśmy Chrześcijanami ponieważ Jezus Chrystus był torturowany na śmierć a jego mordercy wciąż byli u władzy. Nie mogliśmy też uwierzyć, że sprawiedliwy Bóg pozwoliłby na tyle nieszczęścia i cierpienia na Ziemi. Byliśmy więc ateistami – najbardziej prześladowanym typem Żydów.
Osobiście wiem, że nie stworzyliśmy siebie, więc musi istnieć Stwórca. Aby szanować Stwórcę musisz szanować stworzenie, innymi słowy, szanować innych ludzi i wszystkie żywe istoty.
W każdym razie, zacytujmy teraz trzech kluczowych wtajemniczonych o “Żydach“, z zastrzeżeniem, że mówią oni o synagodze Szatana a nie prawdziwych Żydach.
Zacznijmy od ostrzeżenia ojca założyciela, Benjamina Franklina:
“W pełni zgadzam się z generałem Washingtonem, że musimy chronić ten młody naród przed podstępnym wpływem i penetracją. Zagrożeniem, panowie, są Żydzi. W jakimkolwiek kraju, w którym Żydzi osiedlili się w dużej liczbie, obniżali jego moralny ton; deprecjonowali jego integralność handlową; segregowali się i nie asymilowali; szydzili i próbowali podważać religię chrześcijańską, na której naród ten jest oparty, sprzeciwiając się jej ograniczeniom; budowali państwo w państwie; a kiedy napotykali sprzeciw, próbowali zdusić ten kraj na śmierć finansowo, jak w przypadku Hiszpanii i Portugalii.
Jeśli nie wykluczycie ich z tych Stanów Zjednoczonych, w tej konstytucji za mniej niż 200 lat będą się roić w tak wielkiej liczbie, że będą dominować i pożreć ziemię, i zmienią naszą formę rządu, za który my Amerykanie, przelaliśmy naszą krew, oddaliśmy nasze życie, naszą substancję i narażaliśmy naszą wolność.
Jeśli ich nie wykluczycie, za niecałe 200 lat nasi potomkowie będą pracować na polach aby zapewnić im pożywienie, podczas gdy oni będą w licznych domach, zacierając z zadowolenia swoje ręce. Ostrzegam was panowie, jeśli nie wykluczycie Żydów na zawsze, wasze dzieci będą was przeklinać w waszych grobach.”
Franklin miał rację. Potwierdzamy to teraz dokładnym cytatem Harolda Wallace’a Rosenthala, byłego doradcy administracyjnego byłego senatora Jacoba Javitsa:
“Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać, ale naszym Bogiem jest Lucyfer.”
Rosenthal, który zostałźniej zamordowany za to, że ujawnił tak wiele, również powiedział:
“My Żydzi, stawiamy problem narodowi amerykańskiemu. Następnie promujemy obie strony problemu podczas gdy panuje zamieszanie. Z oczami skupionymi na problemach nie dostrzegają kto stoi za każdą sceną. My Żydzi bawimy się amerykańską opinią publiczną jak kot bawi się myszą
Krew mas będzie płynąć w oczekiwaniu na nasz dzień światowego zwycięstwa. Pieniądze są ważniejsze od moralności. Możemy osiągnąć wszystko dzięki pieniądzom. Nasza władza została stworzona poprzez manipulację krajowym systemem walutowym. Jesteśmy autorami cytatu. ‘Pieniądze to władza.’ Jak ujawniono w naszym głównym planie, niezbędne było dla nas założenie prywatnego banku narodowego. System Rezerwy Federalnej pasował do naszego planu, ponieważ jest własnością nas ale nazwa wskazuje, że jest to instytucja rządowa. Od samego początku naszym celem było skonfiskowanie całego złota i srebra, zastąpienie ich bezwartościowymi, niepodlegającymi wykupowi papierowymi banknotami.
Zdobyliśmy całkowity monopol przemysłu filmowego, sieci radiowych i nowo rozwijających się mediów telewizyjnych. Przemysł poligraficzny, gazety, czasopisma i czasopisma techniczne już wpadły w nasze ręce. Najbogatsza gratka miała przyjśćźniej, kiedy przejęliśmy publikację wszystkich materiałów szkolnych. Dzięki tym narzędziom możemy kształtować opinię publiczną dla własnych celów. Ludzie są tylko głupimi świniami, które chrząkają i piszczą nasze pieśni, czy to prawda, czy kłamstwo.”
Pełny tekst wywiadu można przeczytać tutaj:
Następnie mamy ostrzeżenie od wysoko postawionego syjonisty Benjamina Freedmana (który był człowiekiem wyzwolonym z chazarsko=syjonistycznego niewolnictwo).
“Syjoniści i ich współwyznawcy rządzą Stanami Zjednoczonymi tak jakby byli absolutnymi monarchami tego kraju. [Syjoniści] powiedzieli Anglii: ‘Zagwarantujemy, że Stany Zjednoczone zostaną wciągnięte do wojny jako wasz sojusznik, że będą walczyć z wami po waszej stronie, jeśli obiecacie nam Palestynę po wygraniu wojny.’
Więc z czym teraz mamy do czynienia? Jeśli wywołamy wojnę światową, która może przekształcić się w wojnę nuklearną, ludzkość będzie skończona. I dlaczego to się stanie? Nastąpi to z powodu Aktu III. … kurtyna idzie w górę w Akcie III. Aktem I była I wojna światowa. Aktem II była II wojna światowa. Aktem III będzie III wojna światowa. Żydzi na świecie, syjoniści i ich współwyznawcy wszędzie są zdeterminowani, że ponownie wykorzystają Stany Zjednoczone aby pomóc im na stałe utrzymać Palestynę jako oparcie dla ich rządu światowego.
Jak Stany Zjednoczone – około pięciu procent świata – mogą walczyć z 80-90 procentami świata na własnym terenie? Jak możemy to zrobić… wysłać tam naszych chłopców na rzeź? Po co? Więc Żydzi mogą mieć Palestynę jako swoją ‘wspólnotę’? Oszukali was tak bardzo, że nie wiecie czy przychodzicie, czy odchodzicie. Nie nazywam ich Żydami. Nazywam ich tak zwanymi Żydami, ponieważ wiem czym oni są [satanistami].”
Ok, więc teraz Stany Zjednoczone są w desperackiej walce o wyzwolenie po powolnym zniewoleniu przez ostatnie 200 lat. Proces jest w toku. Duża część przywódców mafii chazarskiej w USA została zabita lub aresztowana. Japoński wywiad wojskowy szacuje jednak, że w Stanach Zjednoczonych rządzi około miliona członków mafii chazarskiej. Udają Żydów, Muzułmanów, Chrześcijan itp. ale czczą Szatana. Teraz walczą o życie. Działacze Antify i Black Lives Matter zamieszani w zamieszki i sabotaż, to chazarscy agenci lub ofiary ich oszustwa, według źródeł NSA. Na przykład analiza Pew wykazała, że tylko jeden na sześciu tzw. działaczy i Black Lives Matter jest Afroamerykaninami. Innymi słowy, to chazarscy agenci. To samo można powiedzieć o Antifie.
Ci ludzie muszą zostać zneutralizowani jeśli Stany Zjednoczone mają uwolnić się od babilońskiego systemu niewolnictwa, kontrolowanego przez chazarskich satanistów.
W przyszłym tygodniu będziemy nadal przyglądać się, kto z nimi walczy i jak, nie tylko Stany Zjednoczone ale cały świat może być wyzwolony z tego horroru.
Najważniejszymi twierdzami, jakie należy przejąć są korporacyjne media, przemysł “farmaceutyczny“, monopole wysokich technologii, mega-banki, elita polityczna Waszyngtonu, administracja zdrowotna i wiele firm energetycznych.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers