FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Friday, February 23, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 19:02:2018Eskalacja finansowej mega bitwy pod koniec lutego – na początku marca

 19 lutego 2018

Tajna bitwa o planetę Ziemię wejdzie w fazę krytyczną w najbliższych tygodniach szczególnie w dziedzinie finansów, w której już teraz odbywają się epickie zmagania – jak twierdzą liczne źródła. W bitwie tej zwalczają się kryptowaluty i chiński juan, jednocześnie przeciwstawiając się systemowi będącemu własnością prywatnych zachodnich banków centralnych, opartemu na petrodolarze, Euro i japońskim jenie. Chińczycy rzucili otwarte wyzwanie amerykańskiemu petrodolarowi, ogłaszając formalny początek handlu juanem mającym oparcie w złocie z dniem 26 marca. Według tajnych stowarzyszeń azjatyckich, właśnie rozpoczynający się rok psa przynosi z sobą zazwyczaj zmienność /w tym przypadku prawdopodobnie na rynkach finansowych/, zanim wszystko się ustabilizuje w miarę upływu czasu. Oznacza to, że Chińczycy są przygotowani do wojny finansowej, jak tylko wrócą we swoich noworocznych urlopów w tym tygodniu i w dniach następnych.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-02-09/china-ends-25-year-wait-as-yuan-oil-futures-set-to-start-trading

Ten chiński ruch przeciwko petrodolarowi następuje wraz z groźbą Rosjan wycofania się z systemu płatności międzynarodowych Swift kontrolowanego przez zachód. Informator CIA w Azji twierdzi, że został poinformowany przez swoich rosyjskich odpowiedników, że jeżeli Rosja rozpocznie handel pomijając międzynarodowe rachunki handlowe Swift, przechodząc całkowicie na chiński międzynarodowy system płatności bankowych CIPS, wówczas « przynajmniej 12 innych państw uczyni to samo w najbliższej przyszłości ».
Tymczasem, jak zauważa agent kanadyjskich tajnych służb, « rosyjski premier Dymitri Medvedev jest również szefem Federacji Rosyjskiej, posiadającym licencję do podejmowania działań poza Londynem. Jeżeli zostanie podjęta decyzja opuszczenia systemu Swift, dolar amerykański zostanie skazany na śmierć, połączoną ze znaczną inflacją ». Oznacza to, że londyński dystrykt finansowy a wraz z nim cały brytyjski Commonwealth mający 2,4 miliarda mieszkańców dołączą do Rosjan i Chińczyków, porzucając dolara amerykańskiego.
Ponadto, istnieją znaczące naciski aby zastąpić petrodolara kryptowalutą opartą na złocie, która mogłaby rywalizować o wpływy z chińskim juanem jak wynika ze źródeł rosyjskich, CIA, Pentagonu, rządu japońskiego i innych biorących udział w tym projekcie o czym będzie mowa dalej. Prawdopodobnie dlatego starsi członkowie loży masońskiej P2 – kontrolującej istniejący system dolara-euro-jena nawiązali kontakt ze Stowarzyszeniem Białego Smoka WDS w ubiegłym tygodniu, aby poszukiwać rozwiązań pokojowych. Temat ten zostanie rozwinięty poniżej.
Również w zeszłym tygodniu, były agent CIA i założyciel służby wywiadu marynarki wojennej /która ostatnio dokonała rajdu na siedzibę CIA/ Robert David Steele pokazał się w Japonii w celu spotkania z członkami WDS.
http://robertdavidsteele.com
Nie zapominajmy, że wysocy rangą generałowie stanowiący reżim Trumpa, włącznie z sekretarzem obrony Jimem Mattisem, szefem personelu Białego Domu Johnem Kelly i głównodowodzącym połączonych szefów sztabów Josephem Dunfordem wszyscy oni to generałowie marynarki wojennej, tak więc data przybycia Steele do Japonii nie jest żadnym przypadkiem. Spotkał się on w Japonii z członkami tajnych stowarzyszeń, wpływowymi przedstawicielami ugrupowań prawicowych, członkami rodziny cesarskiej i innymi osobistościami. Dyskusje koncentrowały się na rozwiązaniach alternatywnych dla istniejącego zachodniego paradygmatu gospodarczego. Według pana Steele, rzeczywisty koszt wyprodukowania towaru musi być zawarty w jego cenie końcowej. Podał następujący przykład : wykorzystanie niebezpiecznych rakotwórczych elementów w produkcji smartfonów może spowodować raka wśród pracowników firm produkujących smartfony, dlatego koszt leczenia raka musi być uwzględniony w cenie smartfona. Strony uczestniczące w rozmowach były zgodne, że na przykład koszty wynikające z zanieczyszczenia środowiska winny być poniesione w całości za tych, którzy są za to odpowiedzialni.
Panowała również ogólna zgoda, że obecny system banków centralnych będących w prywatnym posiadaniu prowadzi do zniszczenia planety i należy z nim skończyć. Informator CIA rezydujący w Azji, biorący udział w dyskusjach, powiedział, że państwa Asean /Singapur, Malezja, Tajlandia, Brunei, Indonezja, Filipiny, Kambodża, Laos, Wietnam i Myanmar/ rozpoczynają procesy nacjonalizacji swoich banków centralnych.
Natomiast nie osiągnięto zgody odnośnie kryptowalut. Przedstawiciel tajnych azjatyckich stowarzyszeń poinformował, że Chińczycy podjęli w lutym 2017 decyzję, aby zaprzestać popierania kryptowalut w obawie, że wroga sztuczna inteligencja « mogłaby przejąć nad nimi kontrolę, czyli kontrolę nad społecznościami ludzi ».
Jednakże przedstawiciele tajnych stowarzyszeń azjatyckich byli gotowi wspierać pomysł WDS dotyczący kryptowalut opartych na złocie, pod warunkiem otrzymania dowodu na istnienie tego złota. WDS obiecała przdstawić szczegółowe dowody w postaci danych statystycznych oraz reprezentatywnych próbek. Depozyty złota znajdują się w Bougainville /Indonezja/ i innych miejscach, nie mając żadnego związku z legendarnymi jaskiniami pełnymi już wykopanego kruszcu « uwzględnionego w globalnych rachunkach ». Wspomniane złoto zostanie wydobyte za pomocą technologii ekologicznych.
W każdym razie, nawet istniejące obecnie kryptowaluty oparte wyłącznie na komputerach i psychologii – pomijają właścicieli istniejącego systemu finansowego. Na przykład Arizona, Floryda i Wyoming zezwalają obecnie na płacenie podatków za pomocą kryptowalut, mimo ich niestabilności. Inne stany niedługo pójdą za tym przykładem. Być może dlatego Agustin Carstens, główny manager Banku Rozliczeń Międzynarodowych BIS banku centralnego dla banków centralnych powiedział w swym pierwszym publicznym wystąpieniu w dniu 6 lutego, że « jeżeli władze nie podejmą działań zaradczych, kryptowaluty mogą wejść w powiązania z głównym systemem finansowym i stać się zagrożeniem. Co ważniejsze, gwałtowny wzrost znaczenia kryptowalut powinien skłonić do refleksji, że banki centralne odgrywają ważną rolę jako depozytariusze zaufania publicznego. Prywatne cyfrowe żetony udające waluty nie mogą poderwać tego zaufania ».
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-02-06/bis-chief-sees-strong-case-for-intervening-on-cryptocurrencies
BIS jest miejscem styku teorii spiskowych i tzw. mediów głównego nurtu. Publikacje takie jak The Wall Street Journal i The Financial Times są pełne artykułów na temat wyszukanych wypowiedzi BIS dotyczących losów całej planety, jednak BIS nie odpowiada przed żadnym rządem i nikt nie wybierał jego przedstawicieli /można to sprawdzić dzwoniąc do BIS pod numer +41612808080 ».
Ponadto, po stwierdzonych fałszerstwach na giełdach, skandalem Libor, szoku Lehman itd., BIS nadużył resztek zaufania, jakie ktokolwiek jeszcze mógł w nim pokładać.
W każdym razie, według informacji z Pentagonu « powstaje nowy globalny system finansowy, podczas gdy podziemne bazy wojskowe kabały, laboratoria, satelity, bazy podwodne i inne zasoby militarne zostały zniszczone ».
W Afryce trwają przygotowania do wprowadzenia panafrykańskiej waluty, ponieważ « Zimbabwe posiada stabilność polityczną i dolar tego państwa może stać się walutą rezerwową dla Afryki po tym, jak zmarł długoletni lider opozycji Morgan Tsvangirai – podają źródła.
Powyższe wydarzenia w szczególności rozpoczęcie transakcji ropą naftową w juanach opartych na złocie są powodem, dla którego przedstawiciele loży masońskiej P2 kontrolujący stary system petrodolara podejmują negocjacje pokojowe z WDS. Poradzono im, że winni ogłosić jednorazowe zniesienie wszelkich długów na całym świecie, jak również redystrybucję nielegalnie zdobytych zasobów jako działania inicjujące nowy paradygmat finansowy. Przekazano im, aby wydali odnośne instrukcje dla ONZ, G7, Banku Swiatowego i pozostałym przedstawicielstwom w celu ogłoszenia wielomiliardowej kampanii na rzecz ratowania planety. W ramach tych działań miałaby powstać nowa agencja planowania, kierowana przez zasłużone osobistości w sposób przejrzysty, konsultująca planowane realizacje z mieszkańcami planety.
W chwili publikacji niniejszego raportu nie otrzymano żadnej pozytywnej odpowiedzi od P2, tak więc będzie trwał proces usuwania ich na stałe ze wszystkich wpływowych stanowisk, aż do zakończenia tego procesu.
Usunięcie od władzy super satanisty i masowego mordercy Benyamina Netahyahu po tym, jak został oskarżony przez policję izraelską, będzie następnym krokiem w tym procesie. Netanyahu usiłuje szantażować żydowskich obywateli Izraela groźbą samobójczej wojny z Iranem, jednak żydowskie źrodła CIA podają, że z pewnością zostanie on osadzony w więzieniu i « jeżeli chazarski mafioso Netanyahu pójdzie siedzieć, to nie wyjdzie już żywy ».
Wygląda na to, że żydzi wreszcie budzą się ze swojej babilońskiej niewoli po tysiącach lat i są o krok od uwolnienia.
W tym kontekście, ostatni incydent « strzelaniny » na Florydzie okazuje się być próbą wobec żydów wymuszenia podporządkowania. Oto opinia z Pentagonu na ten temat : « to nie była zwykła szkolna strzelanina, ale przekaz dla żydowskiej mafii, ponieważ w szkole Parkland na Florydzie żydzi stanowią 40 % uczniów a 5 z 17 ofiar to żydzi ».
Powyższa wypowiedź wiele mówi o sytuacji w USA, jeżeli jest coś takiego, jak « zwykła szkolna strzelanina ». « W Parkland znajduje się również szpital, w którym operowano J.F. Kennedyego po zamachu więc ten incydent jest też przekazem dla klanu Busha i dla Izraela ».
Według tego samego źródła, « aktor Robert De Niro wrogo nastawiony do Trumpa może zostać ujawniony jako klient międzynarodowej sieci młodocianej prostytucji ».
Ponadto, źródło z Pentagonu donosi, że NSA potwierdza otrzymanie przez Trumpa 70 milionów głosów, przeciwko 57 milionom otrzymanym przez Hillary Clinton.
Trumpowi życzymy wszystkiego najlepszego, ale nadal trudno wyobrazić sobie, jak Washington D.C. będzie w stanie uniknąć formalnego ogłoszenia upadłości.
Source: Antimatrix.org
Tłumacz : Ryszard

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers