CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, February 6, 2018

POLSKI –BENJAMIN FULFORD: 05:02:2018


Naziści łączą się z Białym Smokiem, natomiast odizolowani sataniści są w śmiertelnych konwulsjach

5 lutego 2018

W ubiegłym tygodniu zawarto znaczący układ pokojowy w wyniku negocjacji prowadzonych w pewnym azjatyckim kraju dosłownie pod niebieskim super księżycem według informatorów obecnych na spotkaniu. W rezultacie, nazistowska frakcja światowego kompleksu militarno-przemysłowego przystała na alians z jasną stroną mocy. Tak więc, w najbliższej przyszłości technologia nazistowska – szczególnie antygrawitacja i podróże naddźwiękowe /Mach 20+/ - zostaną udostępnione ludności na powierzchni planety. Jednym z uczestników negocjacji był bliski krewny admirała Richarda Byrda okrytego chwałą badań Antarktydy, który często był gościem baz nazistowskich na Antarktydzie więc ta perspektywa jest realna. Więcej szczegółów pod koniec tego raportu.
Ponadto, dotychczas przeciwne sobie ugrupowania osiągnęły porozumienie w Azji dotyczące rozwoju i wykorzystania przez białe kapelusze znaczących złóż złota w Bougaineville, Indonezja, i w innych miejscach. W przypadku Bougaineville, oznacza to, że zarówno król David Pei II i jego przeciwnicy będą od teraz aktywni. Złoto zostanie wykorzystane w celu wsparcia kryptowaluty, która ma wkrótce zostać wprowadzona w celu finansowania zachodnich projektów podobnych w skali lub większych od realizowanego wielomiliardowego  chińskiego projektu Jeden Pas Jedna Droga.
W międzyczasie, w USA przyspiesza proces czystek chazarskich satanistów na wszystkich szczeblach rządowych. Według źródeł z Pentagonu, przemówienie Trumpa na temat stanu państwa stanowi zielone światło dla oczyszczenia struktur państwowych z ciemnych układów w postaci kodu aktywacyjnego wzywam Kongres do upoważnienia każdego ministra, aby nagradzał dobrych urzędników i usuwał tych, którzy podważają zaufanie publiczne, lub zawiedli obywateli Ameryki.

Wielki szum medialny w USA po opublikowaniu memorandum FISA dotyczącego politycznie motywowanej operacji nadzoru FBI nad kampanią wyborczą Donalda Trumpa w roku 2016 nosi znamiona histerii, ponieważ jego oficjalna publikacja umożliwia początek aresztowań ludzi działających w głębokich strukturach. Artykuł zamieszczony w poniższym linku pochodzi co prawda ze strony satyrycznej The Onion, ale dobrze oddaje obraz rzeczywistości.
https://politics.theonion.com/fbi-warns-republican-memo-could-undermine-faith-in-mass-1822639681
Wrzawa wokół memorandum odwróciła uwagę od o wiele ważniejszych ujawnień masowych mordów dokonanych przez kompleks medyczno-farmaceutyczny. Dr Robert Gallo jeden z tak zwanych odkrywców wirusa HIV obecnie ujawnił się przyznając, że został zmuszony do stworzenia tego wirusa aby « zmieść z powierzchni ziemi rasę afrykańską » - według źródeł CIA i innych.
https://pinvibe.com.ng/forced-create-hiv-virus-secret-weapon-wipe-african-race-dr-robert-gallo-finally-speaks/
https://www.youtube.com/watch?v=HgiMqgjS-zM&feature=youtu.be
W reakcji na to, władze wojskowe USA i białe kapelusze z agencji rządowych dokonali zniszczenia kabalistycznych laboratoriów biologicznych oraz zestrzelili satelity kabalistów w ubiegłym tygodniu, w trakcie trwającej niedeklarowanej wojny domowej potwierdzają z Pentagonu. Jeden z przedstawicieli Pentagonu biorący udział w rajdzie na podziemną bazę kabały powiedział, że odkryto « ludzi w klatkach, różne hybrydy genetyczne ludzkie i zwierzęce, ludzi celowo zainfekowanych patogenami, oraz wiele innych horrorów ». Wejście do bazy zostało zablokowane w celu uniemożliwienia ucieczki kabalistycznych przywódców.
Ujawniane są ponadto coraz liczniejsze doniesiena na temat masowej sterylizacji z użyciem szczepionek ostatnio dotyczące około 500 tysięcy kobiet w Kenii, które pod przymusem wysterylizowano za pomocą jak im powiedziano « szczepionki przeciwtężcowej ».
https://www.blacklistednews.com/article/63453/pharma-co-has-license-suspended-as-vaccine-blamed-for-sterilization-of-500000-women-.html
https://mobile.nation.co.ke/news/Church-faults-State-over-lack-of-cooperation-on-vaccine-testing/1950946-3222120-155xq1n/index.html
Przemysł rakowy znajduje się również pod presją. z powodu świadomego rozprzestrzeniania substancji rakotwórczych za pomocą produktów codziennego użytku, aby następnie stosować zatruwanie promieniowaniem i toksycznymi chemikaliami w celu zamordowania ofiar.
Członek Stowarzyszenia Białego Smoka /WDS/ został ostatnio ukłuty igłą zatrutą rakotwórczym wirusem. Gdy poprosił o konsultację kanadyjskich lekarzy – prawdopodobnie nieświadomych zaistniałej sytuacji polecono mu natychmiast podjąć chemioterapię i naświetlanie. Zamiast tego, zastosował terapię żywieniową i urządzenia Rife, co całkowicie wyeliminowało raka, powodując zdumienie lekarzy sądzących, że gra na czas za pomocą chemii i naświetlań będzie korzystna dla pacjenta.
Należałoby zalecić przeprowadzenie nalotów na Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy oraz archiwa rodziny Rockefellerów, zanim będą mieli okazję do zniszczenia dowodów tych masowych morderstw za pomocą raka. Obecnie przeprowadza się masowe aresztowania tych morderców. Memorandum zamieszczone w poniższym linku ukazuje, że władze wojskowe USA poszukują wykonawców na budowę infrastruktury, która pozwoli umieścić 13000 więźniów i 5000 strażników w Guantanamo Bay na Kubie. https://www.neco.navy.mil/synopsis/detail.aspx?id=485890
Ponadto, władze wojskowe USA powołały 12-osobowy trybunał wojskowy pod ochroną marynarki wojennej, pracujący bez rozgłosu i mający na celu « wysłanie za kratki skazanych za zdradę i bunt » - donoszą z Pentagonu. W tym właśnie celu Trump zlecił publikację pełnej treści memorandum FISA i podpisał rozporządzenie dotyczące dalszego funkcjonowania Guantanamo Bay. To samo źródło twierdzi, że zostaną opublikowane w pełnym brzmieniu inne memoranda oraz raport inspektora generalnego departamentu sprawiedliwości, które wyeliminują nielegalne struktury państwowe. W posiadaniu Kongresu znajduje się million dokumentów – Trump może nakazać ich opublikowanie w pełnym brzmieniu, aby rozprawić się definitywnie z partią demokratyczną i nielegalnymi strukturami.
Próby zamordowania kongresmenów uczestniczących w ujawnieniu dokumentów, za pomocą wyreżyserowanego wykolejenia pociągu, nie spowodowały niczyjej śmierci, co źródła w Pentagonie przypisują « boskiej interwencji ».
W każdym razie, walka z kabałą nie jest jeszcze zakończona. Należy zauważyć, jak zareagowali za publikację memorandum FISA, powodując spadek średniego indeksu Dow Jones o kolejne 666 punktów. Użyją swojej kontroli nad systemem bankowym w celu podjęcia próby zamknięcia systemu finansowego w najbliższych miesiącach twierdzą źródła z CIA. Oznacza to konieczność przygotowania planów awaryjnych, aby naród amerykański miał zapewnione dostawy żywności, paliw i innych nezbędnych potrzeb na wypadek wyłączenia komputerów finansowych i bankomatów. Wydarzenia w Puerto Rico są jedynie przedsmakiem tego wszystkiego.
Ponadto, zostanie podjęta kolejna próba rozpoczęcia 3 wojny światowej donoszą źródła z rosyjskiej FSB. Portal DEBKA powiązany z Mossadem, jak również liczne agencje informacyjne na bliskim wschodzie twierdzą, że istnieje bardzo realne prawdopodobieństwo wybuchu wojny z udziałem Izraela w nalbliższych dniach. Miałoby to nastąpić w Libanie i w strefie Gazy. Jednakże źródła WDS zapewniają, że jakiekolwiek próby użycia broni jądrowej zostaną zneutralizowane.
Również, w oparciu o dokumenty i artykuły przesłane przez Ninę Sidorowa z Southern California Tenants Association /Stowarzyszenie Lokatorów Południowej Kalifornii/, Rotszyldowie podjęli już decyzję o zakończeniu swojego Projektu Izrael. Zamiast tego, przenoszą kluczowy personel, środki finansowe i broń na Ukrainę gdzie mają nadzieję ustanowić Nową Chazarię.
Na tym etapie WDS pragnie zapewnić wszystkich obywateli Izraela, że ich bezpieczeństwo zostanie zagwarantowane bez względu na wydarzenia w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach.
W każdym razie, po tym jak naziści zgodzili się na wyjście z ukrycia aby dołączyć do społeczności rodziny ludzkiej, nie istnieje już żadna siła militarna mogąca poprzeć kolejne chazarskie projekty ludobójcze. Nazistami kieruje obecnie pokolenie trzydziestolatków nie mające żadnych doświadczeń ani udziału w okropieństwach 2 wojny światowej. Z tego powodu nie mają żadnych powodów, aby pozostawać w ukryciu. W oparciu o powyżej wspomniane źródła, oni wcale się nie ukrywali. W realnym świecie, większość przywódców nazistowskich, którzy nie zostali zatrzymani pod koniec 2 wojny światowej, nie udała się na Antarktydę ani nawet do Ameryki Południowej. Zamiast tego przybyli do Hiszpanii będącej nadal pod rządami faszystowskimi po zakończeniu wojny. Wielu pozostało w Hiszpanii, natomiast inni przenieśli się na Kubę i do Newady, jak też w inne miejsca. Ich technologia zostanie wkrótce udostępniona ludzkości, jak wynika z powyższych informacji.
Nazistowskie bazy na Antarktydzie są znacznie mniejsze i o mniejszym znaczeniu, niż wielu zwykło sądzić. Dezinformacja na temat gigantycznych baz nazistowskich na Antarktydzie była celowo przez nich rozpowszechniana aby poszukujący nazistów nie trafili na ich ślad. Rzeczywiście znaleźli ciepłe jaskinie utworzone pod pokrywą lodową przez ciepłe wulkaniczne źródła, ale znajdująca się tam woda nie nadawała się do spożycia.
Informator, który przekazał te wiadomości jest wysokiej rangi agentem CIA w Azji. Potwierdza on również twierdzenia pochodzące z chińskich kół rządowych, że Korea Północna jest tajną kolonią USA. Przywódcy Korei Północnej mówią lepiej po angielsku niż większość Amerykanów. Korea Północna została wykorzystana jako pretekst do sprzedaży broni w Azji południowej, jak również jako wiarygodny pretekst do rozpoczęcia wojny. Obecnie jest możliwe połączenie obu państw na półwyspie koreańskim twierdzi on, potwierdzając tym doniesienia pochodzące od tajnej japońskiej organizacji Three Legged Crow.
Wiele źródeł potwierdza, że nie będzie jednorazowego ogłoszenia o rozpoczęciu nowej ery, ale raczej ciąg wydarzeń, które już rozgrywają się przed naszymi oczami. Wynikiem tego będzie zupełnie inna, znacznie zdrowsza i szczęśliwsza planeta. Proces ten niewątpliwie już się rozpoczął.
Source: Antimatrix.com

Translator Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers