CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, February 13, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 12:02:2018

Watykan, Chińska Partia Komunistyczna, Imperium Brytyjskie i Pentagon planują rząświatowy

12 lutego 2018

Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że Watykan, Chińska Partia Komunistyczna, Imperium Brytyjskie i Pentagon negocjują utworzenie rządu światowego. Najświeższym tego znakiem jest układ zawarty ostatnio między Watykanem i rządem Chin w sprawie wspólnego wybierania biskupów chińskiego kościoła katolickiego. Choć mogłoby się wydawać, że to sprawa nieistotna dotycząca około 9 milionów chińskich katolików jest to w istocie układ o podziałe władzy światowej zgodnie z informacjami płynącymi od Tajnego Stowarzyszenia Azjatyckiego i loży masońskiej P2. Układ oznacza, że każda ze stron ma prawo weta odnośnie wyboru biskupa oznacza to, że obie strony muszą być zgodne stanowi to wzór przyszłego procesu doboru przywódców przyszłego rządu światowego, pochodzących ze Wschodu i z Zachodu. Pamiętajmy, że większość tzw. przywódców rządu światowego otrzymują zasobne konto w Banku Watykańskim, gdy przejmują władzę, otrzymując wybór między srebrem i ołowiem /zgoda na przekupstwo lub kula w łeb/. Większość bierze srebro. Innymi słowy, większość światowych przywódców obecnych w ONZ otrzymuje rozkazy od watykańskiej loży masońskiej P2. Tak więc układ zawarty między Watykanem a Chinami oznacza układ starego świata zdominowanego przez Zachód z ruchem New Age, kontrolowanym przez Azję.
Według członka brytyjskiej rodziny królewskiej, Chiny prawdopodobnie ogłoszą przyjęcie chrześcijaństwa z cechami chińskimi jako narodową religię co miałoby stanowić element zawartego układu. Wskazując, że może być to prawdą, kanclerz Akademii Pontyfikalnej Nauk Społecznych, argentyński biskup Marcelo Sanchez Sorondo, w wywiadzie dla hiszpańskojęzycznego Vatican Insider podkreślił, że w chwili obecnej, Chiny najlepiej stosują katolicką naukę społeczną.
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=93111

Imperium Brytyjskie dało już publiczny wyraz swojemu poparciu dla azjatyckich planów stworzenia rządu światowego, łącząc swoje rynki finansowe z chińskimi oraz popierając AIIB i kampanię infrastruktury Jednej Drogi i Jednego Pasa OBOR, jak również udzielając potajemnie wsparcia juana opartego za złocie, który ma zastąpić tak zwanego dolara USA.
Wspólnota Brytyjska, kościół katolicki i Chiny odpowiadają łącznie za los 5 miliardów ludzi, podczas gdy ludność świata wynosi 7,6 mailiardów. Jeśli dodać Niemcy, Indonezję, Pakistan, Rosję i Iran – których rządy popierają ten plan, wówczas staje się jasne, że świat zmierza w kierunku nowego wieku.
Poprzedni skarbnik kabały Henry Kissinger odbywał ostatnio wiele tajnych podróży na całym świecie, negocjując utworzenie tego rządu co potwierdzają liczne źródła. Po jego spotkaniu z prezydentem Trumpem w październiku, Kissinger powiedział, że « administracja Trumpa nadzoruje proces, który ma wielką szansę na zbudowanie pokojowego i konstruktywnego porządku światowego ». Natomiast w ubiegłym tygodniu, po spotkaniu z Trumpem powiedział, że z administracji Trumpa « wyniknie coś nowego z niezwykłego ».
http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1378417/Henry-Kissinger-calls-Donald-Trump-phenomenon.html
Taką niezwykłą rzeczą, jaką Kissinger powiedział Trumpowi w ubiegłym tygodniu była następująca : « Korea Północna i Południowa zamierzają ogłosić połączenie półwyspu koreańskiego, być może 24 marca », co potwierdził informator z japońskiej rodziny cesarskiej, który ostatnio spotkał się z Kissingerem. « Korea Północna była kontrolowana przez Rotszyldów, natomiast Korea Południowa przez Davida Rockefellera. Obecnie, po śmierci Davida, nie ma powodu aby utrzymywać dalej podział półwyspu ».
W przypadku połączenia obu Korei, mocny człowiek Korei Północnej Kim Jong Un otrzymałby rolę ceremonialną podobną do tej, jaką odgrywa cesarz Japonii, natomiast rządy będą w rękach polityków i technokratów. Wojska amerykańskie pozostaną tam, gdzie znajdują się obecnie na południe od 38 równoleżnika – aby nadal zapewniać niezależność Korei od Chin twierdzą informatorzy.
Kolejną sprawą omawianą przez Kissingera z Trumpem był Bliski Wschód i los chazarskich oligarchów – donoszą z Pentagonu. « Kabała jest w kompletnej panice po tym, jak niczego nie uzyskała od Trumpa » - tak więc Kissinger natychmiast zdystansował się od nich jak donoszą źródła. Na przykład, żydowskie źródło w CIA oraz inni twierdzą, że izraelski premier Benyamin Netanyahu poda się do dymisji i pójdzie do więzienia na 6 miesięcy. « Jeżeli chazarski mafioso Netanyahu pójdzie siedzieć nie wyjdzie stamtąd żywy » - twierdzą dobrze poinformowani. Netanyahu zostanie usunięty, ponieważ był głęboko zaangażowany w masowe morderstwo w Fukushimie, co stanowiło atak przeciwko Japonii, i ponieważ jest przeciwnikiem rozwiązania z Palestyńczykami polegającego na utworzeniu dwóch państw.
https://www.youtube.com/watch?v=alssten8OvE&feature=youtu.be
Jeszcze w ubiegłym tygodniu Netanyahu podjął próbę wydostania się z matni, ale mu się nie udało usiłował wywołać wojnę z Iranem, oraz wojnę między USA i Rosją. Jednak utracił poparcie wojskowych po tym, jak siły zbrojne Izraela i ich poplecznicy pokrwawili sobie nosy na różnych frontach.
Kabała robi wszystko, aby zacierać ślady i pozbywać się świadków, ale pętla prawna zaciska się na ich szyi z każdej strony. W związku z tym, źródła w Pentagonie twierdzą, że « wydaje się, że rosyjski samolot rozbił się 11 lutego z 71 osobami na pokładzie w wyniku zamachu na Vyacheslava Ivanova wysokiego przedstawiciela Rosatomu powiązanego z udokumentowaną aferą Uranium One. »
Ivanova można było wykończyć w sposób mniej spektakularny, ale katastrofa samolotowa mogła stanowić odwet kabały za wzmożoną współpracę wywiadów Rosji i USA po bezprecedensowej podróży do dystryktu federalnego Waszyngtonu szefów rosyjskich służb SVR, FSB i GRU.
Informatorzy zwracają uwagę, że w szczególności rodzina Rotszyldów usiłuje zacierać ślady ostatnio sprzedali w pośpiechu i za bezcen tereny łowieckie o powierzchni 13000 akrów w Langnau, które były w ich posiadaniu od roku 1875. Pospieszna sprzedaż nastąpiła w obawie przed zastosowaniem zarządzenia wykonawczego Trumpa z 12 grudnia 2018, ponieważ mogły odbywać się tam polowania na ludzi ».
« W rodzinach królewskich panuje strach i przerażenie, ponieważ polują na dzieci i uśmiercają je, ćwiartują niemowlęta i widziano, jak składali ofiary z małych dzieci ». « Obecnie myśliwi stają się ofiarami, jak na przykład wysoki przedstawiciel Carlyle zaaresztowany w Szanghaju, podczas gdy kongresmen z Kalifornii Adam Schiff jest oskarżony o zdradę po swojej 42-minutowej rozmowie Valerie Jarrett – agentką prowadzącą byłego prezydenta Baracka Obamę ».
Ponadto, Rotszyldowie pozbywają się akcji Apache, Chevronu, Cisco i innych udziałów, ale ich odpowiedzialność kryminalna pozostaje twierdzą w Pentagonie.
« Być może wykorzysta się paradę wojskową aby gwardia narodowa mogła znaleźć się w dystrykcie federalnym po masowych aresztowaniach, jako pokaz siły w celu ochrony Trumpa i trybunałów wojskowych » twierdzą, dodając, że to niemal poetycka sprawiedliwość, jeżeli oficerowie dymisjonowani przez Obamę udowodnią mu zdradę ». Oczywiście, aby trybunały wojskowe mogły działać, członkowie sił zbrojnych muszą nadal otrzymywać swoje uposażenie. Dlatego trwająca wojna finansowa jest równie ważna, jak aresztowania i zabójstwa w monumentalnej walce o władzę, jaka rozgrywa się na naszych oczach. Przejawem intensywności tej walki był rekordowy spadek na giełdzie po tym, jak Jerome Powell został wyznaczony przez Trumpa na szefa rezerwy federalnej w dniu 5 lutego. Spadki na giełdzie, jak również uprzedni spadek wartości kryptowalut, stanowią część planu polegającego na splądrowaniu i zamknięciu systemu finansowego przed jego ponowną aktywacją tak twierdzą azjatyckie źródła CIA powiązane z Rotszyldami.
Aby zapewnić, że nagłe spadki giełdowe nie spowodują problemów w realnej ekonomii, jak również dla władz wojskowych USA i patriotycznych służb rządowych, Stowarzyszenie Białego Smoka wraz z sojusznikami pracuje nad stworzeniem własnego, alternatywnego systemu finansowego dla Zachodu.
W tym celu zabezpieczono dostateczne ilości złota dla sfinansowania odpowiedzi G7 na chiński wielomiliardowy projekt OBOR. Zostanie wybudowany tunel łączący Alaskę z kontynentem Eurazji, jak również tunele łączące Japonię i Koreę z Rosją. Rozpadająca się infrastruktura w USA zostanie całkowicie zmodernizowana. Inne projekty polegają na zamianie pustyń i rejonów arktycznych w obszary zielone, uzupelnieniu zasobów rybnych w oceanach, oraz kolonizacji planet. Będzie ponadto bogato finansowany projekt poszukujący leków na wszystkie choroby i dolegliwości, włącznie ze śmiercią.
Oczywiście, mieszkańcy planety otrzymają bogactwo wyborów, jak zechcemy kształtować naszą przyszłość. Po uwolnieniu z niewidzialnych kajdan niewolnictwa długu z powodu banków centralnych będących w prywatnym posiadaniu, możemy wreszcie zastanowić się, jaką przyszłość zechcemy razem kształtować. Dlatego zapraszam czytelników, aby zaczęli wyobrażać sobie świat idealny i sposób, jak to osiągnąć.
Ludzie walczący o przyszłość planety dobrze wykonują swoją robotę dlatego dobro zwycięży. Ubodzy i pokornego serca odzyskają planetę Ziemię.
Souce: Antimatrix.org

Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers