FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, May 30, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 15:05:201715 maja, 2017
Trwają nieoficjalne negocjacje mające doprowadzić do pokoju w sprawie Korei Północnej, Ukrainy i rozwiązania problemów Bliskiego Wschodu, włącznie z rozwiązaniem problemu izraelsko-palestyńskiego – jak potwierdzają różne źródła. Dlatego, począwszy od 24 maja, prezydent Donald Trump odwiedzi Izrael, Arabię Saudyjską i Rzym. Trump sam poinformował Fox TV, że po tych spotkaniach weźmie udział w „wielkiej konferencji państw, której celem będzie przyniesienie pomocy światu”.
Szczegóły układu pokojowego z Koreą Północną pozostają jeszcze do ustalenia, ale — według źródeł bliskich negocjacjom — Korea Północna otrzyma propozycję gwarancji suwerenności i bezpieczeństwa w zamian za publiczną rezygnację ze swego programu zbrojeń nuklearnych. Oczywiście będzie to jedynie manewr zachowania twarzy ponieważ – w tajemnicy – Korea Północna będzie mogła zachować swój nuklearny potencjał odstraszający. Przygotowywany układ pokojowy z Koreą Północną jest niewątpliwie związany z chińską inicjatywą gigantycznej infrastruktury jednego pasa i jednej drogi /OBOR/. Układ pokojowy na półwyspie koreańskim pozwoliłby na budowę podmorskiego tunelu łączącego Japonię z kontynentem euroazjatyckim. Japońskie źródła rządowe przyznają, że budowa tego tunelu została już rozpoczęta.

Obecność delegatów z USA, Korei Południowej, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji na wielkim spotkaniu OBOR zorganizowanym przez Chiny podczas ostatniego weekendu świadczy o tym, że opór Zachodu wobec tego projektu przestał istnieć. Natomiast fakt, że chiński prezydent Xi Jinping zatrzymał się na Alasce w drodze powrotnej z niedawnego spotkania z Trumpem może potwierdzać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że zawarto porozumienie w sprawie budowy tunelu łączącego Alaskę z kontynentem Eurazji. Już obecnie pociągi towarowe odchodzą z Anglii i Niemiec do Chin, skracając o połowę czas przewozu towarów oraz obniżając koszt transportu.
Uruchomienie nowych lądowych tras przewozu towarów jest jedną z przyczyn, dla których Baltic Dry Index pozostaje na bardzo niskim poziomie, ponieważ transport lądowy jest szybszy i tańszy w Eurazji. W niedalekiej przyszłości będzie możliwa podróż pociągiem lub transport towarów z Nowego Jorku do Londynu przez Chiny i Rosję. Ponadto, oczekuje się uruchomienie podmorskiego tunelu łączącego Londyn i Nowy Jork, pozwalającego na podróż pociągiem z prędkością 3000 km/godz w rurze próżniowej – jak podają źródła zbliżone do tajnego programu kosmicznego w USA.
Natomiast Chińczycy mają nadzieję ponownie stać się wynalazcami technologii zmieniających świat, takich jak kompas, proch strzelniczy, druk i papier. Według prezydenta Xi Jinping, Chińczycy inwestują ogromne sumy w dziedzinie sztucznej inteligencji, nanotechnologii, komputerów kwantowych i „inteligentnych miast”. Ta wielka chińska inicjatywa może jednak zostać przyćmiona negocjowanym obecnie zachodnim projektem, który miałby uwolnić niewyobrażalne fundusze aby – jak to ujął Trump – „ pomóc światu”. Projekt ten mógłby bez trudu skończyć z biedą, powstrzymać degradację środowiska naturalnego i rozpocząć nową erę badania przestrzeni kosmicznej i jej kolonizacji, nie wspominając o innych osiągnięciach. Zachodnie wynalazki, które mogłyby zostać udostępnione to wolna energia, podróże z prędkością większą od prędkości światła i drukarki 3D nowej generacji, które mogłyby „stworzyć praktycznie wszystko z powietrza” – według źródeł bliskich Narodowej Agencji Bezpieczeństwa /NSA/.
Aby zrozumieć, w jakim stopniu chazarska mafia powstrzymała postęp ludzkości należy przypomnieć plan Narodów Zjednoczonych przedstawiony w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, nawołujący do likwidacji biedy i powstrzymania niszczenia środowiska naturalnego do roku 2000. Według tego planu, biedę można byłoby wyeliminować kwotą 200 miliardów USD, natomiast degradację środowiska kwotą 400 miliardów USD. Zamiast tego, mafia chazarska dokonała ataków 9 września na Manhattanie, poszerzając kontrolę nad światowym systemem finansowym i wydając niewyobrażalne kwoty w celu wymordowania 90 procent mieszkańców naszej planety. Wydano ogromne fundusze na prowadzenie wojen, na rozprzestrzenianie elementów wojny biologicznej takich jak Sars i Ebola i na opłacanie rolników aby uprawiali rośliny na biopaliwa zamiast na żywność, co spowodowałoby masowy głód. Oznacza to konieczność usunięcia resztek oporu chazarskich satanistów, zanim nastąpi proces przekształcania tej planety w raj dla jej mieszkańców.
Nasze źródła w Pentagonie tak komentują obecną sytuację: „Dymisja dyrektora FBI Jamesa Comey nastąpiła o 110 dni za późno i stanowi początek wojny z ukrytymi głęboko strukturami państwowymi. Departament Sprawiedliwości rozpocznie energicznie procesy przeciwko Fundacji Clintonów, Obamie, Pedogate i DNC.”
„Comey może zostać postawiony w stan oskarżenia za pozostawienie Hillary na wolności, za próbę przekupienia rosyjskiego hakera w celu skompromitowania prezydenta Putina, jak również za odmowę wszczęcia postępowania w sprawie podsłuchów wobec Trumpa i innych osobistości” – twierdzą źródła Pentagonu.
Ponadto, źródła zbliżone do japońskiej rodziny cesarskiej i do CIA potwierdziły, że Hillary Clinton jest w rzeczywistości córką zmarłego Davida Rockefellera. Ponieważ Bill Clinton to syn Winthropa Rockefellera /według tych samych źródeł/ - widać jak rządy satanistycznych rodzin są ukrywane pod nowymi nazwiskami. Smierć Davida Rockefellera dała ludziom odwagę do ujawnienia publicznie takich informacji – potwierdziło źródło zbliżone do japońskiej rodziny cesarskiej.
Nagłe pojawienie się Henry Kissingera u boku Donalda Trumpa, pozujących dla fotografów na tle Białego Domu w zeszłym tygodniu może być wskazówką, że Kissinger ujawnił swoje długotrwałe związki jako podwładnego Rockefellerów. Wysłannik Kissingera ujawnił Stowarzyszeniu Białego Smoka, że był on przez długi okres rosyjskim agentem o pseudonimie Bor i że nigdy nie zapomniał upokorzeń doznanych od Davida Rockefellera. W każdym razie, Kissinger prawdopodobnie wykorzystuje obecnie swoje dawne koneksje w celu wynegocjowania pokojowych rozwiązań w różnych częściach świata i dlatego tymczasowo został zdjęty z listy osób poszukiwanych.
Tego rodzaju ujawnianie tajnych rządów linii krwi będzie prawdopodobnie nadal kontynuowane, ukazując inne ukryte ośrodki władzy Rockefellerów, jak Mark Zuckerberg – wnuk Davida Rockefellera wraz ze swoim systemem kontroli owiec na facebooku. Operacja czyszczenia tych wpływów spowoduje usunięcie wielu innych chazarskich agentów wpływu w amerykańskich strukturach bezpieczeństwa.
Po dymisji Comeya, następnym elementem domina do usunięcia ma być H.R. McMaster – doradca bezpieczeństwa narodowego, któremu grozi dymisja i sąd wojenny za ujawnienie tajnych informacji skazanemu przestępcy jakim jest David Petraeus, i za obsadzanie jego kolesiami stanowisk w narodowej radzie bezpieczeństwa – twierdzą źródła Pentagonu. Według tych źródeł, byli to ludzie odpowiedzialni za niedawne próby satanistów wywołania 3 wojny światowej w Syrii lub w Korei Północnej.
Chazarscy agenci w Waszyngtonie DC podnoszą oczywiście lament i zapowiadają rychłe pozbawienie Trumpa urzędu prezydenckiego. Poniższy /satyryczny?/ email agenta CIA nieźle podsumowuje tę chazarską inscenizację w Waszyngtonie:
„W wywiadzie dla Lester Holt z NBC Donald Trump przechwalał się, że w przypadku próby pozbawienia go urzędu, oglądalność telewizji wzrośnie bardziej niż w przypadku podobnych prób w przeszłości. Stwierdził, że wszędzie ludzie zapewniają go, że zasiądą przed telewizorem gdyby to miało nastąpić. Trump zapewniał, że notowania jego popularności przebiją sufit i będę wielokrotnie większe niż w 1998, kiedy próbowani pozbawić urzędu Billa Clintona.
Komizm tej sytuacji sięga jeszcze dalej – prawnicy zapewniający listownie, że Trump nie posiada żadnych istotnych związków biznesowych z Rosją, sami okazali się pracownikami firmy prawniczej mającej intensywne związki z Rosją, firma ta w roku 2016 otrzymała tytuł „rosyjskiej firmy prawniczej roku”. Niewątpliwie Rosjanie, podobnie jak większa część świata, współpracują w odbieraniu władzy chazarskim przestępcom. Dlatego następuje wzrost nacisku na satanistyczny chazarski ośrodek władzy w Izraelu. Pentagon twierdzi, że Chiny, Rosja i USA wspólnie żądają od Izraela uznania istnienia dwóch państw w Palestynie. Joseph Dunford, wysokiej rangi amerykański generał, przebywa w tym tygodniu w Izraelu w celu zmuszenia władz tego państwa do podporządkowania się wprowadzonym przez Rosję strefom obniżania poziomu konfliktu w Syrii i w innych rejonach. Innymi słowy, Izrael ma zaprzestać kontynuacji konfliktów za pomocą Daesh.
Również w Japonii wiele się dzieje pod powierzchnią wydarzeń. Największy gang japoński Yamaguchi Gumi rozdzielił się na 3 frakcje reprezentujące 3 dominujące osobistości – potwierdzają źródła w tych frakcjach. Tylko najsłabsza z nich przyjmuje jeszcze zlecenia od mafii chazarskiej. Jednakże, jeśli będzie możliwe osiągnięcie porozumienia w sprawie dystrybucji północnokoreańskiej amfetaminy /poprzez legalizację i inne regulacje/ - wówczas ta ostatnia frakcja również zerwie kontakty z mafią chazarską. Otworzy to drogę do całkowitej zmiany w strukturze sprawowania władzy w Japonii, ponieważ chazarowie utracą resztki posiadanych tam wpływów. Ostatnio zostały powstrzymane próby umieszczenia chazarskich niewolników na szczytach władzy wykonawczej – jako przykład niech posłuży Taro Aso, agent francuskich Rotszyldów. Aso oraz Ichiro Osawa mieli zostać umieszczeni na wysokich stanowiskach dokładnie w czasie pojawienia się wielkich funduszy, jake mają być do dyspozycji, w celu ich przejęcia – twierdzą japońskie prawicowe źródła. Jednak gangsterzy yakuza z Kyushu, rodzinnego dystryktu Aso, twierdzą że to zły człowiek i dlatego wycofali swoje poparcie dla niego.
Chazarowie podejmują desperackie próby pozyskania złota, dlatego usiłują wywołać zamieszki w Indonezji, jak donoszą indonezyjskie źródła wywiadu: „obecne rozruchy w Indonezji zostały wywołane i sfinansowane przez państwa zachodnie dążące do destabilizacji kraju. Nastąpiło to po odmowie rządu Jokowi dostosowania się do żądań dyrektora kopalni McMoRan. Dyrekcja kopalni próbuje obejść prawo górnicze Indonezji.” Oligarchowie kontrolowani przez chazarów, związani z poprzednim morderczym reżimem Suharto, podejmują liczne próby obalenia demokratycznie wybranego i cieszącego się popularnością prezydenta Jokowi.
Zanim nastąpi uspokojenie sytuacji, w najbliższym czasie należy liczyć się z ponawianymi próbami chazarskiej destabilizacji na Ukrainie, w Indonezji, na Bliskim Wschodzie, w Japonii i w innych rejonach świata.
Source: Antimatrix.org

Translator: Riszard

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers