FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, May 10, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 08:05:2017


Przyszedł czas na kanadyjski wykup menedżerski LBO zbankrutowanego rządu korporacyjnego USA

8 maja 2017
Pomimo ciągłego udawania, że nic się nie stało, okazuje się iż amerykański rząd korporacyjny w Dystrykcie Federalnym Waszyngtonu i zarejestrowany w Puerto Rico rzeczywiście zbankrutował w zeszłym tygodniu. Bankructwo Puerto Rico różni się od bankructwa Detroit, ponieważ Puerto Rico znajduje się całkowicie w posiadaniu Dystryktu Federalnego, który – jako firma właścicielska musi przejąć za to bankructwo odpowiedzialność. Z tego powodu, chiński minister finansów nagle anulował spotkania ze swoimi odpowiednikami z Japonii i z Korei Południowej w zeszłym tygodniu, z powodu „pilnych spraw finansowych”.
To tłumaczy również nagłe spotkanie zorganizowane w zeszłym tygodniu w Pałacu Buckingham przez brytyjską rodzinę królewską, oraz ogłoszone wycofanie się z czynnej działalności przez księcia Filipa.
Oba pilne spotkania miały związek z zamianą na gotówkę papierów dłużnych Super Petchili lub Lung-Tsing-U-Hai mających oparcie w chińskim złocie, będących w posiadaniu wielu członków rodzin królewskich na świecie jak podają poważne źródła bankowe. Według tych źródeł, w zamian za rezygnację książę Filip mógł spieniężyć swoje Petchilis. Oznacza to, że brytyjska rodzina królewska posiada obecnie wystarczającą ilość pieniędzy do całkowitego przekształcenia naszej planety.
Jeżeli tak się stało, oznacza to że Kanada może teraz wystąpić do kredytodawców zbankrutowanej korporacji Stanów Zjednoczonych o sfinansowanie wykupu menedżerskiego swoich operacji finansowych. Pozwoliłoby to położyć kres niekończącym się szaleństwom i kryminalnym działaniom ze strony Waszyngtonu DC.

Przyjrzymy się temu bliżej w kontekście wpływu tych wydarzeń na dalsze losy naszej planety. Są one poza zasięgiem opinii publicznej, ale ich znaczenie jest znacznie większe od wyborów prezydenckich we Francji. Zostały one skradzione przez Rotszyldów na rzecz ich niewolnika Emmanuela Macrona z bezczelnie satanistcznym wynikiem 66,06 procent głosów.
Wybory we Francji to w rzeczy samej niemiecko-rosyjska wojna zastępcza o panowanie nad Europą. Według raportów wywiadu marynarki wojennej USA, Niemcy wysłały swoje oddziały wojskowe do Francji przed wyborami, natomiast według Pentagonu Rosja wysłała swoje wojska do Serbii mniej więcej w tym samym czasie.
Na dzień dzisiejszy, córka Hitlera Angela Merkel powtórzyła osiągnięcie swojego ojca zdobywając Francję tym razem podstępnie a nie w otwartym konflikcie zbrojnym.
Niezależnie od tego, japoński wywiad wojskowy twierdzi, że Marine Le Pen pokonany francuski kandydat w wyborach prezydenckich to w rzeczywistości córka agenta Mossadu. Oznacza to, że Rotszyldowie wygraliby również, gdyby ona odniosła zwycięstwo. Ale to jeszcze nie koniec walki, ponieważ większość Francuzów musiała wybierać między dżumą a cholerą między dyktaturą faszystów a dyktaturą bankierów.
Dowody na unikanie płacenia podatków przez Macrona i inne działania przestępcze ujawnione przez hakerów nie znikną z dnia na dzień i postępowanie karne po którym może nastąpić prawdziwa francuska rewolucja nie mogą zostać wykluczone.
W każdym razie, kradzież wyborów we Francji w niczym nie zmienia fundamentalnej rzeczywistości, że Francja wraz z Włochami i Hiszpanią zbankrutowała a ich głównym kredytodawcą są Niemcy. Kraje te zostały podstępnie zdobyte metodami finansowymi.
Obecnie, to ukryte współzawodnictwo między Niemcami a Rosją o wpływy w Europie przesuwa się na wschód. Na tym froncie, Rosja wysłała co najmniej 150000 wojska do obrony Serbii i w celu powstrzymania Daesh od handlu heroiną i haszyszem na Bałkanach według źródeł Pentagonu. Obecność Rosji w tym rejonie ma ponadto na celu powstrzymania chazarskiego projektu wielkiej Albanii według tych samych źródeł. Oprócz zapewnienia nowej trasy dystrybucji afgańskiej heroiny, celem chazarskiego projektu wielkiej Albanii jest ponadto kradzież zasobów mineralnych o wartości miliardów dolarów według źródeł wywiadu Serbii. Rosjanie obecnie powstrzymują tę kradzież surowców, jak również czystki etniczne chrześcijan dokonywane przez chazarów. Ogólnie odnosi się wrażenie, że Niemcy i Rosjanie są w trakcie ustanawiania sfer swoich wpływów w Europie.
Wojna przeciwko chazarom wielbiącym szatana zaczyna obecnie rozszerzać się na wszystkie religie monoteistyczne. Pierwszym tego sygnałem było spotkanie papieża Franciszka z patriarchą Cyrylem z rosyjskiego kościoła prawosławnego na początku roku 2016 – pierwsze takie spotkanie przywódców tych dwóch kościołów od tysiąca lat. W zeszłym tygodniu papież Franciszek przebywał w Egipcie i spotkał się z wysokimi przedstawicielami duchowieństwa muzułmańskiego w celu uzyskania ich poparcia przeciwko satanistom i ich armii Daesh.
Wkrótce – pod koniec miesiąca - prezydent Donald Trump odwiedzi Watykan, Izrael i Arabię Saudyjską. Są to święte miejsca chrześcijaństwa, judaizmu i islamu trzech głównych religii monoteistycznych świata. Czy wydarzy się coś ważnego odnośnie monoteizmu? Czy ma to jakiś związek z pilnymi spotkaniami finansowymi i Chinach i wśród brytyjskiej rodziny królewskiej? Będziemy się temu przyglądać.
Faktyczne bankructwo korporacji USA być może zmusiło jej prezydenta Donalda Trumpa i stojący za nim establishment do zajęcia bardziej zdecydowanego stanowiska wobec chazarskich satanistów twierdzą źródła bliskie Stowarzyszeniu Białego Smoka. To wyjaśnia, dlaczego Trump zaakceptował zaproponowane przez Rosję, Iran i Turcję strefy wyłączone z ruchu lotniczego w Syrii, wraz ze Wzgórzami Golan okupowanymi przez Izrael potwierdzają źródła Pentagonu i Mossadu. Izrael znajduje się obecnie w defensywie, będąc zmuszany przez resztę świata do oddania nielegalnie zajmowanych terytoriów i doprowadzenia do zgody z Palestyńczykami. Różnica tym razem polega na tym, że USA przestały popierać bezwarunkowo antyspołeczne zachowanie Izraela.
Wysocy rangą wojskowi Pentagonu zmusili ponadto Trumpa do przyjęcia planu zwalczania chazarskich ataków przeciwko chrześcijanom w Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Sytuacja wokół Korei Północnej została również odblokowana po neutralizacji otoczenia Trumpa, kiedy został zmuszony do oznajmienia, że jest gotów spotkać się z otyłym chłopcem /Kim Jong Un/ - donoszą źródła z Pentagonu.
Plan Rotszyldów zastąpienia Kim Jong Una fałszywą kukłą został powstrzymany dzięki wspólnym wysiłkom zachodnich i wschodnich tajnych służb jak donoszą bliskie im źródła. Ponadto, według Pentagonu, ich plan usadowienia francuskiej kukły Rotszyldów jako premiera Japonii również spalił na panewce.
Istnieją sygnały, że osiągnięto tajne porozumienie między USA i Chinami odnośnie morza południowochińskiego. Według japońskiego wywiadu wojskowego, Stany Zjednoczone potwierdziły uznanie przez Japonię chińskiej kontroli nad wyspami Senkaku będącymi przedmiotem sporu, natomiast Tiaoyutai mają zostać uznane przez Chiny. W zamian, Chiny zgodziły się przymknąć oko na otwarcie przez USA nowej baz wojskowej na wyspach indonezyjskich w pobliżu cieśniny Malacca twierdzą źródła Pentagonu.
Taki rozwój wypadków skłonił japoński establishment do poszukiwania większej niezależności od USA twierdzą japońskie źródła prawicowe. Jednym w tego przejawów był apel japońskiego premiera Shinzo Abe aby dokonać zmiany konstytucji narzuconej przez USA. Ponadto, Japonia obecnie nasile swoje kontakty z Rosją aby uzyskać przeciwwagę dla zagrożenia ich niezależności, spowodowanego rosnącą przyjaźnią amerykańsko-chińską twierdzą źródła japońskie i rosyjskie.
Inny interesujący dowód amerykańsko-chińskiej współpracy to decyzja Chin oddania w użytkowanie firmie pod nazwą FSG /Grupa Usług Granicznych/ dwóch baz operacyjnych w prowincjach Xinjiang i Yunnan, znajdujących się w sercu chińskiego projektu infrastruktury zawierającego mosty, drogi, koleje dużej prędkości, porty i przesył energii. Prezesem FSG i jej główną postacią jest nie kto inny jak Erik Prince założyciel nieistniejącej już i bardzo znanej firmy Blackwater Security.

https://www.sott.net/article/349692-Beijing-hires-Erik-Prince-as-guardian-of-the-New-Silk-Road

Wydaje się, że Chińczycy skorzystali z rady Stowarzyszenia Białego Smoka, że jest taniej i bezpieczniej żywić psa pilnującego bezpieczeństwa, niż walczyć z głodnymi wilkami. W związku z tym, najemnicy pozbawieni zajęcia będą mogli ponownie podjąć pracę w ochronie projektów infrastrukturalnych w Azji, Afryce i z pewnością w innych miejscach.
Podsumowując, rozwijająca się przyjaźń między potęgami światowymi oznacza możliwość zakończenia kryminalnych konfliktów wojennych między narodami naszej planety.
Propozycja wykupienia przez Kanadę zbankrutowanej Korporacji USA mogłaby znacznie przyspieszyć ten proces. Podczas gdy Stany Zjednoczone były zaangażowane w niekończące się wojny od zakończenia 2 wojny światowej, Kanada wystąpiła z pomysłem powstrzymania wojen za pomocą sił pokojowych, biorąc aktywny udział w relizacji tego projektu. Ponadto, Kanada posiada kompetencje pozwalające rozwiązać dwa z największych problemów USA: beznadziejny system opieki zdrowotnej oraz problem przestępczości. Kanadyjczycy wydają na system opieki zdrowotnej połowę tego, co Stany Zjednoczone, natomiast żyją dłużej od Amerykanów. Wskaźnik morderstw w USA jest o 23 razy wyższy niż w Kanadzie, mimo że Kanadyjczycy również mają dostęp do broni. Jako bonus, wielu Amerykanów mogłoby spędzać lato w kanadyjskich domach letniskowych.
Kanada mogłaby również pomóc w ustanowieniu komisji prawdy i pogodzenia na użytek rządu amerykańskiego, aby ludzie o dobrych intencjach znajdujący się w strukturach kryminalnego establishmentu mogli zacząć działać od nowa. Była prezydent Bill Clinton, będący na krawędzi śmierci, podobno daje dobry przykład dając świadectwo w celu oczyszczenia sumienia przed opuszczeniem tego świata.


https://www.youtube.com/watch?v=sKgo5u1knHk&feature=youtu.be&app=desktop

Walki ewolucyjnej nie wygrywa walczący lew, ale lew który wrócił do jaskini uprawiać miłość. Dlatego Stowarzyszenie Białego Smoka popiera hippisów głoszących kochajcie się zamiast iść na wojnę.
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryshard

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers