CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Friday, May 5, 2017

POLSKI BENJAMIN FULFORD: 01:05:2017Wojna ludzkości o uwolnienie od rządów satanistycznej mafii chazarskiej zbliża się ku zwycięskiemu końcowi, ale przed nami są jeszcze poważne bitwy. W kwietniu sataniści przeprowadzili ważną ofensywę na wielu frontach ale, choć spowodowali wiele kłopotów, nie zdołali wywołać 3 wojny światowej ani odzyskać kontroli nad światowym systemem finansowym. Niemniej jednak, nadal trwają intrygi wysokiego szczebla w Europie, Wschodniej Azji, USA, na Bliskim Wschodzie i w innych miejscach. W tym kontekście, rząd korporacyjny USA zdołał uniknąć bankructwa i uzyskał finansowanie na następnych kilka miesięcy, lub do czasu zakończenia intryg wysokiego szczebla.

W minionym tygodniu, jednym z najbardziej intensywnych tajnych pól bitewnych była Japonia. Żródła NSA i CIA w Azji potwierdzają, że wiodący satanista Leo Zagami i jego poplecznicy usiłowali między innymi dokonać w Japonii ataku gazem sarin na system metro w Tokio, obarczając odpowiedzalnością Koreę Północną za ten atak. Jest to prawdopodobnie prawdziwy powód tymczasowego zamknięcia japońskiego systemu metro w odpowiedzi na test rakietowy przeprowadzony przez Koreę Północną.

Ponadto, w zeszłym tygodniu Aleksander Romanov wielki mistrz gnostycznych iluminatów ukrył się aby uniknąć zgładzenia przez Zagami i jego siepaczy, idąc za radą NSA. Do czasu opublikowania tej wiadomości Zagami nie ustosunkował się do tych oskarżeń.


Wśród innych wydarzeń w Japonii, samochody przewożące członków japońskiej rodziny królewskiej były wielokrotnie obiektem ataków w ostatnich dniach, jak donoszą źródła prawicowe bliskie rodziny cesarskiej. Celem tych ataków było zastraszenie cesarza i zmuszenie go do użycia swojej pieczęci w celu zezwolenia na monetyzację papierów wartościowych według tych samych źródeł. Wśród tych papierów znajdują się super Petchilis używane przez byłą Republikę Chińską w celu zbudowania infrastruktury państwa wg źródeł amerykańskiej agencji wywiadu obronnego. Ostatnią osobą, która pokazała mi super Petchili był Leo Zagami.

Inną grupą powodującą ostatnio kłopoty na Dalekim Wschodzie jest francuska gałąź rodziny Rotszyldów, jak potwierdzają liczne źródła. Francuscy Rotszyldowie są w głównej mierze odpowiedzialni za ostatnie próby sprowokowania wojny między USA i Koreą Północną. Powodem jest to, że francuscy Rotszyldowie chcą zastąpić północnokoreańskiego mocnego człowieka Kim Jong Un fałszywym Kim Han Sol, którego kontrolują. Dlatego ostatnio dokonali morderstwa człowieka, którego przedstawili jako Kim Jong Nam starszego półbrata Kim Jong Un, bedącego ojcem Kim Han Sol. Natomiast chińskie źródła rządowe, japońskie źródła wojskowego wywiadu i azjatyckie tajne stowarzyszenia potwierdzają, że Kim Jong Nam zamordowany ostatnio w Malezji nie był tym, za kogo go podawano a Kim Han Sol pojawiający się na U-tube wkrótce po rzekomym morderstwie był również osobą podstawioną. Prawdziwy Kim Jong Nam i jego syn znajdują się w bezpiecznym miejscu w Chinach, jak podają chińskie źródła.

Rotszyldowie usiłują w desperacji uzyskać złoto aby uniknąć bankructwa i dlatego koncentrują się na gigantycznych złożach złota i innych minerałów znajdujących się w Korei Północnej. Jest to prawdziwy powód, dla którego dążą do umieszczenia swojego figuranta na czele tego kraju wg tych samych źródeł. To pozwala zrozumieć nagłą eskalację gróźb wobec Korei Północnej.

Podejmowane są ponadto poważne próby umieszczenia agenta Rotszyldów Taro Aso na stanowisku premiera Japonii – jak donoszą japońskie źródła prawicowe. Ponieważ Aso ma żonę wywodzącą się z francuskich Rotszyldów, jego reżim pozwoliłby tej rodzinie wzmocnić jej panowanie nad Japonią. Jednak Stowarzyszenie Białego Smoka jest zdania, że ani człowiek Rotszyldów Aso, ani agent Rockefellerów Ichiro Ozawa może zostać dopuszczony w pobliże urzędu premiera. Aso jest również odpowiedzialny za przejęcie wszystkich dochodów pochodzących z publikowania niniejszego źródła informacji, co jest stałym kłopotem, któremu usiłujemy zaradzić poprzez darowizny gotówkowe.

Zanotowano ponadto wiele intryg wokół prezydenta USA Donalda Trumpa, prezydenta Chin Xi Jinping i chińskiego agenta Rotszyldów o nazwisku Guo Wengui. Guo pomagał Xi Jinping w usunięciu rywali z rządu chińskiego, wg źródeł wietnamskich. Udostępniły one następujące dwa zdjęcia Guo jedno z Jacobem de Rotschild a drugie z Dalaj Lamą. Guo jest również członkiem należącego do Trumpa kurortu Mar-A-Lago na Florydzie, gdzie ostatnio Trump i Xi odbyli spotkanie na szczycie. Obecnie Guo jest poszukiwany przez rząd chiński za przekupstwo i znajduje się na liście Interpolu.

Azjatyckie tajne stowarzyszenia tak oto zareagowały na powyższą wiadomość: Naszym celem jest stworzenie nowej przyszłości i nowego wieku. Jeżeli Rotszyldowie należący do starych struktur będą z nami zgodni wierzymy we wspólną pomyślność, ale nigdy nie będziemy im poddani. Jeżeli Xi Jinping pracuje dla Rotszyldów, wówczas wycofamy nasze poparcie dla niego.” Stowarzyszenie ponowiło swój cel jednego świata połączonego przyjaźnią.

Intryga wokół Trumpa i Xi Jinping ma związek z usiłowaniem zamiany na gotówkę chińskich papierów wartościowych o wysokich nominałach mających oparcie w złocie, według źródel DIA. Papiery te są kluczowe dla zwrotu chińskiego złota przechowywanego przez Rezerwę Federalną od lat trzydziestych ubiegłego wieku. Chińczycy używają tzw. funduszy dobrobytu w celu opłacenia papierów wartościowych mających uwolnić ogromne zasoby chińskiego złota. Gdyby kabała położyła swoje łapy na dużej części tych papierów, byłoby to katastrofalne dla planów wprowadzenia nowej waluty mającej oparcie w złocie.

Według źródła DIA, w minionym tygodniu usiłowano wielokrotnie wprowadzić poważne fundusze do systemu finansowego. „Wszystko to miało miejsce w Dystrykcie Federalnym Waszzngtonu podczas spotkań Trumpa z NSA i Pentagonem, kiedy to CIA i FBI podejmowały przez cały tydzień próby tajnych spotkań na Nowej Zelandii ze swoimi odpowiednikami z krajów korony brytyjskiej – Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii i Australii. Szef NSA nie został zaproszony do Nowej Zelandii i nie jest wiadome, czy wywiad marynarki wojennej był tam reprezentowany podaje ww źródło.

Według źródła DIA, wydaje się że istnieją dwie konkurujące ze sobą frakcje na szczytach władzy w krajach Zachodu. Istnienie tych frakcji zostało również potwierdzone w doniesieniach dotyczących wyboru nowego przywódcy Rycerzy Maltańskich. Fasadowo, Rycerze Maltańscy są organizacją charytatywną ale, ponieważ należy do nich wielu wysokich rangą zachodnich dowódców wojskowych i wysokich przedstawicieli służb wywiadowczych w rzeczywistości reprezentują oni wierzchołek potęgi militarnej Zachodu.

W każdym razie, zgodnie z doniesieniami agencyjnymi, 72-letni Włoch Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto został wybrany jako tymczasowy przywódca. Jego wybór był kompromisem między zwalczającymi się frakcjami brytyjską i niemiecką tego zakonu.

„Wewnętrzne walki o przywództwo z udziałem Watykanu i w atmosferze nadużyć finansowych osłabiły zakon, jak wynika z ostatnio ujawnionego dokumentu ukazującego Albrechta von Boeselager przywróconego ostatnio na stanowisku Wielkiego Kanclerza przyłapanego na skandalu związanym z dystrybucją prezerwatyw, który aktywnie konspirował w celu usunięcia /poprzedniego Wielkiego Mistrza Mateusza/ Festinga stojącego na przeszkodzie nieetycznych ustaleń finansowych mających na celu korzyści finansowe dla von Boeselager i dla Watykanu jak twierdzi Christine Niles, M.St. (Oxon.), J.D. • ChurchMilitant.
Rycerze Maltańscy wybierają nowego przywódcę gdy Watykan usiłuje zażegnać spory

Rycerze Maltańscy dokonali w sobotę w Rzymie wyboru nowego przywódcy, podejmując próbę zażegnania ostrego wewnętrznego sporu, który sprawił, że Papież Franciszek osobiście interweniował w sprawach tego starego rycerskiego zakonu katolickiego.

Tak więc ponownie obserwujemy próby zamiany na gotówkę papierów wartościowych o wysokich nominałach, dokonywane na najwyższych szczeblach władzy światowej. Nie będzie dalekie od prawdy stwierdzenie, że Zagami i jego satanistyczna frakcja loży masońskiej P2 również w tym przypadku działały w ukryciu. Te wysiłki są związane z próbami odpalenia głowic nuklearnych i wywołania 3 wojny światowej celem jest przejęcie kontroli nad światowym systemem finansowym.

Niezależnie od tego, co twierdzi Pentagon, przejął on kontrolę nad polityką zagraniczną USA od syjonistów i neokonów dążących do rozpętania wojny. Militarne przejęcia Trumpa zostało zakończone, kiedy wojsko otrzymało carte blanche a prezydent został zmuszony do oświadczenia 100 senatorom, że nie będzie wojny z Koreą Północną ani z żadnym innym państwem bez formalnego wypowiedzenia wojny, czyniąc ten akt dosłownie niemożliwym według otrzymanych informacji źródłowych.

“/amerykański sekretarz obrony James/ Mattis, /wysoki rangą generał Joseph/ Dunford wezwali wszystkich senatorów do Białego Domu i oznajmili, że polityka zagraniczna została przejęta przez władze wojskowe, nie Izrael, i nastąpiła neutralizacja /Jared/ Kushnera, /Paula/ Wolfowitza, /Davida/ Petraeusa i H.R. McMaster frakcji neokonserwatystów. Te same źródła donoszą, że podróż Dunforda do Iraku mająca miejsce 2 kwietnia w towarzystwie agenta Mossadu Jared Kushnera miała na celu zbliżyć się do nieprzyjaciela.

Ponadto, były 2-gwiazdkowy generał marynarki wojennej został postawiony na czele tajnej służby w celu zapobiegnięcia próbie zamachu przez tzw. głębokie państwo lub przez Mossad. Te same źródła podają, że izraelska dziwka, ambasador przy ONZ Nikki Haley mogła zostać poddana szantażowi z uwagi na zdradę małżeńską i poddana kontroli przez amerykańskiego sekretarza stanu Rex Tillersona, oraz usunięta z Narodowej Rady Bezpieczeństwa. Trump wspomniał nawet, że może ona zostać zwolniona z pełnionych funkcji.

Trump został ponadto zmuszony do wycofania się z prób wyłudzenia pieniędzy od Korei Południowej pod pretekstem zainstalowania rakiet Thaad wskutek sprzeciwu Watykanu donoszą źródła, nadmieniając, że rakiety Thaad mogą nie działać tak, jak ich działanie jest przedstawiane.

Ponadto, Papież Franciszek publicznie potępił frakcje usiłujące wywołać 3 wojnę światową, twierdząc że wojna między Zachodem i Koreą Północną /czyli między Wschodem a Zachodem/ zniszczyłaby wszystko.

Według papieża, wojna Korei Północnej z Zachodem w obliczu rosnącego napięcia “zniszczyłaby wszystko.

Przywódca Kościoła Katolickiego powiedział ludzkość dzisiaj nie przeżyłaby potencjalnej wojny między dwoma państwami

Informacje od iluminatów i innych ośrodków władzy są zgodne i potwierdzają, że nie będzie zezwolenia na próby wywołania wojny nuklearnej. Innymi słowy, tym razem zmiana instytucji międzynarodowych nastąpi wskutek negocjacji a nie wojny światowej. W tej sytuacji, Stowarzyszenie Białego Smoka zaoferowało swoje usługi w poszukiwaniu kompromisowego rozwiązania korzystnego dla Wschodu i Zachodu.

Source: Antimatrix.org

Tłumacz: Ryszard K. 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers