Wednesday, August 5, 2015

Czech -- BENJAMIN FULFORD: 04.08.2015

Zmařený chazarský teroristický útok, množí se zvěsti o zatýkání 8. srpna.4.8.15
Benjamina Fullforda

(Poznámka: nemáme potvrzení, že tyto informace jsou přesné nebo aktualizované. Rothschilduv erb to obsahuje jasne. Preklad obrazku: Zbyva jenom 9 zemi, ktere nemají Rothschildovu centralni banku. Není zvlastni, ze jsme porad s temito zememi ve valce?

N mosry mesic, 31. července, zavolal zástupci Společnosti Bíleho Draka íránský jaderný vědec, který take obvolal mnoho vládních agentur, aby tak varoval před hrozícím chazarským spiknutím s cílem zaútočit na několik íránských jaderných oblastí, ktere by napadla unesená civilní letadla vyzbrojená atomovými bombami. Vědec řekl, že byl varován, že let z Dubaje do Teheránu, Boeing 777-300ER, ve kterém plánoval letět 1. srpna byl jedním z letadel, která měla být v tomto útoku použita. Varování byla brána velmi vážně a byl take vyvijen silný tlak na izraelské vojenské a výzvědné instituce, aby se zabránilo šílenému magorovi a válečnému zločincci Benjaminu Netanjahuovi a jeho spikleneckym kolegum v provedení takového útoku. Podle íránských a jiných zdrojů,"objev" křídla Boeingu 777 v Tichém oceánu minulý týden měla být potom diverzní akce k tomuto útoku.


Najednou se nam také vrací necekane mozne"důkazy" letu 370 malajsiske letecké společnosti, ale naopak méně a méně prostacku po celém světě, věří oficiálnímu příběhu, který tvrdí ze let 370, který "zmizel" v Tichém oceánu, a let 17 který byl sestřelen nad Ukrajinou byla různá letadla. Autoři tohoto a jiných masových zločinů se stále snaží vyprovokovat celosvětovou válku, aby se zabránilo zpětnému rázu a masovému zatýkání, kterému se stejne a nevyhnutelne jednou, za všechny své lži a zločiny nevyhnou.

Poslední spiknutí "o útoku na Írán" přišlo presne v době, kdy opět běží online zvěsti o masovém zatýkání vysokých kabbalistu. Oba zdroje jak z CIA tak také z Asijské rozvojové banky a Rady Federalních Reserv upozornily tohoto spisovatel na masové zatýkání, ke kteremu dali podnet Číňani, a který se bude konat 8. srpna.

Pověsti jsou na následujících článcích a souvisejících odkazech:
http://inteldinarchronicles.blogspot.jp/


I kdyz vime, ze se Číňanum libi číslo jako je 8, a určitě začali pekingské olympiády 2008 v 08:08am, 8. srpna, 8.8.2008: 08, nemohli jsme nezávisle potvrdit pro toto datum plány na zatýkání.


V každém případě, zadrzovani, musí probehnout většinou uvnitr USA a Izraele, a tudíž by musely být provedeny americkou armádou a policejním aparátem. Naposledy jsem slyšel, ze číslo 8 není jejich šálek ve feng-shui (風水).

Navzdory rychlosti, s jakou je tato pověst (nebo intelinformace) je vysílána se ukazuje, že se jedná o skutečné zklamáni vojenského a zpravodajského aparátu. Mnohé z nás zajímalo, proč se známí vrazi a zločinci jako Hillary Clintonová a Jeb Bush objeví každý den v korporátních médiích, jako by se jednalo o legitimní prezidentské kandidáty. A proč je Netanyahu svobodný? Jak ze sebe nahle vyrazil jeden prominentní britský novinář na tiskové konferenci o tsunami a jaderných teroristických útokcích 03.11.11, "Proč není jeste nidko zatčen ?".

No, ve skutečnosti, se japonský vládní výbor minulý týden rozhodl, že tři vedoucí pracovníci Tokyo Electric Power Corporation, čelí obvinění z trestných činů v souvislosti s útokem a masovou vraždou tsunami 11-11-03 v Japonsku (Fukushima). SDB vynaloží veškeré úsilí, aby zajistily, že proces s manažerů Tokyo Electric Power povede k obvinění z trestných činů proti daleko vyšším zločincum jako je kupr. Benjamin Netanjahu, Tony Blair, J. Rockefeller a George Bush Jr.

Minulý týden se na webu Alquin a Flutterby (o kterem se predpoklada, ze se vztahuje k britské tajne sluzbe) rozlila velká skvrna proti královské britske rodine, ale i dalším evropským královským rodinam, kterou provedly tyto agentury. Informace si můžete prohlédnout na následujícím odkazu pod nadpisem "Evropské krevní linie čelí odhalení ve víru konce časů."

http://alcuinbramerton.blogspot.jp/2013/07/european-bloodlines-face-end-time.html
Článek obsahuje citace od Iluminátského Velmistra Alexandra Romanova, který řekl: "Mám zprávu, a to je přímo pro královnu Alžbětu: “Teticko Elizabeth, Isis je velmi rozzlobena, a chce vratit zpátky svou korunu".

Tohle intel smetiste také obsahuje to, co má být kopií původního memoranda nařizující vraždu princezny Diany. Zahrnuje také kopie dokumentů, které prokazují, že evropské pokrevní linie - pokud si to preji - jsou schopné vytvářet miliardy dolarů z niceho. Je tam také další důkaz o spojení mezi evropskými pokrevními liniemi a nacisty, stejně jako detailní informace o genealogii členů britské královské rodiny.

Únik přišel priblizne v te dobe, kdy havarovalo v Británii letadlo sestry Bin Ládina, pricemz se zabila jak ona sama, tak i ostatní členové rodiny bin Ládinu. US namorni rozvedka říká, že byla na ceste do Anglie, aby svědčila při Chilcotovu vyšetřování války v Iráku a 11. zárí. Jedna z věcí, o kterých mela vypovídat, řikají internetové stránky US namorni rozvedky, bylo to, že bankovní účet spojený s královnou Elizabeth byl použit k financování utoku 11. zari 2001.
http://www.tomheneghanbriefings.com

Člen rodiny Rothschildů, jednou popisoval tento web "whatdoesitmean", jak stranky, ktere obsahují neco mezi 90% a 10% dezinformací. Je to vsak jejich věrný čtenář.

Tom Henegan, webové stránka, které tvrdí, že je propojena se společnými pracovními skupinami americko/ francouzských zpravodajcu, mezitím vydala zprávu spojující královnina bratrance, nedávno abdikovaneho krále Juana Carlose ze Španělska, s Bushovou rodinou, 1. zarim 2001 a ukradenými volbami roku 2000. Na stránkách také tvrdí, že bin Ládinova sestra byla zabita MI5, aby se jí zabránilo svědčit.
http://www.tomheneghanbriefings.com/

Je možné, že útoky proti britské královské rodine se objevily spolu s tim, jak se vyšetřování pedofilních sítí v mocenské struktuře Spojeného začíná povážlive dotykat nervu království. Policie ve Velké Británii právě oznámila, ze předmětem šetření je zjistovaní, jestli bylo a jake krytí sexuálních obvinění proti bývalému premiéru Edwardu Heathovi.

Podle britská sluzby MI5 podepsal Heath nezávislost Spojeneho Kralovstvi na EU poté, co byl vydírán k sexu s dítětem. Expozice tohoto kurzu by se mohla ukazat jako fatální pro projekt EU. Možná, že to je jeden z důvodů náhlých útoku na britskou královskou rodinu. Možná, že byl pouze jeho součástí. Čas ukáže.

V každém případě nám tato mnohostranná expozice britské královské rodiny přichází v době, kdy ISIS je pod bezprecedentními útoky. Pamatujte si, že muslimská skupina s názvem ISIS se objevila až po té, co "Alexander Romanov," prohlasil, že "ISIS se zlobí."

Zdroj Pentagonu řekl, SDB, že americká armáda uz vyviji "extrémní tlak" na Turecko, zatímco Rusko vyvíjí tlak na Izrael, aby oba staty přestaly podporovat Islamsky Stat alias ISIS. Stejný zdroj řekl, že Írán a Egypt dostaly od Spojenych Statu jaderné zbraně, aby "skoncovaly ISIS".

Stejný zdroj take uvedl, že Saúdská Arábie bude rozebrána na tři státy, šíitský stát kolem regionu produkujících ropu, potom svatý, muslimský stát kolem Mekky a Mediny, a zadní Saúdskou Arábii ktera by byla kolem Rijádu.

Přiblizení se Ruska k americké armádě také vyústilo, podle zdrojů Pentagonu, v očištění anti-ruského chazarského vlivu v Polsku. Zdroje take uvedly, ze to je důvodem toho, proč sionistický miliardář Jan Kulczyk, bývalý anti-ruský ministr zahraničí Radoslaw Sikorksi a jeho znama neokonzervativní manželka Anne Applebaum "dostali kopacky" ze soucasnych struktur moci.

Všechny tyto boje o moc a informační úniky přijde jako globálního ekonomického a finančního systému je skřípání dolů, dysfunkce. Minulý týden byl oficiálně vyhlášen bankrot v americkem protektorátu Puerto Rico. Ačkoli úsilí je, aby to vypadalo jako udalost izolovana od samotných Spojených státu, Puerto Rico je kanárek v uhelném dole sveho majitele, Korporaci Spojených států amerických, která je také v konkurzu.

Vsechny současné klesajíci ceny ropy, uhlí, mědi, oceli a dalších surovin ukazují, že silný ekonomický motor Číně je také v bode paralyzy. Impozantní pruběh růstu Číny byl způsobeno především výstavbou a exportu. S USA a evropských trzích a zeslabování úrovně stavební dosažení saturace (myslet na všech těch nových prázdných městech), Čína bude muset řadit. Číňané říkají, že se bude měnit směrem ke službám, domácí poptávky a inovací, ale Čína se pravděpodobně bude muset udělat krok zpět, než budete moci začít znovu do pohybu. Krach burzy v Číně není příčinou toho všeho, ale spíše symptom. Další způsob, jak to je, že snadná část pro Čínu, kopírování modelů, které pracovali jinde, je u konce a nyní mají k pohybu vpřed do neznáma ekonomické území. Výsledkem je, že Čína bude méně ochotni a schopni udržet financování USA a Evropa, dokud obnovit své vlastní hospodářství.
Když už mluvíme o Evropě, nesmíme zapomenout řecká krize není opravdu o Řecku, ale také Portugalsko, Itálie, Španělsko, Francie a Německo. Tato krize pokračuje v házení nevyřešeny a neřešitelná pomocí současné ekonomické paradigma.

Jako spisovatel jsem se dozvěděl, že když položka je špatné, někdy budete muset začít znovu s prázdnou stránkou. V tomto případě to znamená, že ukončení paradigma dluhové otroctví Babylónu, který rozhodl Západ za posledních 100 let. Nyní více než 100 let, které uplynuly od Federal Reserve Board byl privatizován, osm z deseti Američanů je otrokem dluhu.
http://www.zerohedge.com/news/2015-07-30/debt-slaves-7-out-10-americans-believe-debt-necessity-their-lives

Životní úroveň v USA od roku 1960 klesaly, zatímco v Japonsku klesají již od hospodářského modelu Khazar vyhrál 1990 Evropa je i ve vážných ekonomických problémů.

To mluví o jubilea (smazat dluh jednou a šířit aktiva) od letošního podzimu. Bylo by dobré místo pro start. Gnostické Illuminati, pokud jste vážně o ukončení nadvlády pokrevní příbuznosti muset stisknout směrem k znárodnění centrálních bank. Pokrevní linie rodiny, pokud si to přejí, aby se zabránilo další krvavé revoluce stylu francouzských či ruské revoluce musí ustoupit půvabně finanční kontrolu a může být povoleno pokračovat v jeho roli jako páskové nože a krmiv na časopisy srdce.

Mezitím, co se stalo s pádem Sovětského svazu, teď jsou vystaveny vzácné důvěrných informací spalující tempo. Potřebujeme, aby tyto informace rozhodnutí před tím, než zmizí.


Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/ 

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

Followers

Google+ Followers