bf pic

índice


MANLIO DINUCCI


“Copyright Zambon Editore”

GUERRA NUCLEAR

O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje:

Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Manlio Dinucci - NO WAR NO NATO

Israel F-35

Saturday, August 22, 2015

Czech -- Benjamin Fulford: 20:08:2015

Aktuální zprávy: Výbuch v Tianjinu se propojen s kybernetickou válkou.


20-08-15.
 Benjamina Fullforda 

Nedávný výbuch v Tijanjinu  v Číne je spojen s právě probíhající kybernetickou válkou zahrnující finanční a zpravodajské komunity z celého světa. Podle zdrojů Pentagonu způsobila exploze elektromagnetický puls, který byl zaměřen na deaktivaci Tianhe 1,
 

jednoho z nejvýkonnějších superpočítačů na světě. Útok byl časově shodný s nedávnou devalvací jüanu, což naznačuje možný důvod, jímž je finanční válka, která je hlavně v souvislosti s financní účastí v derivátech velkých západních bank. Je zřejmé, že útok byl také spojen s probíhajícími jednáními mezi Východem a Západem o globální politické budoucnosti, a hospodářské a finanční infrastruktury vůbec. Podle zdrojů z lóže P2 právě František zamýslí být prostredníkem a mírotvůrcem v tomto boji/vyjednávání o moc mezi silami Východu a Západu .

Boj o skutečnou moc, samozřejmě pokračuje hlavně v USA a prostřednictvím jeho agentů také na Blízkém východě, ale nikoli v Číně. Bývalý náčelník generálního štábu, generál Ray Odierno řekl 12. srpna: "Věřím, že tento národ je v bodě obratu, zejména pokud jde o národní bezpečnost." Podle zdrojů Pentagonu je právě toto kód pro započetí akcí proti Chazarské mafii.

Naše zdroje také říkají, že jako součást pokračujícího boje o moc, byl agent Mossadu se sídlem v US, Rahm Emmanuel, donucen "pod tlakem" přerušit své spojení s Benyamin Netanjahuem a podpořit íránskou jadernou dohodu. "Avšak v každém případě bude Emmanuel pravděpodobně zatčen", dodal.

Také v Kanadě, která nyní řeší všeobecné volby 19. října jsou systematicky odhalování policií korupčníci ve vládě Stephena Harpera. Policejní vyšetřovatele už mají čísla účtů tohoto Bushova sionistického otroka, a tak Harperovy dny u moci se konečně chýlí ke konci.

Na Blízkem Východe se zvýšil tlak na Turecko, díky jeho podpoře ISIS a delikventní Netanjahuovy vlády v Izraeli. Rusko, jako součást tohoto tlaku, použilo hrozeb zrušit plánované potrubí "Turk Stream". Americká armáda mezitím zneutralizovala protiraketovou obranu Turecka raketami Patriot, a pověřené osoby řekly vedoucím tureckým důstojníků, že buď přestanou podporovat ISIS nebo budou vyloučeni z NATO. Čína byla požádána, aby Turecku neposkytovala náhradní protivzdušnou obranu, říkají zdroje. Tyto zdroje z Pentagonu také říkají, že syn tureckého prezidenta Tayyip Erdogan Bilal prodává ISIS ropu, zatímco jeho dcera Sumeyye provozuje nemocnici, která léčí žoldáky z ISIS . Z tohoto důvodu, "jsou cíle vysoké hodnoty", zdroje říkají.

Různé zdroje se shodují v tom, že tihle jedinci nejsou jediné "cíle vysoké hodnoty", tam venku. Pokud všichni pořádně zatlačime, a to zejména v rámci vojenských struktur a struktur zpravodajských agentur, "zákony chazarské džungle" můžou už navždy skončit právě letos na podzim. Právě dne 11. září tohoto roku by mohlo být skvěle nacasování požadovat, aby pachatelé tohoto útoku, kterí žijí ve Spojených státech a Izraeli, včetně rodiny Bushů a Netanjahua, byli konečně zatčeni.

Tento spisovatel bude nyní pokračovat v jeho dovolené a bude v režimu offline, tzn., že není připojen k internetu. Pokud to bude nutné, další nouzové aktualizace se objeví příští týden, kromě textu již dříve napsaného pro pondělí.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

PUTIN

Açores

# NO WAR #NO NATO

# NO WAR #NO NATO

Sostieni la campagna per l'uscita dell'Italia dalla NATO - per un’Italia neutrale.
FIRMA QUESTA PETIZIONE SIGN THIS PETITION ПОДПИСАТЬ ЭТУ ПЕТИЦИЮ


NATO MEMBERS:

AL - SIGN THIS PETITION; DE - UNTERZEICHNE DIESE PETITION; BE- SIGNEZ CETTE PÉTITION; BG - ПОКАЗВАЙТЕ ТОВА ПЕТИЦИЯ; CA - SIGN THIS PETITION/SIGNEZ CETTE PÉTITION; HR - ZNAJATI OVAJ PETICIJU; DK - SIGN DENNE PETITION; SK - PODPORUJTE TÚTO PETICIU; SI - PRIJAVITE TO PETICIJO; ES- FIRMA ESTA PETICIÓN; EUA - SIGN THIS PETITION; EE - SIGN THIS PETITION; FR - SIGNEZ CETTE PÉTITION; GR - Υπογράψτε αυτήν την αναφορά; NL - TEKEN DEZE PETITIE; HU - ÍRJA ALÁ EZT A PETÍCIÓT; IT - FIRMA QUESTA PETIZIONE; ISL - SIGNU ÞESSA PETITION; LV - PAZIŅOJIET šo PETITION; LT - PADARYTI ŠĮ PETŽIĄ; LU - REGISTER DIR PETITIOUN; NO - SIGNER DENNE UNDERSKRIFTSKAMPANJEN; PL - PODPISZ TĄ PETYCJE; PT - ASSINE ESTA PETIÇÃO; GB - SIGN THIS PETITION; RO - SEMNEAZĂ ACEASTĂ PETIȚIE; CZ - Podejte tuto petici; TR - BU DİLEKÇEYİ İMZALA