APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Saturday, September 7, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 02:09:2019


BYLI PREMIERZY JAPONII KOIZUMI I NAKASONE W GUANTANAMO, INFORMUJE JAPOŃSKA POLICJA
2 września 2019 
Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Byli premierzy Japonii Junichiro Koizumi i Yasuhiro Nakasone zostali zabrani w zeszłym tygodniu przez żandarmerię wojskową USA do Guantanamo na Kubie – mówią źródła w japońskiej policji i w półświatku. Kobieta w biurze Koizumi gdy zapytano czy to prawda, powiedziała: “nikogo tu nie ma. Moja praca to po prostu odpowiadać na telefony.” Nawet ludzie PR byli niedostępni, powiedziała. Rzecznicy 101-letniego Nakasone również byli niedostępni w momencie pisania tego raportu. Szef wywiadu w gabinecie japońskiego premiera niewolnika Shinzo Abe nie był w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące tych aresztowań. Aresztowania są częścią dużego rozprawienia się z ludźmi związanymi z rodziną Bushów – powiedziało japońskie prawicowe źródło.

Aresztowania, jeśli miały one miejsce, są długo opóźnione. Koizumi jest mordercą (lubi dusić gejsze), który przekazał kontrolę nad japońskimi korporacjami syjonistom. Nakasone uchylił decyzję Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej Japonii, zezwalając na wykorzystanie rakotwórczych i niszczących hormony chemikaliów w powszechnych japońskich artykułach żywnościowych i innych produktach. Mam nadzieję, że teraz kablują na swoich, czczących szatana bossów.
W każdym razie te wydarzenia, jeśli są one prawdziwe (a nie tylko dezinformacyjną pułapką), są tylko jedną z wielu oznak, że światowe wydarzenia zmierzają do jakiegoś poważnego finału w tym miesiącu, ponieważ 30 września, termin międzynarodowych płatności dla korporacyjnego rządu USA wyłania się z finansowaniem, które jeszcze musi zostać zabezpieczone, zgadza się wiele źródeł.
“Wczoraj wieczorem byłem w kontakcie z USA. To oczywiście brzmi tak, jakby znajdowali się w agonii, zapędzeni do narożnika i walczą bardzo ciężko. Niebezpieczne czasy.” – potwierdził członek brytyjskiej rodziny królewskiej.
Korporacyjne wiadomości o Stanach Zjednoczonych próbujących spieniężyć starożytne obligacje rządowe Cesarskich Chin, również wskazują na pewne desperackie kroki korporacyjnego rządu USA w celu zapewnienia finansowania.
Następnie oczywiście, jest bardzo widoczna wojna handlowa między USA i Chinami, przy czym obie strony ciskają cłami prawie w całym zakresie handlu dwustronnego, o czym powszechnie się mówi. “Badania J. P. Morgan wykazały, że cła Trumpa będą kosztować przeciętne amerykańskie gospodarstwo domowe $1,000 rocznie. To badanie było robione przed tym, jak Trump podniósł 1 września i 15 grudnia cła do 15% z 10%“, informuje Associated Press.
AP nie wspomina, że cła są w rzeczywistości przeznaczone na spłatę zadłużenia USA. Stawki są bardzo wysokie. Gdyby Stany Zjednoczone straciły możliwość pożyczania, “dochód na mieszkańca w USA w wysokości $ 66,900 zostałby skrócony do negatywnego $4,857“ – według obliczeń Bloomberg News.
Bloomberg nie wspomina, że Stany Zjednoczone wciąż są silne militarnie na świecie, więc nikt nie zamierza wkroczyć do kraju i wtrącić Amerykanów do więzienia dla dłużników. Jedyni ludzie, którzy muszą się martwić to korporacyjni właściciele USA, a nie naród amerykański. Jedyne co stanie się z narodem amerykańskim, jeśli jego korporacyjni władcy zbankrutują, to, że zostanie on uwolniony z niewoli zadłużenia.
Oczywiście, korporacyjni władcy pracują w godzinach nadliczbowych aby przekonać ludzi, że to jest walka między “komunistycznymi” Chinami i “demokratycznymi” USA, podczas gdy w rzeczywistości narody świata nie chcą ani amerykańskich faszystowskich, ani chińskich komunistycznych władców.
Źródła w Pentagonie mówią teraz, że w istocie ogromny pogrom przeciw Syjonistom jest w przygotowaniu. “Ze [skandalem pedofila szantażysty Jeffreya] Epsteina może zostać przygotowany grunt dla odtajnienia 9/11, przysiąg wierności, przejęcia aktywów, wydalenia i trybunałów wojskowych, ponieważ Ameryka staje się Judenfrei [wolna od Żydów], tak jak Chiny i Rosja” – twierdzi źródło w Pentagonie.
Źródło ostrzega, że “śmierć związanego z Epsteinem Davida Kocha może być ostrzeżeniem dla mega-grupy żydowskich miliarderów – takich jak Ron Lauder, Edgar Bronfman, Les Wexner, Steven Spielberg i Maurice Greenberg (AIG).”
Ponadto,”żydowski brak lojalności wobec państw gospodarzy i przestępstwa, korupcja i pasożytnictwo jest teraz politycznie poprawną narodową debatą po tym jak Trump nazwał Żydów nielojalnymi a [ludzie tacy jak] Bernie Sanders i Ilhan Omar apelują aby zmniejszyć amerykańską pomoc dla Izraela” – mówi źródło.
Źródła w Pentagonie także wydają się uderzać we wszystkich kierunkach, stwierdzając: “Nakazanie przez Trumpa amerykańskim korporacjom opuścić Chiny jest mistrzowskim ciosem przeciwko globalistom, syjonistom, Tajnemu Państwu i Wall Street, aby ponownie uczynić Amerykę wielką, zwiększając dźwignię dla Chin aby opuściły lub zdemilitaryzowały Morze Południowochińskie.”
Źródła również wskazują, że amerykańscy wojskowi mogą okupować Grenlandię “aby stworzyć amerykańsko/rosyjskie kondominium na Arktyce i trzymać Chiny z daleka.” Jednak źródła rosyjskiego FSB dają do zrozumienia, że Rosja nie zamierza dołączać do USA przeciw Chinom.
Rosyjskie FSB, japońska żandarmeria wojskowa, brytyjskie MI6, indyjski rząd i inne źródła dają do zrozumienia – jak wspomniano powyżej – że świat nie chce ani chińskich, ani amerykańskich rządów. Świat zdaje sobie również sprawę, że obecne globalne zarządzanie jest katastrofą, którą należy zastąpić. Czym ją zastąpić stało się tematem nieformalnego nadzwyczajnego spotkania G20 pod koniec sierpnia, mówią brytyjskie źródła i Pentagon.
Europejczycy na czele z Francuzami i Brytyjczykami zgodzili się, że należy nadać najwyższy priorytet zaprzestaniu tego co źródła MI6 nazywają “całkowitą eksterminacją” – zabiciem wszystkich żywych istot. Powszechne potępienie brazylijskich pożarów, celowo niszczących Amazonię, było najbardziej widocznym aspektem tego porozumienia. Jednak źródła MI6 podkreślają, że ci sami “zabijający wszystko szaleńcy” stojący za brazylijskimi pożarami, podsycają jeszcze większe pożary w takich miejscach jak Syberia i Angola.
Dobrą wiadomością jest to, że we wszystkie te miejsca zostały skierowane siły zbrojne do gaszenia pożarów. To konkretny znak, że światowe siły zbrojne zostały obecnie przeorganizowane do ochrony planety.
Źródła rosyjskiego FSB mówią również, że rozprawili się z nielegalnym rybołówstwem i wycinką drzew na Dalekim Wschodzie Rosji. To pozwoli odciąć środki dla japońskich grup przestępczych związanych z reżimem Abe, mówią.
Jeszcze jedna rzecz, która wydarzyła się na nadzwyczajnym spotkaniu G20: na spotkanie został zaproszony minister spraw zagranicznych Iranu. To był “kolejny cios dla syjonistów“, według źródeł w Pentagonie, które również stwierdziły, że obecnie planowane jest spotkanie pomiędzy Trumpem i najwyższym przywódcą Iranu Alim Khamenei.
Amerykańscy wojskowi starają się osiągnąć porozumienie z Iranem, Rosją i Turcją, aby trwale usunąć frakcję radykalnych syjonistów, która chce rządzić światem z kraju, którego granice sięgają od Eufratu do Nilu. Szczyt Trump/Khamenei byłby znakiem, że takie porozumienie zostało osiągnięte.
Kwestia, która jeszcze nie została rozwiązana to, czym zastąpić syjonistyczne rządy na Zachodzie. Chiński totalitarny model z powszechnym rozpoznawaniem twarzy i orwellowskim systemem społecznej akceptacji jest pomysłem bez szans. W tym sensie protestujący w Hongkongu czynią słuszną uwagę. Jednak są albo naiwni, albo po prostu amoralnymi najemnikami, jeśli uważają, że Stany Zjednoczone oferują lepszą alternatywę. Oni nie rozumieją, że USA, jeśli już o to chodzi, są gorsze od komunistycznych Chin. Odkąd wybory w 2000 roku zostały sfałszowane i zaaranżowano 9/11, USA stały się faszystowskim neo-nazistowskim (=neokonserwatywnym =syjonistycznym) koszmarem. O wyborach tam teraz nie decydują ludzie, a siły specjalne walczące dla konkurujących korporacyjnych mafijnych frakcji. Te korporacyjne frakcje zmniejszają poziom życia w USA, okradając 90% ludności od początku lat 1970-tych, kiedy Stany Zjednoczone odeszły od pieniądza opartego na złocie.
Towarzystwo Białego Smoka (WDS) uważa, że najlepszym modelem będzie nowy system, oparty na najlepszych praktykach w takich miejscach jak Singapur i kraje skandynawskie. Te kraje de facto łączą merytrokrację i demokrację z (relatywnie) wolną prasą. W rezultacie mają również najwyższy poziom życia na Ziemi a także zdrowe środowisko naturalne.
Amerykańscy wojskowi naciskają na globalny reset walut i przejście krajów na “standard złota“. Odkąd, jak Watykan, są oni merytrokracją, wspierają również merytrokrację.
WDS uważa, że nowy wiek można rozpocząć jubileuszem – jednorazowym umorzeniem wszystkich długów, prywatnych i państwowych, a także redystrybucją nieuczciwie nabytych aktywów. WDS uważa również, że konieczny jest proces prawdy i pojednania, aby świat mógł zapomnieć o dawnych urazach i zacząć wszystko od nowa.
Jeśli obecni kontrolerzy nie ustąpią miejsca i nie dopuszczą do pokojowego przejścia to, jak grozi Pentagon, będą masowe aresztowania, deportacje, chaos i rządy wojskowe, ponieważ stary system zbankrutuje w przypadku braku realnej wymiany.
Źródła brytyjskiej rodziny królewskiej, zwięźle poinformowane o nagłym spotkaniu G20, stwierdziły, że propozycja WDS – by światem rządził komitet reprezentujący 7 lub więcej regionów – jest poddana dyskusji. Proponowane regiony to Ameryka, Europa (w tym Rosja), Chiny, Indie, Afryka, Azja Wschodnia (minus Chiny) i świat muzułmański. W tej propozycji decyzje będą podejmowane większością głosów. Każdy region będzie miał prawo weta, które stosowane będzie tylko do niego. Tak więc na przykład, gdyby większość postanowiła zakazać wieprzowiny, Chińczycy mogliby nałożyć na to weto i nadal jeść wieprzowinę w Chinach.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers