CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Monday, August 12, 2019

POLSKI . BEN FULFORD: 05 + 12:08:2019

CZY NASTĄPI NAGŁE, PRZEŁOMOWE “WYDARZENIE“, JAK WIELU PRZEPOWIADA?

Specjalny Raport” X”

12 sierpnia 2019, Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

W ciągu tysięcy lat monoteizm przewidywał jakieś zmieniające ziemię wydarzenie. Jedni nazywają to końcem czasów, inni wniebowzięciem, inni powrotem (lub przybyciem) Mesjasza. W dzisiejszych czasach istnieją wersje New Age, mówiące o takich rzeczach jak statki matki z galaktyki przybywające, by przedstawić nas całemu nowemu wszechświatowi.
Jak reporter opierający się na rzeczywistości i zbierający informacje ze świata rzeczywistego, przekonania religijne (czy to stara, czy nowa epoka) wypadają z mojej kompetencji. Niemniej jednak w ciągu trzydziestu lat pisania reportaży z najwyższych poziomów światowej władzy pojawiło się u mnie wystarczająco mocnych dowodów na to, że – co najmniej – wchodzimy w nową erę.
Zacznę od niektórych bardziej dziwnych rzeczy, z którymi mam do czynienia, zanim przejdziemy do potwierdzalnych dowodów na to w chwili obecnej. W moim mózgu jest półka gdzie trzymam informacje, które nie wpisują się w mój światopogląd i nie jestem pewien co z nimi zrobić.
Na przykład, jeden japoński gentleman, który czasem przychodzi na moje wystąpienia publiczne, twierdzi, że pracował na Marsie, terraformując. Pomijając te wnioski, wydaje się on bardzo rozsądnym japońskim urzędnikiem rządowym. Mówi, że w ostatnim czasie cały dostęp do Marsa został odcięty.
Są też ludzie, którzy twierdzą, że pochodzą z Plejad i mają szczegółowe wspomnienia o swoich domach tam. Mówią, że teraz wylądowali na tej planecie i nie mogą wrócić do domu. Poza tym są funkcjonalnymi, najwyraźniej trzeźwo myślącymi ludźmi.
Słynny handlarz bronią Adnan Khashoggi pewnego dnia wysłał mi atrakcyjną kobietę pułapkę (ona rozebrała się przede mną, próbowała mnie uwieść na seks a potem powiedziała “nie” w ostatniej chwili, w sposób wyraźny mając nadzieję, że przejdę granicę w gwałt i wpadnę w pułapkę). Po tym jak poniosła porażkę w tej misji powiedziała mi, że gigantyczne humanoidalne istoty, podobne w opisie do Annunaki, eksperymentowały z jej macicą.
Japońscy gangsterzy i zawodowi zabójcy też mówili mi, że mają wspomnienia o eksperymentach. Jeden profesjonalny północnokoreański zabójca powiedział mi kiedyś, że zabił swojego “żydowskiego asystenta“ tylko po to aby ten sam człowiek pojawił się ponownie w ciągu kilku miesięcy.
To są ludzie, których osobiście spotkałem. Nie wiem, co zrobić z ich zeznaniami jak tylko powiedzieć, że nie mieli innych, powiedzmy, problemów ze zdrowiem psychicznym i uwierzcie mi, że zwraca się do mnie wiele osób z takimi sprawami.
To jest jeden z pierwszych dowodów, które dostałem z pierwszej ręki. Istnieje również wiele dowodów od wielu osób publicznych mówiących o kosmitach i “tajnym programie kosmicznym“. Jest ponad kilkunastu byłych amerykańskich astronautów, na przykład, którzy zeznali oficjalnie że, widzieli kosmitów i że nasza planeta znajduje się pod ich obserwacją.
Najbardziej wybitną osobą publiczną ujawniającą obcych prawdopodobnie jest Paul Heller, były minister obrony Kanady, który mówi, że kosmici odwiedzają naszą planetę od tysięcy lat.
To jest dokładnie to, co mi powiedziano kiedy odwiedziłem masonów P2 w Watykanie. Powiedzieli mi, że byli w kontakcie z tymi kosmitami od tysięcy lat i znali ich jako “anioły, diabły, dżinowie, chochliki itp.” P2 powiedziało mi, że kosmici chcą zwolnić Papieża Benedykta (przeklętego) XVI i demonstrowali to zmuszając go do przejścia na emeryturę, tym samym udowadniając, że są naprawdę silni.
Vincenzo Mazzara, Kawaler Zakonu Krzyżackiego i główny agent P2, pokazał mi zdjęcia obiektów, które ich zdaniem zostały przedstawione na ścianach Katedry w Mediolanie. Oto (rozmyty) obraz niektórych zdjęć:
 Co jest najbardziej interesujące z mojego punktu widzenia, to, że później ja osobiście spotkałem się z tymi bytami. Nie wspomniałbym o tym gdybym ich nie sfotografował. Zdjęcia można zobaczyć poniżej. 
     
Zostały one wykonane w pobliżu Shibuya, Tokio. Istoty te poruszały się powoli w górę i w dół i wydawało się, że telepatycznie kontaktowały się ze mną.
Również “Aleksander Romanov” z Gnostyckich Iluminatów twierdzi, że spotkał się z tymi istotami.
To, co dowiedziałem się od tych plazmowych istot, ma znaczenie. Powiedziały mi, że nasza rzeczywistość jest wynikiem niezwykle skomplikowanych równań matematycznych. Równania te były powtarzane niezliczoną ilość razy z niewielkimi zmianami.
Z tego powodu wielu z nas – w tym autor tego tekstu – ma wspomnienia o trochężnych wersjach bieżącej rzeczywistości.
W niektórych z nich ludziom wolno było odkrywać i kolonizować inne gwiazdy. W innych, zostali w znacznym stopniu zniszczeni przez wojnę nuklearną.
To co się teraz dzieje, co słyszałem z tych i innych źródeł, polega na tym, że różne scenariusze zamieniają się w obecny scenariusz. Dlatego ludzie ze wspomnieniami o różnych historiach nagle “utknęli” na tej planecie i w tej konkretnej rzeczywistości.
Dobrze, wróćmy do tego co możemy potwierdzić z naszej obecnej “oficjalnej” rzeczywistości.
Na przykład, wszyscy wiemy, że w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych wysyłaliśmy astronautów na Księżyc. Przypuszczalnie wysyłaliśmy ludzi na Marsa w latach 1980-tych, ale nagle o wszystkim przestało być głośno.
Jednak NASA wielokrotnie podkreśla, że ludzie nie mogą pokonać elektrycznej bariery lub jonosfery, która otacza naszą planetę. Paul Lane z Departamentu Wojny Psychicznej Pentagonu nawet kiedyś powiedział mi, że NASA znaczy “agencja nie kosmiczna.”
Istnieją niezliczone obrazy (króliki, jaszczurki, nagrobki, itp.). pokazujące, że tak zwani marsjańscy wędrowcy prawdopodobnie orbitują wokół Grenlandii lub pustyni w USA, a nie Marsa. Zdjęcia z ostatniej chińskiej podróży na drugą stronę Księżyca wykazały również wyraźne dowody na to, że wszystko to było robione w studio.
Oczywiste jest, że nikt z czytelników tego reportażu nie jest w stanie udać się na najbliższy kosmodrom i dostać bilet na statek rakietowy, aby odwiedzić inną planetę. Nie można również udać się do lokalnych Gwiezdnych Wrót i udać się do innego wymiaru (a jeśli czytelnik twierdzi tak, chciałbym zostać zabrany z nim aby to nagrać).
Niezależnie od tego jak to widzicie, wydaje się, że znajdujemy się w kwarantannie na powierzchni tej planety. Istnieje kilka możliwych wyjaśnień.
Po pierwsze, cała ta rzeczywistość jest cyfrowym symulatorem a my nie możemy wyjść z gry, jak postacie w grze wideo. Inna przyczyna, jak twierdzi Paul Hellyer polega na tym, że jesteśmy wojowniczy i destruktywni, dlatego nie wolno nam opuścić planety.
Dokładnie tak samo, jak my nie pozwalamy lwom i tygrysom wałęsać się po centrum Nowego Jorku, kosmici opuszczają wojskowo-przemysłowych, wielbiących wojnę ludzi na planecie.
Jednak kosmici, których spotkałem, opowiedzieli mi zupełnie inną historię.
Powiedzieli, że międzygalaktyczna wojna toczyła się na przestrzeni tysiącleci a przywódca grupy, którą znamy jako Szatan i jego upadłe anioły, byli ścigani na tej planecie. Planeta Ziemia jest w kwarantannie, tak, że mogą oni być wreszcie schwytani a stara wojna się zakończy. W tym przypadku kwarantanna zostanie podniesiona a ludzkość zostanie uwolniona do Wszechświata.
Niezależnie od tego, którą z tych opcji preferujecie lub nawet jeśli czujecie, że żadna z powyższych nie jest prawdziwa, jest praktyczny sposób aby rozpocząć nową erę – lub wydarzenie końca czasu przez nasze własne działania tu i teraz – teraz wszyscy dzielimy rzeczywistość.
Po pierwsze, musimy osiągnąć pokój na świecie. To jest to, co my, ludzie musimy robić bez “boskiej” interwencji. Nie powinno być żadnego usprawiedliwienia dla wojskowo-przemysłowego masowego morderstwa na tej planecie.
Najbardziej potężne siły na świecie – USA, Rosja i Chiny – osiągnęły już porozumienie i pokój na całym świecie w końcu jest negocjowany na Bliskim Wschodzie, na Ukrainie, w niektórych częściach Afryki i w innych miejscach.
Po drugie, musimy zatrzymać niszczenie środowiska. Ponownie, jest to bardzo łatwe do zrobienia, kiedy podejmiemy wspólną decyzję. To będzie oznaczać wysłanie sił specjalnych do Brazylii i Indonezji, aby zatrzymać dalsze palenie lasów tropikalnych.
Oznacza to również rozmieszczenie tych sił w celu ochrony zagrożonych gatunków w obszarach chronionych. To już się dzieje w znacznym stopniu.
Jeszcze jedna rzecz, którą musimy zrobić, to położyć kres ubóstwu na świecie. Ubóstwo spowalnia rozwój potencjału ludzkiego. Głodujący rolnicy, którzy palą lasy, aby wyżywić swoje rodziny są jedną z największych przyczyn degradacji środowiska.
W ciągu ostatniej dekady Indie uwolniły od biedy 271 milionów osób. Teraz świat musi skupić się na Afryce i niektórych innych miejscach, aby w końcu skończyć z biedą.
Jak tylko planetarna nagła pomoc zostanie zakończona, będziemy mogli przystąpić do tworzenia raju na Ziemi.

Nie ma powodu dlaczego, na przykład, z naszą nowo odkrytą kontrolą nad genomem człowieka nie możemy zdobyć nieśmiertelności i supermocy.


RZUT OKA NA OŚRODKI WŁADZY PROWADZĄCE NEGOCJACJE WS. ŚWIATOWEGO RZĄDU

5 sierpnia 2019 
Benjamin Fulford

Nota dla czytelników: raport ten i następny raporty zostaną wstępnie napisane, ponieważ biorę swój coroczny urlop. Przedstawimy najnowsze wiadomości tylko, jeśli nastąpi jakieś zdarzenie zmieniające grę. Następny raport z tygodniowymi wiadomościami pojawi się 19 sierpnia. Wasze zrozumienie jest doceniane.
Ta jesień będzie czasem poważnych negocjacji, które mogą ostatecznie doprowadzić do ogłoszenia światowego porozumienia mającego zastąpić system zbudowany po II Wojnie Światowej. Kompleks wojskowo-przemysłowy USA, azjatyckie tajne stowarzyszenia, komunistyczna partia Chin, Brytyjska Wspólnota Narodów, Watykan, Rosyjski Kościół Prawosławny, Muzułmanie i inne grupy w zasadzie zgadzają się z tym, że ta planeta nie może kontynuować prac jak zwykle. Zaczynają się oni również zgadzać w kwestii struktury wolnej, ale zjednoczonej planetarnej federacji.

Głównym problemem, oczywiście, pozostają kontrolerzy starego systemu, którzy nie planują odejść bez walki. Szwajcarska analiza wykazała główną grupę około 700 osób, które zasiadały w zarządach Fortune 500 i innych mega-korporacji.
Nazywamy tę grupę chazarską mafią. Chazarzy nadal kontrolują większość mega-korporacji, w tym duże koncerny, internetowe giganty takie jak Google, Facebook, Amazon i Apple i jak wiadomo, fałszywe wiadomości korporacyjnych mediów. Ich największym źródłem władzy, oczywiście, jest posiadanie na własność banków centralnych, czego używali aby przejąć kontrolę nad korporacjami.
Ta grupa wykorzystywała morderstwa, przekupstwo i kłamstwa, aby przedostać się na wyższy poziom światowej władzy, zwłaszcza na Zachodzie. Wydali oni również strategicznie za mąż swoje córki za wpływowych ludzi. Następnie córki indoktrynują następne pokolenie brokerów władzy. Na przykład, dowiadujemy się teraz od Rosjan, NSA i z innych źródeł, że kanclerz Niemiec Angela Merkel, była premier Wielkiej Brytanii Theresa May i inni przywódcy są córkami Adolfa Hitlera. Teraz dowiadujemy się, że matka byłego prezydenta USA Baracka Obamy również była córką Hitlera. Okazuje się, że film “Chłopcy z Brazylii” został oparty na prawdziwych faktach, za wyjątkiem tego, że były to dziewczynki a nie chłopcy.
Odkryliśmy również, że Clintonowie w rzeczywistości są członkami rodziny Rockefellerów. W aktualizacji do tego, co pisaliśmy wcześniej dowiedzieliśmy się, że matka Billa Clintona była z Rockefellerów (a nie jego ojciec), podczas gdy Hillary Clinton jest córką Davida Rockefellera. Potem, oczywiście, dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg jest wnukiem Davida Rockefellera.
Chazarzy zmieniają swoje nazwiska i historie życia aby ukryć swój międzypokoleniowy ślad kontroli. Na przykład, możemy prześledzić nazwisko rodziny Bushów do Scherff, Pierce i w końcu do włoskiej rodziny czarnej szlachty Pecce.
Jeszcze jedna rzecz – o której należy wspomnieć o strukturze władzy chazarskiej mafii – to, że w ich monoteistycznym systemie właściwie jest człowiek grający rolę Boga. W ten sposób sprawia się, że masy wierzą w abstrakcyjnego Boga, podczas gdy w rzeczywistości jest to ludzki Bóg, który gra tę rolę. Oczywiście ich Bóg znany jest im jako Lucyfer, Baal, Szatan, Molech itp.
Jeśli przestudiujecie żydowską historię okaże się, że wielu Żydów ma podobny system jak muzułmanie i chrześcijanie. To właśnie tutaj wchodzi w grę koncepcja sfery umysłu lub atmosfery mózgu. Tutaj ma miejsce proces zbiorowego myślenia i pewne osoby w określonym czasie stają się kluczowymi węzłami gdzie podejmowane są ostateczne decyzje w fazie grupowej świadomości. Człowiek w grupie społecznej – który świadomie lub nieświadomie jest ostatecznym arbitrem – to “Bóg.”
Więc kto odgrywa rolę “Boga” w żydowskiej, chrześcijańskiej i muzułmańskiej religii?
Po pierwsze, w przypadku szyickich muzułmanów ich najpotężniejszym liderem jest Aga Khan, potomek Mahometa i lider klanu Ismaili, znanego nam w całej historii jak asasyni. Ich tajne stowarzyszenie znane jest jako Niebieski lub Zielony Smok.
Mają ogromną władzę nad około 200 milionami szyickich muzułmanów i duży wpływ w miejscach takich jak Indie, gdzie zawarli umowę z Anglikami aby pomogli im kontrolować kraj. Aga Khan jest także władcą Iranu.
Zdobywają swoją władzę, prowadząc ludzi w wewnętrzne kręgi wiodących publicznie widocznych brokerów i dając im znać, że są oni bezbronni jeśli nie będą posłuszni.
Wciąż nie zgadzają się z ideą jednej planety i to jest jeden z powodów, dla których wciąż istnieje wiele irańskich napięć. Miejmy nadzieję, że zostaną oni zaproszeni w trakcie negocjacji tej jesieni.
Muzułmanie sunniccy obecnie nie znajdują się pod scentralizowaną kontrolą, jak na przykład Szyici.
Najbliżej Centralnego zarządzania byli czołowi imamowie, zwłaszcza w Egipcie, ale system na pewno nie jest obecnie scentralizowany.
Saudyjska rodzina królewska, która jest raczej chazarska satanistyczna a nie muzułmańska, próbowała kontrolować sunnicki islam za pomocą swoich petro-dolarów, ale w zasadzie ma tylko opłacane prostytutki i najemników.
Na szczęście teraz przeszli pod kontrolę amerykańskich wojskowych Białych Kapeluszy podległych chrześcijańskiej hierarchii (patrz poniżej).
Żydzi ze swej strony, z grubsza dzielą się na dwa obozy – świecki i religijny.
Świeccy Żydzi są zwykle ateistyczni, agnostyczni lub tylko lekko religijni.
Gdyby mieli Boga, to byłby to Mammon, Bóg pieniędzy i uważam, że rodziny, które posiadają fontannę pieniędzy – Zarząd Rezerwy Federalnej – byliby ich bogami. Tę rolę przez wiele lat odgrywał David Rockefeller, który przewodził grupie Bilderberg, Radzie Stosunków Zagranicznych i Komisji Trójstronnej. Był on ostatnim szefem systemu petrodolara a jego śmierć stworzyła próżnię.
Duża część chaosu i walki w systemie politycznym USA sięga do walki o wypełnienie próżni, którą pozostawił za sobą.
Jego przedstawiciel Henry Kissinger próbował i nie mógł go zastąpić.
Spadkobiercy Rockefellera, na czele z jego córką Hillary Clinton (Rockefeller), prowadzili zaciętą bitwę na tyłach, odkąd przegrali amerykańską kampanię wyborczą na prezydenta USA na rzecz Donalda Trumpa. Prezydentura Donalda Trumpa jest wynikiem koalicji kilku frakcji jednomyślnie opowiadających się przeciwko kontynuacji rządów Rockefellera.
Jedną z nich była rodzina Rothschildów, która nie chciała, aby Rockefellerowie wyrzucili ich z USA i Japonii w 20 wieku.
Oto dlaczego tak wielu byłych pracowników Rothschildów znajduje się w gabinecie Trumpa.
“Rothschild” należy rozumieć jako skrót dla grupy arystokratycznych europejskich rodzin, które twierdzą, że wywodzą się od biblijnego króla Dawida ze strony matki. Można ich uznać za liderów religijnych Żydów, których wierzenia z grubsza dzielą się na frakcje Tory (Starego Testamentu) i Talmudu (Babilońskiego Testamentu).
Inna grupa stojąca za prezydenturą Trumpa, to kompleks wojskowo-przemysłowy USA, w którym dominują Gnostyccy Iluminaci, grupa występująca przeciwko rządom linii krwi i merytokracji.
Oni wierzą, że Wszechświat jest tak pełen bólu i cierpienia, że każdy kto go stworzył był zły i chcą obalić go i wziąć pod swoją kontrolę.
Ludzie stojący za prezydenturą Trumpa, jak mówi azjatyckie powiedzenie: “spali w jednym łóżku ale mieli różne sny.” Frakcja Rothschildów to ci, którzy pchają Trumpa do obcego pro-izraelskiego stanowiska.
Próbują również sprowokować go do stworzenia Armagedonu, zmuszając go do ataku na Iran, Koreęłnocną, Syrię, Rosji czy gdziekolwiek indziej. Oni szczerze wierzą, że to sprowadzi Mesjasza.
Loża masońska P2 to ludzie, stojący za katolicką stroną chrześcijaństwa.
Ich długoterminowym planem był mocno scentralizowany Rząd Światowy lub Nowy Porządek Świata, wymodelowany na wzór Rzymu. Oni stali za Georgem Bushem seniorem ale teraz zmienili swoją lojalność i stworzyli niewygodny sojusz z Gnostyckimi Iluminatami. Są bardzo wpływowi w kompleksie wojskowo-przemysłowym, ponieważ kontrolują rycerzy zakonu, takich jak Templariusze, Rycerze Maltańscy, Rycerze Krzyżaccy, rycerze szpitalni i tak dalej.
Protestancka połowa chrześcijaństwa jest nieprecyzyjna, ale odpowiada głównie w kwestii szkockiego rytu masonerii i Brytyjskiej Wspólnoty przed królową Anglii. Są oni teraz również luźno zorientowani na Gnostyckich Iluminatów i P2 w ich dążeniu do merytrokratycznego rządu światowego, pod warunkiem, że zawiera on konstytucyjną monarchię tam, gdzie ona istnieje teraz.
W tej chwili wszystkie te siły są połączone aby obalić grupę czczącą Szatana, Lucyfera, Baala, Molecha i tak dalej.
Mniej lub bardziej udało się przejąć kontrolę nad trzema filarami Zachodniej władzy – finansami, religią i siłami zbrojnymi.
Są one symbolizowane egipskimi obeliskami w Londynie (finanse), Rzymie (religia) i Waszyngtonie (wojsko).
Niemniej jednak powinny osiągnąć ostateczne porozumienie – mam nadzieję – w formie luźnego Światowego Sojuszu, który obejmie tradycyjne monarchie, takie jak Anglia i Japonia.
Teraz poruszymy Chiny i azjatyckie tajne stowarzyszenia na tym obrazie. Do II wojny światowej Azjaci byli bardziej lub mniej zjednoczeni pod Stowarzyszeniem Czarnego Smoka. Ta grupa wierzyła, że naziści wygrają II wojnę światową a następnie zrealizują swój plan w celu wyeliminowania pozaeuropejskich ras. Byli grupą stojącą za sferą większego wschodnioazjatyckiego dobrobytu. Chociaż Japończycy i Czarne Smoki – powierzchownie związani z nazistami podczas II wojny światowej – w tajemnicy przygotowywali się do tego co rozważali jako nieunikniona konfrontacja między Wschodem, Zachodem, Północą i Południem.
Teraz Stowarzyszenie Czarnego Smoka to cień jego dawnego “ja“. Na jego miejscu stoi sojusz Stowarzyszeń Czerwonego, Niebieskiego, Zielonego i Białego Smoka. Wierzą oni, że wszyscy urodziliśmy się z tego samego stworzenia i dzielimy tę samą planetę. Wierzą też w luźne światowe stowarzyszenie ale chcą mieć pewność, że wszyscy, nie tylko Europejczycy, będą mogli awansować na szczyt. Uważają, że Azja, która ma 65% światowej populacji i największy światowy udział w PKB, zasługuje na to aby być w szeregu rządzących planetą. Powiedzieli też, że im to obiecano, kiedy zgodzili się udzielić Zarządowi Rezerwy Federalnej mandatu, który obowiązywał w latach 1912–2012.
Ludzie stojący za ZRF odrzucili tę obietnicę – mówią azjatyckie tajne stowarzyszenia.
Umowa przejściowa między Towarzystwem Białego Smoka i jej azjatyckimi sojusznikami przewiduje, że Europejczyk zostanie pierwszym przywódcą Światowej Federacji a następnie Azjata. Następnie najlepsza praca trafiłaby do najlepszej osoby, bez względu na rasę lub pochodzenie etniczne.
Nowa federacja rozpocznie masową kampanię wartą wiele bilionów dolarów, aby położyć kres ubóstwu i powstrzymać degradację środowiska. Następnie odbędą się wielkie uroczystości, w tym jubileusz a może nawet nowy kalendarz. Wtedy może rozpocząć się nowa era.
Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach i dopóki nie zostanie to sprecyzowane, nie można spodziewać się publicznego ogłoszenia.
Po wznowieniu tej jesieni przedstawimy szczegółowe informacje na temat tych negocjacji.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers