CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, December 19, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 18:12:2017


Wojska USA rozlokowane na całym świecie, 10 000 nakazów aresztowania w celu obaleniachazarskiej mafii

18 grudnia 2017

Prezydent USA Donald Trump spędził weekend w Camp David, ustalając ze swoimi najwyższymi generałami dokładną strategię, jak odciąć głowę chazarskiej mafii na całym świecie donoszą z Pentagonu. « Lotnisko Atlanta zostało zamknięte, natomiast departament obrony utajnił dyslokację oddziałów wojska amerykańskiego w liczbie 44000, mogących brać udział w eliminacji kabały na całym świecie » - twierdzi wysoki rangą przedstawiciel Pentagonu. Istnieje prawie 10000 nakazów aresztowania z klauzulą natychmiastowego wykonania a coraz więcej chazarskich kryminalistów składa zeznania obciążające ich kolegów.
Ma miejsce wiele egzekucji bez sankcji sądowej. «  Liberalny burmistrz San Francisco miasta cieszącego się specjalnym statutem Edwin Lee został zamordowany po tym, jak nielegalnego cudzoziemca uznano za niewinnego zamordowania Kate Steinle po tym, jak przyznał się do morderstwa. Smierć Lee jest przekazem dla demokratów i burmistrzów miast o podobnym statucie jak Rahm Emmanuel w Chicago i Bill de Blasio w Nowym Jorku ostrzegają źródła.
Mafia chazarska również zabija wiele osób. W Japonii nagle zmarło dwóch byłych wysokich rangą przedstawicieli koncernu Toshiba Atsutoshi Nishida i Taizo Nishimura w ostatnich dwóch miesiącach, ponieważ byli w stanie dostarczyć dowodów na temat tsunami i terroru nuklearnego przeciwko Japonii w Fukushimie 11 marca 2011 roku twierdzą informatorzy bliscy rodziny cesarskiej.

Ten atak został wykonany przez morderców zakontraktowanych przez rodzinę Rockefellerów, których członkami są Hillary i Bill Clinton. Zleceniodawcy z kolei przyjmowali polecenia od faszystowskiej loży masońskiej P2. Nadmieńmy, że Mel Rockefeller syn Nelsona Rockefellera został wybrany jako nowa głowa rodziny donoszą te same źródła.
W Kanadzie, Bary Sherman – właściciel kanadyjskiego giganta farmaceutycznego Apotex został znaleziony powieszony wraz z żoną Honey obok rodzinnego basenu. Według źródeł CIA, Sherman został zabity w celu zamazania śladów wiodących do Fundacji Clintonów i ich przestępst w Haiti. Jesteśmy w posiadaniu tajnego dokumentu na temat udziału Fundacji Clintonów i firmy farmaceutycznej z Kanady mającej dostarczyć leki generyczne mieszkańcom Haiti. Chodzi o to, że mieli dostarczyć leki generyczne o niższej jakości i przechwycić jako zysk różnicę w cenie twierdzi źródło CIA.
Jednak, niezależnie od tego ilu potencjalnych świadków zostanie zamordowanych, sytuacja doszła do takiego punktu, że chazarowie już nie będą w stanie uniknąć kary za pomocą morderstw.
Na przykład, wybory senatora w stanie Alabama z 12 grudnia były operacją-pułapka przeciwko chazarom – donoszą z Pentagonu. „Zezwolono senatorowi Roy Moore ukraść wybory w Alabamie aby Trump mógł wejść w posiadanie danych wyborczych pozwalających rozwalić organizację Sorosa, demokratów i kabałę z tytułu fałszerstwa wyborczego. Trzech racowników biur wyborczych już zaaresztowano. donoszą te same źródła.
Spiker izby reprezentantów dołączy do rosnącej liczby polityków składających rezygnację w ramach trwającej czystki w obu izbach parlamentu. Natomiast senator Daesh John McCain pragnie jak wiele na to wskazuje odejść z tego świata zanim zostaną upublicznione jego liczne przestępstwa.
http://fox6now.com/2017/12/15/john-mccain-described-as-increasingly-frail-senate-sources-say/
Nawet media propagandowe o przepranych mózgach zaczynają uświadamiać sobie, że coś się dzieje, widząc, że Hillary Clinton nosi swój but ortopedyczny /ukrywający bransoletę gps na kostce/ długo po terminie kwalifikującym do jego zdjęcia gdyby oficjalna wersja złamanego dużego palca była prawdziwa. Niewątpliwie nastąpi kolejne niewiarygodne wytłumaczenie, które zostanie zaakceptowane przez segment ludności nadal poddany uporczywemu praniu mózgów.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5178037/Clinton-wears-surgical-boot-MONTHS-breaking-toe.html
Ludzie nadal wierzący w kabalistyczne historie są podobni do męża, który według pewnego dowcipu usłyszał, że żona go zdradza. Wynajął detektywa dla potwierdzenia niewinności swojej żony. Detektyw wrócił mówiąc : « spotkała innego mężczyznę na ulicy i razem weszli do hotelu ». Na to mąż zapytał « Widziałeś, jak razem wchodzili do pokoju ? » Detektyw odpowiedział twierdząco. « Widziałeś, co działo się w pokoju ? » - spytał mąż. « Tak, spojrzałem przez dziurkę od klucza i widziałem ich leżących razem na łóżku » - odparł detektyw. « Czy byli przykryci kocem ? » - spytał mąż. Detektyw odparł « Tak ». « Cz widziałeś, co działo się pod kocem ? » Detektyw odrzekł « Nie ». « A więc nie możesz udowodnić, że żona mnie zdradza » - powiedział mąż.
Mąż z dowcipu nie chce konfrontacji z rzeczywistością, ponieważ zburzyłoby to całe jego spojrzenie na świat w ten sam sposób ludzie chwytają się każdego pretekstu, aby unikać kontaktu z rzeczywistością. Podobnie, jeżeli zwolennicy Hillary Clinton wyjaśnią, że nosi ona nadal but ortopedyczny z powodu « komplikacji » - ludzie zaprzeczający rzeczywistości przyjmą to za dobrą monetę i nie przyjmą do wiadomości, że została aresztowana. Jednak doszliśmy do punktu, w którym nawet tacy ludzie będą zmuszenia do stawienia czoła rzeczywistości. Manipulacje FBI i departament sprawiedliwości usiłujące dotychczas chronić Hillary Clinton przez oskarżeniami – są obecnie obnażane systematycznie i padają jak domek z kart. Dobrym wizualnym podsumowaniem tego jest poniższy link
http://rense.com/general96/whoswho.html
Teraz już nawet media korporacyjne są zmuszone do przyznania, że tzw. « państwo islamskie » to twór CIA. Wszystko to wychodzi na jaw, ponieważ wojskowy rajd na CIA z 18 listopada spowodował zakończenie operacji Mockingbird i od tego czasu media korporacyjne są zmuszone do relacjonowania prawdy
http://www.zerohedge.com/news/2017-12-15/weapons-went-cia-isis-less-two-months-new-study-reveals
Widocznym znakiem niezwykłości czasów, w których żyjemy jest to, że były prezydent korporacji USA Barack Obama stara się o azyl w Anglii, który prawdopodobnie otrzyma
https://www.theguardian.com/uk-news/2017/dec/17/prince-harry-interviews-barack-obama-today-programme-guest-slot
Ten fakt, oraz to, że Donald Trump nie jest mile widziany w Zjednoczonym Królestwie, dowodzi rozbicia świata anglo-saksońskiego między Anglię pod rządami przedstawicieli błękitnej krwi a przeciwnych temu gnostycznych iluminatów rządzących Zjednoczonymi Stanami Ameryki. Ta konfrontacja będzie miała swój szczyt w styczniu, kiedy nieformalny alians angielsko-chiński podejmie próbę zbankrutowania USA na arenie międzynarodowej, w oparciu o skumulowany deficyt handlowy i niezdolność USA do opłacenia rzeczywistymi pieniędzmi importowanych towarów. USA odpowiedzą groźbami wojennymi. W wiadomościach będzie to przedstawiane jako potrząsanie szabelką wobec Korei Północnej, jako kolejna próba wywołania totalnej wojny nuklearnej w celu wymuszenia kolejnych kwot pieniężnych. Tym razem, Chińczycy są gotowi ujawnić, że Amerykanie blefują rząd chiński nawołuje swoich obywateli do przygotowań do konfliktu nuklearnego, o czym świadczą manewry wojskowe w pobliżu Tajwanu i Korei Północnej.
http://www.scmp.com/news/china/diplomacy-defence/article/2124613/north-korea-time-bomb-government-advisers-urge-china
Chińczycy i Brytyjczycy dążą do utworzenia rządu światowego w celu zapewnienia życia na planecie opartego na pokoju i poszanowaniu prawa donoszą z tajnych stowarzyszeń azjatyckich. W przypadku braku kompromisu z rządem wojskowym USA, nastąpi chaos finansowy nawet w przypadku uniknięcia konfliktu zbrojnego. Obecny system finansowy jest dysfunkcyjny i służy jedynie do zasilania pieniędzmi drukowanymi przez prywatne banki centralne tych najbogatszych za pomocą giełdy. Oznacza to, że dystrybucja pieniędzy na rynkach finansowych nie ma nic współnego z rzeczywistością. Natomiast rzeczywistość ma to do siebie, że zawsze będzie górą, niezależnie od tego, jak usilne będą starania, aby jej unikać. Bostońska Grupa Konsultingowa przebadała 250 najważniejszych inwestorów instytucjonalnych operujących łącznie ponad 500 bilionami USD w zarządzanych funduszach okazało się, że ich nastroje są najbardziej pesymistyczne od czasu szoku Lehman Brothers w roku 2008.
https://www.bcg.com/publications/2017/survey-increasingly-bearish-investors-seek-long-term-value-creation.aspx
Istnieje nadzieja, że zostanie wprowadzony nowy system finansowy oparty na przejrzystości i zasługach, ale być może zostanie poprzedzony chaotycznym upadkiem starego systemu, zanim to nastąpi. Przekonamy się o tym w Nowym Roku.
Na koniec nieco uwag osobistych. 20 grudnia w Klubie Korespondentów Zagranicznych Japonii będzie przemawiał Abraham Cooper z Centrum Simona Wiesenthala. Wprowadził on zakaz jednej z moich książek pod pretekstem « antysemityzmu ». Spytany przeze mnie, co w mojej książce było « antysemityzmem » odpowiedział, że napisałem, że prezydent USA George Bush junior był odpowiedzialny za śmierć wielu osób cywilnych w Iraku. Uważa się, że Bush należy do chrześcijan ewangelików, natomiast informacja na temat śmierci cywilów w Iraku została zaczerpnięta z czasopisma medycznego Lancet. A więc mamy do czynienia z rzekomym żydem zabraniającym książki napisanej przez autora o żydowskim pochodzeniu, który denuncjuje nie-żyda a działanie to zostaje uznane za « anty-semickie ». Jakie szczyty hipokryzji można osiągnąć ? Biedny pan Wiesenthal musi przewracać się w swoim grobie.
Według pracowników Tokuma Shoten Publishing, Centrum Wiesenthala za pomocą łapówek opłaciło wydawców, aby umieścili dezinformujące ogłoszenia w gazetach na temat mojej książki. Spowodowało to całkowity zakaz reklam wszystkich moich książek w gazetach i innych kanałach reklamowych, bez względu na ich zawartość. To typowy przykład ich działań wobec autorów na całym świecie, to część ich systemu kontroli w Japonii i innych miejscach. W USA, departament bezpieczeństwa wewnętrznego zamroził konta domów wydawniczych aby uniemożliwić publikację moich książek po angielsku. Cooper i jego kamraci z żydowskiej mafii opłacają również prawicowców do wynajęcia, aby atakowali etniczne koreańskie dzielnice handlowe w celu podsycania wzajemnego zwalczania się Korei Południowej i Japonii według członków tych ugrupowań. Ten człowiek jest kryminalistą a jego miejsce jest w więzieniu. Gdyby został zaaresztowany, będzie śpiewał jak kanarek o systemie kontroli chazarskiej mafii w Japonii i innych miejscach. Wytłumaczy również dokładnie, na jakich zasadach chazarska mafia rządzi Koreą Północną. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby żandarmeria wojskowa pojawiła się na jego odczycie, aresztując go. Zabierzcie go to Guantanamo i spowodujcie, aby zaczął śpiewać.
Source: Antimatrix.org

Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers