CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Monday, December 11, 2017

POLSKI – BENJAMIN FULFORD: 10:12:2017

Władze wojskowe USA za wprowadzeniem stanu wojennego po ujawnieniu kryminalnego charakteru działalności departamentu sprawiedliwości i FBI

4 grudnia 2017

Rząd wojskowy USA, znany na świecie pod nazwą administracji prezydenta Donalda Trumpa, zamierza ogłosić wprowadzenie stanu wojennego według źródeł z Pentagonu. „Kabała została postawiona w szachu a Trump jest gotów podporządkować Gwardię Narodową władzy federalnej w przypadku zamieszek lub strajków, natomiast obozy FEMA zostaną wykorzystane do masowych aresztowań a więzienie w Guantanamo Bay posłuży do przetrzymywania najważniejszych więźniów, których sprawy rozpatrzą w trybie pilnym sądy wojskowe potwierdzają informatorzy z Pentagonu.
Podjęcie radykalnych działań jest konieczne, ponieważ skorumpowani sędziowie zostali wyznaczeni przez byłego prezydenta Baracka Obamę a kongres jest pełen popleczników Izraela dlatego Trump może zostać zmuszony do ogłoszenia stanu wojennego i wprowadzenia wojskowego sądownictwa tak informator z Pentagonu opisuje sytuację. Na przykład FBI w sposób aktywny ukrywa przed społeczeństwem inspiratorów masakry setek Amerykanów w Las Vegas z wykorzystaniem płatnych morderców z G4S zakontraktowanych przez kabałę potwierdzają to liczne źródła.
Trump prawdopodobnie nawiązywał do rychłej czystki w następujący sposób na Tweeterze: po latach sprawowania władzy przez Comey w FBI, jego fałszywym i nieuczciwym śledztwie w/s Clinton i w innych sprawach, reputacja tej służby jest w rozsypce najgorsza w historii! Ale nie obawiajcie się przywrócimy jej wielkość.
Inna ważna wiadomość z ubiegłego tygodnia, to uderzenie nuklearne lub dokonane równorzędną bronią na amerykańską bazę sił powietrznych Dover. Atak opisano w mediach korporacyjnych jako uderzenie o mocy trzęsienia ziemi w skali 4.4. Jednak rzekome trzęsienie ziemi miało wszystkie cechy ataku nuklearnego lub za pomocą śmiertelnego promienia a jego epicentrum była baza wojskowa. Rejestry sejsmograficzne są płytkie i wykazują jedno potężne trzęsienie, w odróżnieniu od serii narastających trzęsień typowych dla naturalnego trzęsienia ziemi. Widać to na poniższym linku.
Mimo, że atak nastąpił w dniu po ogłoszeniu przez Koreę Północną, że jest ona w posiadaniu rakiet międzykontynentalnych zdolnych osiągnąć każde miejsce w USA, źródła w Pentagonie twierdzą, że stanowił on element niedeklarowanej wojny wewnątrz kompleksu militarno-przemysłowego USA. W bazie Dover “przerabia się ciała zmarłych wojskowych i innych osób, jest ona również bazą dla dalekosiężnych ciężkich powietrznych pojazdów transportowych. Ponieważ CIA zajmowała się szmuglowaniem do USA heroiny w trumnach podczas wojny wietnamskiej, można sądzić bez większego błędu, że baza została zlikwidowana jako główny punkt przerzutowy heroiny z Afganistanu.
Są ponadto dowody, że w ubiegłym tygodniu miała miejsce wojna na niskiej orbicie wokół Ziemi, opisywana przez Pentagon jako strącanie z orbity wrogich satelitów. Media mogły przedstawiać to jako nieudana próba wysłania na orbitę przez Rosję rakiety zawierającej 19 satelitów.
Ponadto, 2 grudnia generał USA John Hyten, odpowiedzialny za dowództwo strategiczne USA, poinformował słuczaczy zebranych w Kalifornii, że kilka państw namierzało jako cel amerykańskie instalacje w przestrzeni kosmicznej i ostrzegł: nie możemy na to pozwolić.
Oprócz tego, w ubiegłym tygodniu zarejestrowano na całym świecie raporty o opadającym złomie kosmicznym. Autor niniejszego raportu osobiście widział opadanie barwnego meteorytu w miejscu odległym o mniej niż kilometr od jego domu w okolicy zachodniego Tokio. Wideo z tego wydarzenia można obejrzeć na poniższym linku /uwaga tłumacza brak linku/.
“Burza rozpoczęta 4 listopada czystkami w Arabii Saudyjskiej nabrała impetu donoszą z Pentagonu, co należy rozumieć dosłownie. Czystki w USA są coraz bardziej widoczne. Operacja Mockingbird została zneutralizowana a współpracownicy CIA w mediach usunięci, jak na przykład Matt Lauer wyrzucony z NBC” wskutek rajdu dokonanego 18 listopada przez piechotę morską na siedzibę CIA. Inny rezultat tych działań, to zawieszenie w pracy Briana Rossa za – jak to określił Trump niedokładne i nieuczciwe informacje w związku z polowaniem za czarownice wobec Rosji. Wspomniane źródła obiecują, że to dopiero początek czystek w mediach korporacyjnych.
Chazarscy mobsterzy kurczowo trzymają się nadziei, że postawienie w stan oskarżenia w ubiegły tydzień byłego szefa agencji wywiadowczej obrony USA Michaela Flynna przez prokuratora specjalnego Roberta Muellera doprowadzi do pozbawienia Donalda Trumpa urzędu. Jednak źródła w Pentagonie twierdzą, że to jedynie pozwoli mu na ujawnienie  Muellerowi wszystkich przestępstw Obamy, Hillary, FBI, pedofilii I zakamuflowanych głęboko nielegalnych struktur państwowych, pozwalając w ten sposób, aby Trump mógł oczyścić bagno.
Obama ze swej strony, prosił w ubiegłym tygodniu chińskiego prezydenta Xi Jinping o udzielenie mu azylu politycznego, jednak spotkał się z odmową twierdzą informatorzy z azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Na poziomie oficjalnym widoczne było, jak Obama daje prztyczka Chinom, spotykając się z Dalai Lamą natychmiast po opuszczeniu Chin. Jednak Dalai Lama również zostanie ofiarą przeprowadzanych czystek i nie będzie w stanie pomóc Obamie.
Wracając do tematu pedofilii, w zeszłym tygodniu gwiazda Hollywood, aktor i reżyser filmowy Mel Gibson powiedział, że elity Hollywood piją krew dzieci i jedzą ich mięso wierzą, że to da im siłę. Jeżeli dziecko cierpiało fizycznie i psychicznie przed śmiercią, uważają że to daje im dodatkową siłę życiową powiedział Gibson. To nie jest żadna abstrakcja artystyczna… sam byłem w to wprowadzony tuż po roku 2000. Dopiero teraz mogę o tym mówić, ponieważ ci ludzie wtedy na wysokich stanowiskach już nie żyją.
Autor tego raportu może potwierdzić, że spotkał dwóch przedstawicieli chazarskiej mafii twierdzących, że jedli ludzkie noworodki. Właśnie tacy ludzie są obecnie eliminowani w sposób aktywny przez patriotyczne służby.
Również w Japonii rozpoczął się proces czystek, ponieważ cesarz Naruhito przejął władzę od swojego ojca cesarza Akihito jak twierdzą japońskie źródła wywiadu wojskowego. Mimo że oficjalne przejście na emeryturę przez Akihito nastąpi w kwietniu 2019, Naruhito jest już obecnie de facto cesarzem. Do tej pory usunięto dopiero kilka tuzinów ludzi, ale znacznie więcej zostanie usuniętych począwszy od dnia 7 grudnia, który jest rocznicą Pearl Harbour. W szczególności zostanie usunięty pan K mieszkający w hotelu pod ochroną 70 goryli dodają wspomniane źródła.
Japoński wywiad chce również, aby władze wojskowe USA miały świadomość, że wielu wojskowych i pracowników wywiadu USA było przez lata obiektem przekupstwa “za pomocą gotówki i gejsz Kagurazaka. Mówią, że nawet były ambasador USA Caroline Kennedy była regularnie i z przepychem przyjmowana w prywatnych klubach. Od czasu śmierci cesarza Hirohito skradziono Japończykom ogromne sumy, przekazane Bushom, Clintonom i innym chazarskim mafiozom wysokiego szczebla przez Koreańczyków podających się za Japończyków jak na przykład były premier Yssuhiro Nakasone twierdzą te źródła.
W międzyczasie, podczas gdy w USA i Japonii przeprowadza się porządki, rośnie międzynarodowe napięcie finansowe między USA i Chinami. Oznaką tego było zerwanie dialogu gospodarczego między tymi państwami w ubiegłym tygodniu. W tym kontekście należy nadmienić, że cięcia podatkowe ogłoszone przez Trumpa w ubiegłym tygodniu mogą zostać wprowadzone tylko w przypadku ogłoszenia bankructwa przez USA i wprowadzeniu nowej waluty inaczej wymagałoby to zaciągnięcia nowych gigantycznych pożyczek w Chinach, które nie mają nastroju zasilać dalej gotówką czarną dziurę amerykańskiego rządu korporacyjnego twierdzą azjatyckie tajne stowarzyszenia.
Chińczycy mają nadzieję na bankructwo rządu korporacyjnego USA i że Kanada przejmie całość, tworząc Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, zastępując złowrogi reżim rządu korporacyjnego USA jak donoszą powyższe źródła. W tym tygodniu premier Kanady Justin Trudeau odwiedza Chiny i – jak twierdzi Kanadyjska Korporacja Medialna – “zmienne nastroje antypatii w wypowiedziach Trumpa na temat Chin pozwalają usytuować Kanadę jako bardziej atrakcyjnego partnera w Ameryce Północnej.
Na znak tego, że Chiny i państwa BRICS przygotowywały się na ogłoszenie upadłości przez USA, w ubiegłym tygodniu nastąpiło ogłoszenie, że BRICS rozpocznie niezależne międzynarodowe operacje w handlu złotem.
Ponadto, Wenezuela ogłosiła w zeszłym tygodniu wprowadzenie kryptowaluty opartej na złocie, ropie naftowej i diamentach zastępując w ten sposób dolara USA. Oprócz tego, jako oznaka niepokoju wobec zgarniania gotówki przez Amerykanów, ministerstwo finansów Rosji wydało w ubiegłym tygodniu oświadczenie, że jeżeli USA zajmie rezerwy zagraniczne Rosji, będzie to oznaczało deklarację wojny finansowej.
Godny uwagi jest komentarz informatora CIA rezydującego w Azji i posiadającego koneksje z Rotszyldami, zapytanego o zdanie na temat wojny finansowej: jeden z moich kontaktów znających się na rzeczy powiedział, że według z góry założonego scenariusza globalny rozpad systemu przewidziany jest na 3 kwartał 2018.
Na zakończenie, czytelnik z Brazylii przesłał następującą informację drogą mailową: W Porto Allegre, Brazylia, południowym stanie mojego kraju, trwa budowa wielkiego amerykańskiego konsulatu jeszcze większego od konsulatu w San Paolo i według normalnie przyjętych kryteriów taka gigantyczna budowa nie ma racjonalnego uzasadnienia ani potrzeby w Porto Allegre chyba że chodzi o budowę czegoś w rodzaju siedziby CIA. Mój przyjaciel, który tam mieszka, mówi że przez ostatnie kilka lat od wybudowania tego obiektu pracuje tam dosłownie kilka osób mniej niż dziesięć, przynajmniej tak wynika z obserwacji. Być może to jeszcze jedna głęboka podziemna baza wojskowa /DUMB/, którą należy unieszkodliwić.

Jednak naziści ulokowani w podziemnych bazach w Ameryce Południowej poinformowali wcześniej autora tego raportu, że już nie zamierzają opanować świata i chcą aby ich pozostawić samych sobie, aby mogli bawić się swoimi latającymi spodkami. Być może powinni ogłosić, że podzielą się posiadaną technologią z resztą świata.
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers