CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, December 12, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 11:12:2017


Nasila się wojna domowa przeciwko głęboko ukrytym strukturom państw zachodnich, masowe aresztowania w dystrykcie federalnym Waszyngtonu, walka z pożaramiw Kalifornii

11 grudnia 2017  

Walka o władzę i niedeklarowana wojna domowa na szczytach zachodnich rządów przeszła w radykalną, intensywną fazę w ubiegłym tygodniu, nastąpiły masowe aresztowania chazarskich gangsterów w USA i w innych państwach twierdzą zgodnie różne źródła. Ponadto, prezydent USA Donald Trump uznał Jerozolimę jako stolicę Izraela decyzja ta ma inne podłoże, niż ogólnie się uważa. Na ten temat później.
Najpierw spójrzmy na wyjątkowo niezwykłe wydarzenia mające miejsce w Kalifornii. W ostatnich dniach, obywatele tego stanu czują się zapewnie jak mieszkańcy wysp Salomona podczas 2 wojny światowej, kiedy Amerykanie toczyli tam walki z Japończykami. Istnieją twarde dowody, że zwalczające się frakcje w Kalifornii stosują broń energetyczną w postaci laserów potwierdzają źródła z Pentagonu i NSA.
„Stało się gorąco pożary Bel Air w Los Angeles zagrażają podziemnej bazie pedofilów Getty Center, natomiast pożary w San Diego mogą zagrozić bazie morskiej Camp Pendleton notują w Pentagonie. Istnieją nagrania wideo wydające się wskazywać na promienie laserowe przychodzące z nieba i wywołujące pożary. Ponadto, pożary niszczą całkowicie budynki, natomiast obok stojące drzewa pozostają nietknięte.
Jesteśmy świadkami polowania na członków chazarskiej frakcji w Kalifornii, którzy systematycznie składali ofiary z torturowanych przez nich dzieci, których mięso jedli informuje Stowarzyszenie Białego Smoka. Rozumiemy, że ta informacja jest tak przerażająca, iż wielu z nas trudno w to uwierzyć. Niektórzy czytelnicy uważali, że informacje zawarte w raporcie z zeszłego tygodnia, dotyczące doniesień reżysera i aktora Holywood Mela Gibsona o tym, że elity Hollywood jedzą mięso niemowląt to dezinformacja. Prawdą jest, że nie sprawdziliśmy tej informacji bezpośrednio u źródła. Jednak, tak zwane organizacje medialne głównego nurtu na przykład New York Times – donoszą obecnie, że departament sprawiedliwości USA prowadzi śledztwo wobec organizacji eugenicznej Planowane Rodzicielstwo w związku ze sprzedażą przez tę organizację części ciała i organów abortowanych niemowląt.
Chazarscy sataniści zajmujący się tym rządzili nami przez tak długi okres, że uważają, iż mogą bezpiecznie okazywać publicznie swoje symbole na całym świecie. Na przykład, na budynku Banku Japonii zbudowanym w roku 1882 widnieje herb rodzinny nad głównym wejściem i nad wejściami bocznymi. Jak widać na zamieszczonych poniżej fotografiach, herb należy do

chazarskich rodzin królewskich. Dwa lwy są heraldycznymi znakami znanymi jako Lwy Judy, oznaczającymi, że używający ich ludzie uważają się za potomków króla Dawida. Znak pośrodku, to Oko Horusa – ten sam, który widnieje na szczycie tak zwanego jednodolarowego banknotu amerykańskiego. Innymi słowy, Japonia jest pod rządami chazarskich satanistów, których światowa siedziba znajduje się w Zug, Szwajcaria.
Natomiast japońska rodzina cesarska używa jako swojego znaku kwiatu chryzantemy więc to nie ich symbol. Rzecznik Banku Japonii powiedzial : « Nasze oficjalne stanowisko jest takie : nie wiemy, co ten herb oznacza ». Mimo tego pokrętnego wyjaśnienia, istnieje wiele dowodów świadczących o tym, że Japonia jest kolonię chazarskich syjonistów od roku 1863. Ostatnio potwierdziły to źródła z Pentagonu, mówiące « podczas, gdy dla wielu facet rakieta to otyły gość rządzący Koreą Północną, prawdziwym facetem rakietą jest Elon Musk z SpaceX, która otrzymała fundusze od poprzedniego prezydenta Baracka Obamy aby uzbroić Koreę Północną ». Nie dziwi więc, że portal informacyjno-dezinformacyjny DEBKA powiązany z izraelskim Mossadem rozwodził się obszernie za każdym razem, kiedy chazarski północnokoreański pupilek wystrzelił rakietę lub dokonywał próby nuklearnej.
Dowody wyszły na jaw teraz, gdy były sekretarz obrony Donald Rumsfeld ujawnił po konfrontacji z dowodami że firma, której był członkiem zarządu dostarczyła Korei Północnej technologię niezbędną do produkcji plutonu podstawowego składnika broni jądrowej donoszą z Pentagonu. Rumsfeld to były kapitan marynarki wojennej i jego zeznania złożone przed byłym członkiem piechoty morskiej a obecnym specjalnym prokuratorem Robertem Muellerem pogrążą byłego wice-prezydenta Dicka Cheney /który unikał poboru do wojska/, klan Busha oraz Izrael za 9/11 oraz inne zbrodnie » - donoszą różne źródła.
W dniu poprzedzającym 9/11 Rumsfeld ogłosił, że w budżecie Pentagonu brak 2,3 trylionów USD. Obecnie departament obrony prowadzi bezprecedensowy audyt mający na celu « ukrócenie marnotrawstwa, defraudacji, nadużyć, oraz odzyskanie brakujących trylionów od głęboko zakonspirowanych struktur państwowych ».
Natomiast kongres jest pod presją wprowadzenia prawodawstwa pozwalającego na audyt Zarządu Rezerwy Federalnej. Aby stało się to możliwe, w kongresie i w senacie USA mają miejsce czystki, których ofiarą do tej pory padło ponad 30 kongresmenów i senatorów. Dostali wybór rezygnacja, albo więzienie. Ostatnie rezygnacje senatora Al Franken znanego z perwersji, oraz kongresmenów Johna Coversa i Trenta Franska « to dopiero początek kolejnych rezygnacji » - jak potwierdzają nasze źródła.
Nadal trwają czystki w administracji Trumpa. « To koniec frakcji Jareda Kushnera po odejściu Dina Powell głównego doradcy Trumpa, globalisty powiązanego z Goldman Sachs i zausznika Jareda, oraz Gary Cohna, doradcy gospodarczego Trumpa, również powiązanego z tym bankiem i będącego na wylocie. » Sam Kushner może zostać oskarżony jako niezarejestrowany agent Izraela i za inne bezprawne działania Trump nie byłby w stanie zdymisjonować swojego własnego zięcia » - mówią w Pentagonie.
Rajd piechoty morskiej na siedzibę CIA z 18 listopada zakończył definitywnie Operację Mockingbird i media korporacyjne, takie jak The Washington Post i New York Times, Bloomberg, ABC, CNN i inne zostały zmuszone do zamieszczenia sprostowań i poprawek oraz przeprosin zazwyczaj w związku z tendencyjnymi doniesieniami przeciwko prezydentowi. Obecnie muszą ponadto relacjonować prawdę na temat takich wydarzeń, jak sprzedaż organów niemowląt przez organizację Planowane Rodzicielstwo.
Tytułem wyjaśnienia odnośnie rajdu piechoty morskiej na CIA, według ostatnich doniesień została ona ulokowana w ramach pokazu siły w dwóch bazach powietrznych położonych około 180 mil od siedziby CIA w Langley. To wystarczyło, aby przekonać CIA do umożliwienia wejścia na teren członkom wywiadu marynarki wojennej w celu zarekwirowania komputerów. W rezultacie rozpoczęły się czystki w departamencie sprawiedliwości, sądach i FBI.
Stratedzy Pentagonu twierdzą, że stosują środki militarne w celu eliminacji kabały. Oznacza to, że zaczęli od odcinania ich pozycji nasłuchowych takich jak CIA i unieszkodliwiania ich frontowych oddziałów niskiego szczebla. W przypadku chazarów, oznaczało to unieszkodliwienie gangsterów z MS-13, niskiego szczebla naganiaczy dla pedofilów i im podobnych kryminalistów. Osoby te zmuszono do wskazania ich szefów.
Wszystkie te ruchy trzeba widzieć w kontekście uznania przez Trumpa Jerozolimy jako stolicy Izraela w ubiegłym tygodniu. Wiele osób na całym świecie uznało po tym, że Trump jest jednak agentem syjonistycznym. Jednak źródła w Pentagonie twierdzą, że był to ruch wykonany z premedytacją, aby wywołać globalną nienawiść wobec Izraela w celu eliminacji chazarskiej kabały. Wg. tych źródeł, USA nadal nie uznaje miasta Jerozolima na paszportach, mapach i dokumentach oficjalnych. „Nie nastąpi przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy. Faktyczne wykonanie polecenia Trumpa nie nastąpi przez najbliższych 6 miesięcy, a wiele się wydarzy między chwilą obecną a majem 2018. według źródła CIA. Informator CIA będący żydem zaznacza, że Watykan jest w posiadaniu Jerozolimy do dnia dzisiejszego.
Loża masońska P2 kontrolująca Watykan z pewnością do czegoś zmierza. Gdy odwiedziłem ich siedzibę, powiedziano mi, że planują wielkie wydarzenia inżynierii społecznej skoordynowane z ruchem ciał niebieskich. Znajdujemy się tutaj w środku cyklu trzech super-księżyców. Pierwszy był 3 grudnia, następne dwa będą 2 i 31 stycznia. Ten ostatni to super-księżyc, niebieski księżyc połączony z zaćmieniem księżyca. Jest to również termin płatności podatku dla rządu amerykańskiego. Wychodzimy z założenia, że chazarowie którzy nadal kontrolują znaczną część systemu finansowego zablokują płatności wszystkich pensji amerykańskich wojskowych i urzędników rządowych w tym dniu. Amerykańskie patriotyczne agencje z pewnością mogłyby zastanowić się nad sposobami uniknięcia takiej niespodzianki.
Należy zauważyć, że choć obecnie najbardziej chaotyczne wydarzenia na świecie mają miejsce w USA, EU może stać się polem nowej fali zawirowań. Chińskie i rosyjskie siły zbrojne przygotowują się do przejęcia libijskich pól naftowych od najemników wynajętych przez francuskie, brytyjskie i włoskie frakcje chazarskiej mafii. Potem to samo może nastąpić w całej Afryce. Siły zbrojne USA nie będą brały w tym udziału i w tej sytuacji EU i euro mogą paść ofiarą poważnych turbulencji, pozbawione tanich libijskich i afrykańskich zasobów naftowych.
Odnośnie systemu finansowego, chazarowie będący w posiadaniu banków centralnych zauważyli, że drukując banknoty stworzyli bańki spekulacyjne na giełdach, które ostatecznie muszą pęknąć. Dlatego znaczna część tego gorącego pieniądza chroni się w kryptowalutach jak Bitcoin co powoduje ich ogromny wzrost wartości. To też może okazać się bańką, która jeszcze wiele razy powiększy się, zanim pęknie. Jednak nawet jeżeli to nastąpi, system kryptowalut i tak stanowi techniczne udoskonalenie i prawdopodobnie zastąpi w dużym stopniu obecną architekturę finansową. Godne uwagi jest to, że państwa posiadające złoto fizyczne Rosja, Chiny, Indie oraz Indonezja są przeciwnikami Bitcoin. Te, które popierają Bitcoin jak Japonia i USA inwestują w kryptowaluty. Jednak ani Bitcoina, ani złota nie można zjeść.
Stowarzyszenie Białego Smoka oczekuje, że po wszystkich obecnych perturbacjach obie frakcje będą zmuszone uznać, że ostateczną walutą jest samo życie. Obecnie życie na ziemi jest zagrożone i ludzkość musi się zjednoczyć w celu uratowania naszej planety.

 Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers