FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, December 27, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 25:12:2017

Wesołych świąt Bożego Narodzenia 13 rodzin iluminatów błękitnej krwi dąży do pokoju
25 grudnia 2017
Pokój na ziemi, dobra wola dla wszystkich /wszystkich form życia, nie tylko ludzi/ - wydaje się być realistycznym celem na rok 2018 po tym, jak 13 rodzin „iluminatów” * błękitnej krwi, widząc zbliżający się upadek swoich starożytnych rządów nad planetą Ziemią, ogłosiły swe dążenie do osiągnięcia pokoju. W ubiegłym tygodniu przedstawiciel grupy G7 /Niemcy, Wielka Brytania, korporacja USA, Japonia, Włochy, Francja i Kanada/ spotkał się z reprezentantem Stowarzyszenia Białego Smoka /WDS/ w celu omówienia warunków pokojowych według członka WDS obecnego na tym spotkaniu. G7 to oczywiście polityczny front 13 rodzin błękitnej krwi. Nie ulega wątpliwości, że spotkanie to zostało umożliwione przez osoby wewnątrz kompleksu wojskowo-przemysłowego działające w duchu Jezusa Chrystusa dlatego życzymy ich wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
Oferta negocjacji pokojowych złożona przez przedstawiciela błękitnej krwi jest bezpośrednio związana ze stanem wyjątkowym ogłoszonym w ubiegłym tygodniu przez prezydenta USA Donalda Trumpa. Proszę zapoznać się z tym historycznym dokumentem klikając w poniższy link
https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/text-letter-president-congress-united-states-6/
“po święcie Hanuka, Trump ogłosił stan wyjątkowy podpisując rozporządzenie wykonawcze 20 grudnia, zamrażające zasoby finansowe osób oskarżonych o nadużycia praw człowieka i korupcję mające na celu bankructwo rodziny Busha, Clintona, Sorosa, Obamy, kabały i globalnej mafii żydowskiej tak informator z Pentagonu podsumował zaistniałą sytuację. Ogłoszenie stanu wyjątkowego pozwala Trumpowi przejąć zasoby i polecić władzom wojskowym dokonanie masowych aresztowań i wyroków przez sądy wojskowe, co jest równoznaczne z wprowadzeniem stanu wojennego” – potwierdza powyższe źródło.
Informator z Pentagonu przesłał ponadto fotografię Trumpa odzianego w purpurę podczas ogłaszania narodowej strategii bezpieczeństwa w dniu 18 grudnia, na znak zwycięstwa nad purpurową rewolucją Sorosa i Hillary, pijącego wodę obiema rękami symulując w ten sposób kajdanki.
Na znak nieomylnej reakcji na zaistniałą sytuację, przedstawiciel rodzin błękitnej krwi wyznaczył spotkanie na dzień 23 grudnia dzień urodzin cesarza Japonii twierdząc, że reprezentuje zarówno rodzinę cesarską, jak też G7. Działając, jakby negocjował warunki kapitulacji, poinformował, że reprezentowane przez niego rodziny pragną utrzymać istnienie obecnych państw narodowych i instytucji w ich obecnym stanie, oraz że są gotowe do współpracy i zapewnienia funduszy dla nowej  międzynarodowej agencji planowania ekonomicznego.

Negocjator WDS stwierdził, że należy zapewnić kontynuację większości istniejących państw narodowych i instytucji, podkreślając, że WDS jest zainteresowane stworzeniem czegoś nowego a nie zniszczeniem tego, co już istnieje. Jednak niektóre granice jak na przykład sztuczny podział półwyspu koreańskiego muszą zostać zmienione stwierdziły zgodnie obie strony. Zgodzono się również, że obecna struktura Narodów Zjednoczonych jest dysfunkcjonalna i wymaga radykalnej reformy. W tych punktach obie strony były na tyle zgodne, aby osiągnąć coś w rodzaju ostatecznego porozumienia.
Jednak delegat rodzin błękitnej krwi oznajmił, że chcą one zachować kontrolę nad bankami centralnymi i nad tworzeniem pieniądza ponieważ gdyby pozostawić ludziom kontrolę nad polityką monetarną, nikt by nie pracował. Dodał, że mimo istnienia w Szwajcarii Rady 13 reprezentującej każdą z rodzin wielu szefów tych rodzin jak na przykład cesarz Japonii nie pochodzi z rodzin błękitnej krwi. Powiedział, że te rodziny istnieją bardziej jako instytucje, niż ściśle jako przedstawiciele rodzin błękitnej krwi.
Przedstawiciel WDS przychylił się do opinii, że pieniądze należy zarabiać, ale że banki centralne kontrolowane przez ludzi mogłyby emitować pieniądze służące do finansowania edukacji, sił zbrojnych, prac publicznych, opieki zdrowotnej, badania wszechświata i badań naukowych. Negocjator WDS dodał z naciskiem, że WDS popiera jednorazowe zniesienie wszystkich długów publicznych i prywatnych, wraz z redystrybucją dochodów uzyskanych nielegalnie. Po uzyskaniu zgody na te warunki, rodziny błękitnej krwi mogłyby nadal funkcjonować w zmniejszonym zakresie w korporacyjnej części gospodarki – powiedział przedstawiciel WDS. W tym momencie negocjacje zostały przerwane, ponieważ przedstawiciel rodzin błękitnej krwi nie posiadał pełnomocnictw do negocjowania rezygnacji z dysponowania bankami centralnymi, ani do zgody na zniesienie długów.
Jednak następnego dnia przedstawiciel grupy określanej mianem Złotego Smoka i kontrolującej część międzynarodowego systemu finansowego opartą na złocie, przesłał następującą wiadomość do WDS: z przyjemnością informuję o gotowości do zgody i negocjacji, aby Stany Zjednoczone mogły na nowo dokonać przemian gospodarczych”.
Należy nadmienić, że chociaż rząd wojskowy reprezentowany przez Trumpa niewątpliwie wygrywa w USA, rodziny błękitnej krwi posiadają nadal silną kontrolę w pozostałych częściach świata. Tak więc, nawet jeżeli Trump wykorzysta wyjątkowy stan w gospodarce” w celu rezygnacji z opłacania długów na kartach kredytowych USA, następnym razem gdy USA zechce zatankować na stacji benzynowej nie będzie w stanie zapłacić za paliwo swoją kartą kredytową. Będzie to oznaczało twarde lądowanie jak tego doświadczają w Puerto Rico.
David L, Norquist, podsekretarz stanu w departamencie obrony USA odpowiedzialny na sprawy ekonomiczne, na konferencji prasowej 7 grudnia opisał następująco zakręcenie kurka finansowego dla rządu USA: personel wojskowy stawia się do pracy, ale nie jesteśmy w stanie dokonywać im wypłat proste sprawy jak wypłaty z powodu zgonu członka rodziny lub śmierci żołnierza wykonującego obowiązki służbowe tych wypłat nie możemy dokonać zakontraktowani pracownicy nie będą mogli stawić się do pracy i wykonywać powierzonych im zadań … Brak mi słów na przedstawienie tego, co oznacza brak funduszy konsekwencje tego byłyby bardzo niszczące w całej strukturze.
https://www.defense.gov/News/Transcripts/Transcript-View/Article/1391630/department-of-defense-press-briefing-by-pentagon-chief-spokesperson-dana-w-whit/
Innymi słowy, z pewnością jest właściwe rozmawianie ze Złotym Smokiem na temat  nowego otwarcia ekonomicznego.  W momencie publikacji niniejszego raportu nie była znana konkretna data wznowienia negocjacji. W każdym razie, władze wojskowe USA będą nadal kontynuować ofensywę przeciwko kabale w dniach dzielących nas od Nowego Roku, w celu uzyskania bardziej korzystnej pozycji przetargowej w mających nastąpić negocjacjach.
Według informacji z Pentagonu, wbrew wcześniejszym doniesieniom, George Soros nie został zabity, lecz od kilku miesięcy jest przetrzymywany i poddawany przesłuchaniom. Ostatnio został przewieziony z Atlanty do bazy morskiej w Camp David, gdy tymczasem kabała chyli się ku upadkowi. Wielu innych wielkich oligarchów również przetrzymuje się w odosobnieniu od pewnego czasu, bez możliwiści porozumienia ze światem zewnętrznym dodaje źródło z CIA.
21 grudnia, na który przypada przesilenie zimowe, sekretarz obrony USA, general James Mattis przebywał w bazie morskiej Guantanamo w celu przygotowania “specjalnego miejsca” dla Sorosa i innych członków kabały, którzy być może zostaną ochrzczeni dodają z Pentagonu.
Innym kandydatem do “ochrzczenia” jest izraelski bilioner i agent Mossadu Dan Gertler, który dorobił się na diamentach pochodzących ze stref konfliktów zbrojnych, objęty sankcjami za kontakty z Marc Rich mającym siedzibę z Zug, Szwajcaria oraz z Fundacją Clintonów donoszą z Pentagonu. “Operacja może objąć ponadto innych oligarchów żydowskich po tym, jak szef Google Eric Schmidt podał się do dymisji. Teraz, na przykład, nie jest dobrze być w roli Marka Zuckerberga ze Spybook.
Izolacja oligarchów chazarskiej mafii “wielbiących szatana i nie będących żydami nawet, jeśli tak twierdzą została jasno uwidoczniona w ubiegłym tygodniu, kiedy Izrael został napiętnowany w ONZ 184 głosami przeciw 9 /wliczając państwa nie głosujące i wstrzymujące się od głosu/. Jedyne kraje popierające Izrael w głosowaniu nad rezolucją potępiającą zamiar USA jednostronnego przeniesienia swojej ambasady do Jerozolimy, to Gwatemala, Honduras, wyspy Marshalla, Mikronezja, Nauru, Palau, Togo i USA. Może to spowodować, że USA porzuci Izrael i pozwoli, aby Rosja, Chiny, UE i ONZ zostały uczciwym pośrednikiem w dążeniu do pokoju donoszą z Pentagonu.
Głosowanie przeciwko Izraelowi nie dotyczyło Jerozolimy było raczej znakiem od świata dla Izraela, że może odbudować swoją świątynię i osiągnąć pokój jedynie negocjując w dobrej wierze ze swoimi sąsiadami. Swiat jest zmęczony ciągłym wywoływaniem konfliktów wojennych przez Izrael i kłamstwami fanatyków religijnych myślących, że posiadają boskie prawo do rządzenia światem z Jerozolimy. Religijni żydzi słusznie wskazali, że Bóg wykonuje boże zadania a nie fanatycy udający Boga i przejmujący na siebie Jego zadania.
Swiat pragnie pokoju, który możemy osiągnąć w roku 2018 po tym, jak rodziny błękitnej krwi ostatecznie przystąpiły do stołu negocjacji.

* używamy terminu iluminaci w cudzysłowie z uwagi na to, że przedstawiciele rodzin błękitnej krwi określają się jako iluminaci, natomiast istnieje grupa przeciwna rządom rodzin błękitnej krwi, która również określa się jako iluminaci. Uznaliśmy za stosowne określać pierwszą grupę jako rodziny błękitnej krwi, natomiast drugą jako gnostycznych iluminatow.
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers