FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, June 20, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD; 19:06:l2017

Petrodolar skazany na porażkę: Katar wyłamuje się i sprzedaje ropę za Yuany

19 czerwca 2017
Petrodolar skazany na porażkę: Katar wyłamuje się i sprzedaje ropę za Yuany
Kryzys katarski oznacza punkt zwrotny w bitwie z mafią chazarską. Rzekomo Arabia Saudyjska i inne państwa eksportujące ropę postanowiły spróbować wprowadzenie blokady Kataru ponieważ popiera terroryzm. W reakcji na ten ruch, prezydent USA Donald Trump pokazał światu, że to nie on kieruje Stanami Zjednoczonymi jako pierwszy poparł blokadę a następnego dnia został zmuszony przez Pentagon do zmiany stanowiska o 180 stopni. W istocie chodzi o to, że Katar zawarł porozumienie z Iranem dotyczące eksportu gazu ze swoich gigantycznych pól gazowych nie na zachód za bezwartościowe Euro lub USD ale raczej na wschód, do takich krajów jak Indie i Chiny, w zamian za ich walutę.
Amerykańska Izba Kurew za przeproszeniem Izba Reprezentantów zareagowała na to wydarzenie ustanawiając nowe sankcje wobec Rosji, które nakazują Europie kupowanie drogiego gazu amerykańskiego zamiast taniego gazu rosyjskiego. Niemcy i Austriacy zareagowali na to mówiąc Amerykanom żeby się odpieprzyli.

Wydarzenia te ukazują jasno, że stary reżim rozpada się a pęknięcia między Waszyngtonem a Unią Europejską są coraz bardziej widoczne.

Saudowie kontrolowani przez mafię chazarską i ich izraelscy wspólnicy w przestępstwie stoją w obliczu kompletnego fiaska ich planu arabskiego NATO. Takie kraje muzułmańskie jak Turcja, Irak, Iran, Pakistan i inne, wraz z superpotęgami Rosją i Chinami wszystkie poparły Katar, pozostawiając saudyjsko-izraelski sojusz w odosobnieniu. Indie i Pakistan okazały poparcie dla Rosji i Chin przystępując do Szanghajskiej Organizacji Współpracy, co Iran zamierza też uczynić w przyszłym roku.
Natomiast władze wojskowe USA pokazały, że są przeciwne chazarskiej mafii organizując wspólne manewry wojskowe z Katarem w zeszłym tygodniu, podczas gdy Chiny prowadziły manewry z Iranem. Źródła w Pentagonie wyjaśniają, że władze wojskowe USA potrzebują Kataru ze względu na bazę wojskową Al. Udeid. Te same źródła zapomniały nadmienić, że Katar zgłosił zamiar kupna amerykańskich samolotów wojskowych za 12 miliardów USD, aby wspomóc dalsze finansowanie Pentagonu. W każdym razie, istnienie tej bazy gwarantuje, że izraelski szaleniec i satanista, premier Benjamin Netanyahu i jego chazarscy kompani nie będą mieli szansy rozpętania 3 wojny światowej jak potwierdzają te same źródła. Bardziej prosty przekaz dla nich to „poddaj się albo umieraj.
Walka o usunięcie chazarów ze wszystkich szczebli kontroli w Dystrykcie Federalnym Waszyngtonu nasila się coraz bardziej. Kampania fałszywego oskarżania Rosji o wszystko prowadzona przez chazarów nie odnosi zamierzonego skutku, ponieważ nawet propaganda korporacyjna będąca ich własnością zaczyna przyznawać, że to wielka manipulacja.
Dobrą ilustracją walki o władzę w Dystrykcie Federalnym jest seria tweetów, których autorem jest Donald Trump:
„Jesteście świadkami największego do tej pory polowania na czarownice w historii politycznej Ameryki, prowadzonego przez bardzo złych i skonfliktowanych ludzi. Wymyślili fałszywe powiązania z Rosją, nie przedstawili żadnego dowodu a teraz lansują utrudnianie pracy wymiaru sprawiedliwości z kolejnym wymyślonym scenariuszem. Niezłe. Prowadzi wobec mnie dochodzenie za zwolnienie dyrektora FBI człowiek, który zasugerował mi tą decyzję to polowanie na czarownice. Dlaczego nikt nie zajmuje się konszachtami Hillary Clinton z Rosją, natomiast mój brak kontaktów z Rosją jest obiektem zainteresowania!
Wysoce podejrzana H zniszczyła telefony młotkiem, oczyszczała maile z ich zawartości, jej mąż spotykał się z prokuratorem generalnym tuż przed oczyszczeniem jej z zarzutów a oni mówią o utrudnianiu pracy organów sprawiedliwości?
A.G.Lynch podejmowała decyzje prawne motywowane politycznie, zapewniła Hillary Clinton swobodę poruszania się i ochronę całkowicie nielegalnie!.
Według źródeł Pentagonu, następnym etapem walki z przyczółkami chazarskiej mafii w Dystrykcie Federalnym będzie zatrzymanie zastępcy prokuratora generalnego Rod Rosenstein, specjalnego doradcy Roberta Mueller, jak również samej Hillary Clinton /choć według CIA zmarła ona w zeszłym roku/, Baracka Obamy, byłej prokurator generalnej Loretta Lynch, byłego doradcy bezpieczeństwa narodowego Condoleezzy Rice, byłego szefa CIA Johna Brennana, byłego dyrektora NSA Michaela Haydena i innych na drugim etapie odcinania głowy głębokim strukturom władzy.
Zwolniony dyrektor FBI James Comey „śpiewa jak kanarek” za temat chazarskiej mafii i loży masońskiej P2 potwierdzają źródła CIA. Comey został zmuszony do wykonania dwuetapowego seppuku przed kongresem mówią te źródła. Zaczął sypać kolegów aby uniknąć oskarżenia o wielokrotną zdradę stanu wskutek ujawniania wiadomości, świadomego ukrywania wiedzy i udziału w utrudnianiu pracy organów sprawiedliwości potwierdzają źródła Pentagonu.
Ataki wobec Jareda Kushnera – zięcia Trupa przybierają na sile po tym, jak Trump powierzył prowadzenie FBI gubernatorowi New Jersey Chrisowi Christie, przyjacielowi Chrisa Wray. „Kushner nienawidzi Christie za wtrącenie do więzienia jego powiązanego z Mossadem ojca Charlesa, kiedy Christie był prokuratorem New Jersey wg. tych samych źródeł.
Chazarowie dosłownie walczą o życie, ponieważ ich system kontroli rozpada się. Steve Scalise przedstawiciel większości republikańskiej - mógł zostać postrzelony z powodu jego poparcia dla ustawy usiłującej zwalczać handel dziećmi w celach seksualnych, w sytuacji eskalacji wojny z pedofilami – odnotowują źródła Pentagonu.
Natomiast chazarska frakcja Georga Busha seniora usiłuje starannie zacierać ślady mogące być dowodem dla sądu, pozbywając się byłych wysokich rangą wspólników. Z tego powodu pozbyli się ostatnio byłego dyktatora Panamy Manuela Noriega i handlarza bronią jak również informatora CIA Adnana Kashoggi jak donosi Pentagon.
Elita władzy w dystrykcie federalnym Waszyngtonu znalazła się w ślepym zaułku z powodu możliwości wzajemnego szantażu, co utrudnia od dawna oczekiwane aresztowania znanych kryminalistów, takich jak John McCain. Odpowiedzią na ten dylemat będzie prawdopodobnie konieczność usunięcia około 70% waszyngtońskich polityków demokratów i republikanów skorumpowanych przez narkotyki, pedofilię, łapówki itp.
Natomiast w Europie, reżim Vichy we Francji kontrolowany przez Niemcy a kierowany przez kukłę Rotszyldów Emmanuela Macrona sfałszował niedzielne wybory do parlamentu aby zapewnić sobie namiastkę społecznego poparcia. Francuski reżim Rotszyldów jest w matni po ujawnieniu przez Wikileaks zawartości maili Hillary Clinton, z których cały świat dowiedział się co ten autor wspominał już przed laty że to Francuzi obalili libijski reżim Muammara Kadaffiego, który groził przejęciem kontroli nad ich francuską Afryką, planując emisję dinara opartego za złocie.

Walka o Afrykę jest jeszcze daleka od zakończenia w minionym tygodniu francuska kradzież kopalni złota w Mali znalazła się ponownie w polu zainteresowania, kiedy dokonano tam ataku na ośrodek dla cudzoziemców.

Nadal trwają chazarskie próby kontynuacji ich systemu finansowego za pomocą przejęcia zasobów złota w różnych częściach świata. Na Filipinach, wojska USA udzieliły pomocy prezydentowi Rodrigo Duterte w walce z najemnikami Daesh wynajętymi przez chazarów, którzy usiłowali przejąć złoto w Marawai.
Również w zeszłym tygodniu na wyspie Bougainville wysłano dziesięć cieżarówek wypełnionych najemnikami w celu przechwycenia przedstawicieli Stowarzyszenia Białego Smoka włącznie z autorem tego tekstu którzy odwiedzali króla Davida Peii II. Armia rebeliantów Bougainville powstrzymała najemników ścinając drzewa i zamykając drogę, po czym przedstawiciele tej organizacji zostali ewakuowani. Francuskie odgałęzienie rodziny Rotszyldów, za pomocą należącej do nich korporacji Rio Tinto Zinc, ponownie usiłują zmusić właścicieli ziemskich w Bougainville aby przepisali na nich prawa do kopalni złota na wyspie. Rotszyldowie nie chcą, aby świat dowiedział się, że są winni zamordowania co najmniej 10% ludności wyspy. Z powodu tej zbrodni i zniszczenia środowiska mieszkańcy wyspy wolą walczyć w kolejnej wojnie niż pozwolić tym mordercom na ponowne pojawienie się na tej wyspie.
Więcej na ten i inne tematy będzie w specjalnym raporcie pod koniec tego tygodnia. Na razie wystarczy wspomnieć, że Rotszyldowie a szczególnie ich francuskie odgałęzienie pod kierownictwem poszukiwanego kryminalisty Davida de Rotszyld – nie położą swoich łap na ogromnych zasobach złota znajdujących się na tej wyspie.
Natomiast w Japonii, kukiełkowy chazarski reżim Shinzo Abe pokazał, jak niepewnie sprawuje władzę wprowadzając ustawę antykonspiracyjną, która daje rządowi prawo aresztowania ludzi za przestępstwa, których jeszcze nie popełnili. Ten rodzaj przyspieszenia środków represji jest znany z Europy Wschodniej, na przykład z Rumunii tuż przed upadkiem tamtejszego reżimu. Japońskie źródła wojskowe i policyjne donoszą, że nie będą respektować kryminalnych poleceń polityków, mimo przyjęcia tej represyjnej ustawy.
W każdym razie, według prawicowych źródeł bliskich cesarza, Abe jest ciężko chory i jego lekarz poradził mu aby zrezygnował ze sprawowania władzy. Jednak Abe postanowił umrzeć na swoim stanowisku.
Japońscy gracze polityczni oczekują zakończenia wojny domowej wewnątrz rządu USA przed dokonaniem dużych zmian jak zgodnie twierdzi wiele źródeł. Dlatego reżim kontrolowany przez Rockefellerów i Rotszyldów nadal jest u władzy, choć nie cieszy się poparciem wojskowych ani innych grup zbrojnych w kraju. Natomiast w rzeczywistości, chazarowie już utracili Japonię, jak również Koreę Południową.


SOURCE: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K. 

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers