FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, June 13, 2017

Polski -- BENJAMIN FULFORD: 12:06:2017


Mafia chazarska podejmie jeszcze kilka prób wywołania 3 wojny światowej, zanim poniesie ostateczną klęskę

12 czerwca 2017
Ponieważ w tym tygodniu będę w Bougainville poza zasięgiem, niniejszy raport powstał trzy dni wcześniej niż zazwyczaj i dlatego nie będzie zawierał wszystkich najnowszych informacji. Natomiast zostanie to zrekompensowane w przyszłym tygodniu powinno być wiele interesujących informacji z Bougainville.
Mafia chazarska, wciąż niezdolna do zrozumienia swojej historycznej klęski odbywającej się na naszych oczach, usiłuje z fanatyzmem doprowadzić do 3 wojny światowej, jak donoszą zgodnie rozliczne źródła. Rządziła ona światem, lub przynajmniej Zachodem, przez tysiące lat i nadal kurczowo trzyma się władzy w Japonii, Izraelu, Arabii Saudyjskiej, w części Europy i w części elity władzy w USA. Jednakże równowaga sił przechyliła się ostatnio wyraźnie na ich niekorzyść. Dlatego w obliczu ostatecznej klęski będą usilnie starać się wywołać 3 wojnę światową na Ukrainie, Bliskim Wschodzie lub w Korei Północnej w celu zachowania swojej władzy i zrealizowania swojego planu eliminacji 90% populacji światowej. Trzymają się jeszcze kurczowo iluzji, że jakoś zdołają odsunąć od władzy prezydenta USA Donalda Trumpa i przywrócą w ten sposób kontrolę nad amerykańskim kompleksem przemysłowym i zbrojeniowym. Ich utrata władzy w dystrykcie federalnym Waszyngtonu wyszła na jaw w ubiegłym tygodniu, kiedy zwolniony dyrektor FBI James Comey nie tylko nie zdołał przedstawić informacji pozwalającej usunąć Donalda Trumpa z urzędu, ale obciążył zeznaniami sam siebie i establishment partii demokratycznej. Comey poświadczył, że główny prokurator Loretta Lynch wyznaczona przez Obamę poprosiła go o przemilczenie faktu, że Hillary Clinton była przedmiotem postępowania karnego.

Comey ponadto zapewnił amunicję środowiskom twierdzącym, że chazarowie nie są nawet istotami ludzkimi, mówiąc że prowadził wiele rozmów z istotami ludzkimi w przeciągu wielu lat. Ponadto, jego zeznania po raz kolejny uświadomiły społeczeństwu, że media kontrolowane przez chazarów takie jak New York Times postanowiły kłamać, w tym przypadku na temat tzw. ingerencji Rosjan w wybory prezydenckie USA. Korporacyjne media chazarskie pokazały na jak niski poziom zeszły pisząc poważnie na temat tzw. przecieku Narodowej Agencji Bezpieczeństwa NSA dokonanego przez Reality Leigh Winner, który niewątpliwie wygrał konkurs w NSA na zredagowanie najbardziej niewiarygodnej fałszywej wiadomości. Trudno się dziwić w tej sytuacji, że jeszcze tylko 6% Amerykanów ma zaufanie do tych mediów.
Stosując motto Mossadu “prowadź wojnę przez zmylenie przeciwnika nie wzięto pod uwagę historii chłopca, który wielokrotnie ostrzegał przed wilkiem. Tyle kłamali i zwodzili, że nikt już im w nic nie wierzy. Dlatego ich operacje fałszywej flagi nie odnoszą zamierzonego skutku nawet na początku, mimo ich coraz bardziej histerycznych akcentów.
W Zjednoczonym Królestwie, ataki fałszywej flagi w Londynie miały efekt odwrotny od zamierzonego, powodując odwrócenie się wyborców od konserwatywnego premiera Teresy May. Musi ona teraz skorzystać z pomocy kreacjonistycznej i fundamentalistycznej partii DUP w celu utrzymania się u władzy. Media mafii chazarskiej usiłują przedstawić jej niepowodzenie jako zwycięstwo przeciw Brexit. Jednak przeciwnik May, przywódca partii pracy Jeremy Corbyn, miał 75% negatywnych komentarzy w tych samych chazarskich mediach, ponieważ popiera takie tematy jak ujawnienie prawdy wokół zamachów w Nowym Jorku z 11 września.
Ludzie pochodzenia anglo-saksońskiego zbuntowali się przeciwko rządom mafii chazarskiej. Natomiast chazarowie łudzą się myśląc, że jeżeli zamordują Donalda Trumpa to bunt ten zostanie zażegnany. Według wywiadu marynarki wojennej USA,  dużego kalibru morderca znany jako Charles McCarry i jego Pluribus International Corporation podpisali kontrakt na 150 milionów dolarów amerykańskich za zgładzenie Donalda Trumpa za pomocą kobiet-morderców. Raport ten oceniany jest jako prawdziwy w 80%.
Ponadto, chazarowie mają na celowniku wiele innych osób oprócz Donalda Trumpa. Wielki mistrz gnostycznych iluminatów Aleksander Romanov przebywa w ukryciu aby uniknąć zamordowania. Autor tego raportu usłyszał w zeszłym tygodniu od włoskiego dziennikarza telewizyjnego “jestem zdziwiony, że Pan jeszcze żyje, nadal szukam w prasie Pańskiego nekrologu.
Oni nie uswiadamiają sobie, że na obecnym etapie zamordowanie kogoś takiego jak ja miałoby taki sam efekt, jak zabicie dziecka mówiącego, że król jest nagi po tym, jak sam król to obwieścił. Miałoby to efekt przeciwny do zamierzonego przez nich. Usiłowania chazarów rozpętania 3 wojny światowej są coraz bardziej bezczelne i zdesperowane.
W minionym tygodniu, Henry Kissinger usiłował przejąc papiery wartościowe na kwotę 4,3 kwadrylionów dolarów USA obiecując przekazanie tych pieniędzy Azjatom w zamian za ochronę dla chazarów jak donoszą źródła prawicowe bliskie dworu cesarskiego Japonii. Pieniądze miałyby zostać przekazane do AIIB, banku BRICS i do Azjatyckiego Banku Rozwoju, jak również chazarom jak miał obiecać Kissinger. Problem w tym, że jako zbrodniarz wojenny jest on odpowiedzialny za masowe morderstwa i stosował fałsz od czasu szokujących posunięć Nixona zapewniających chazarom kontrolę nad światowymi finansami.
Kontrola chazarów jest znana jako “system globalnego zadłużenia będący iluzją babilońskiej niewoli zadłużenia wykorzystywanej do zniewolenia ludzkości. Ponad “systemem globalnego zadłużenia istnieje system globalnego kredytu oparty na realnych zasobach, mianowicie na azjatyckim złocie. Tak więc, podczas gdy AIIB, bank BRICS i ADB /Azjatycki Bank Rozwoju/ są instytucjami godnymi polecenia, nie ma żadnej potrzeby aby nadal działały pod nadzorem chazarskich operatorów długu. Otrzymają one pełne wsparcie nowego systemu finansowego. System ten rozwija się poprzez kryptowaluty, złoto i realnie istniejący bojkot stosowany przez światową gospodarkę wobec fałszywych chazarskich instrumentów finansowych.
Po nieudanej próbie pozyskania pieniędzy przez Kissingera, wraz z innymi chazarami próbował on nakłonić swoich satanistów z Arabii Saudyjskiej do wywołania 3 wojny światowej za pomocą groźby inwazji Kataru. Donald Trumps pokazał światu w zeszłym tygodniu, że tak naprawdę nie jest przywódcą USA, kiedy najpierw poparł groźby saudów wobec Kataru, po czym został zmuszony przez dowódców wojskowch USA do dokonania wolty o 180 stopni następnego dnia. Ponadto, Turcja natychmiast dokonała relokacji swoich oddziałów w celu obrony Kataru, pokazując w ten sposób, że największa potęga wojskowa na Bliskim Wschodzie jest pod kontrolą muzułmanów a nie pseudo-muzułmańskich satanistycznych salafitów.
Z drugiej strony, chiński wywiad wojskowy poinformował USA o chazarskim scenariuszu wojennym z udziałem Korei Północnej. Zgodnie z tym scenariuszem, przed rozpoczęciem wojny będąca u władzy rodzina Kim zostałaby ewakuowana do północnych Chin. Następnie Korea miałaby sprowokować amerykańską inwazję Korei Północnej po dokonaniu ataku w stylu kamikaze przeciwko lotniskowcom USA stacjonowanym w regionie. Po dokonaniu inwazji Korei Północnej przez USA nastąpiłaby rozległa kampania mająca na celu osłabienie ich sił poprzez działania wyczerpujące. Pod koniec tych działań, Północna Korea wykorzystałaby broń nuklearną na swoim terytorium, za co Chiny publicznie obarczyłyby winą USA. Wówczas Chiny usiłowałyby uzyskać poparcie państw azjatyckich i europejskich występując w roli rzecznika pokoju i próbując negocjować zakończenie działań wojennych. Chiński północny okręg wojskowy jest jednym z silniejszych w kraju i służą w nim wojowniczy Mongołowie, Koreańczycy i Manchus według źródeł chińskich. Nie trzeba dodawać, że ten scenariusz został zneutralizowany dzięki stałej wymianie informacji na wysokim szczeblu między dowództwem chińskim i amerykańskim oraz ich tajnymi służbami.
Również sytuacja w Japonii staje się coraz trudniejsza dla chazarów. Co prawda niewolniczy parlament przegłosował ustawę przewidującą abdykację cesarza w ciągu 3 lat, ale ich wpływy ustaną zanim nawet uzyskają możliwość zainstalowania na tronie swojego kandydata na cesarza. Przytłaczająca większość japońskich podziemnych frakcji jest już gotowa do usunięcia chazarskich przedstawicieli władzy. Reprezentancji Stowarzyszenia Białego Smoka odbyli spotkania z przywódcami wielu z tych frakcji i ustalono utworzenie sojuszu mającego na celu uczynienie Japonii państwem niezależnym po raz pierwszy od roku 1863. Po wyzwoleniu Japonii, tylko Niemcy, Francja, Włochy, Izrael i Arabia Saudyjska pozostaną pod kontrolą mafii chazarskiej. Obecnie jest dobry moment, aby przypomnieć narodowi żydowskiemu, że nigdy nie uwolnił się od Babilonu i że upadek mafii chazarskiej oznacza jego prawdziwą wolność po raz pierwszy od tysięcy lat. Izraelczycy będą mogli zawrzeć pokój ze swoimi sąsiadami i odbudować swoją świątynię, pod warunkiem, że pozostawią nietknięty meczet Al Aqsa. Ponadto, będą musieli przekonać świat, że ich świątynia będzie poświęcona Jahwe a nie szatanowi. Nie będzie pozwolenia na żadne ofiary z ludzi lub zwierząt w ich świątyni.

Mimo tych wszystkich dobrych wiadomości, ostateczne zwycięstwo jeszcze nie nastąpiło i należy oczekiwać pewnych paskudnych posunięć last minute ze strony chazarów. Letnie przesilenie 21 czerwca jest ich tradycyjnym czasem, kiedy urządzają holokaust i ofiary całopalne więc musimy być szczególnie uważni. Nie miejcie jednak żadnych wątpliwości ludzkość wygra.
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers