FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, February 23, 2021

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 22:02:2020

 

Masowa marcowa kampania przeciwkoglobalnej idiokracji


 

22 lutego 2021

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Kabała chazarskiej mafii, która kontroluje Zachód i komunistyczne Chiny, odrzuca żądanie gnostyckich iluminatów aby się poddać i ma zamiar stawić czoła ogromnej marcowej kampanii, by trwale wyeliminować jej członkostwo - mówią źródła wielu agencji i tajnego stowarzyszenia. Kabała jest teraz w stanie paniki po planowaniu wprowadzenia globalnej idiokracji charakteryzującej się zmniejszoną zdolnością umysłową i redukcją populacji dzięki serii szczepionek.

To dlatego, że wysłano dowód do światowych armii i agencji wywiadowczych, że cała plandemia “covid-19” jest oszustwem zaprojektowanym, aby oszukać światową populację do przyjęcia zastrzyku “szczepionki” z eksperymentalną terapią genami, które zmienią ich DNA w celu trwałego ich zniewolenia. Na przykład, poddany wzajemnej ocenie raport naukowy wysłany do nas przez brytyjski i francuski wywiad mówi:


“Według Ośrodka d/s Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), 23 sierpnia 2020, ‘Dla 6% zgonów, COVID-19 był jedyną wymienioną przyczyną. W przypadku zgonów z warunkami lub przyczynami oprócz COVID-19, średnio było 2,6 dodatkowych warunków lub przyczyn śmierci.’”

/Science, Polityka Zdrowia Publicznego i Prawo Tom 2: 4 Październik 12,2020/
https://jdfor2020.com/wp-content/uploads/2020/11/adf864_165a103206974fdbb14ada6bf8af1541.pdf

Raport mówi dalej, że CDC następnie nielegalnie zaprzeczyło własnym ustaleniom, które zasadniczo przyznają, że Covid-19 jest co najwyżej sezonowym przeziębieniem lub grypą, nielegalnie poddając kwarantannie społeczeństwo i nakładając program szczepienia ludzi z technologią CRISPR zmieniającą geny.

Tutaj na przykład, jest link do raportu naukowego przyznającego, że CRISPR jest używany w szczepionkach “Covid-19“.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7469881/

Aktorzy stanowiący kabałę są obecnie coraz bardziej atakowani za swoją przestępczą działalność. Gubernator Florydy Ron DeSantis zbeształ w ubiegłą środę marionetkowego prezydenta Bidena, po tym jak chiński Joe poinstruował go by poddał kwarantannie stan z powodu fałszywej pandemii. W rozmowie z carem szczepionek dr Anthonym Faustusem, DeSantis zapytał: “Ile zarabiasz na tych szczepionkach, doktorze Fauci?” Następnie dodał, “Joe, jeśli będziesz kontynuował ten kurs działania, upoważnię Gwardię Narodową do ochrony mieszkańców Florydy.” Kiedy Biden odpowiedział, “Zwracaj się do mnie Panie Prezydencie lub prezydencie Biden“ - DeSantis zanim się rozłączył odpowiedział: “Nie będę, a ty pierdol się“.

https://realrawnews.com/2021/02/gov-desantis-tells-biden-go-fuck-yourself/

DeStantis musi teraz uważać na zabójców i zmobilizować Gwardię Narodową Florydy, aby maszerowała na Nowy Jork i inne twierdze mafii chazarskiej. Z pewnością uzyska poparcie Teksasu i Gwardii Narodowej większości innych stanów, a także rangę i akta (aż do pułkownika) Pentagonu, jeśli to zrobi. Nawiasem mówiąc, link do powyższego artykułu został wysłany do mnie na Telegramie, ale pojawił się tylko na moim iPhonie a nie na moim komputerze. Według źródeł CIA, MI6 i FSB, Microsoft, Facebook, Twitter i Google są obecnie kontrolowane przez przestępców, którzy cenzurują prawdę.

Wiele źródeł Pentagonu twierdzi, że Trump tylko gra i składa gołosłowne deklaracje syjonistom a wkrótce zwróci się przeciwko nim. Jednak ludzie muszą pamiętać, że zawsze był pierwszym w obronie Izraela, robiąc takie rzeczy jak uznanie nielegalnej aneksji Gazy przez Izrael i przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy. Prowadził również rażący nepotyzm, przekazując swojemu chabadowskiemu (zabić 90% ludzkości, zniewolić resztę) zięciowi Jaredowi Kushnerowi władzę nad negocjacjami pokojowymi na Bliskim Wschodzie dla Izraela.

W każdym razie, Korporacja Stanów Zjednoczonych jest skończona. Jak pokazują te wykresy, jest teraz jak Wiluś Kojot wiszący w powietrzu po ucieczce z klifu.

diagrams

Sytuacja na miejscu jest teraz tak tragiczna, że w jednym tylko przykładzie nowe badanie przeprowadzone przez NYC Hospitality Alliance ujawnia, że 92 procent nowojorskich restauracji nie mogło sobie pozwolić na płacenie grudniowego czynszu.

https://thenycalliance.org/information/december-2020-rent-report

Nawet korporacyjne media propagandowe zaczynają buntować się przeciwko ich fałszywym narracjom. Na przykład, w wystąpieniu na MSNBC, doradca Białego Domu ds. COVID Andy Slavitt powiedział, że fakt, że wzorce infekcji Covid były identyczne na Florydzie bez kwarantanny i w Kalifornii z hyper-kwarantanną, był “trochę poza naszym wyjaśnieniem.”

https://www.zerohedge.com/covid-19/watch-biden-adviser-struggles-explain-similar-covid-numbers-ca-fl-despite-opposite

Kabała desperacko próbuje powstrzymać fałszywą pandemię, ponieważ rzeczywistość staje się niemożliwa do zaprzeczenia. Dlatego donoszą o ogromnym spadku liczby przypadków “Covid“ a artykuły propagandowe mówią, że cała “pandemia” może się skończyć do kwietnia.

http://www.battleforworld.com/2020/08/01/covid-19-where-does-it-end/#CovidCasesDrop

https://www.statista.com/chart/22067/daily-new-cases-by-world-region/

Oczywiście, nigdy nie wolno lekceważyć tych przestępców, ponieważ mają dosłownie tysiące lat doświadczenia w zaganianiu ludzi, jakby byli zwierzętami gospodarskimi. Jednym z przykładów jest atak na Teksas, który polegał na celowym wyłączeniu jego sieci energetycznej w środku nagłego ochłodzenia. Stało się to po tym jak kongresmen z Teksasu Ron Wright “zmarł na Covid-19“, a gdy zbliżają się wybory na jego następcę, korporacyjne media propagandowe są pełne artykułów krytykujących establishment Teksasu za “niewłaściwe zarządzanie” siecią energetyczną.

https://www.washingtonpost.com/opinions/2021/02/17/texas-shows-that-when-you-cannot-govern-you-lie-lot/

Źródła NSA mówią, że następną rzeczą, którą planuje przestępczy reżim, są niedobory żywności. NSA zauważa:

1) Małe gospodarstwa rolne zamykające się na całym świecie.

2) Ponad 1000 statków u naszego wybrzeża z jedzeniem, podczas gdy FDA utrzymuje je na morzu; pozwalając żywności zgnić,

3) Chiny przelicytują wszystkich za żywność na całym świecie, ponieważ ich uprawy nie urosły,

4) Ten stworzony przez NASA mróz nie pozwala na przesyłanie żywności do USA, Europy, itp.

Ponadto NSA zauważa, że koleje stoją bezczynnie więc ciężarówki muszą je zastąpić, co oznacza, że koszty wysyłki wzrosły z 1000 USD do 10 000 USD za kontener z Seattle do Chicago. Zauważają te same problemy w Japonii, ponieważ porty wymagają ciągłych ulepszeń z powodu wstrząsów. Na domiar złego, mówią: “Biden znowu wysyła amerykańskie rezerwy zboża do Chin.”

https://news.yahoo.com/world-pay-more-meat-food-050000496.html

https://www.zerohedge.com/commodities/amid-soaring-food-prices-kraft-heinz-conagra-brands-set-raise-prices

Kabała od lat niszczy również stacje energetyczne w USA. “więc 3-godzinna przerwa w dostawie prądu staje się 3-tygodniową przerwą w dostawie prądu“ - zauważają źródła. Mówią, że to, co stało się w Teksasie było “tylko przedsmakiem.”

https://www.rewolwer.aktualności/2021/02/texass-power-grid-disaster-is-only-the-beginning/

Oprócz sabotażu ekonomicznego, kabała promuje teraz wiele misji kosmicznych w celu zebrania pieniędzy.

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-9273375/Seven-minutes-terror-NASAs-Perseverance-land-Mars-TODAY.html

https://www.thesun.co.uk/news/worldnews/14089099/russia-china-sign-historic-deal-build-first-moon-base/

Teraz przyjrzyjmy się niedawnym migawkom niektórych kretyńskich wytycznych, które kabała próbuje narzucić światu. Po pierwsze, wciąż bez końca opowiadają o Iranie i jego tak zwanej “bombie nuklearnej“. Oto na przykład komentarz portalu Debka związanego z Mossadem, mówiący: “sytuacja bez perspektyw osiągnięta przez politykę prezydenta Joe Bidena dotycząca ponownego zaangażowania Iranu w dyplomację nuklearną polega na tym, że jego doradcy nie mogli porozumieć się w sprawie strategii opóźniania jego postępów w kierunku bomby.” To te same bzdury, które powtarzano bez końca od ponad 30 lat.

https://www.debka.com/are-bidens-moves-for-nuclear-diplomacy-with-iran-stuck-in-the-sand/

Oczywiście, jeśli spojrzycie na irańskich przywódców w maskach owiec, możecie powiedzieć, że Iran jest tylko kolonią kabały odgrywającą swoją rolę w próbach nakłonienia nas wszystkich do zabicia się nawzajem w III wojnie światowej.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/white-house-signals-iran-its-ready-eu-sponsored-talks-major-nuke-deal-breakthrough

Tymczasem w Izraelu owce otrzymują teraz świadectwo szczepienia bestii, które pozwala im chodzić na zakupy itp.

https://www.msn.com/en-us/news/world/israel-re-opens-further-with-green-pass-for-vaccinated/ar-BB1dSlf1

A następnie kanclerz Niemiec Angela Hitler mówi: “pandemia nie skończy się, dopóki wszyscy ludzie na świecie nie zostaną zaszczepieni.”

https://www.reuters.com/article/us-germany-politics-g7-merkel-idUSKBN2AJ1WG

Oczywiście wszystkie narody przeciwne temu są “narodami zbójeckimi“, przeciwnymi “porządkowi światowemu opartemu na zasadach“, dlatego sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział: “Chiny i Rosja próbują na nowo napisać kodeks drogowy aby skorzystać we własnym interesie.”

https://www.reuters.com/article/us-germany-security-nato-idUSKBN2AJ24G

Powyższe to tylko mała próbka z wielu powodów, dla których masowa ofensywa mająca na celu usunięcie tych przestępców trwa i przyspiesza. Według MI6:

“Sytuacja zacznie się zmieniać dopiero, gdy o mafii chazarskiej będzie się mówić otwarcie – polegają oni na bezwzględnej tajemnicy i odwecie za pomocą taktyk mafijnych - w tym terroryzmu nuklearnego i szantażu - takich jak niedawna klęska prezydenta USA. Uważam, że trwają wysiłki, aby posprzątać planetę z ich urządzeń [nuklearnego szantażu], ale zmiana reżimu jest bardziej militarna, a inwazja i okupacja byłyby jedynym rozwiązaniem. Zasadniczo Izrael będzie musiał zostać oddany pod administrację międzynarodową, podobnie jak Berlin tamtych czasów.”

Innymi słowy, MI6 potwierdza, że fałszywa administracja Bidena została wprowadzona w odpowiedzi na izraelski szantaż nuklearny. Pentagon zgadza się z planem zajęcia Izraela, podobnie jak Rosjanie. “Rosja jest ostatnią wyspą wolności“ - powiedział niedawno przewodniczący Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin dodając: “Czy widzicie co dzieje się w Stanach Zjednoczonych Ameryki? Kraj umiera, wszystko zostało anulowane.”

https://www.themoscowtimes.com/2021/02/17/russia-is-the-worlds-last-island-of-freedom-parliament-speaker-says-a72995

Wytyczono kilka celów wiosennej ofensywy przeciwko kabale. Oprócz Izraela, każdy światowy lider naciskający na szczepionki Covid-19 musi zostać usunięty jak najszybciej. Należą do nich Boris Johnson z Wielkiej Brytanii, Justin Castro z Kanady, Angela Hitler z Niemiec, Joe (Grafika Komputerowa) Biden z USA itp. Usunięcie Justina Castro w Kanadzie jest priorytetem, ponieważ pozwoli kanadyjskim żołnierzom dołączyć do swoich rodaków w stanach takich jak Teksas i Floryda, aby walczyć z twierdzami mafii chazarskiej, takimi jak Kalifornia i Nowy Jork.

https://www.ctvnews.ca/health/coronavirus/14-5m-canadians-to-be-immunized-by-june-updated-vaccination-timeline-shows-1.5314048

Również Google i Facebook zostały stworzone z pieniędzy podatników, a następnie przekazane osobom prywatnym. Teraz przejmują władzę od wybranych rządów i muszą zostać znacjonalizowane. “Wolność słowa nie jest czymś o czym powinni decydować anonimowi moderatorzy pracujący dla prywatnych firm“ - powiedział niedawno polski wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. “To należy do organu krajowego, do należycie wybranych urzędników“ - dodał.

https://www.foxnews.com/world/poland-fights-big-tech-push-block-social-media-censorship?utm_campaign=later-linkinbio-foxnews&utm_content=later-14580965&utm_medium=social&utm_source=instagram

https://www.zerohedge.com/political/biden-admin-working-directly-big-tech-crush-vaccine-dissent

Również w ramach tej ofensywy firmy takie jak Pornhub przygotowują się do złożenia pozwów znaku bestii przeciwko Visa i Mastercard. Miliony subskrybentów Pornhub na całym świecie nie były w stanie zapłacić za subskrypcje za pomocą kart kredytowych, ponieważ opublikowano nielegalne filmy 15-latków. Jest to przestępstwo, którym powinna zająć się policja a nie firmy obsługujące karty. Pornhub podjął już środki zaradcze, ale bezskutecznie. Teraz pornografia stała się nową zachętą dla ludzi do migracji do kryptowaluty nie kontrolowanej przez kabałę.

Firmy wydające karty wybrały pornografię dziecięcą – temat, który budzi wstręt wśród wielu – aby ustalić zasadę, w której stają się sędzią i ławą przysięgłych, która decyduje na co możemy wydać nasze pieniądze. Potem będą zakupy narkotyków, a potem broni. Wkrótce będą to książki historyczne, które uczą prawdziwej, ale zakazanej historii. To jest śliski stok. To część zamachu na demokrację przeprowadzony przez antyczne rodziny, które kontrolują zachodni system finansowy. To znak bestii.

Ludzie muszą zrozumieć jak duża jest stawka w tej bitwie. Ci przestępcy uniemożliwiają postęp ludzkości i hamują naszą ewolucję. Moja babcia urodziła się w epoce powozów konnych i żyła z komputerami, samolotami odrzutowymi i misjami kosmicznymi. Ludzie urodzeni w 1970 roku mogą zobaczyć rzeczy takie jak Twitter i Netflix, ale niewiele więcej. Załogowe podróże kosmiczne, na przykład, zatrzymały się.

Rządząca idiokracja, w dążeniu do utrzymania władzy tłumiła wynalazki, począwszy od antygrawitacji przez praktycznie darmową energię, aż po nieśmiertelność. Blokują przyszłość z nieograniczonym potencjałem dobra dla ludzkości.

Próba kabały wykorzystania technologii CRISPR, aby obniżyć umiejętności ludzi i przekształcić ich w permanentnych niewolników jest dobrym przykładem. Natomiast Rosja proponuje nową umowę międzynarodową w celu omówienia technologii CRISPR. Proponują, że CRISPR powinien być stosowany tylko w celu wzmocnienia a nie umniejszania. W teorii CRISPR może być użyty do uczynienia nas wszystkich nadludzkimi i nieśmiertelnymi, jeśli tak wybierzemy. Jeśli nie będziemy działać, zamiast tego CRISPR zostanie użyty aby uczynić nas podludźmi.

To jest wojna o przyszłość ludzkości i my wygramy.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers