CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Wednesday, February 17, 2021

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 15:02:2021

 

Gnostyccy Iluminaci żądają poddania się chazarskiej mafii


15 lutego 2021

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Według źródła gnostyckich iluminatów, miasto Jerozolima zostanie “całkowicie zniszczone“, chyba że mafia chazarska się podda. Zniszczenie tego miasta jest potrzebne aby “położyć kres mesjanicznym złudzeniom” fanatyków religijnych, w tym zięcia prezydenta USA Donalda Trumpa Jareda Kushnera - podaje źródło. Każdy ruch przeciwko Jerozolimie byłby częścią masowego ogólnoświatowego kontrataku przeciwko Chazarom po ich ostatnich ofensywnych działaniach przeciwko Rosji, Wielkiej Brytanii, Stanom Zjednoczonym, Japonii i innym krajom - zgadzają się źródła wielu wywiadów.

W ramach tej ofensywy wojska amerykańskie i japońskie są gotowe odpowiedzieć, ponieważ niedawny atak na ich siły w pobliżu Mt. Fuji (ogień u podstawy góry po lewej stronie) został namierzony do tego miasta. Po części dzieje się tak dlatego, że Kiyosu Takayama, deklarujący się jako Rycerz Templariuszy, został wyśledzony jako źródło dezinformacji na temat ataku z 3 lutego. Twierdzi, że w ataku “Marynarka USA zniszczyła największą na świecie fabrykę adrenochromu.”

https://blog.goo.ne.jp/mokushiroku666/e/d9ea9ad13066e7c7077c58932514feff

 W rzeczywistości, według urzędnika w Dowództwie Kosmicznym Pentagonu:

“Ogień w Mt. Fuji został wywołany przez ukierunkowaną broń energetyczną bardzo podobną do tej, której użyto 2+ lata temu w Paradise w Kalifornii. Było to ostrzeżenie przez siły ciemności dla amerykańskich i japońskich sił wojskowych prowadzących wspólne ćwiczenia w tym rejonie. Czołowe dowództwo w obu krajach wie, co to było. Obowiązuje zakaz wypowiedzi. Zaangażowana była chińska partia komunistyczna. Trzęsienie ziemi o sile 7,1 u wybrzeży Fukushimy 13 lutego zostało również wywołane z ukierunkowanej broni energetycznej. Ciemna strona rzuca wszystko, co mają w Japonii aby powstrzymać ich przed uwolnieniem się od chazarskiej kabały.”

Fakt, że ta wiadomość pojawiła się w usłudze Telegram messenger na moim iPhonie, ale nie w tej samej aplikacji na moim komputerze z systemem Windows, wskazuje, że Bill Gates i inni - w tym rodzina Rockefellerów - byli zaangażowani w atak i późniejszą próbę błędnego ukierunkowania.

W każdym razie, źródłem Takayamy z kolei był wyższy rangą agent Mossadu w Tokio, który według NSA ostatecznie odpowiada przed księciem Petersburga. Obecnie staramy się dowiedzieć, kto posiada ten tytuł, ale najwyraźniej nie należy on już do członka brytyjskiej rodziny królewskiej - podają źródła.

Źródła rosyjskiego FSB ze swojej strony zwróciły naszą uwagę na poniższy film pokazujący ówczesnego sekretarza stanu USA Mike’a Pompeo stojącego przed modelem Trzeciej Świątyni, która ma zostać zbudowana w Jerozolimie, która nie zawiera meczetu Al Aksa. (minuta 1:01):

https://twitter.com/SecPompeo/status/1109083029430067200?ref_src=twsrc%5Etfw

Źródła podają również, że poniższy link pokazuje “zdjęcie Logasa Super Intelektu w podziemnej synagodze 3 Świątyni w Jerozolimie. Super Intelekt to złota muszla wykopana w Karabach.”

https://sputniknews.com/world/201903231073479183-mike-pompeo-jerusalem-third-temple-model/

Cokolwiek to może być, a nie musi być - ludzie muszą zrozumieć, że ci mesjanistyczni fanatycy chcą zbudować świątynię śmierci, gdzie żywe istoty będą mordowane jako ofiary dla Molocha, Baala, Seta aka Szatana.

Stowarzyszenie Białego Smoka i jego sojusznicy wesprą stworzenie Trzeciej Świątyni kiedy ta wojna się skończy, ale będzie to świątynia życia a nie śmierci. W tym miejscu złożone zostaną zobowiązania do promowania życia, tj. ochrony środowiska wrażliwych gatunków, która będzie wspierać bioróżnorodność Ziemi, a nie ją niszczyć.

W każdym razie szalejąca na Zachodzie wojna domowa z udziałem tych fanatyków ponownie wystawiła Mi5 przeciw MI6 i CIA przeciwko m.in. FBI.

W Zjednoczonym Królestwie - po uruchomieniu przez MI6 artykułu 5 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ w Wielkiej Brytanii i Irlandii - szef Brytyjskich Sił Zbrojnych, Generał Sir Nick Carter stanął po stronie MI6, kiedy 11 lutego powiedział, że jego naród zmierza na wojnę:

“W przypadku kryzysu takiego jak ten [Covid-19], który staje się kryzysem gospodarczym, zazwyczaj spostrzeżecie, że osłabia on również sytuację w zakresie bezpieczeństwa i stabilności. A to, co często następuje po bardzo ważnym wydarzeniu gospodarczym, jest wyzwaniem dla bezpieczeństwa. Jeśli spojrzeć na lata trzydzieste, zaczęło się to jako bardzo znaczący krach gospodarczy i działało jako bardzo destabilizująca właściwość.”

https://www.telegraph.co.uk/news/2021/02/12/general-sir-nick-carter-interview-joining-fight-against-covid/  (za paywall).

Te publiczne komentarze obecnego szefa brytyjskich sił zbrojnych są równoznaczne z wypowiedzeniem wojny.

Wielka Brytania nie jest sama. 12 lutego rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow powiedział, że Rosja jest gotowa zerwać więzi z UE, jeśli blok nałoży nowe, bolesne sankcje gospodarcze. Ponownie - w mowie dyplomatycznej zerwanie stosunków jest o krok przed formalnym wypowiedzeniem wojny.

https://www.bbc.com/news/world-europe-56039075

Co ciekawe, podobnie jak w czasie II Wojny Światowej, tradycyjni wrogowie Rosji i Zjednoczonego Królestwa znaleźli się w sojuszu przeciwko wspólnemu wrogowi. W tym przypadku wróg przejął kontrolę nad UE i prowadzi wojnę gospodarczą zarówno przeciwko Rosji, jak i Zjednoczonemu Królestwu.

Na wypadek gdybyście to przegapili, UE jest teraz chazarskim terytorium okupowanym przez nazistów. Dlatego “dupek z Goldman Sachs” Mario Draghi przejął władzę nad Włochami - podają źródła masonów P3. Francja, Niemcy i Holandia zostały również przejęte przez satanistyczne reżimy - mówią źródła.

Przestępcy, którzy przejęli UE nie zdają sobie sprawy z tego, że kiedy Rosja i Wielka Brytania zaatakują UE - a zaatakują - to Stany Zjednoczone nie będą bronić UE ani pedofilskich morderców NATO, którzy zaszyli się w Belgii. Oznacza to, że zostaną pokonani w ciągu kilku tygodni przez rosyjsko- brytyjski sojusz.

Miało miejsce też wypowiedzenie wojny w Azji przez Japończyków, wojsko amerykańskie i patriotycznych Chińczyków przeciwko mafii chazarskiej i ich pełnomocnikom wewnątrz Komunistycznej Partii Chin. Na znak tej wojny były premier Yoshihiro Mori, czołowy przedstawiciel mafii chazarskiej w Japonii, został odsunięty od władzy 11 lutego, w dniu Narodowego Święta Założenia. Oznacza to, że japońska rodzina cesarska i kapłaństwo Shinto podjęły bardzo nietypowy ruch ingerencji w codzienną politykę - według źródeł japońskiej prawicy bliskich cesarzowi.

Oficjalnie Mori został usunięty ze stanowiska szefa Komitetu Olimpijskiego w Tokio, ale nieoficjalnie oznacza to, że Japonia ogłosiła niepodległość od mafii chazarskiej. Właśnie dlatego Fukushima została uderzona bronią wywołującą trzęsienie ziemi krótko po tej deklaracji. Atak na Japonię był również związany z faktem, że japoński rząd odmówił sprzedanie siebie nie nazwanym “prywatnym interesom“, co widać na stronie 30 rocznego raportu Japonii przedłożonego amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd 6 sierpnia 2020 roku.

https://sec.report/Document/0001193125-20-211213/

Raport zauważa, że w 2015 roku japoński parlament uchwalił ustawę pozwalającą japońskiemu rządowi utrzymać władającą wetem “ponad jedną trzecią” udziałów w Banku Rozwoju Japonii (DBJ). Ponadto stwierdza, że będzie kontrolować “połowę lub więcej specjalnych operacji inwestycyjnych DBJ.”

https://sec.report/Document/0001193125-20-211213/

Ponieważ bank ten zasadniczo posiada Japonię finansowo, oznacza to, że były premier Shinzo Abe, mimo wszystkich swoich wad, odmówił przekazania kontroli chazarskiej mafii i ich pełnomocnikom, takim jak KKR Japan.

Nawiasem mówiąc, zauważyliśmy, że korporacja Stanów Zjednoczonych zniknęła z list Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) i została zastąpiona przez “United States Corp co” z SEC CIK#000101575. SEC zauważył ,”United States Corp Co nie złożyła żadnych formularzy z SEC oprócz początkowej rejestracji firmy.”

https://sec.report/CIK/0000101575

Nie mieliśmy czasu na głębsze analizowanie tematu, ale zauważyliśmy, że podmioty takie jak Chińska Republika Ludowa i rząd Meksyku są również zarejestrowane w SEC.

ChRL: https://sec.report/CIK/0000909321

Korporacja Meksyku: https://sec.report/CIK/0000101368

Co ciekawe, znaleźliśmy również rejestrację planety Ziemia pod Earth Co. i że “Dokumenty informacji rejestracyjnych Komisji Bezpieczeństwa i Wymiany dla Ziemi Co. zawierają oświadczenia majątkowe oraz dokumenty dotyczące handlu poufnego” i że ”Ziemia Co. nie złożyła żadnych formularzy w SEC poza początkową rejestracją firmy.” Nasze własne źródła mówią nam, że to rodzina Rothschildów rości sobie prawo własności do planety Ziemia.

https://sec.report/CIK/0000030977

Teraz przyjrzyjmy się temu, co robią samozwańczy “właściciele” planety Ziemia. Największym biznesem wydaje się być masowa kontrola umysłu. Spójrzcie na to zdjęcie:

https://img.ifunny.co/images/2951e201badcc0f814d23517f80556aef77790c1c1ea3ae2cdeebac4fa5594ea_1.jpg

Jeśli jest to dla was zbyt ezoteryczne, to spójrzcie co zrobili z tak zwanymi wiadomościami w korporacyjnej propagandzie. W zeszłym tygodniu zainscenizowali fałszywy “proces impeachmentu” przeciwko “byłemu prezydentowi Trumpowi” (nieważne jak odwołujecie byłego prezydenta).

Wygląda na to, że od czasu zakończenia poprzedniego zestawu żartownisiów, którzy pojawiali się w reality show “rząd“, serial był wystawiany głównie z zupełnie nowym zestawem aktorów. Jednak dwie osoby, których nie było, to sam oskarżony i sędzia Sądu Najwyższego John Roberts, którego odmowa przewodniczenia oznaczała, że cała ustawa nie miała nawet śladu legitymizacji.

Zostali również zmuszeni do zakończenia farsy po tym, jak zostali przyłapani na użyciu fałszywych dowodów.

https://theweek.com/articles/966168/most-important-person-impeachment-trial-missing-isnt-trump

https://www.zerohedge.com/political/democrats-caught-using-fake-evidence-impeachment-trial

Źródła MI6 zauważają:

“Incydent 6 stycznia w Parlamencie dał początek przesłuchaniom impeachmentu, które zostały zinfiltrowane przez ANTIFĘ (Sorosa dla Rothschilda i innych.) Drugi impeachment wykluczy ewentualną przyszłą drugą kadencję pana Trumpa.

W mowie Iluminatów jest to ‘karta pozostania martwym’; nigdy nie wystarcza, aby po prostu zrobić osobę raz; włożyli kilka dodatkowych strzałów do trumny, tak jak to było.”

“Myślę, że Amerykanie, jak powiedziałem, są po prostu absolutnie zmęczeni wszystkim, co widzieli w naszym politycznym establishmencie“ - powiedział generał Mike Flynn w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego.

https://www.westernjournal.com/bombshell-twj-exclusive-hour-long-feature-interview-gen-flynn/

Flynn zauważył również:

“Jeśli jest coś, czego osobiście byłem świadkiem a amerykańska opinia publiczna była świadkiem w ciągu ostatnich czterech lat, to był niesamowity poziom korupcji w naszym Departamencie Sprawiedliwości i FBI oraz innych agendach naszego rządu USA…

Ale jak wszyscy wiemy i widzieliśmy przez ostatnie prawie trzy miesiące, widzieliśmy niesamowity poziom oszustw wyborczych, zarówno zagranicznych ingerencji jak i rodzimych [zadaniem wojska jest obrona wolności Amerykanów i] … jedną z tych wolności jest wolność, aby iść głosować na kogokolwiek zdecydujemy się głosować w wolnym, sprawiedliwym i przejrzystym systemie. A my najwyraźniej tego nie mamy. Więc będziemy kontynuować tę walkę … Związkiem między Big Tech a wielkim rządem, który teraz jest w każdym aspekcie naszego życia.”

Zauważamy, że brat Flynna, Generał Armii Charles Flynn, został przydzielony pod koniec zeszłego miesiąca na stanowisko dowódcy Sił Pacyfiku Armii USA. Mam nadzieję, że będzie współpracował z Rosjanami, Brytyjczykami, Japończykami, Tajwańczykami itp. którzy chcą wykończyć rządy mafii chazarskiej raz na zawsze.

https://www.westernjournal.com/general-michael-flynns-brother-command-us-army-pacific-forces/

W każdym razie mafia chazarska zaczyna całkowicie tracić kontrolę nad swoim uzasadnieniem “Covid-19” aby zaszczepić wszystkich w trwałą niewolę za pomocą zmieniającej geny technologii CRISPR. Jako dowód na to, Pfizer opuścił Indie, zamiast poddać się testom bezpieczeństwa swoich szczepionek. Pfizer jest aktywnie ścigany i zabijany, i wkrótce będzie gatunkiem wymarłym, obiecują źródła Stowarzyszenia Białego Smoka.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=165947

Ponadto na całym świecie wybuchają zamieszki i demonstracje przeciwko faszyzmowi Covid-19. Na przykład, spójrzcie na ten niezamaskowany tłum mówiący policji, aby wybrała strony.

https://www.youtube.com/watch?v=h8FBZU4Cjjs&feature=youtu.be

W Izraelu, narodzie z najbardziej wypranymi mózgami na Ziemi, wybucha powszechna rewolta.

https://www.debka.com/half-measures-in-israels-coronavirus-battle-cause-confusion-defiance/

Nawet główny epidemiolog w Chinach, dr Wu Zunyou, mówi: “Wirus z Wuhan nigdy nie został wyizolowany i to jest problem.” To jest tak bliskie, że może powiedzieć Covid-19 jest fałszywe.

WHO stara się utrzymać pozory, prowadząc bezużyteczną sondę w Wuhan w sprawie pochodzenia “Covid-19“. Chińska Partia Komunistyczna nie chce przyznać, że zabiła miliony własnych obywateli błędnym uruchomieniem 5G, mimo że została ostrzeżona przez zachodnie służby wywiadowcze, że 5G była bronią do represjonowania.

W każdym razie kampania Covid-19 jest obecnie odkręcana i zakończy się do maja, podkreśla rosyjskie FSB.

https://www.veteranstoday.com/2021/02/10/sars-2-lies-ties-among-us-china-scientists-in-gates-shade-disclosed-by-daily-mail-and-die-welt/

Mafia chazarska pójdzie na dno i wydaje się, że dokonuje wielu aktów sabotażu, takich jak zniszczenie niemieckiej elektrowni i próba zatrucia zaopatrzenia Florydy w wodę.

https://www.euroweeklynews.com/2021/02/09/germany-state-of-emergency-declared-in-nuremberg-after-major-power-plant-fire/amp/

Prawdopodobnie użyli też broni znajdującej się w kosmosie do zniszczenia 500 tankowców transportujących gaz na granicy z Iranem i Afganistanem.

https://www.theguardian.com/world/2021/feb/13/huge-blaze-on-afghanistan-iran-border-spotted-from-space

Nagły wir polarny uderzający w Teksas jest również atakiem kosmicznym - podają źródła amerykańskich sił kosmicznych. Dlatego, jak powiedział jeden z traderów Zero Hedge o rynku gazu: “Oficjalnie osiągnęliśmy tutaj ‘poziomy że ja pierd*lę’.”

https://www.zerohedge.com/energy/energy-emergency-texas-power-provider-warns-rotating-outages-cold-weather-tests-limits-grid

Nic dziwnego, że coraz większa liczba obserwatorów zauważa, że amerykański establishment “oszalał.”

https://www.rt.com/op-ed/515385-american-establishment-trump-insane/

Na koniec, chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka wskazówek na temat pewnego rodzaju zbliżającego się wydarzenia ujawnienia. Jedną z nich są potężne trzęsienia ziemi powodujące ewakuację bazy antarktycznej.

https://sputniknews.com/latam/202101241081861137-chile-issues-tsunami-warning-orders-evacuation-of-antarctic-base-after-7-magnitude-quake/

https://www.news18.com/news/world/tsunami-warning-for-new-zealand-other-nations-after-7-7-magnitude-earthquake-rocks-south-pacific-3416810.html

Drugą jest ujawnienie przez Pentagon, że testują materiały pobrane z rozbitych UFO.

https://www.the-sun.com/news/2321251/pentagon-admits-testing-wreckage-ufo-crashes/

Jesteśmy teraz na niezbadanych wodach, więc trzymajcie stopy w łodzi.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers